Jak Tusk i spółka sprzedają się Putinowi. Polityczna prostyt

"Koledzy Donalda Tuska, Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza, Radosława Sikorskiego "z grup politycznych, które współpracują z Platformą, z SLD w Parlamencie Europejski, mam tu na myśli pana byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera, byłego kanclerza Austrii (Wolfganga) Schuessela, mam na myśli byłego premiera Finlandii (Paavo) Lipponena, mam na myśli byłego premiera Francji (Francois) Fillona, mam wreszcie na myśli byłą minister spraw zagranicznych Austrii (Karin Kneissl) - wszyscy oni znaleźli zatrudnienie. Gdzie? W firmach współpracujących z Gazpromem i w firmach, które są bezpośrednio powiązane z (Władimirem) Putinem".

Pisze prasa. https://niezalezna.pl/421367-t...

PRZYPOMNIENIE relacje TUSKA z KREMLEM układały się wzorcowym poddaństwem:
1. rząd Tuska zgodził się z Rosją na aranżację dwóch wizyt w Katyniu z wiadomym epilogiem / spotkanie Tuska z Putinem na Molo w Sopocie, Putin z Tuskiem zaraz po zamachu w Katyniu przybili sobie żółwiki /
2 .rząd Tuska darował Rosji ogromny dług w kwocie 1miliard 200 milionów
3. rząd Tuska zawarł tajną umowę z Rosją gdzie cena dostaw gazu do Polski jest dwukrotnie wyższa za gaz dla niż Niemiec
4. rząd Tuska zrezygnował z opłaty od Rosji za tranzyt przesyłu gazu do Europy
5. rząd Tuska otworzył granicę z Rosją,
6. rząd Tuska zwoływał narady ambasadorów Polskich w Warszawie na których instruktaż prowadził minister MSZ Rosji Sergiej Ławrow.
7. Rozkwit agentury WSI w zakresie ścisłej współpracy z Rosją jako prawa ręka KGB i FSB

Ciekawe jaką fuchę dostanie od Putina Angela Merkel. Jej zasługi dla putinowskiej Rosji są nieocenione – jeszcze? Przecież to była szefowa NRD-owskiego Komsomołu Freie Deutsche Jugend. To, że została kanclerzyną IV Rzeszy Niemieckiej to chyba największe osiągnięcie KGB. Zawsze była wrogiem Polski. Zawsze. Folksdojcze tak mają – jej dziadek zanim podpisał volkslistę nazywał się Kaźmierczak. Pamiętajcie – folksdojcz aby udowodnić, że jest prawdziwym Niemcem musi w dwójnasób zdradzać i atakować Polskę vide Herr Tusk.

Przyjdzie czas to Polacy rozliczą za antypolskie działanie w kraju i za granicą pseudo swoich obywateli, zdrajców ojczyzny. Już wkrótce.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

05-12-2021 [11:28] - u2 | Link:

7. Rozkwit agentury WSI w zakresie ścisłej współpracy z Rosją jako prawa ręka KGB i FSB

Nic dziwnego, że Rosjanie pisali o hitlerku z Dancygu, nasz człowiek w Warszawie :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2021 [19:06] - Tezeusz | Link:

Murem za Polskim Mundurem !
Napisz to # Persie pokaż kim jestes, no pokaż !!