Trybunał w Hadze orzekł, Rosja jest zbrodniarzem

Sędzia Trybunału Karnego w Hadze: Putin odpowie za zbrodnie wojenne.
Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze poinformował w poniedziałek wieczorem, że 16 marca wyda decyzję w sprawie zbrodni wojennych popełnianych przez Rosję na Ukrainie. Trybunał wszczął śledztwo w tej sprawie 2 marca. Trybunał w Hadze odrzucił rosyjskie zarzuty o ludobójstwo we wschodniej Ukrainie i wydał środek tymczasowy nakazujący Rosji wstrzymanie inwazji. O decyzji poinformowała przewodnicząca Trybunału sędzia Joan E. Donoghue.

7 marca, podczas przesłuchania przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze, które zignorowała Rosja, Ukraina wezwała Trybunał do jak najszybszego zastosowania środków zapobiegawczych w przypadku oskarżeń Rosji o ludobójstwo i zobowiązanie Moskwy do zaprzestania operacji wojskowych na terytorium Ukrainy. W Norymberdze był to główny zarzut przeciwko nazistowskim Niemcom – przypomina von der Wyngaert i zaznacza, że wprawdzie MTK w Hadze nie może nikogo skazać zaocznie, jednak tacy zbrodniarze jak Radovan Karadżić i Slobodan Miloszević zostali ostatecznie wydani i skazani. - Putin też kiedyś będzie musiał zapłacić – nie ma wątpliwości van den Wyngaert.

Bombardowanie szpitala w ukraińskim Mariupolu było zbrodnią wojenną i Putin stanie za nią przed sądem - ocenia Christine Van den Wyngaert, wieloletnia sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w Hadze. - Obserwowałam okropności wojny w Jugosławii, Kongo czy Sudanie – powiedziała dziennikowi "Het Nieuwsblad". - Nie spodziewałam się, że w Europie ponownie dojdzie do takich okropności - dodała.
https://tvn24.pl/swiat/atak-ro...

Putin i jego dowódcy oraz politycy winni zbrodni ludobójstwa jakie armia rosyjska czyni na Ukrainie będą osądzone a winni skazani. Putin zaczął jak Hitler i tak jak on skończy to tylko kwestia czasu.Zamordowane niewinne ukraińskie dzieci doczekają się sprawwiedliwości. Putin i jego bandyci i mordercy co chwila bełkoczą coś o faszystach, a sami nimi są, ba byłe doborowe oddziały Niemieckie SS z czasów II WŚ mogły by się uczyć od bandytów putina w mordowaniu niewinnych dzieci, kobiet i starców.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [17:24] - Tezeusz | Link:

Świat napiętnował zbrodniarza i mordercę putina , a my napiętnujmy rusofili taki desancik ze Scierwoneonka jak np @ Pers vel wielkopolski zdzicho, pani anna i inni...

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2022 [17:36] - Pers | Link:

@tezeuszek
//a my napiętnujmy rusofili taki desancik ze Scierwoneonka jak np @ Pers vel wielkopolski zdzicho//
Wiesz co wy mi możecie?
No...

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [18:43] - Tezeusz | Link:

Tylko kompletny idiota takie coś może wymyśleć :

"Coraz więcej krajów zaczyna postrzegać Stany Zjednoczone, UE i agresywny sojusz NATO jako "oś zła", gdyż coraz wyraźniej widać, że ogromne problemy społeczne i gospodarcze spowodowane ogromnymi podwyżkami cen energii, żywności i wielu innych produktów są zupełnie niepotrzebne, gdyby Ukraina po prostu wdrożyła porozumienia mińskie i dała mieszkańcom Donbasu prawo do decydowania o swojej przyszłości. Ale zachodni globaliści potrzebowali kryzysu systemowego, aby przeforsować swoje plany globalnej dyktatury klimatycznej WEF/WHO, a teraz celowo sprowadzili ludzkość na skraj III wojny światowej."

Ruszkiewicz pisząc takie bzdury dajesz świadectwo swojemu debilizmu, głupocie, chorego sowieckiego scierwoneonowrgo osranego umysłu. Faktycznie jesteś rusofilem i to popapranym.

A co ci możemy zrobić rusofilu ,? nic tylko zgłosić  odpowiednim slużbom gdzie potrzeba co sukcesywnie czynimy. Sukcesywnie od dawna !!!!
A co zrobi wymiar sprawiedliwosci czas pokaże.

Obrazek użytkownika Ryan

16-03-2022 [18:19] - Ryan | Link:

W poniedziałek jest pierwszy dzień wiosny. Tradycyjne topienie Marzanny. Proponuję taką z wizerunkiem ruszkiewicza.
A co, niech się dzieci uczą patriotyzmu od małego

https://1.bp.blogspot.com/-FOYmIUY8IGA/VgsRn5pkipI/AAAAAAAAfAQ/gxC39FieYBM/s400/JaroslawRuszkiewiczKLKL.jpg

Obrazek użytkownika J z L

16-03-2022 [20:08] - J z L | Link:

ryan

Ważne by umieścić tabliczkę z ostrzeżeniem że woda trwale skażona

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2022 [19:33] - sake3 | Link:

@Pers.....A ty myslisz,że my cokolwiek nawet chcemy ci zrobić?? A po jaką cholerę? To twoje groźne ,,no'' tylko wywołuje uśmiech a idiotyczne agitki śmiech całą gębą.

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-11-2023 [18:17] - Tezeusz | Link:

@Rus...
My nic inni tak....patrz twój blog z literką " Z" hahahaha..
Dzisiaj dwa scierwoneonowe antypolskie gówna skomentowałem...jak zwykle..i co adminku od siedmiu boleśći .

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-03-2022 [21:54] - Tomaszek | Link:

Ty Pier...eusz to masz rzeczywiście we łbie nasrane jak wierzysz w te trybunały . I jeszcze sam ze sobą dyskutujesz na forum . Na uniwersytetach w Leiden i Amsterdamie połowa kadry profesorskiej to Niemcy i ruscy . Ruscy udają uciekinierów lub kolejne pokolenie , taki zawód . Całą hucpa teraz tam to napuszczanie na siebie Jugoli i Murzynów . Na Putina czy innych kolejka daleka i tak będzie .

Obrazek użytkownika J z L

16-03-2022 [22:01] - J z L | Link:

maszek
иди нахуй

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [22:01] - Tezeusz | Link:

@Tom..debilek
Jak się zamiast mózgu ma gówno to się pisze takie gówno co ty cwelu.

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-03-2022 [22:09] - Tomaszek | Link:

Dwa debile 
Jeden mi po rusku bluzga na chwałę tryzuba , drugi oprawca tryzubiej pały od cweli bluzga . Jajca się dzieją na tym świecie .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-03-2022 [06:35] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszku
Nie wibrator a pal Azji wyzwoli cię ze wszystkich problemów cioteczko. Pułk Azow wcześniej czy później, będzie wyławiał takie ruskie świnie jak ty czy pampers.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-03-2022 [06:37] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Ten cały Tomaszek to ruska ciota 😁😁😁 Już trzy takowe zidentyfikowałam na tym forum.

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2022 [07:13] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek
żółta sowiecka osrana szmata ścierwoneonowa taki sowiecki debil to wiadomo od dawna. Wylizał osrane dupsko putka i wali gównem

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-03-2022 [17:10] - Tomaszek | Link:

W przedszkolu to się mówiło "kto na kogo się przezywa , ten tak samo się nazywa ". Wiesz , takie jazdy tu z Ujejską urządzacie , że wy to pewnie jakieś magistry jesteście . Ona to nawet z dużego miasta pisze o sobie . To widać słychać i czuć .

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2022 [17:12] - Tezeusz | Link:

@żółty piszesz jak..pedzio daj se siana.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-03-2022 [18:52] - Tomaszek | Link:

Zesrało się co?

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-03-2022 [22:02] - Tomaszek | Link:

Żaden świat nie piętnował i mogą a nawe chcą mu na ch...j naskoczyć i jeszcze pogwizdać . To się nazywa "business as usual" jełopie . On dobrze w ten "świat" "zainwestował ". Rajcujesz się a życie zrobi swoje .Ot dzieciak , jajca obrosły i myśli że dorosły .

Obrazek użytkownika zbychbor

16-03-2022 [17:26] - zbychbor | Link:

@Tez, nie wybielaj Niemców.
Aktualnie działania Rosjan można przyrównać do Wehrmachtu, w porównaniu do SS są niczym niewinne baranki.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-03-2022 [17:55] - RinoCeronte | Link:

Zamknąć niebo nad Ukrainą!
https://edition.cnn.com/videos...

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-03-2022 [17:56] - RinoCeronte | Link:

Zamknąć niebo nad Ukrainą!
https://edition.cnn.com/videos...

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [18:45] - Tezeusz | Link:

S300 rosyjskiej produkcji już na Ukrainie. To znaczące wzmocnienie obrony przeciwlotniczej
Na Ukrainę dotarły już systemy przeciwlotnicze produkcji sowieckiej i rosyjskiej, w tym S-300, o które wnioskowała Ukraina oraz samobieżne przeciwlotnicze zestawy rakietowe Osa i ręczne wyrzutnie 9K34 Strzała 3 - podaje w środę na Twitterze portal Euromaidan PR.

Obrazek użytkownika u2

16-03-2022 [18:57] - u2 | Link:

Trzy warunki jakie ruskie muszą spełnić. Wydać Putlera i jego pomagierów w zbrodniczej wojnie dla sądu w Hadze. Wycofać wojska z okupowanych terytoriów Ukrainy, Mołdawii oraz Gruzji. Wypłacić reparacje wojenne za uczynione szkody. Jak te trzy warunki ruskie spełnią, to można z nimi zacząć dyplomację i pomyśleć o zniesieniu sankcji.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-03-2022 [17:19] - Tomaszek | Link:

Wiesz co ubocie ? Pomarzyć to dobrze , ale Haga i baza prawnicza czyli uniwerki Leiden i Amsterdam są dobrze "zainwestowane w kapitał ludzki ". Zgadnij kto jest inwestorem ?. Wiem coś o tym z kontaktów osobistych . A żeby oskarżyć trzeba złapać . Podpowiedz swoim żeby nie liczyli na wiele . Niech lepiej kombinują coś z sotnią jakichś ninja , będzie taniej i skuteczniej . I bez ryzyka że kogoś uniewinnią albo skażą na jakieś śmieszne parę lat .

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2022 [19:22] - Pers | Link:

@tezeuszek
//S300 rosyjskiej produkcji już na Ukrainie. To znaczące wzmocnienie obrony przeciwlotniczej//
Jakiś ty naiwny...
Myślisz, że tam nie ma zabezpieczeń? Inaczej by tego nie sprzedali...
Przekonali się o tym Gruzini jak kupili systemy rakietowe od Izraela.
Żydzi sprzedali kody Rosjanom i żadna rakieta nie doleciała do celu.
Ogarnij się ptysiu...

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [19:40] - Tezeusz | Link:

@Pers
dlaczego tak jebie od ciebie gównem sowieckim ? lizałeś znowu putka osraną dupę.
Umyj zęby bo żygnę, nie pisze ze na ciebie.

Obrazek użytkownika J z L

16-03-2022 [20:09] - J z L | Link:

pam..pers
SPIERDALAJ onuco

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [19:18] - Tezeusz | Link:

Prezydent USA Joe Biden podpisał w środę rozporządzenie o udzieleniu Ukrainie dodatkowego pakietu pomocy wojskowej o wartości 800 mln dolarów.
800 systemów przeciwlotniczych Stinger, 9000 systemów przeciwpancernych (m.in. Javelin oraz AT-4), 7000 sztuk broni strzeleckiej (w tym karabiny, pistolety, granatniki, broń maszynową oraz strzelby), 20 mln naboi oraz bezzałogowe systemy latające.

Będą sie kacapy smażyć oj będą !

Obrazek użytkownika J z L

16-03-2022 [20:11] - J z L | Link:

Pieczyste ze wscieklego kota?
brrr
Obrzydliwe

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [20:16] - Tezeusz | Link:

Ten kot śmierdzi sowieckim gównem taki osrany i ożygany rusowil
 Taki śmieć.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-03-2022 [20:22] - Kaczysta | Link:

Widok bylby przedni

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-03-2022 [19:47] - Tezeusz | Link:

Negocjacje na pokaz
Były szef rosyjskiej dyplomacji, Andriej Kozyriew, jest jednak przekonany, że Rosja negocjuje na pokaz i będzie czekała na rzeczywiste rozstrzygnięcie konfliktu na Ukrainie.
Wskazał, że Rosjanie rozumieją tylko argument siły.
- Próbują siły ze swojej strony i spotykają się teraz z niespodziewanym oporem ze strony Ukraińców i Zachodu. Także z sankcjami, które wprawdzie mogłyby być mocniejsze, ale na razie są wystarczająco silne. Jednak wcale nie wyczerpali strategii terroru - uważa Kozyriew.
Jego zdaniem dopiero kiedy Rosjanie "zostaną odepchnięci, silnie odepchnięci, co prawdopodobnie stanie się wkrótce, zaczną myśleć o sposobach negocjowania ucieczki".

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2022 [06:05] - Tezeusz | Link:

A debil scierwoneonowy rusifil dalej wali moskiewską propagande. 

"Rosja już rozwaliła UPAdlinę a to, że nie ma spektakularnych "postępów" to jedynie dlatego, że Rosjanie nie walczą z ludnością cywilną i, paradoksalnie, z większością wojska ukraińskiego. Dążą do ich neutralizacji. Zabici mają być tylko naziści. To całkiem nowy sposób prowadzenia wojny bardzo różniący się od bandyckich i barbarzyńskich metod USA/NATO."

Taka sowiecka blać. Idiota czerwony !

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2022 [06:12] - Tezeusz | Link:

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że Putin to zbrodniarz i ludobòjca, a niemcy go wspierają codziennie pieniędzmi kupując węgiel, ropę i gaz wiedząc że za ich pieniądze Putin morduje dzieci???!!! Niemcy dawno już są w pakcie z diabłem, Ribentrop z Mołotowem przesyłają im Pozdrowienia z piekła wraz z Hitlerem i Stalinem... Putin wkròtce też do nich dołączy, oby jak najszybciej bo smoła w jego kotle już się gotuje

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-03-2022 [07:24] - Tezeusz | Link:

IPN pomoże samorządom w usuwaniu sowieckich monumentów. Lista miejscowości jest wciąż spora
Instytut Pamięci Narodowej wzywa do dekomunizacji przestrzeni publicznej i oferuje pomoc samorządom w usunięciu pamiątek po "gierojach" sowieckiej armii spod znaku czerwonej gwiazdy oraz sierpa młota. Na liście jest wiele miast, gdzie wciąż można natknąć się na monumenty Armii Czerwonej. O sprawie pisze dzisiaj "Rzeczpospolita".