Tusk w Sopocie, Janukowycz w Mińsku

Pewnie jesteście państwo ciekawi co łączy te dwie odrażające postacie? Otóż , czekają oni na objęcie stanowisk premierów w Polsce i na Ukrainie. To nie jest żart .Pakt Ribbentrop- Mołotow jest nadal aktualny i Polska jest w strefie wpływów niemieckich a Ukraina w strefie wpływów Rosji .
Nie trzeba być politykiem by zobaczyć owoce działań naszych „ sąsiadów” Niemców. Śmiejemy się z Tuska ale on ma tu poważną misję , misje niemiecką. On ma tu być i w odpowiednim czasie podjąć się działania na rzecz dobra narodu polskiego. On tu przyjechał by realizować niemiecki plan zagłodzenia Polski i zmiany władzy. Podpala Polskę , składa donosy do UE na Polskę , a ostatnio już przebił wszystko i powiela sowieckie kłamstwa jakoby ukraińskie samoloty starują do walk z polskich lotnisk. Myślicie że to idiota? Nie , on daję putasowi preteksty jednocześnie atakując PIS iż jest prorosyjski.
Jeśli myślicie państwo ,że Niemcy w czymkolwiek nam pomogą to jesteście w ogromnym błędzie. Nie zawarto traktatu pokojowego z Niemcami ani sowiecką Rosją . Od 17 września 1939 r. jesteśmy w stanie wojny z tymi krajami.
Czy myślicie państwo ,że Niemcy sa takie dobre? Ja też bym chciał żeby do Polski wracało 80 eurocentów z każdego Euro pozyskanego przez Polskę z UE. Mamy plan KPO a w nim zagwarantowane 770 mld i co ? i Nic? Piniendzy nie będzie !!! Tych przykładów buty niemieckiej jest tyle ,że rzygam tęczą z tych pustych deklaracji Berlina. Oni mają swoje interesy z Rosją i nie będzie im tu jakiś Kaczyński bruździł . Zamach smoleński stał się w Rosji ale jaką możemy mieć pewność ,że Niemcy też nie były w to zamieszane? Jaką? Możemy tylko obserwować teatr polityczny .
Ja panom zza Odry  dziękują za każdą pomoc …… aż się boję ,że mogli by mi chcieć tej pomocy udzielić . Z ostatniej „pomocy” mamy 6 milionów zabitych i zburzone miasta, zrabowane działa sztuki, meble i kosztowności i nowoczesne technologie utylizacji ludzi w krematoriach.
Uwielbiam te deklaracje niemieckie ….. wyślemy , podpiszemy, zrobimy wszystko w formie przyszłej niedokonanej. Myślę że chcą nas jak to w chwili szczerości usłyszelismy  „ zagłodzić”.
Mimo tych draństw cieszę się że jestem Polakiem i co więcej jestem dumny z naszego zachowania się teraz w pomocy dla Ukrainy. Mam tylko nadzieje , że jak  Ukraina już będzie wolna to nie potraktuje nas tak jak żydzi po II wojnie światowej. Bez względu na to warto pomagać każdemu byśmy odchodząc z tego świata mogli patrzeć w lustro w swoją twarz.
Żal mi strasznie Ukraińców, kobiet , dzieci zwierząt ale co by nie mówić to Ukraińcy wykorzystali dobrze czas od aneksji Krymu. Ich armia jest lepsza od naszej .Czas wiec aby to natychmiast zmienić w Polsce. Cały trud obecnie powinien pójść na zbrojenia , szkolenie ludzi i budowę armii bo bardzo szybko zostaniemy niewolnikami albo Niemców albo Rosjan.
To nie są żarty!!! Trzecia wojna rozpoczęła się 24 lutego 2022 r. , mamy jeszcze trochę czasu by się ogarnąć . Po co nam mieszkania , firmy czy cokolwiek jak nie będziemy mieć wolności a byle sowiecka łajza buciorami otworzy sobie nasze drzwi.
Co straszniejsze nasi młodzi w większości mają wywalone na Polskę . Brak wychowania patriotycznego i przywiązania do ziemi polskiej zaowocowałoby masową ucieczka z Polski a nie chęcią jej bronienia. Brawo Panie Prezydencie za zawetowanie ustawy lex Czarnek, brawo, to już kolejna wtopa , która opóźnia proces zmian w Polsce. Zmian ,które muszą się odbyć błyskawicznie bo nie wiemy co „ wielcy” tego świata ustalili w sprawie Polski.
Ukrainie życzę zwycięstwa i wolności ale mam duże obawy czy im się to uda. 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO my mamy polskie wobec Was obowiązki i mam nadzieje ,że w godzinie biedy ktoś nam pomoże ….. choć osobiście mam zdanie że zostaniemy sami jak w 1939  roku ( oby tylko znów nas nikt nie wydawał okupantowi jak to robili kumple i bracia stolzmana i szechtera). Kończąc oświadczam , ze Tusk to niemiecka flanela i czeka na korzystny klimat jak Janukowycz w Mińsku .Dziękuj za uwagę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

03-03-2022 [17:08] - MFW | Link:

"Zamach smoleński stał się w Rosji ale jaką możemy mieć pewność ,że Niemcy też nie były w to zamieszane?"

Już prawie 12 lat mija od tej zbrodni dokonanej w interesie rosyjsko niemieckim, przy akceptacji "sojuszników" z NATO i UE, a w głowach Polaków ciągle pojawiają się pytajniki?
Zbrodnię tę przygotowywał w Polsce D.Tusk, na polecenie A.Merkel a swoją rolę w niej odegrała też była prezydent Litwy  Dalia Grybauskaitė, agent KGB w czasach sowieckich i niemiecki po 1989 roku.
Środowiska polonijne na litwie protestowały, gdy prezydent A.Duda odznaczył ją w 2019 roku Orderem Orła Białego.
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WMP20190000326/O/M20190326.pdf

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [17:13] - kat | Link:

MFW, pozdrawiam, nic dodać.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-03-2022 [01:17] - paparazzi | Link:

.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-03-2022 [01:17] - paparazzi | Link:

Tez tak podejrzewam. To się nie mieści w szerokim pojęciu inteligencji żeby nie widzieć spójności w działaniu. Teraz to smutne ale to ktoś by był odpowiedzialny za ten zamach. Trzeba przypomnieć 5 generałów NATO zostało zamordowanych nie wspominając naszego Prezydenta 1 i 2 i co, NIC. No responds.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-03-2022 [17:14] - Chatar Leon | Link:

I w punkt.

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [17:19] - kat | Link:

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-03-2022 [20:06] - Kaczysta | Link:

Adam Michnik dla czeskiej telewizji w 2017: "Bardziej boję się Kaczyńskiego niż Putina"

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [20:10] - kat | Link:

Tate adasia witał sowietów 17 wrzesnia 1939 chlebem ,solą itd.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-03-2022 [21:39] - Tomaszek | Link:

Michnika to mógłby jeszcze ząb boleć . Byłoby coś na prawdę .

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [21:44] - kat | Link:

albo mógłby zająąąąąąąąąkac z bulu

Obrazek użytkownika kat

03-03-2022 [21:44] - kat | Link:

albo mógłby zająąąąąąąąąkac z bulu