Tu jest Polska a nie Polin Panie Prezydencie RP!

Niezwykle jest mi smutno, że muszę napisać dziś to, co napiszę. Głosowałem bowiem na Pana w dwukrotnych wyborach prezydenckich, w których Pan z sukcesem startował. 

Ale też zawsze pisałem, że będę oceniał nawet mojego prezydenta i mój rząd krytycznie, jeżeli będę przekonany, że dzieje się źle w mojej Ojczyźnie i źle dla mojej Ojczyzny, czyli Polski. 

Tak Panie Prezydencie RP! Tutaj jest Polska a nie żadne żydowskie "polin" jak powiedział Pan podczas uroczystego zapalenia świec żydowskiej Chanuki w Pałacu Prezydenckim. Pisałem zresztą na ten temat w jednej z ostatnich moich notek pt. "Polska to "polin"? Nigdy!" [1], wyrażając smutek i wściekłość Pana przemową. 

https://www.youtube.com/watch?...

Musiał jednak upłynąć tydzień zanim dotarło do mnie, co tak naprawdę dla talmudyczno-rabinicznych Żydów oraz Polaków znaczą słowa wypowiedziane przez Pana podczas tej uroczystości. I niestety są to konstatacje bardzo smutne dla Polski i Polaków a przecież Pan jest polskim a nie żydowskim prezydentem!

Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że Żydzi bardzo poważnie traktują wypowiadane przez innych słowa na swój temat i chyba Pan, Panie Prezydencie też to wie, bowiem nie jestem w stanie uwierzyć, że nazwanie Polski "polinem" nie było przemyślane. Było i jest to porażające.

Talmudyczno-rabiniczni Żydzi usłyszeli słowa, które nigdy nie powinny paść z ust polskiej "głowy państwa". Tym przemówieniem Pan, Panie Prezydencie złożył hołd lenny Żydom, oddając Polskę w ich posiadanie. Powiem nawet ostrzej - takie słowa i usłużne poddaństwo są atrybutami zdrady stanu wobec Polski!

Zresztą całe Pana przemówienie było skonstruowane wedle żydowskiej a nie chrześcijańskiej wrażliwości a dla mnie jest zastanawiająca Pana dobra znajomość historii Żydów. 

Wielokrotnie gaworzył Pan o "nardzie wybranym", który to naród odrzucił Syna Bożego Jezusa Chrystusa i tym samym przestał być tym "narodem wybranym". Sami Żydzi bowiem w odniesieniu do Jezusa Chrystusa krzyczeli: "Krew Jego na nas i na dzieci nasze". Ponadto mówił Pan o tysiącletniej historii Żydów na naszych ziemiach, co jest historyczną nieprawdą. 

Podobnie mówił Pan o pokojowym współistnieniu Żydów i Polaków na polskiej ziemi. Już Pan zapomniał o niechlubnej roli Żydów podczas Powstania Styczniowego czy Powstania Listopadowego? Czy zapomniał Pan jak bardzo Żydzi byli przeciwni powstaniu Polski po rozbiorach? A może też zapomniał Pan rok 1920 oraz jak to Żydzi witali sowieckiego agresora po 17 września 1939 roku, kiedy denuncjowali Polaków Sowietom skazując ich na śmierć? A powojenna żydo-komuna, która mordowała polskich patriotów, żołnierzy wyklętych? Tego też Pan nie pamięta? 

A teraz. Czy naprawdę Pan nie widzi tej nagonki Żydów na Polaków, którzy odrażająco kłamliwie oskarżają nas o współwinę (a może i winę?) za ich Holocaust? Albo czy nie zauważa Pan, że roszczą sobie od nas prawa do jakichś tam pozaprawnych odszkodowań, które Polska ma im zapłacić za bezspadkowe wojenne i powojenne mienie utracone przez nich na terenie okupowanej przez Niemców a później Sowietów Polski, co zostało wyrażone w amerykańskiej ustawie Just 447 Act?

I Pan śmiał im powiedzieć, że mój kraj - Polska jest żydowskim "polinem"? Polska, o którą walczyli nasi polscy przodkowie! To jest naprawdę odrażające. Po czymś takim Pan, Panie Prezydencie RP winien być odsunięty od sprawowania swojej funkcji. 

Oczywiście wiem, że moje słowa są bardzo ostre, ale - jako ten, który głosował na Pana - mam prawo do takich wypowiedzi, bowiem zawiódł Pan moje zaufanie, choć już wcześniej zdarzały się sytuacje, gdzie coraz bardziej te moje zaufanie topniało. 

Nie został bowiem przez Pana opublikowany słynny Aneks do Raportu z Likwidacji WSI, nie została wycofana ustawa o bratniej pomocy 1066, nie został ujawniony zbiór zastrzeżony IPN, nie wyjaśniono  okoliczności śmierci bł. J. Popiełuszki czy też prawdy o tragedii smoleńskiej. Nie mówię już o np. braku wprowadzenia programu CELA+, który miałby doprowadzić do uwięzienia aferałów z PO-PSL. A oczekiwana przez nas degradacja stopni generalskich dla W. Jaruzelskiego czy  Cz. Kiszczaka? To nie nastąpiło. Wszystkiego tego oczekiwaliśmy od nowych, naszych władz, w tym Pana, Panie Prezydencie, który nie wiem dlaczego zawetował też ustawy reformujące polskie sądownictwo - i to po rozmowie z M. Gersdorf! 

Szkoda, Panie Prezydencie, że swoimi działaniami i słowami zasiał Pan u mnie nieufność do Pana. Trudno będzie je odzyskać, bo ja czuję się Polakiem w mojej Polsce a nie w żydowskim "polin"!

[1] https://krzysztofjaw.blogspot....

(WSI, Aneks do Raportu, ustawa 1066, , ujanienie zbioru  zastrzżonego IPN)

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-12-2021 [18:35] - u2 | Link:

Ponadto mówił Pan o tysiącletniej historii Żydów na naszych ziemiach, co jest historyczną nieprawdą. 

Stefania Sempołowska w swojej monografii "Żydzi w Polsce" twierdzi na podstawie kronik Gallusa, że Żydzi jednak handlowali w Polsce ... niewolnikami już w X wieku :

https://www.wbc.poznan.pl/dlib...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-12-2021 [18:56] - krzysztofjaw | Link:

Tak, Żydzi handlowali u nas niewolnikami, ale zamieszkali na naszych ziemiach dopiero kilkaset lat po tym. Odsyłam do prelekcji na temat Żydów w Polsce do Pani dr Ewy Kurek! Można znaleźć na YouTube. 
Pzr

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2021 [19:08] - J z L | Link:

Gdyby prezydentem został sam Ruszkiewicz czy Cezary Dobrowolski lub nieco bardziej mądrzejszy i bardziej inteligentniejszy od tej dwójki  Krzysztof Kononowicz to i tak aneks nie ma prawa być ujawniony. Setki razy o tym pisano.
A jeśli chodzi o wypowiedź Prezydenta A.Dudy to już wcześniej to zamieściłem:

Prezydent w swoim przemówieniu do rabinów wypowiedział słowo Rzeczpospolita i Rzeczpospolita Polska 10 razy, a słowo Polin tylko raz, a to jest w języku rabinów Polska. Uczynił to w geście dyplomatycznym, geście przyjaźni i zachowania dobrych stosunków.
Zastanawiam się, czy prezydent Stanów Zjednoczonych - powiedzmy w czasie kampanii wyborczej, przemawiający do Polaków w Chicago - spotkałby się z podobną reakcją Amerykanów, gdyby wymówił  nazwę państwa Stany Zjednoczone po polsku w swoim przemówieniu po angielsku. Czy to przyniosłoby ujmę Stanom, jego mieszkańcom i przywódcom?
Ja mogę się tylko domyślać dlaczego media celowo wyeksponowały spotkanie chanukowe prezydenta i wyłuszczyły z całego przemównienia słowo Polin, pomijając wszysko pozostałe. Na Wschodzie toczy się wojna, na razie jest to głównie wojna słów. Ścierają się światowe propagandy. Tłumy bezmyślnych gapiów popierają różne strony.
 Jeśli nie zaprzestaniecie szczucia na ten rząd, to wkrótce, razem z Trzaskowskim i nieśmiertelnym Putinem, będziecie oklaskiwać otwarcie nowych meczetów, rozkwit demokracji i liberalizmu a głowy pieniaczy i głowy głupców potoczą się na bruk.
Wiem, że nie zaprzestaniecie, bo zawsze się znajdzie jakaś prowokacja w mediach. Wy, prawdę mówiąc ,oczekujecie tych prowokacji  z utęsknieniem; a wtedy pokazujecie swoje prawdziwe, bez masek i bez pudru, oblicza.
https://niepoprawni.pl/comment...(link is external)
Przemówienie w całości:
https://www.prezydent.pl/aktua...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-12-2021 [19:22] - krzysztofjaw | Link:

Witam serdecznie,
dobrze wiesz jakie mam poglądy a w szczególności na temat naszej Ojczyzny. Od 1992 roku jestem po prawej stronie sceny politycznej, która dziś wyraża się poprzez popieranie PiS. Ale nie mogę milczeć, gdy zauważam, że coś jest nie tak. Dobrze... Prezydent powiedział tylko raz o Polin, ale o ten jeden raz za dużo, bowiem powinien sobie zdawać sprawę, że Żydzi śmiertelnie poważnie traktują słowa wypowiedziane o nich. Po prostu uważam, że tych słów nigdy nie powinien powiedzieć jako Prezydent naszego kraju. Dla Żydów to "miód na ich serca" i argument do roszczenia sobie jakiejś współwłasności Polski. Na to nie może być pozwolenia! 

Wiesz dobrze, że bardzo ciężko było mi napisać ten post, ale po prostu - aby być w zgodzie z własnym sumieniem - musiałem.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2021 [19:27] - J z L | Link:

A w takim razie co Krzychu napiszesz o sp.Lechu Kaczynskim

Obrazek użytkownika u2

07-12-2021 [20:01] - u2 | Link:

Z książki Mariusza Świdra pt. "Jak budowaliśmy Rosję. Polskie korzenie imperium" :

Matka braci Kaczyńskich pochodziła ze spolszczonej żydowskiej rodziny z okolic Odessy.

Związki rodzinne z Żydami mają również PAD i PMM. Trudno w takiej sytuacji nie być kurtuazyjnym wobez Żydów np. z USA typu Michael Schudrich.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-12-2021 [20:11] - Kaczysta | Link:

to wielokrotnie dementowany prostacki fejk

Obrazek użytkownika u2

07-12-2021 [21:28] - u2 | Link:

to wielokrotnie dementowany prostacki fejk

Można prosić o jakiś przykład dementi ?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-12-2021 [20:21] - krzysztofjaw | Link:

Nawet podczas Chanuki u prezydenta ś.p. Lecha Kaczyńskiego nie padło stwierdzenie, że Polska to "polin". I to jest główny zarzut do A. Dudy!
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

07-12-2021 [20:26] - Jabe | Link:

Co z tego?

Obrazek użytkownika u2

07-12-2021 [20:30] - u2 | Link:

nie padło stwierdzenie, że Polska to "polin"

Sami Żydzi często uważają określenie Polin za ... obraźliwe. Więc użycie tej nazwy w ustach PAD mogą traktować jak afront. Osobiście nie lubię jak jakiś mosiek z hameryki nazywa mnie poliniakiem na NB :-)

Zresztą cokolwiek Polak by nie powiedział o Żydach to Żydzi z zagranicy zwykle traktują to jako afront. Wątpię, aby Żydzi chcieli tutaj powrócić. Polin im się kojarzy jako mogiła ich przodków, a nie ziemia obiecana, którą jest niewątpliwie Palestyna, ewentualnie USA.

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2021 [21:03] - J z L | Link:

 Lech Kaczyński zaprosił tutaj do Pałacu Prezydenckiego społeczność żydowską 15 lat temu dlatego, że jej współobecność w Rzeczypospolitej od tysiąca lat uważał za niezwykle ważną, za niezwykle mocno wpisaną w historię Rzeczypospolitej" - mówił. "Za element współtworzący dzisiejszą Rzeczpospolitą także w jej elementach kulturowych" - podkreślił Duda.

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [19:29] - Pers | Link:

@husky
A jak tam twój partner Joszko? Wziął już trzecią szprycę?

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2021 [21:05] - J z L | Link:

pam..pers
Jak tam twoja partnerka Cezary Dobrowolski
​Ponoc zapyliłeś ją już

Obrazek użytkownika radziwil

07-12-2021 [20:54] - radziwil | Link:

Polska to ziemia Polaka nie niemiecki land w islamskim smrodzie

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

07-12-2021 [21:39] - Andrzej-emeryt | Link:

Teks ten obiecałem niegdyś komentatorowi o nicku " Maverick " = " Politycznie niezależny ".
Zachęcam jednak do przeczytania Wszystkich Państwa. ( Tekst Marka Mojsiejewicza na NB ).
https://naszeblogi.pl/52348-ro...