Czy Putin zaatakuje Ukrainę zastanawia się zachód

Wielu polityków na świecie. Zastanawia się nad tym czy Putin przywódca" Imperium Zła "zaatakuje Ukrainę . Jak wówczas  zareaguje USA ? NATO ? Rosja myśli, że nic nie stanie jej na przeszkodzie w mordowaniu niewinnych ludzi i ataku na inne kraje.

Putin grubo się myli, jeżeli myśli, że USA nie potrafi grać w geopolitycznego pokera. I co z tego, że zablokowanie Rosji SWIFT-u rzekomo "zaszkodziłoby również europejskim firmom", skoro szkoda byłaby relatywnie krótkotrwała, a istnieje taka alternatywa, która jeszcze bardziej umocniła by NATO i partnerów USA - tą opcją jest oczywiście gaz norweski, na który rzuciliby się wszyscy przywódcy europejscy. Bliżej, taniej i stabilniej. Europejscy przywódcy (no może poza wyjątkowo tępymi Niemcami) dostrzegli by szybko, że biznes z Norwegią będzie im się opłacał znacznie bardziej, niż z psychopatycznym kurduplem z Kremla. I w taki sposób Putin zostałby z niczym. Mógłby sobie wtedy ten swój cały gaz wsadzić głęboko do d... Naprawdę ten moskiewski dureń uważa, że Zachód nie ma gazowej alternatywy? Ameryka nie będzie umierać za niektóre europejskie firmy, ona realizuje swoje interesy, czyli skuteczną przeciwwagę polityczno-ekonomiczną wobec Wschodu.
A sami Niemcy uwikłani w sojusz  i grę gazową z Putinem pragnący powstanie IV Rzeczy Europy pod ich rządami jak zareagują ?. Adolfowi sie nie udało to może Merkelka i jej następcom spróbuje bez czołgów ale za to za pośrednictwem Euro zawładnąć Europę ale Polska i Węgry powiedzą STOP.

Niemcy i ich mentalność się, jak widać, nie zmienili i nie pomogło, że wymordowali ponad 100 mln ludzi dalej chcą rządzić Europą przy protektoracie Imperium Zła i Putina - morderczy dzieci z Holandii, truciciela, kierującego wojną hybrydową z Polską.

Polska  dzisiaj stoi  mocno zbrojnie na granicy Unii europejskiej i NATO, posiada dobrze uzbrojoną i wyszkoloną armię i poparcie społeczeństwa. Młodzi Polacy garną się jak nigdy dotąd do armii.

Dozbrojenie WP w najnowszy i najlepszy sprzęt wojskowy postępuje szybko, czołgi, rakiety  samoloty, wyposażenie wojska to najwyższa półka światowa. Moralne i determinacja żołnierzy Wojska Polskiego jest niespotykane gdzie indziej. Sojusz z USA i NATO gwarancją bezpieczeństwa nie tylko Polski ale i Europy.

Uważaj Putin, bo jak jak podaje historia Polski, Rosji nigdy nie udało się Polski podporządkować do końca. A czerwonoarmiści uciekali w popłochu do siebie aż się kurzyło.

Żołnierz Polski pogonił już kiedyś  pewnych siebie sołdatów aż do Moskwy niech o tym Putin pamięta.

"Murem za Polskim Mundurem" !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

07-12-2021 [08:02] - Maverick | Link:

Propaganda samobójcy, giń sobie i prowokuj, ludzie miłujący Boga i to w okolicach świąt modlą się o Pokój, Plany Boga się spełniają a nie lucyferiańskie. Bóg lucyferianów upokarza.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-12-2021 [12:08] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Tak upokarza, jak widać pamięć o Cudzie nad Wisłą ciągle w tobie żyje ruski pomiocie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-12-2021 [12:28] - Tezeusz | Link:

Maverick toż to sowiecki troll piszący z Moskwy.

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [09:51] - Pers | Link:

//Czy Putin zaatakuje Ukrainę zastanawia się zachód//
Zachód (NATO i USA) bardzo by chcieli, żeby Rosja zaatakowała Ukrainę. To ich marzenie.
Tylko, że nic z tego nie będzie. Rosja nie ma ŻADNEGO interesu w atakowaniu Ukrainy,
Jednak jeśli ukry, podjudzane przez USA, zaatakują Donbas albo Krym to Rosjanie bez przekraczania granicy zrobią im jesień średniowiecza.
Tak że ścierwouszku, śpij spokojnie :))

//czołgi, rakiety  samoloty, wyposażenie wojska to najwyższa półka światowa//
O jakich czołgach samolotach i rakietach mówisz?
Tych co to mają nam dostarczyć za kilka lat? Do których nie będziemy produkowali nawet jednej śrubki?
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-12-2021 [11:06] - Kaczysta | Link:

Rosja kraj bandytów dowodzony przez zbrodniarza i ludobójce
 

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [12:53] - Pers | Link:

@kaczysta
Masz bardzo ograniczone słownictwo.
Poziom starszaków.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-12-2021 [16:31] - Tezeusz | Link:

Pers czy to nie jesteś tym co twierdzi, że Rosja to wolny kraj, a zachód to zgnilizna. Sam Putin to prawie jak Bóg i car. 
https://spiritolibero.neon24.p(link is external)...(link is external)
 Według niego USA nie Rosja pcha świat do wojny. Czy @ Pers taka to tuba Putina.?
https://spiritolibero.neon24.p(link is external)...

Idiota czy troll Moskwy, który pisze cytuję :

"Polska jako najbardziej zaprzysięgły wasal USA jest wykorzystywana jako ratlerek do obszczekiwania Rosji a terytorium Polski już dawno zostało spisane na straty w przypadku ew. konfliktu. Najgorsze jest to, że nasze "elity" zrobiły sobie z tej wasalnej podległości i rusofobii "polską rację stanu".