Wścieklizna sovieckiego chłopczyka

Desowietyzacja,deputinizacja i detuskizacja to trzy elementy niezbędne do „zagłodzenia” sowieckiej bestii . Chciałem użyć słów powszechnie uważanych za wulgarne w związku z tym co te potwory robią naszym sąsiadom Ukraińcom ale w słowniku nie ma na tyle wulgarnych słów więc zostanę przy jednym sovieci .
Poniżej słowa czerwonego sowieckiego chłopczyka o naszym Panu Premierze Morawieckim.
„Premier Polski Mateusz Morawiecki, który proponował nałożenie sankcji na członków partii Jedna Rosja, oszalał z powodu własnej rusofobii. Poinformował o tym 4 kwietnia wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew.
„W odpowiedzi na inicjatywę polskiego pseudo-premiera Morawieckiego, który w końcu zszedł z torów na gruncie rusofobii i zaproponował nałożenie sankcji na wszystkich członków partii Jedna Rosja, możemy rozważyć nałożenie symetrycznych sankcji na wszystkich członków i, w ogóle wszyscy ci, którzy głosują na polską partię o dysonansowej nazwie PiS”
Pomimo wszystkich nieszczęść i cierpień tej wojny cieszy to WYCIE SOVIETÓW!!!
Bo to oznacza, iż polityka Polski idzie w bardzo dobrym kierunku i mam nadzieje ,że dzięki twardym sankcjom do których wzywa nasz rząd w końcu doprowadzą do „zagłodzenia” sowieckiego potwora a my w Polsce odetchniemy na najbliższe co najmniej 100 lat . Mam też nadzieje , że sovieci z braku jedzenie rozpoczną nową rewolucje październikową tym razem skierowaną przeciw władcom kremla .
Jeśli zaś chodzi o soviecką armię to jest to banda oberwańców , mięso armatnie. Totalne dno i metr mułu. Jeszcze trochę i będą sp…lać z Ukrainy. Oni potrafią tylko dobrze walczyć z cywilami . To urodzeni mordercy ,gwałciciele i złodzieje .Przed regularnym wojskiem srają w gacie.
Sankcje , które proponuje Pan Premier Morawiecki są celne i trafiają w potwora. I tak trzymać.
Jeśli zaś chodzi o tuska i innych sługusów Berlina i Moskwy to polskie służby już dawno powinny neutralizować V kolumną o co wielokrotnie wnosiłem i nawet proponowałem miejsce zwane Berezą KAR-TUSKĄ .Tak łatwo udowodnić działania antypolskie, zdradę stanu  czy to proniemieckie czy prosowieckie. Więc pytam gdzie są polskie służby????? Czas najwyższy działać oraz zlikwidować ambasady i konsulaty sovieckie w Polsce.
A temu durniowi miedwiedowi dedykuje piosenkę o śmieciach  i mówię mu IDI NA HUJ.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

05-04-2022 [20:08] - Pers | Link:

Trzeba przyznać, że pan premier się wygłupił...
Jeszcze niech nałoży sankcje na renifery na północy Syberii.
Jak już to już!

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [20:25] - kat | Link:

Pers idi ty na huj

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-04-2022 [20:59] - Kaczysta | Link:

Upokorzenie Rosji na świecie jest szczególnie widoczne przez ich działania. 2 armią świata na papierze. Niszczenie miast, ludobójstwo, grabieże. To armia zbrodniarzy i złodziei. Dostała takie lanie że przez najbliższe 20 lat możemy zapomnieć by spojrzała na Polskę. Do tego czasu Świat nie będzie potrzebował gazu, węgla. Tak że za 20 lat Rosji nie będzie. Rozpadnie się a przyczyni się do tego obecna wtopa na Ukrainie

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [21:00] - kat | Link:

a ja myslałem że to smieci , ze to gówno z nieba leci a to sovieci, sovieci

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [21:01] - kat | Link:

a ja myslałem że to smieci , ze to gówno z nieba leci a to sovieci, sovieci

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-04-2022 [20:30] - Tezeusz | Link:

wściekły rusofil wchodzacy w dupsko putkowi już bez mydła pisze tak :

"Reżim nazistowski w Kijowie nie ukrywa, że ​​potrzebuje negocjacji z delegacją rosyjską wyłącznie w celach propagandowych."

Zapomniał w swoim pijackim widzie ten skretyniały starzec,że to jego bandycka uwielbiana roSSja morderców dzieci i kobiet jest faszystowska o czym mówi i pisze cały świat. Zapomniał biedaczek - skleroza, głupota, debilizm wtórny ? a może to tylko takie standardy ścierwoneonowe antypolskiego portalika forum wszystkich kacapów....

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-04-2022 [20:56] - Kaczysta | Link:

Ruscy dopiero się rozkręcają. W ich publicznej telewizji już pompują ludziom takie ilości za przeproszeniem gówna, że w głowie się nie mieści. Właśnie wzywają do mordowania wszystkich Ukraińców, a tych co przeżyją do umieszczenia w łagrach na minimum 30 lat.
Wracają czasy Stalina.

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [20:59] - kat | Link:

a ja myslałem że to smieci , ze to gówno z nieba leci a to sovieci, sovieci

Obrazek użytkownika sake3

05-04-2022 [20:49] - sake3 | Link:

@Pers....Wy się sankcji nie boicie,boście się obłowili na Ukrainie co? Futerko zdobyczne ciepłe i czapę uszatkę przywiozłeś,bo jakbyś wypadł swojemu guru z łask to na Syberii się przyda jak znalazł, bo na tej kapotce na zdjęciu długo nie pociągniesz.

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [21:00] - kat | Link:

a ja myslałem że to smieci , ze to gówno z nieba leci a to sovieci, sovieci

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-04-2022 [20:24] - Kaczysta | Link:

Ruszkiewicz z Toy-Toya to stan umyslu jest

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [20:25] - kat | Link:

Cały ten rosyjskojęzyczny portal winien otrzymać wezwania z ABW.Pozdrówka

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-04-2022 [20:33] - Tezeusz | Link:

Dostanie NEonek  wkrótce wielu powiadomienia do ABW wyslało.

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [21:03] - kat | Link:

Amen

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-04-2022 [20:54] - Kaczysta | Link:

dachowiec

Armia Rosyjska (nadal Czerwona) zawsze gwałci, potem morduje, a na końcu ograbia trupy. Masowe groby są tworzone, by świat się niczego nie dowiedział. Czegoś nie rozumiesz wyznawco prymitywnej "potęgi" Moskwy ?

 

Obrazek użytkownika kat

05-04-2022 [21:04] - kat | Link:

a ja myslałem że to smieci , ze to gówno z nieba leci a to sovieci, sovieci

Obrazek użytkownika Pers

05-04-2022 [21:28] - Pers | Link:

@admin
Poczytaj sobie twoich faworytów.
Jaka głębia przemyśleń, jaki wyrafinowany język. No cymesik :))
Podoba ci się? :))))))))))
I tak tego nie puścisz...

Obrazek użytkownika J z L

05-04-2022 [22:05] - J z L | Link:

pam..pers

Znasz tego *huja co to napisal?

Zarejestrowany w domenie .pl żydobanderowski ściek, który jest własnością tzw. "strefy wolnego słowa" należącej do spaśluna Sakevycza to miejsce wyjątkowe. Sakevycz, "kawaler" orderu banderowskiej bezpieki przygarnął wszystkie żydobanderowskie ścierwa, które włóczyły się po Sieci. M.in hujskiego i ścierwousza (obydwaj wykopani z NEon24 i podobno są parą), niejakiego rjanka, który nawet był tutaj przez dwa dni adminem czy wyjątkowo ohydną banderowską zdzirę @ujejską i innych.
Tam nie ma normalnych ludzi. Prawie wszystko to żydobanderowska swołocz. To właśnie takich armia rosyjska stara się wyciąć na UPAdlinie. Daj im Boże zdrowie!
Omijać!

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-04-2022 [06:09] - Kaczysta | Link:

JzL
Jeśli sugerujesz że to mógł napisać dachowiec lub pampers to się mylisz
To napisał ruszkiewicz
​Kulturnyj cieławiek z Toy-Toya

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-04-2022 [22:45] - Tezeusz | Link:

@Rusofilku kretynku
kpisz czy pytasz o drogę. Pijesz nie pisz bo wychodzi  z ciebie jak zwykle zryty mózg. O koszulce i kurcinie twojej nie wspomnę.

Jesteś @ Pers mistrzem chamstwa oto dowód :
https://naszeblogi.pl/61013-ch...

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2022 [08:26] - sake3 | Link:

@Pers......Linijkę niżej masz przytoczony tekścik twojego autorstwa.Też cymesik nawet chyba lepszy i bardziej bogaty w wyzwiska niż te które krytykujesz.Nawe mam wątpliwości czy prawdziwy prawnik i historyk,bo tak podajesz może nawet posługiwać się tak ordynarnym językiem.Nie przynosisz chwały szmatławemu portalikowi któremu tak wiernie służysz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-04-2022 [07:33] - Tezeusz | Link:

@Pers mongoł pisze :
 
"Znam trochę muzułmanów i wiem doskonale, że niektórzy nie są "ortodoksyjni" jeśli chodzi o alkohol ale pomysł, że członkowie elitarnej gwardii Kadyrowa piją gorzałę na akcji wydaje mi się mało prawdopodobny...
No ale fejk to to taki szczur wpuszczony w motłoch."

Ale jaja rusofil mongoł.....
 

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2022 [14:16] - sake3 | Link:

@Tezesz....W dzisiejszych czasach pojęcie ,,ortodoksyjności'' ma wielorakie znaczenie.