Dlaczego roSSja to banda kłamców i morderców ?

Ruskie kacapy nigdy nic nie wynaleźli. Wszystko, co mają, to ukradli. Kałasznikow, PPSz to ukradzione wzory Kałasznikow złodziej ukradł STG-44, a Pepesza ukradziony Finom w grudniu 1945 roku pistolet maszynowy Suomi. Te ich słynne samochody Wołgi, Pobiedy, Łady itp. to ukradzione wzory amerykańskich, włoskich i innych aut. Te komusze gnoje wynaleźli tylko elektryczną maszynkę do golenia ... w śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.

Nie żadna „specjalna operacja wojskowa”, a brutalny podbój Ukrainy. Znaleziono rosyjskie dokumenty wojskowe!
Kreml od wielu tygodni nie jest w stanie przełamać oporu Ukraińców, więc kolejne porażki rosyjskich wojsk tłumaczy strategią, której celem ma być obecnie podporządkowanie sobie jedynie wschodnich obwodów tego kraju. To plan minimum, który także będzie (jeśli w ogóle) bardzo trudny do zrealizowania. Jest to oczywiście wersja na potrzeby propagandy, bo w oczach przeciętnego Rosjanina "niezwyciężona armia rosyjska" może tylko triumfować, a zatem każda jej porażka byłaby dla niego niezrozumiała i podkopywałaby autorytet kremlowskiego satrapy. Znalezione dziś dokumenty zaprzeczają jednak nieudolnym tłumaczeniom Rosjan, a także ich początkowym deklaracjom o "specjalnej operacji wojskowej". Od początku chodziło o podbój. (https://niezalezna.pl/442168-n...)

Putin jest skończony! To bandyta i morderca oraz zbrodniarz! Myślał, że zasłuży się dla ruskich i zagłosują na niego w kolejnych wyborach! Bedzie carem ,a tu zwykły bandyta! Nie podejmować z nim , żadnych rozmów jako przywódcy państwa ! Świat cywilizowany nie rozmawia z roSSyjską faszystowską bandą morderców i pedofili.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

11-05-2022 [20:36] - u2 | Link:

Ruskie kacapy nigdy nic nie wynaleźli. Wszystko, co mają, to ukradli.

Warto zwrócić uwagę, że PKiN (do roku 1956 im. ludobójcy Stalina) w Warszawie, również skopiowali z USA :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Wybudowany został w latach 1952–1955 według projektu radzieckiego architekta Lwa Rudniewa, który inspirował się moskiewskimi drapaczami chmur (znanymi poza Rosją jako Siedem Sióstr), wzorowanymi na amerykańskich wieżowcach w stylu art déco.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

11-05-2022 [22:08] - RinoCeronte | Link:

A Putin pokazywał Olkowi atomowy guzik! Chyba nawet dwa razy.