Murem za Polskim Mundurem

"Na pytanie, jak oceniasz wykonywanie zadań przez żołnierzy, policjantów i strażników na granicy polsko-białoruskiej, 84 proc. badanych odpowiedziało, że "dobrze", a 16 proc. oceniło ją "źle".
Czytamy  w mediach.
https://niezalezna.pl/421335-o...

Poparcie dla wszystkich  żołnierzy, Policjantów  funkcjonariuszy Straży Granicznej broniących Polski przed najazdem Islamskich wojowników pragnących darmowego wygodnego i bogatego życia ma zachodzie Europy wyraża większość Polaków. 

Oznaki wsparcia w postaci życzeń i laurek od dzieci, wypieków ciast, wyposażenia i żywności zbieranych w całym kraju jest nie tylko powinnością ale i honorem bycia Polakiem. Polacy całym sercem wspierają swoich bohaterów swoich obrońców.
Hasło"  Murem za Polskim Mundurem" stało się czymś co jest dobrem  narodowym - najwyższym.

A te 16 procent co nie popiera Polski i ich obrońców to albo obca  wroga POpaprana agentura, dewianci seksualni, komuniści, UB ctwo przywiezione do Polski na sowieckich czołgach spod znaku KODu i  wulgarnych chamskich błyskawic pragnących mordować dzieci.

Polacy zapamiętają twarze tych  wspomnianych zdrajców swojej ojczyzny i już wkrótce  ich rozliczą przy wyborczych urnach.

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM !!! DZIĘKUJEMY !

 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

04-12-2021 [10:41] - u2 | Link:

Marta L. ma ich za morderców. Czyżby sądziła ich po sobie ? :-)

Obrazek użytkownika gość z drogi

04-12-2021 [11:31] - gość z drogi | Link:

Dzisiaj Dzień Swiętej Barbary, patronki Górników, a ja pamietam sądy ,te wtedy też "wolne,ale od sumienia" gdy skazywały Górników na wiezienie za OPÓR w Kopalni Wujek
 serdeczna Modlitwa za zamordowanych wtedy Polskich Patriotów w,Górników, pamietam również jak protestowalismy pod sądem katowickim w ICH Obronie,w nielegalnych czasach i jak sie zachowywali ówcześni sędziowie
Swięta Barbaro strzeż Tych,co dzisiaj i co wczoraj fedrowali dla Dobra Naszego i Polski 
i szepnij zamordowany Górnikom  z przestrzelonymi hełmami, ze pamiętamy, pamiętamy również o "wolnych sądach",które nigdy nie zdały wówczas egzaminu z  Prawa
Szczęść Boże Polsce ,Gornikom i Ich Rodzinom
i pomódlmy się o bezpieczne wydobycie dzisiejszych dwu Górników w Kopalni Węgla Kamiennego w Bielszowicach
 

Obrazek użytkownika gość z drogi

04-12-2021 [11:34] - gość z drogi | Link:

#Murem za Polskim Mundurem,
tak bo przyszło nam żyć znowu w niepokojnym Czasie,czasie,gdy wróg zewnetrzny i wewnętrzny łypie na nas wilczym okiem
a więc #Murem za Polskim Mundurem
 

Obrazek użytkownika sake3

04-12-2021 [11:43] - sake3 | Link:

Wielu z tych co tak szafują złym słowem na temat polskich pograniczników, policji ,żołnierzy wcale nie interesuje wypełnianie przez nich obowiązków.Za pieniądze z obcych państw takie szuje jak Lempart,Ochojska, senator Morawska-Stanecka czy Jachira z półgłówkiem Sterczyńskim bez wstydu wykonują swoją haniebną rolę. Posuwają się do ustawek jak ostatnia z trzema Syryjczykami mieszkającymi w Polsce których przywiozła na granicę Ochojska w asyście kilku unijnych gnid.z Thun na czele. Odstawiono teatrzyk przed kamerami z rzekomymi uchodźcami. Ile zainkasowała Ochojska za ten cyrk? Lempart widocznie jej pozazdrościła, Do swojego repertuaru o aborcji dołączyła jeszcze szkalowanie żołnierzy przecież nie pracuje a żreć trzeba i to dużo co po niej świetnie widać. Szkoda,że polski mundur jest szkalowany przez hieny szukające takiego sposobu zarobkowania.

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-12-2021 [11:40] - Tezeusz | Link:

Wielkie podziękowania dla polskich służb za obronę polskich granic i polskich wartości. Jestem z Was dumny. Składam także wyrazy szacunku dla rodzin polskich żołnierzy i funkcjonariuszy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [18:14] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję za wsparcie także w imieniu moich synów - dzielnych obrońców granic Rzeczpospolitej.
Murem Za Polskim Mundurem!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-12-2021 [18:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Z ciąży urojonej dzieci się nie biorą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [19:53] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Czyżbyś w ciąży był? O tatusia nie spytam, bo wszyscy wiemy czyją jesteś panną 😁😁😁

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-12-2021 [18:34] - Tezeusz | Link:

Dla nich należy sie szacunek zawsze dzięki nim i ich trudnej służbie możemy spac spokojnie.
Żołnierze Wyklęci ich wspierają i nad nimi czuwają.

Obrazek użytkownika Zofia

05-12-2021 [09:05] - Zofia | Link:

Działa już poczta meilowa utworzona przez MON i można bezpośrednio dziękować naszym służbom mundurowym na granicy .Na pewno na Święta Bożego Narodzenia Polacy chociaż duchowo wesprą obrońców granicy w ich ciężkiej służbie. A to też jest ważne. "Murem za Polskim Mundurem".