Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

,"Sytuacja pandemiczna w Polsce robi się coraz bardziej niepokojąca. Rośnie liczba zakażeń, a z nią liczba zgonów, co spowodowane jest niskim poziomem wyszczepienia polskiego społeczeństwa. - Hiszpanie i Portugalczycy mocno doświadczyli pandemii i nie potrzebowali żadnych konkursów z nagrodą w postaci hulajnogi, żeby się zaszczepić i teraz oni żyją, a my w Polsce umieramy - powiedział dr Krzysztof Kucharczyk w rozmowie z portalem Niezalezna.pl."
"Niestety w ostatnim czasie dramatycznie słabo przebiega akcja szczepień w Polsce. Sporo osób wciąż bagatelizuje pandemię. Zapytaliśmy doktora Krzysztofa Kucharczyka, biotechnologa z Uniwersytetu Gdańskiego o to, jak patrzy na osoby, które lekceważą Covid-19 i nie chcą się szczepić oraz na środowiska polityczne, które krytykują szczepienia.
- Nie ma dla mnie znaczenia, jakie to środowiska - czy prawicowe, czy lewicowe - albo ktoś korzysta z wiedzy, albo nie korzysta. Jeżeli ktoś nie korzysta, to nieważne, jakie ma poglądy, jest po prostu osobą, która w swoich decyzjach życiowych i wyborach posługuje się niewiedzą i trudno to komentować"
Podaje prasa w tym Niezależna.pl
https://niezalezna.pl/420699-d...

Każdy człowiek ma tylkotylko jedno życie i jedno zdrowie co z nim zrobić jego sprawa. Kiedyś dawniej szczepiono nas ciągle  w podstawówce na różne choroby i nikt z tego powodu krzyku i furii nie prezentował. Ospa, dur brzuszny, na inne choroby kości itp. 

Dzisisj wycie słychać niezaszczepionych aż pod księżyc. Że Covid to ściema, szczepionki to preparaty nieznane, że szczepionki zabijają i temu podobne bzdury.

Cóż niech ci co tak wyją powiedzą to rodzinom zmarłym na Covid 19 nie wiadomo czy starczy im czasu na ucieczkę.
Covid, jak pokazuje życie uwielbia idiotów oraz antyszczepionkowych udziwnionych ludzi.

Co im pozostaje? Wiara w to że Covid ich nie przytuli a prosektorium to tylko nieznane słowo.

A życie ? A życie pokazuje, że Covid i prosektoroum to jedna  wielka rodzina antyszczepionkowców.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [06:33] - Tezeusz | Link:

@Jebe
Trup intelektualny to ty ?

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-11-2021 [23:30] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Wy, Ujejska reagujecie na prawdę jak pies Pawłowa. Następna,  co ledwie uszła z życiem z pomoru. A nie trzymają was czasem Ujejska w plastikowej klatce i namordniku jak tego nieszczęśnika wyszczepionego prezydenta  Czech?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-12-2021 [07:20] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna

A niech się q... wyszczepiaja do woli. Nic mi do tego. Tylko niech nie uszczęśliwiają innych. Moje kontrakty w D też poszly się jeb,,,, bo trzeba się wyszczypawkoeac. No trudno. Precz z komuną i terrorem szczypawkowym. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-12-2021 [08:51] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
Dla mnie zgoda na wstrzykniecie tej maści na szczury jest jak kiedyś podpisanie lojalki lub wstąpienie w szeregi partii wyłącznie dla kariery I osobistych korzyści.  Jest deklaracją zgody na bycie nowym "człowiekiem " w tym nowym świecie, który dla nas szykują. Tacy ludzie znajdą się zawsze,  w każdym systemie i pod każdą władzą. Ci sami potem najgłośniej wrzeszczą o patriotyzmie i wartościach.  Pandemia jak nic innego pokazała kto jest kim. Dokonało się zdumiewające połączenie idi... ponad podziałami. 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-12-2021 [07:38] - Kazimierz Kozio... | Link:

Dlaczego nie uwaza sie za powiklanie poszczepienne powszechnie wystepujacej agresji wyszczepionych przeciwko ludziom ktorzy rzekomo im zagrazja. Aresja jest objawem choroby ktora rujnuje im oglad swiata. Choroba eskaluje. Beda palic na stosie wspolczesne czarownice a jako dowod czarow beda przedstawiac ze pomimo niewyszczepinia czarownica-czarownik wciaz zyje i nie wykazuje najmniejszych objawow smiertelnej choroby.
Ale tak to mialo isc bo najpierw trzeba bylo zniszczyc edukacje a teraz edukatorzy z Hollywood i mediow spolecznosciowych moga wcisnac dowolny kit. 

Obrazek użytkownika Stasiak

01-12-2021 [08:42] - Stasiak | Link:

Myślę że w tym problem:",,,albo ktoś korzysta z wiedzy, albo nie korzysta" -nadużywany argument młot, do walenia po łbach niezdecydowanych oraz podejrzliwych.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

01-12-2021 [09:27] - Roz Sądek | Link:

Już sam fakt, że wystarczy poruszenie tematu szczepień, by notka błyskawicznie stała się rekordowa pod względem ilości komentarzy, świadczy niezaprzeczalnie, że reprezentowane m.in. tu na NB Społeczeństwo już ześwirowało, albo do tego w sposób nieunikniony dąży.
 

Obrazek użytkownika Jan1797

01-12-2021 [10:16] - Jan1797 | Link:

"Społeczeństwo już ześwirowało albo do tego w sposób nieunikniony dąży."
Szanowny Panie,
Dążą do organizacji zadymy jak te w UE i to jest wystarczające rozeznanie.
Ludzie oczekują spokojnych świąt i zaczynają żyć przygotowaniami, paliwo
się więc wyczerpuje, a rewolucja jest spychana na margines. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [10:53] - Tezeusz | Link:

To nam się zleciało trolli sovieckich oraz antyszczepionkowych kretynów
 Ujawnieni i dobrze.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-12-2021 [11:06] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz ku
Idź się wyszczypawkoeac 10 raz i przestań pierd....durniu sowiecki. Sowieckosc to brak swojego rozumu
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [11:14] - Tezeusz | Link:

Wieśniak małorolny odpowiem tak :
Jesteś idiotą !

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-12-2021 [12:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

A to ci news.
"Jak poinformowało Radio ZET, Szpital Uniwersytecki w Krakowie rozwiązał umowę o pracę z kapelanem szpitalnym, który pełnił posługę na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego. Ksiądz miał namawiać pacjentów do nieprzyjmowania szczepionek przeciwko COVID-19. Przekonywał, że są one spiskiem masonów ze Szwajcarii. Twierdził też, że szczepionki przeciwko COVID-19  zawierają czipy i zredukują liczbę ludności na świecie do pół miliarda osób."
Ciekawe co na to tezeuszek, sprzeciwi się wypowiedziom osoby konsekrowanej?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-12-2021 [13:38] - Kazimierz Kozio... | Link:

jedno wiemy napewno. ten duchowny nie jest sponsorowany przez Pfizera i paru innnych producentow preparatu. Natomiast wiemy kto jest albo przez nich sponsorowany albo zmanipulowany.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-12-2021 [07:32] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kapelani są sponsorowani przez Państwo Polskie i zarabiają najczęściej dwa razy tyle co pielęgniarka.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-12-2021 [14:44] - Kazimierz Kozio... | Link:

w 2009 Pfizer zaplacil 2.3 miliardow USA kary na mocy wyroku o udowodnione przekupywanie i lapownictwo lekarzy za utrudnianie badan swoich lekow

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-12-2021 [13:57] - Kazimierz Kozio... | Link:

dotychczas ozdrowiency z grypy, ospy czy innych powszechnie wystepujacych infekcji nie obawiali sie osob ktore byc moze nie byly zaszczepione profilaktycznie przeciw tym infekcjom. w roku 2020-21 ktos przestawil wajche, od teraz podstawa wiedzy medycznej zmienia sie na mocy dekretu politykow, skorumpowanych medykow i rezonujacych chucpe zurnalistow. zaraz zmienia podreczniki w ktorych nie bedzie wzmianki o wyzszosci odpornosci nabytej przez wlasny uklad immunologiczny.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [16:15] - Tezeusz | Link:

@,Pers vel wielkopolskizdzicho znowu robisz z siebie idiotę? Nie wstyd Tobie !

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-12-2021 [15:10] - Kazimierz Kozio... | Link:

Ktos konkretny wyeliminowal logike z edukacji, matematyke wlasciwie tez, na koncu historie zeby potomni nie dociekali i mniemali ze to naturalny ewolucyjny rozwoj dziejow doprowadzil do tego co mamy.

Istnieja rozne logiki a obecna madrosc etapu podlega logice ktorej jeszcze nie odkryto.

Kandydat do szczepienia ma powazny dylemat. Jezeli bedac niezaszczepiony stanowie zagrozenie dla zaszczepionych, to gdybym sie zaszczepil automatycznie wchodze do grupy ryzyka w ktorej reszta niezaszczepionych staje sie dla mnie zagrozeniem. Juz przyslowiowy "chlopski rozum" podpowiada ze cos tu nie gra. Jak sie nie obrocisz to wiatr w plecy.
 

Obrazek użytkownika juur

01-12-2021 [16:01] - juur | Link:

Jak widać dyskusja rozgrywa się na gruncie wiary i wyzwisk, ale niewielka to nauka.
Jeżeli zostajemy na tej płaszczyźnie to trzeba zadać sobie pytanie, komu wierzymy?
Czy  światowym autorytetom Luc Montagnier, Vanden Bossche, Robert Malone….?
Czy Horbanom, Simonom, Grzesiowskim, Niedzielskim, którzy wierzą tylko w mamonę a z nauką kontakt, dosyć, luźny lub żaden....?
Dr. Jens Peter Keil. Szef kliniki w Neubrandenburg też ma swoje doświadczenia i wnioski, które może warto poznać?

 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

02-12-2021 [10:20] - Roz Sądek | Link:

@juur
"Jeżeli zostajemy na tej płaszczyźnie to trzeba zadać sobie pytanie, komu wierzymy?
Czy  światowym autorytetom Luc Montagnier, Vanden Bossche, Robert Malone….?"
========
Nie znam żadnego z nich - gorzej, nawet o nich nie słyszałem.
 

Strony