Kto w sieci wspiera morderców i bandytów putina ?

Zamiast wstępu - fakty ludobójstw i potwornych zbrodni dokonywanych przez rosjan w Ukrainie - porażają. :
"Prokuratura generalna Ukrainy poinformowała, że od początku agresji Rosji zginęło 176 dzieci, a 324 zostało rannych. Wśród nich jest pięcioro dzieci, zabitych rosyjską Toczką-U w Kramatorsku w piątek.
Dzieci Ukraińskie  są zbiorowo gwałcone póżniej zabijane i palone przez roSSyjskich bandytów - takie fakty odnotowują agendy ONZ.

"Rosyjski żołnierz, który gwałci dziecko. Dziecko, które nie wypowiedziało swoich pierwszych słów, jest wykorzystywane seksualnie
- pisze jeden z internautów, który dotarł do filmu pokazującego zbrodnię, jakiej dopuszcza się Byczkow. Nagranie nie nadaje się do dalszego kolportowania, podobnie jak opis tego, co z dzieckiem robił rosyjski bandyta.
Żołnierzem z brutalnego filmu jest Aleksiej Aleksandrowicz Byczkow, urodzony 1 maja 1997 roku. W sieci bez trudu można znaleźć też jego numer paszportu, jak również adres zameldowania, a nawet... numer prawa jazdy. Internauci zrobili wszystko, by pozyskać jak najwięcej danych o zbrodniarzu. Oby przyczyniło się to także do jego ukarania.
https://niezalezna.pl/438036-o...

"Dziewczynka, 14 lat, zgwałcona przez pięciu okupantów. Teraz jest w ciąży. Bucza. Chłopiec, 11 lat, zgwałcony na oczach mamy – przywiązali ją do krzesła, żeby patrzyła..."
W wyniku ataku rakietowego na dworzec kolejowy w Kramatorsku (wschód Ukrainy) zginęło blisko 40 osób, a ponad 100 zostało rannych - byli to cywile oczekujący na ewakuację. Rosyjskie rządowe media najpierw z dumą chwaliły atak - gdy jednak lokalne władze poinformowały o ofiarach wśród cywilów, Rosja oskarżyła Ukraińców.

Rosyjscy żołnierze zabili jego matkę. 9-letni chłopiec napisał do niej list łamiący serce "Obiecuję być grzeczny, żebyśmy mogli spotkać się w niebie"
Wobec cierpienia ukraińskich dzieci doświadczonych przez wojnę nie da się przejść obojętnie. Wiele z nich zostaje sierotami. Matka tego 9-latka została zabita w Hostomelu przez rosyjskich wojskowych. Chłopiec w liście do niej napisał, że zrobi wszystko, by spotkać się z nią w niebie.
https://kobieta.wp.pl/rosyjscy...

W piątek wysoki rangą przedstawiciel Pentagonu powiedział, że "Rosja użyła rakiety balistycznej krótkiego zasięgu Toczka-U do ostrzału Kramatorska na wschodzie Ukrainy". Jak dodał, amerykański resort obrony "nie kupuje" zaprzeczeń Rosji, dotyczących ataku na dworzec kolejowy w tym mieście w obwodzie donieckim.
https://www.polskieradio24.pl/...

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała w czwartek na Telegramie przechwyconą rozmowę żołnierza samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej z jego kuzynką, mieszkającą na okupowanych przez rosyjskie wojska terenach obwodu zaporoskiego. W nagraniu jest mowa m.in. o gwałtach, których mają się dopuszczać najeźdźcy.
"Nie wiem, gdzie mam ochronić swoje wnuczki przed tymi "wyzwolicielami". One są w wieku 10 i 14 lat. Częstujemy ich jedzeniem, a oni (rosyjscy żołnierze -red.) wchodzą do domów i gwałcą, nie oszczędzają nawet dzieci, strzelają w nogi. Co mam robić? Oni chodzą po wsi, wypytują o młode dziewczęta i proponują w zamian za nie olej napędowy"

Rosjanie mordują cywilów metodycznie i twierdzą, że to „prowokacja NATO”
W Buczy Rosjanie z zimną krwią zamordowali ponad 350 osób. Większość znajdowała się na listach proskrypcyjnych, na których umieszczono liderów lokalnych społeczności. Nie jest to żadna nowość w działaniu kremlowskich władz. Czynią tak od stuleci.
https://www.newsweek.pl/swiat/...

"Szukałam mojego męża. [...] Kiedy zeszłam na dół, poznałam go po butach i spodniach. Jego ciało było zimne. Na głowie miał ranę postrzałową, ciało było okaleczone. Widać, że był torturowany - powiedziała jedna z mieszkanek Buczy, której udało się przeżyć masakrę ludności cywilnej. - Mój mąż miał 40 lat, nie dożył swoich urodzin, które obchodziłby 14 marca. Leżał tam, gdzie go zastrzelili, dopóki nie byliśmy pewni, że żołnierze odeszli - opowiedziała inna z kobiet, mieszkających w mieście. Uwaga, materiał zawiera drastyczne opisy i zdjęcia. Wyłącznie dla osób dorosłych. "
https://wiadomosci.gazeta.pl/w...

Rosjanie zabili już 109 dzieci na terenie Ukrainy i nadal otwierają ogień w kierunku cywilów. - Wzywamy dorosłych z całego świata, by stanęli jak jedna tarcza, by bronić ukraińskich dzieci i dać im przyszłość – zaapelował o zamknięcie nieba nad Ukrainą mer Lwowa Andrij Sadowy
https://wiadomosci.radiozet.pl...

To tylko niektóre fakty ogromnego ludobójstwa jakiego dopuszcza się codziennie roSSja na Ukrainie mordując zimną krwią bezbronnych ludzi .Świat w tym agendy międzynarodowe jak ONZ ostro potępiły te fakty wyrzucając Rosję z wielu organizacji międzynarodowych w  tym praw człowieka.

A co na to rusofile wspierający bandytę putina i jego zbrodniczą armię ? jak te fakty oceniają i komentują na portalach społecznościowych ? Oto tylko fragment ich wypowiedzi zebranych w sieci  z portalu NEon24 -  oto niektóre tylko stwierdzenia i prezentowanie stanowiska
cytaty :

//Polska chciała wstąpić do paktu obronnego, a wstąpiła do agresywnego bandyckiego.//

'"To nie Polska chciała tylko zrobiły to za nas mendy (zwani "politykami"), które chodzą na pasku swoich żydowskich panów.
To akurat jest mały problem bo tą "elitę" można "wymienić" bardzo szybko.
Tylko Naród został sqrviony i obezwładniony tępą ale skuteczną propagandą. Z taką hołotą ciężko coś zrobić. Dwa lata "pandemii" całkowicie zabiły krytyczne myślenie. Nawet tu na NEonie widać tego efekty."
"Trzeba się modlić się, żeby Rosja wycięła tyle naziolskich qrev ile dadzą rady."
https://spiritolibero.neon24.i...
https://spiritolibero.neon24.i...

"UPAdlina musi zostać pokonana i podzielona. To jest nasza racja stanu. A Rosji i tak możemy skoczyć. Oni zawsze będą mieli co jeść a Europa i pół świata będzie głodować. Biden już to zapowiedział otwartym tekstem.
Zobaczymy co powiesz jak za kilka miesięcy będą hasać po Polsce uzbrojone bandy nazioli UPAińskich? A to mamy jak w banku."

"Uderzenie na dworzec kolejowy w Kramatorsku został przeprowadzony z terenu kontrolowanej przez Siły Zbrojne Ukrainy osady Dobropole, znajdującej się w odległości 45 km od miasta. Poinformowało o tym w Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej."
„Rakiety taktyczne Toczka-U, których fragmenty zostały znalezione w pobliżu stacji kolejowej Kramatorsk, są używane wyłącznie przez ukraińskie siły zbrojne”
Wcześniej Kijów oskarżył Rosję o przeprowadzenie ataku rakietowego na stację kolejową w Kramatorsku, przez który ewakuowana jest ludność cywilna, i początkowo Ukraina ogłosiła, że ​​użyto Iskanderów, ale potem zmieniła oficjalną wersję po opublikowaniu materiału filmowego przedstawiającego ogon rakiety."
"Plączą się funkcjonariusze propagandy kokainowego kalauna, penisowego pianisty.
A idioci wierzą..."

"Donbas okrążony więc Rosjanie spokojnie się przegrupowują w tamtym kierunku.
Jeszcze tylko trzeba dokończyć czyszczenie Mariupola i hajda na nazioli."
"Teraz dopiero widać, że to jest świetna taktyka, która oprócz tego, że jest sukcesem to jeszcze oszczędza jak tylko można ludność cywilną. Tego bandyci nie potrafią zrozumieć..." itd......
https://ndp.neon24.info/post/1...

To jeszcze za mało na tym portaliku  tam dowiadujemy się,ze to USA napadło na biedną Rosję razem z Ukrainą nie wierzycie ? Oto przykład :
"Fakty są niepodważalne wojna jest sprowokowana przez Kolektywny Zachód przeciwko Rosji. Dla Rosji nie było alternatywy jak walczyć z nazizmem na Ukrainie wspieranym przez USA i kraje UE".
https://alfax-2020.neon24.info...

Według niektórych blogerów tego portaliku wszystich kacapów to " Dlaczego prowokację w Buczy ukraińscy nazistowscy bandyci przeprowadzili tak nieudolnie?" Nie wierzycie  ! oto dowód :
https://roux.neon24.info/post/...

itd.itd..propaganda Moskwy, jak czytamy w prezentowanych cytatach , linkach i wypowiedziach, w czystym wydaniu taka roSSyjska typowa chamska, kłamliwa celowo przygotowywana dla swojej agentury...

Tego typu wypowiedzi i prezentowanych postaw na tym portalu przypomnę NEon24 jest naprawdę wiele. Ocenę tych postaw w kontekście ogromnego ludobójstwa i morderstw dzieci Ukrainy, prezentowanie publicznie na portalach społecznościowych pro rosyjskich postaw, szczerzenie ideologi kłamstwa, fałszowanie rzeczywistości propagowanie wrogich Polsce z uwagi na narodowe bezpieczeństwo postaw - pozostawiam do tego powołanym organom i służbom.
Nie mogę odnależdż w słownictwie jakichkolwiek ostrych wulgarnych słów na takie postawy w tym popieranie zabijania dzieci ...każde przekleństwo w stosunku do tych osób było by dla nich komplementem..

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

09-04-2022 [16:21] - sake3 | Link:

Większą siłę negatywnego rażenia mają wypowiedzi dobiegające z Europarlamentu niż te z jakiegos tam Neonu.MYślę o wczorajszych wypowiedziach pani Ochojskej które dziwnym trafem zbiegły się z wizytą pani von Leyden na Ukraine.Pani Ochojska wręcz żada abyśmy o Rosjanach których jest jej żal wyrażali się dobrze.Bolą ją mianowicie słowa ,,nienawidzimy Rosjan''.Paniusia uważa,że nie wszyscy oni są źli,ale chyba zapomina o odpowiedzialności zbiorowej.Zapomina też że ponad 80% Rosjan popiera wojnę.W cynicznym obrzydliwym wystąpieniu dowściąga się przynajmniej milczenia na temat ludobójstwa.Za chwilę się okaże,że znowu jakie mityczne ,bliżej nieokreślone grupki,albo marsjanie na Ukrainę napadly.Pani Ochojska dba o dobre samopoczucie Rosjan,ale nie ma współczucia dla ofiar.Niby żąda sledztwa,ale w takim razie śledztwo będzie farsą,bo przecież nikt o Rosjanach nie będzie miał prawa powiedzieć ,że są zbrodniarzami.Ciekawa z jakim przesłaniem pojechała na Ukrainę pani Ursula von Leyden i do czego namawiać Żełeńskeigo.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [16:33] - Tezeusz | Link:

@ sake 3 masz rację to cały konglomerat obcej Polsce agentury. Może już czas na Wymiar Sprawiedliwości ?

Obrazek użytkownika Pers

09-04-2022 [16:44] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Może już czas na Wymiar Sprawiedliwości ?//
Pewnie, że czas!
Ale wtedy będziecie się chować po piwnicach jak szczury z azova w Mariupolu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [17:31] - Tezeusz | Link:

@Pers
" nie strasz nie strasz bo się zesrasz "

Obrazek użytkownika J z L

09-04-2022 [20:12] - J z L | Link:

pam..pers
Jak dotąd to Azow łby upierdala takim sowieckim debilom jak ty
A i na ciebie przyjdzie czas ruski obszczymurze z Donbasu

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [17:16] - Tezeusz | Link:

Gwałty, morderstwa niewinnych dzieci którym roSSyjski bandyta odebrał nie tylko dzieciństwo ale i radosc życia, rodzinę a wielu przypadkach samo życie nie ma słów usprawiedliwienia dla tych co te zbrodnie wspierają - NIE MA !!!
Gdy się czyta to :
"Rosyjscy żołnierze zabili jego matkę. 9-letni chłopiec napisał do niej list łamiący serce "Obiecuję być grzeczny, żebyśmy mogli spotkać się w niebie"

Na usta się ciśnie jedno : byś zdychał powoli w męczarniach skurwysynie coś to uczynił ! W męczarniach od kuli Pułku AZOW

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [19:31] - Tezeusz | Link:

Putin z pętlą na szyi w koszulce Spartaka Moskwa. O tej oprawie kibiców Legii będzie głośno
Władimir Putin ubrany w koszulkę Spartaka Moskwa z pętlą na szyi - taką sektorówkę zaprezentowali dziś kibice Legii Warszawa w Poznaniu, gdzie Wojskowi grają z miejscowym Lechem. To kolejna oprawa, która powinna przejść do historii i odbić się szerokim echem na całym świecie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-04-2022 [21:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

tezeuszek prawdopodobnie nie wie że Kocioł trzyma sztamę z Spartakiem i gdy ten skopie 4litery  Legii  to na Bułgarskiej radość wielka..

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [21:18] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski Persie
Może coś na temat materiału ? Są przyklady, konkrety, fakty i......

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-04-2022 [21:23] - Tezeusz | Link:

Dygresja!
Zaprezentowany materiał jest materiałem faktu, konkretnych postaw i wypowiedzi ludzi o określonych poglądach politycznych piszących na znanym nam portalu pro sowieckim tak przez wielu blogerów NP oceniany.
Z uwagi na waźnośc tego problemu, w tym bezpieczeństwo nasze i naszej ojczyzny, temat będzie kontynuowany.