Skojarzenia

Wszelkim pedalskim zgrajom i bucom,
Gównojadom totalnym i ruskim onucom:
Kto nie czci Godła swego,
Barw swych nie szanuje,
Wszyscy to widzimy,
Są to zwykłe luje!
Nie pasuje wam Ojczyzna?
Won za Don - pakować mandżur!
W Polsce nie ma dla was miejsca,
Nie potrzeba nam tu zdrajców!

Skojarzenia świadczą także o naszej tożsamości. Ciekawa jestem z czym Wam się kojarzą nasze symbole narodowe? Polacy są bardzo przywiązani do swojej tradycji, do Hymnu, do Barw Narodowych i do Godła. Wróg bardzo chciałby nam to zohydzić, sponiewierać i narzucić nam swoją narrację pedagogiką wstydu.  Czy coś jeszcze drażni naszych wrogów i zdrajców? Tak! To piękne wojskowe tradycje, to ogromny szacunek dla polskiego munduru. Zdrajcy i różnej maści dziwki polityczne chcą nam zohydzić to wszystko, chcą rozbroić Polskę. Wróg chce rozbić nasze więzi społeczne, chce nas wyizolować i pozbawić przywództwa, atakując nas tam gdzie jesteśmy najmocniejsi: Wojsko Polskie. Wszelkiej maści łachudry próbują nam wmówić, że polskiego munduru należy się wstydzić, że to mordercy itd.. Dlatego dzisiaj miarą polskiego patriotyzmu powinno być manifestowanie przywiązania do naszej tradycji i naszych symboli narodowych. Apeluję do wszystkich odpowiedzialnych za różne nasze strony w sieci, aby w ramach tzw. wolności słowa, nie pozwalali na ośmieszanie i zohydzenie tego co dla Polaków święte. Nie pozwalajcie dorabiać sobie szwabsko ryskim przydupasom, pozwalając im na publikację kłamstw i antypolskiej propagandy, także poprzez linki. Wszelkiej maści łachudry, mają dość miejsca w sieci, znacznie więcej niż my, na swoje zdradzieckie insynuacje. Trwa bezwzględna wojna - więc nie bierzmy jeńców tylko po to, by im ułatwić wpływanie zwłaszcza na nasze młode pokolenie. Wszystkie ręce na pokład - Polska w potrzebie! Murem Za Polskim Mundurem!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2021 [16:21] - tricolour | Link:

@ula

Tak serio, nie uważasz, że w twoim wieku powinno być cię stać na znacznie wiecej niż prętem?

Ileż można zachowywać się jak prosty podlotek, co nachalnością buduje swe pierwsze relacje z facetami? Jęczycie co raz o zerwanych relacjach mistrz-uczeń, a oferujecie (i to gremialnie, popatrz na forum) pokoleniu niżej wyłącznie prostactwo, prymitywizm i prętem po klatce - no to się nie dziwcie, że pustaki odstawiamy na bok, bo przestają być potrzebne, a wręcz przeszkadzają.

Ulka, tak się chwalisz tym swoim poziomem, to napisz w końcu coś, co mnie zastanowi, a potem każe poczuć respekt i przed wiekiem, i przed doświadczeniem, i ogólnie klasą. Zawstydzi.

A nie, że cię mogę cmoknąć, bo to żenua spod latarni. Ciągle pytam: do jakiego stopnia jesteście się w stanie poniżyć, by mieć ostatni wpis?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2021 [17:18] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
No widzisz marionetko, dopiero jak cię sprowadziłam na ziemię waląc prętem w twoją klatkę zaczynasz rozumieć pewne sprawy - ale z klatki nie potrafisz wyjść. Po kuchtach, utrzymankach i Lidlach itp. głodnych kawałkach do mnie, teraz chciałbyś aby cię zadziwiać i coś tam o relacjach pleciesz? A w żadnym z wątków na forum nie masz nic mądrego do powiedzenia, tylko wyjesz jak burek w klatce, więc o czym z tobą dyskutować? Takie masz tu zadanie do wypełnienia: wyć i prowokować. A ja z tego kpię i od czasu do czasu walę prętem - dawno to powinieneś zauważyć. Jesteś żałosnym tanim kundelkiem - i tyle w temacie.
Papa misiu - waruj i czekaj tu na panią 😁😁😁.

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2021 [17:35] - tricolour | Link:

@ula

Eeee, nie na panią, bo do pani brak ci zdolności, co dowodzisz każdym wpisem.

"Jesteś żałosnym tanim kundelkiem" - jeśli facet jest psem, to czym jest kobieta? Logika poziomu przecieru.

Smacznego 😁

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [05:38] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Już jestem kundelku. To że nie rozumiesz przenośni w języku polskim, to nikogo już nie dziwi, bo burki jedyne co potrafią w każdej dyskusji, to "aportować". No to rzucam ci kolejną kość ... leć:
Jestem jednak twoją panią. Gdyby tak nie było, to już dawno temu byś za mną nie latał i nie domagał się kolejnego gnata 😁😁😁 Waruj teraz i cierpliwie poczekaj aż się ponownie zjawię. Papa!
 

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2021 [07:13] - tricolour | Link:

@ula

Logika przecieru dalej - sama zaczęłaś, nie ja. Pokazać gdzie? Zatem ty latasz jak ta, co wyżej wyszło z prostego pomyślunku. 

Ale numer - ale jazda. Długo tak możesz robić z siebie żonę psa?

Smacznego 😛

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [09:37] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour

Już jestem kundelku. Czy ja jestem twoją żoną? Nie! Jestem twoją panią bez której tu nie istniejesz. Widzę że jak małorolny kurwinowski przygłup zaczynasz mieć urojenia 😁😁😁 Rzucam ci kolejnego gnata, aport! ...
Nauczyłeś się już czytać tekst ze zrozumieniem - potrafisz już otworzyć klateczkę w której siedzisz?
A teraz papa i cierpliwie poczekaj aż pani wróci i da kolejną kosteczkę do obgryzania 😁
 

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2021 [10:16] - tricolour | Link:

@ula

Do pani nie masz zdolności. Pani nie wstaje przed piątą, tylko obsługa. Co do kości nie mam zdania, ale podejrzewam, że koło piątej w oborze i chlewie masz rację.

Smacznego 😛

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [12:27] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Twoja pani wróciła kundelku... a czy mam zdolności to wystarczy poczytać twoje wrzutki 😁😁😁 Twoja pani kundelku wstaje o piątej bo ma wiele obowiązków, dla relaksu tresuję tu na forum paru piesków takich jak ty. Uwierz mi, mam w tym wielkie doświadczenie, a kiedy pojadę na zimowy urlop, to zdechniecie z głodu.
Pa kundelku - pani idzie na zakupy.

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2021 [15:37] - tricolour | Link:

@ula

Pani nie ma obowiązków, pani ma przyjemność coś wyjątkowego wykonać. Pani nie wstaje o piątej rano, bo o piątej wstaje się do karmienia zwierząt lub palenia w piecu. Pani nie tłumaczy się, że gdzieś idzie, a w szczególności pani nie robi zakupów, bo wszystkie wyżej wymienione czynności to czynności służebne. Pani jest ponad obrażaniem innych, bo obrażanie jest intelektualną dysfunkcją.

Chciałabyś, ale nie masz zasobów.

Smacznego 😛

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [17:14] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Twoja pani wróciła ...
W twoim świecie "panie" są pasożytami vide Lempart a w moim świecie, Panie są Polkami i mają polskie obowiązki. Ale w jednym masz rację, wstałam rano także po to, by nakarmić tutaj parę zwierzaczków, takich małorolnych i marionetkowych kundelków jak ty. Jak mnie braknie, to pozdychacie z głodu 😁😁😁

Papa kundelku - Pani idzie teraz pomóc wnukom i zrobić kolację - a ty waruj tu i cierpliwie czekaj na następną kość, może jeszcze dzisiaj tu zajrzę😁.

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2021 [19:19] - tricolour | Link:

@ula

Tak, uleńko, kończą ci się zasoby do prowadzenia rozmowy i stad zdarta płyta. Bo do rozmów trzeba wyzbyć się optyki psiej budy.

To nie ja waruję, waruje ten, który pisze do późna i wraca o piątej nad ranem, w godzinach, w których się śpi. Nikt normalny nie zaczyna poranka od dawania odporu. Kompromitujesz się twierdzeniem o Lempart, skoro w twoim świecie na piedestale jest facet, który założył lewe firmy, by wyłudzać pieniądze od rodziców chorych dzieci. Ty masz już dorosłe dzieci, ale dalej jesteś matką zdolną wydrapać oczy każdemu, kto by czyhał na ich zdrowie więc powinnaś staranniej dobierać ilustracje, bo wychodzisz na osobę z logiką przecieru. 

Zapamiętaj sobie: rozmowa ze mną, to o niebo więcej od zupy na kościach.

I na koniec: "Jak mnie braknie, to pozdychacie z głodu" - mylisz się.

Nikt nawet nie zauważy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [19:43] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Marionetko lidlowa już ci pisałam, że o moim świecie możesz tylko pomarzyć - a przypisywanie mnie do twoich kolejnych urojeń jest już żałosne 😁 Ja od dawna nie mam nic wspólnego z PiS - nie powiedzieli ci tego? Ale faktem jest to, że dla Polski nie ma innej alternatywy. Polacy widzą to od ponad 10 lat. Ty, pasożyt Lempart i reszta tutejszych wyjących kundelków to nie mój świat. Ciekawa jestem kiedy to zauważysz - no może ktoś z litości ci podpowie?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-12-2021 [19:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

U gośki zadziałał mechanizm wyparcia, ogłaszając prawie przez łzy: Ja od dawna nie mam nic wspólnego z PiS. Prezes pewnie niepocieszonym jest..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [20:07] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Niczego się nie wypieram, nie rżnij głupa ... bo albo na twoim profilu pisze już inny przygłup, albo masz już demencję. Obstawiam to pierwsze. Tamten Dziuniek był mądrzejszy i nie dawał si zamykać w klatce.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-12-2021 [20:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

gośka, nie jesteś i nie byłaś w centrum moich zainteresowań, mam prawo nie pamiętać twoich wyznań.

Obrazek użytkownika tricolour

06-12-2021 [22:50] - tricolour | Link:

@ula

Już ci napisałem raz, ale powtórzę: tak mnie obchodzi twój świat, jak sam fakt, że w ogóle żyjesz. Daruj też sobie tę żałosną logikę przecieru o jakichś urojeniach, gdy sama zaczynasz o światach Lempart, ale po jednej mej wypowiedzi nie wiesz, gdzie się dalej z tym Lempartem schować. Po prostu lepiej nie zaczynaj, bo leżysz i kwiczysz.

Pamiętaj, przyjaciółko: jestem cierpliwy, spostrzegawczy, mam dobrą pamięć i pasjami lubię wytykać wewnętrzne sprzeczności wypowiedzi adwersarzy.

PS. Pół godziny minęło od mojej wypowiedzi, do twej reakcji, a jeszcze moja leżała na zatwierdzenie. To kto waruje?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-12-2021 [11:57] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Pani wróciła na chwilkę ...
Marionetko, jednak jeszcze nie nauczyli cię czytać ze zrozumieniem. To teraz będzie łopatologicznie, może zrozumiesz. Przysrywałeś mi na temat czy jestem panią i czym się zajmuję - prawda? No to ja ci odpisałam, że w moim świecie kobiety są Polkami i mają polskie obowiązki, a nie tak jak w twoim pasożytami vide Lempart i wiele innych tępych paniusiek które pominę z litości. Jest i męska grupa pasożytów w twoim świecie vide Kijowski czy Tusk, innych pominę także z litości. W moim świecie są prawdziwi mężczyźni, którzy nigdy się nie posuną do takich głodnych kawałków wobec kobiety jak tutejsza hołota min. ty, Dziuniek, małorolny czy Maverick. Pośród tych prawdziwych mężczyzn są także moi zawzięci wrogowie polityczni - ale mają klasę i styl. Z taką hołotą jak wy, nie chcą mieć nic wspólnego. Ja od dawna wiem, że mam tutaj do czynienia  z męskimi ciotami, i staram się to pokazać. Jak widać udało mi się to w 100%.  Ten wasz stosunek do kobiet świadczy o jednym, odgrywacie się tutaj anonimowo na nas za swoją bezradność i ciotowatość w realu - bo kobiety takie cioty gonią wszędzie z każdego towarzystwa. 

No i na koniec cioteczki
@ Dziuniek, @Tricolour. @małorolny, @ Pampers i Maverick
Piszecie, że nie interesuje was co piszę, że nie macie czasu na czytanie moich wypocin, że nic was nie obchodzi co tutaj robię i moje życie? Fakty świadczą że jest dokładnie na odwrót. Wleczecie się za mną wszędzie. Nikt mi nie nabił tyle komentarzy i odsłon co wy cioteczki - wystarczy że przejadę żelaznym prętem po klatce której siedzicie i natychmiast aportujecie 😁😁😁

Pa kundelki. Pani kończy już ten dialog z ciotami w tym wątku.
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-12-2021 [15:57] - Niezalogowany | Link:

Pani Ulu, pozwolę sobie podzielić się taką obserwacją:

Poprzedni operatorzy nicka "tricolour" mieli problemy z językiem polskim i z polską geografią. Jeden z nich był też zupełnie niezdolny do realizacji zadań, bo histeryzował przy niektórych adresowanych do niego stwierdzeniach, obnażając swoją niepolskość i osobiste lęki. Ci operatorzy podejmowali jednak wysiłki, by pozorować wypowiedzi merytoryczne, tzn pisali z grubsza na temat, oczywiście polewając obficie wszystkie swoje wypowiedzi gęstym sosem dezinformacji i antypolskiej propagandy. Ponieważ ten nick "tricolour" spotkał się ze zdecydowanym odporem ze strony patriotycznych blogerów i komentatorów i poległ dokumentnie na polu merytorycznym (do czego i ja dołożyłem skromne cegiełki), przełożeni operatorów zmienili strategię i zarzuciwszy próby dyskursu merytorycznego postawili całkowicie na prowokowanie i wzbudzanie negatywnych emocji, że posłużę się taką przenośnią, w stylu "wampira energetycznego".

Stąd pokonany merytorycznie "tricolour" nagle zmienił styl na zaczepianie, prowokowanie, wzbudzanie niechęci, całki adiabatyczne, zwiększenie ilości "smacznego", wykolejanie dyskusji pod każdym pretekstem, i resztę punktów z podręcznika trolla. Proszę zauważyć, że takim prostackim "podpalaniem" ten troll zaangażował więcej czasu i energii patriotów z NB niż kiedy jeszcze pozorował merytoryczny dyskurs.

Stąd moja refleksja: ponieważ troll poza ogólnym wrzucaniem kału do dyskusji ma też angażować czas i energię dyskutantów (jak złodziejskie numery 0-700) należy pozbawić go tego zawodowego sukcesu i wszelkie, dotychczas niestety skuteczne "ataki energetyczne" z godnością ignorować. W ten sposób troll zostanie zmuszony do powrotu na pole merytoryczne, gdzie oczywiście czekają go, jak poprzednio, hańba i kolejne widowiskowe klęski. Innymi słowy, zmusimy go by grał na naszych warunkach, zamiast dawać się wciągać do jego ulubionego chlewika z błotem.

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [13:13] - Pers | Link:

@nielog
//Innymi słowy, zmusimy go by grał na naszych warunkach, zamiast dawać się wciągać do jego ulubionego chlewika z błotem//
Z kim to konsultowałeś? Ze swoim lekarzem czy jak zwykle z Kubusiem Puchatkiem?

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2021 [14:34] - tricolour | Link:

@nielog

Ale mi radość w serce wlewasz. Dziękuję, takie spektrum... 

Ty też, partyjny wazeliniarzu, leżysz i kwiczysz jak fabryka samochodów elektrycznych oraz produkcja polskich układów scalonych. Żadnej cegiełki nie wniosłeś, jedynie wiadro smarowidła.

Merytoryczne, przyjacielu, to ci, co zamilkli, zwyczajnie wymiękli, jak ula. I jak ty.

Mniam.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-12-2021 [15:57] - Niezalogowany | Link:

"produkcja polskich układów scalonych"

Jesteś nowym operatorem pod nickiem "tricolour", więc nie wiesz tego, czym ośmieszony został twój poprzednik piszacy pod tym nickiem.

Zapisz sobie na karteczce, a karteczkę przylep do monitora amerykańskiego komputera z amerykańskim systemem operacyjnym:

Polskie układy scalone wysokiej specjalizacji produkuje polska firma WB Electronics.

Smacznego.

Kiedy tylko znów najdzie cię potrzeba zamozaroania, tylko daj głos. Bez problemu ci pomogę.

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2021 [16:35] - tricolour | Link:

@nielog

Aaaa, teraz wysokiej specjalizacji, już nie zwyczajnie masowo produkuje tylko produkuje i cicho sza, dziubie po jednym na tydzień. To zupełnie jak z samochodem elektrycznym. Miał być milion, potem ćwierć, potem jedna łopata i nikt nie widział ani jednego. Jest jakieś oznaczenie tego naszego jedynego układu scalonego?

Co, czopku partyjny? Leżysz znów i kwiczysz, wieczorem podkulisz ogon jak zawsze, jak kucharka i znikniesz.

Ale wróć z rysunkiem lotniska, zostały ci trzy tygodnie... Hehehe. Wampir energetyczny, ale jaja. Cechą narodową, twoją szczególną dumą jest strach przed wampirem energetycznym. Gratuluję.

Masz ty, wazeliniarzu, obok braku produkcji układów scalonych, choć odrobinę ambicji? Czy tylko partyjną wazelinę?

Ps. Weź coś na uspokojenie, bo ręce ci latają i dokonujesz zamozaorania. Hehehe...

 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-12-2021 [17:08] - Niezalogowany | Link:

"Aaaa, teraz wysokiej specjalizacji, już nie zwyczajnie masowo produkuje"

Nie znasz się, ruski trollu. Masowo produkuje (ilość) układy scalone o wysokiej specjalizacji (zastosowanie).
Mam nadzieję, że wyjaśniłem to wystarczająco przystępnie i nawet ty dasz radę zrozumieć.

Resztę twojego roztrzęsionego emocjonalnego bełkotu litościwie pominę milczeniem. Zero treści, naiwna próba prowokacji.

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2021 [17:11] - tricolour | Link:

@nielog

Żadna prowokacja. Szydzę z ciebie, czopku, i to od samego początku.

Widzę, że te biedne układy scalone to jakiś twój punkt honoru. No dobra - jest ich katalog?

Bo o reszcie, czyli lotnisku, to dam ci spokój do końca roku. I tak zrobią z ciebie pośmiewisko, ale sam chcesz.

To jak? Jest katalog?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-12-2021 [16:59] - Ula Ujejska | Link:

Niezalogowany
W pełni podzielam Pańską opinię - i przestanę tracić czas na idiotów. Dziękuję za wsparcie. Kundle i ich prowadzący mają z nami wielki problem,  bo rośnie nasze pole rażenia. Może tego nie widać akurat tutaj, ale w terenie to już mają masakrę. Ja tam daleko nie szukam, przykładem niech będzie mój okręg wyborczy, gdzie POgłowie i lewizna są już tylko tłem dla patriotów, a Antoni Macierewicz jest niepokonanym od lat liderem wszelkich wyborów. Mój Prezydent Marcin Witko, pod szyldem PiS czy ostatnio bez, rządzi drugą kadencję z obozem patriotycznym. 
Pozdrawiam.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-12-2021 [13:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "Pani kończy już ten dialog "
Obiecanki cacanki, gosiu.
Nie wytrzymasz, będziesz musiała wcisnąć jakiś bzdet.

Obrazek użytkownika tricolour

07-12-2021 [14:28] - tricolour | Link:

@ula

Poległaś od ran, które sobie zadałaś wulgaryzmami, insynuacjami, manipulacjami i butą. Kaczka, która nikomu nie odpuszcza, podkuliła ogon i znika.

Uległaś przed konsekwencją, wyważeniem i spokojem.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-12-2021 [15:56] - Niezalogowany | Link:

"Kaczka, która nikomu nie odpuszcza, podkuliła ogon i znika. Uległaś przed konsekwencją, wyważeniem i spokojem."

To właśnie klasyczny przykład nowej strategii ruskiego trolla, metoda na "wampira energetycznego", o jakiej pisałem w moim komentarzu obnażającym tę nową metodę. Jak widać zero merytoryki, jedynie rozpaczliwa próba wywołania emocjonalnej reakcji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-12-2021 [17:01] - Ula Ujejska | Link:

Niezalogowany
Już im to kilka razy napisałam: trole zdechną z głodu kiedy olejemy te wrzutki😁

Obrazek użytkownika Pers

03-12-2021 [21:01] - Pers | Link:

@gość z drogi
//i miejmy ten piękny Polski szacunek dla Kobiet//
Szanowna Pani, ja zawsze mam szacunek ale to musi działać w obie strony.
Tu jest jedna taka, która podaje się za kobietę ale kobietą z pewnością nie jest bo zdradza ją knajacki język spod budki z piwem.
Osobiście sądzę, że za damskim nickiem kryje się obleśny, niedomyty, sfrustrowany dziad udający kobietę.

Obrazek użytkownika Ryan

03-12-2021 [22:21] - Ryan | Link:

pers

Ja znałem taką z Niepoprawnych
​Onuckina jej było
Wyjątkowa sowiecka administracyjna (wówczas) wsza z Neonu
potem przemieniła się w pomidorowego alfonsa
Znacie się

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-12-2021 [22:27] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
😁😁😁 zdemaskowałeś trzy nicki pam-persa - ja dorzucę "szperaczkę". A wiesz co jest w tym najśmieszniejsze?  Te nicki gadały w wątkach same ze sobą.

Obrazek użytkownika Ryan

03-12-2021 [22:38] - Ryan | Link:

Na S24 ma 55 nick
teraz jako @jacek.kowal

Dziś mu parę ****** puściłem ale wykasował
 

Obrazek użytkownika J z L

03-12-2021 [23:20] - J z L | Link:

ryan
O pomodorowym alfonsie nieco wiecej tu:
Nędzny koniec Pomidorowego ..
https://niepoprawni.pl/comment/1496501#comment-1496501

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-12-2021 [09:58] - Tomaszek | Link:

Gościu z drogi 
Nie wiem czy wiesz w co wdepnąłeś . Wszelka grzeczność tych "panów jest tylko przy lizaniu szwabskiej i ruskiej dupy . Reszta się nie liczy . Może rzeczywiście mentor płaci im orzechami i z głodu takie duby smalone bredzą . Nigdy nie zgadniesz co wklejone , a co od nich . Profilowani i stworzeni przez mentorów już zaczynają wierzyć w swoje profile . I nie odwołuj się przy nich do Boga , bo ich jedynym bożkiem jest szwabska i ruska dupa . Jakakolwiek dyskusja z wklejanymi postami nie ma sensu . Mów do słupa ... . Ich trzeba PO prostu glebić . 

Obrazek użytkownika gość z drogi

04-12-2021 [14:01] - gość z drogi | Link:

@Tomaszku,wiem,że lekko nie bedzie ,wiem bo piszę w necie od lat ,ale tak jak teraz rozlał się "paskudny język" to jeszcze nie było,zero konkretów,
mnóstwo bluzgów i chyba o to chodzi, czyli zabić każdą dyskusję ,doprowadzić do fermentu i skłócic Wszystkich,by zpomnieli o czym pisali. fakt,to tez metoda,ale ja nie zamierzam jej ulegać
Kiedyś często cytowaliśmy pewna knigę ,ku przestrodze, a była to Golicyna  książka, "Nowe kłamstwa w miejsce starych," stara sprawdzona metoda, którą zarażono wielu,wielu,
ale czy mamy im ulec ,nie ,nigdy
Bóg Honor Ojczyzna ,
te świete słowa niech nie pozwolą nam o ich treści zapomnieć, szczególnie teraz, gdy nastał czas Niedobry dlaPolski, kolejny to już RAZ, żal tylko, ze zabrakło tak wielu wspaniałych z NAS.
odeszli niestety na wieczną WARTĘ i patrzą na nas już z drugiej strony Życia
serd pozdr z dróg i scieżek Życia

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-12-2021 [21:55] - Tomaszek | Link:

Pisałem ci że lekko nie będzie , całko z adiabaty . Wiesz , demokracja . O to nawet KOD walczy .

Obrazek użytkownika tricolour

04-12-2021 [14:43] - tricolour | Link:

Hehehe... mnie wyzywasz? Służę uprzejmie, sama prawda: zanim zaczniesz miziać się z "gościem" to powiedz uczciwie, za co uciekłeś z Polski? 

No, no... skarbówka ściga i trzeba było brać nogi za pas przed pudłem. Zastanów się czy jesteś tedy partnerem dla koleżanki z blogów?

Tak, lekko nie będzie dla ciebie, ale dla mnie sama przyjemność, która tak ci doskwiera: to prawda tak boli.

Smacznego 😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-12-2021 [21:50] - Tomaszek | Link:

A to smacznego to z powodu tego , że przy lizaniu szwabskiej dupy okruch ci z pańskiego stołu spadł ?  Może ci Zdzicho POzazdrościć . A skarbówka nie ściga i nie sadza do pudła , ale co ty gołodupcu o tym możesz wiedzieć . Trzy złote za posta jest wolne od podatku . Bo  ściganie koniosrajów nie przystoi Państwu Polskiemu .

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2021 [00:16] - tricolour | Link:

Hehehe... Znów popuściłeś, rozumiem zdenerwowanie.

Smacznego 😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [12:55] - Tomaszek | Link:

Znów nie na temat . Siadaj pała . Po rodziców nie wysyłam bo oni i tak się obciachu najedli do oporu .

Obrazek użytkownika radziwil

03-12-2021 [23:04] - radziwil | Link:

modfle sie za ciebie aby doibry Bog zeslal na ciebie opamiętanie nie znasz ani dnia ani godziny, kiedy zdasz rachunek przed Bogiem ze swojej dewiacji

Obrazek użytkownika tricolour

04-12-2021 [15:43] - tricolour | Link:

@radziwil

Dziękuje. Niech ci Najświętsza Panienka wynagrodzi adekwatnie do twoich intencji.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [13:25] - Tomaszek | Link:

Radziwił
Uważaj , bo tricoloura madonna to ona https://www.reddit.com/r/pics/...

Strony