Jak łukaszenka połamał sobie zęby na Polsce

"Polskie służby stanowczo broniły granicy, a strategia Łukaszenki legła w gruzach" - ocenił gen. broni Waldemar Skrzypczak.
"Strategia Łukaszenki legła w gruzach. To, co on zamierzał osiągnąć przerodziło się w jego porażkę całkowitą. To jest Łukaszenki klęska - to, co się wydarzyło na granicy polsko-białoruskiej dzięki temu, że nasza Straż Graniczna, nasze wojsko, nasza policja, decyzją naszego rządu stanowczo broniły naszej granicy przed falami kierowanych przez Łukaszenkę migrantów na naszą stronę"

"Głównym celem Putina jest zmuszenie Zachodu i prezydenta (USA, Joe) Bidena, żeby oni go zaprosili do stołu, żeby chcieli z nim rozmawiać. Bo do tej pory (Putin) miał wielkie problemy w doprowadzeniu do jakiejkolwiek dyskusji z Zachodem, a szczególnie wtedy, kiedy rozpoczął działanie przeciwko Ukrainie. Te warunki, które on stawia, ten terror, ma przekonać Zachód do tego, żeby chcieli go zaprosić do stołu i z nim rozmawiać na jego warunkach"

"Rosja nie zaatakuje Ukrainę nie, dlatego, że Rosja na kierunku Ukrainy, na kierunku wschodnim nie ma przewagi militarnej. A żeby pokonać Ukrainę (Rosja) musi mieć przewagę militarną, bo tym potencjałem, który ma zgromadzony przy granicy z Ukrainą nie jest w stanie pobić ukraińskiej armii ukraińskiej i zająć Ukrainy"

(https://niezalezna.pl/424776-l...)

Już niejeden w historii Europy " połamał sobie zęby na Polsce" nie doceniając patriotyzmu, bohaterstwa i odwagi Polskiego Żołnierza i funkcjonariusza. Tak było w przeszłości , tak jest obecnie. A wycie sowieckich trolli i całowanie Putina i Łukaszenki w sowiecką  "żyć" głównie, jak czytamy w antypolskich portalikach a ostatnio z uwagi na ogromną aktywność trolli z Ścierwoneonka czyli NEonka 24 i wyszło jak wyszło ... oni wyszli  na ...idiotów ! a blogerów z portalu Nasze Blogi chcieli pouczać- co za dzabany.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

03-01-2022 [18:32] - Marek Kudła | Link:

Tak, obroniliśmy granicę, a wkrótce upieczemy 3 pieczenie na jednym ogniu:  odgrodzimy się od komunizmu i dyktatur, zagrodzimy imigrantom nielegalną drogę do UE i nie przepuścimy chorych na ASF dzików z Białorusi !!!   Czysty zysk !

Obrazek użytkownika Jabe

03-01-2022 [18:42] - Jabe | Link:

Jaka wojna, takie bohaterstwo.

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-01-2022 [19:15] - Tezeusz | Link:

@Jabe
"Jaka wojna, takie bohaterstwo."
Piszesz o swojej rodzinie. Gratulacje !

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2022 [19:27] - sake3 | Link:

,,Nie chwalić dnia przed zachodem słońca'' i cieszyć się przedwcześnie.Rosja wygrywa propagandą bo tu nie ma sobie równych a wszystkie kraje na które ostrzy zebiska  zapełnione szpiegami, trollami w internecie,wielbicielami Putina (Jego Ekscelencji) i jego brutalnej polityki, rzeszą kundelków na usługach w stylu Łukaszenki. Co się tam zmieniło od czasów Stalina? Putin wcale nie chce być zaproszonym do stołu tylko siedzieć przy nim na naczelnym miejscu.

Obrazek użytkownika Pers

03-01-2022 [19:38] - Pers | Link:

@sake3
//Putin wcale nie chce być zaproszonym do stołu tylko siedzieć przy nim na naczelnym miejscu.//
Masz rację, to on łaskawie godzi się na rozmowy z Bidenem. Takie są smutne fakty...

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-01-2022 [07:30] - Tezeusz | Link:

#Pers
Bredzisz jak zwykle dupowłazie Putka.

Obrazek użytkownika Jarosław Banaś

03-01-2022 [19:36] - Jarosław Banaś | Link:

Niestety odnoszę wrażenie, że nasz wywiad przespał sprawę, najpierw w Afganistanie, póxniej na Białorusi. Albo sa tak przebiegli, ze wszystko kontrolują i nic nie mówią. Chciałbym w to wierzyć, choc raczej cięzko. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-01-2022 [21:02] - Ula Ujejska | Link:

Jarosław Banaś
Nic nie przespali. Mam tylko pretensje do rządu że nie zamykają wschodniej granicy. Możliwe że wystarczy sama publiczna groźba - raz już to zadziałało.

Obrazek użytkownika Jan1797

03-01-2022 [21:38] - Jan1797 | Link:

"Mam tylko pretensje do rządu że nie zamykają wschodniej granicy."
Ula,
Pytanie, czy chcemy ich (Białorusi) całkowitej klęski?
Wtedy na granicy staną setki tysięcy Białorusinów i trzeba będzie ich przyjąć.

Obrazek użytkownika Pers

03-01-2022 [23:26] - Pers | Link:

@ujejska
//Mam tylko pretensje do rządu że nie zamykają wschodniej granicy.//
A co z rurociągiem "Przyjaźń"?
Też zamykamy?

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-01-2022 [07:29] - Tezeusz | Link:

@Pers
W Moskwie nie mówili że tak, ze Polska nie przedłuża kontraktu gazowego z Imperium Zła. Putek zapomniał pionformowac  Biedactwo.

Obrazek użytkownika Warmia

04-01-2022 [00:38] - Warmia | Link:

W czasie obrony granicy przytoczony powyżej generał SKRZYPCZAK wzywał polskich żołnierzy do nieposłuszeństwa....wobec dowódców, na tego pana należy uważać. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-01-2022 [19:04] - Tezeusz | Link:

Nie można zaprzeczyć fiasku modelu zachodniego i jego kryzysowi, który uwydatnia się dziś nieproporcjonalnym wzrostem ubóstwa, nierówności i porażkom w neokolonialnych wojnach, które Stany Zjednoczone i ich sojusznicy rozpoczęli przeciwko różnym krajom pod pozornym pretekstem "szerzenia demokracji" i "obrony praw człowieka" podczas gdy prawdziwym powodem była grabież zasobów napadanych krajów i zapewnienie trwania zachodniej dominacji na świecie. W obecnym scenariuszu międzynarodowym dwa główne teatry kryzysu między blokami, z których może wyłonić się konflikt między supermocarstwami, to Ukraina i Tajwan."

Co za idiota troll to napisał. Wiadomo scierwoneon @ Pers vel wielkopolskizdzicho taka sowiecka gnida.