Oj... żałosny ten "nasz" D. Tusk...

Powiem Wam szczerze. 

Dzisiaj nawet D. Tuska mi niepomiernie żal. Owszem uważam, że już dawno powinien widzieć Polskę zza krat i to byłaby zupełnie adekwatna kara za oczywistą zdradę polskiej racji stanu i za jego antypolskie rządy. 

Ale... teraz patrząc na jego rozpaczliwe ruchy polityczne i obserwując to, jakiego (dla niego) wysiłku musi dokonywać by spełnić prawdopodobne żądania A. Merkel dotyczące obalenia obecnego polskiego rządu, to patrzę na niego ze współczuciem.

Biedny on... Nie dość, że musi pracować i wstawać co najmniej o godzinie ósmej, żeby przemierzać Polskę, to jeszcze natrafia na pamięć i nawet nienawiść do niego Polaków. A tak sobie myślał, że Polacy o nim zapomnieli i nie pamiętają już jego antypolskich rządów. Na szczęście tak nie jest, co zapewne u D. Tuska wywołuje stan psychiczny, który można zawszeć zwrotem "szlag trafiać". 

I ten "szlag go trafia", bo miało być  tak pięknie. Miał powrócić na "białym koniu" jako zbawca "totalnej opozycji" i poprowadzić ją do zwycięstwa w kolejnych wyborach. A tu nie tylko, że Polacy się od niego odwrócili (nawet wśród przeciwników PiS i ZP) i pamiętają jego antypolską i hipoktytyczną działalność, to jeszcze nawet nie jest w stanie zapanować nad swoją partią, nie mówiąc już, że na dziś nie ma zgody innych, mniejszych partii opozycyjnych na pójście do wyborów wspólnie z PO. 

I jeździ sobie taki D. Tusk po Polsce i cieszy się, że choć nieraz nawet dzieci ze szkoły są zmuszane na przyjście na jego wiece, bo inaczej inaczej musiałby mówić jedynie do swojego sztabu i przedstawicieli mediów o raz w dużej mierze do "wściekłych" na niego Polaków. I odwiedza jakieś zakłady, których szefowie są starannie dobrani i są przeciwnikami PiS, choć od tegoż PiS-u otrzymali taką pomoc finansową, o której mogli tylko marzyć za czasów D. Tuska i np. kryzysu w 2008 roku. 

A jak już nie jest w stanie wytrzymać tego stresu i krytyki to nawet odwołuje spotkania tam, gdzie spodziewa się trudnych pytań i gdzie może być mu udowodniona realnie jego antypolska działalność.  

Nie wiem, co się kłębi w głowie D. Tuska. Zapewne znów "szlag go trafia", że nie może spokojnie nic nie robić i zarządzać frakcją EPL w Brukseli a tu Angela zmusza go do pracy, bo inaczej może po prostu zniknąć z brukselskich posad i nie będzie już go stać na torebkę dla córki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

I tak się mota ten nasz D. Tusk. Lata wściekłości i zawiści wyryły na jego twarzy brzydkie starzenie się odzwierciedlające jego pustotę, kłamstwa, hipokryzję, złość, zaciśnięte pięści, nienawiść do braci Kaczyńskich i ogólnie do Polaków, bo dla niego od zawsze przecież "polskość to nienormalność".

Może już czas Szanowny Panie D. Tusku zostawić nasz kraj w spokoju. Lepiej tak będzie i dla Pana i dla nas-Polaków... 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 814. Paypal: paypal.me/kjahog
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-01-2022 [15:53] - Marek Kudła | Link:

Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu !  Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką.  Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec.  To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą.  Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. Młody Donad  miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. 
Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.  Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle  szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
 

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [16:56] - u2 | Link:

Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. 

Ponoć część jego krewnych uciekała Gustloffem. Skończyło się na ich zatopieniu przez ruską torpedę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.

Dla niego normalność to walka w AK, ale AK dla niego to Afrika Korps :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [18:55] - Chatar Leon | Link:

Jedna akcja to Don Con Donkowi może się nawet udać, zresztą częściowo to już się udaje. Popychanie "dobrej zmiany" do zamordyzmu pod pretekstem najmodniejszego wirusa skończy się nie tylko spadkiem poparcia dla PiS. Don Con Donek tym biednym, zidioconym przez dwa lata ludziom, gotowym uwierzyć już absolutnie we wszystko (proszę poczytać produkcje takiego Tezeuszka), obwieści "koniec pandemii" no i pewnie zapewni, że on to zawsze był przeciwko pisowskiemu zamordyzmowi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:48] - Tezeusz | Link:

 To co @Chatar prezentuje, to już psychiatryk. Gość pisze właściwie sam do siebie, jeszcze się tym chwali.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [20:06] - Chatar Leon | Link:

Gościu, ty już przeklejasz fragmenty moich wpisów, w których chyba wystarczająco pokazałem, do jakiej ściany doszedłeś.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-01-2022 [20:33] - Pani Anna | Link:

Ty Tezeusz, a pochwal się w jaki to sposób wlazłeś do tego szpitala w tym kostiumie pajaca ( albo nie astronauty )  i po co? Jak ci się to udało  w chwili, kiedy matki oddzielano od noworodków,  dzieciom nie wolno było odwiedzać rodziców umierających w samotności na "covida " w terminalnym stadium raka?  Ma się te "chody" gdzie trzeba, co? To by wyjaśniało całe twoje wściekłe pajacowanie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [21:05] - Tezeusz | Link:

@Ania
To nie Scierwoneon tam pisz te swoje bzdety z Ruszkiewiczem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-01-2022 [09:33] - Tezeusz | Link:

"Anna-PK - Żona, matka, właścicielka psa o imieniu Maja. Hobby to ogródek warzywny i kwiatowy. Robię też pyszny chłodnik na bazie własnych warzyw."

To siedź w garach i nie komentuj czegoś czego nie rozumiesz...

Obrazek użytkownika tricolour

22-01-2022 [18:59] - tricolour | Link:

@Autor

Pożyjemy, zobaczymy. Pis mial 39%, ciągle mu rośnie i już dobija do 29%.

A to dopiero początek wzrostu cen i nowego ładu.

Rozumiem, że Tusk dalej ością w gardle stoi gdy cała energia państwa idzie w sposób znalezienia czwartego posła, by zwiększyć przewagę w sejmie z trzech do czterech. Zadanie to ambitne i na miarę naszych możliwości.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:42] - Tezeusz | Link:

Widze ,że trzykolorowy idiota znowu kłamie.

Obrazek użytkownika tricolour

22-01-2022 [20:07] - tricolour | Link:

@Teze

Kłamstwem idioty byś się nie przejmował. A skoro się przejmujesz do tego stopnia, że nie trzymasz nerwów na wodzy i trzęsiesz się przy klawiaturze, co objawia się epitetem, to jest to efekt konfrontacji z prawdą. Tak właśnie działa prawda.

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [20:56] - u2 | Link:

to efekt konfrontacji z prawdą. Tak właśnie działa prawda.

Ruska "prawda" :-)

Obrazek użytkownika tricolour

22-01-2022 [21:15] - tricolour | Link:

@u2

Nie wykluczam, że i ruska prawda tak działa.

Obrazek użytkownika J z L

22-01-2022 [22:54] - J z L | Link:

 tricolour mial IQ39, ciągle mu rośnie i już dobija do 29

Obrazek użytkownika J z L

23-01-2022 [18:41] - J z L | Link:

Platforma Obywatelska, powinna przyjąć imię Pawła Adamowicza, wtedy nie musiałaby już upubliczniać swojego programu