Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Alleluja! Chrystus Pan zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy gorące życzenia zasyłają Sławek i Marysia Roch z Glasgow ze Szkocji. Życzymy Wam odkrycia tajemnicy wewnętrznej wolności, która uwalnia w nas naturalne pragnienie dobra. Niech doświadczenie głębi misterium paschalnego i pustego grobu prowadzi do wewnętrznej przemiany, aby z każdym dniem obumierał w nas stary człowiek, a odradzał się ten nowy, umiejący pocieszać bliźnich swoją nadzieją, zdolny umacniać Jezusowym słowem.
Życzymy Chrystusowego pokoju, który otwiera na wzajemną miłość, szacunek dla prawdy oraz sprawiedliwe życie. Niech i w te Święta nie zabraknie słodkiego baranka, kolorowych pisanek, radości ze świątecznych spotkań, a w Wielkanocny Poniedziałek staropolskim zwyczajem polewajmy się z fantazją nawzajem!
 
W tym duchu radosnej nowiny przepiękna Sekwencja Wielkanocna pieśń „Niech w święto radosne”, śpiew Ewa Domagała i o. Mariusz Wójtowicz OCD, lira korbowa Joachim Mencel, mix Paweł Gorczyca, montaż Marek Domagała. Opublikowana 3 kwietnia 2021 r. przez o. Mariusz Wójtowicz OCD:
 
https://youtu.be/74f84g9bBgM
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wilniuk

18-04-2022 [12:47] - wilniuk | Link:

Z powodu kontaktu z Panem czuję się również adresatem Pana miłych życzeń świątecznych za które najserdeczniej dziękuję. Święta już mijają ale za tydzień jest święto MIŁOSIERDZIA BOŻEGO   i tego Miłosierdzia dla Pana i Jego rodziny najserdeczniej życzę - Sławomir z Gdyni.