Co dziś byłoby narracją, gdyby Polska przyjęła imigrantów?

Nieważne co obecny rząd i prezydent robią to zawsze "elity" III RP są temu kategorycznie przeciwne, podobnie jak większość zlewaczałej wierchuszki Unii Europejskiej.  

Wyobraźmy sobie, że obecnie rządzący jednak od samego początku wpuszczają po prostu imigrantów z Białorusi do Polski. Co to by się wtedy działo wśród tych niby elit...

Oczywiście byłaby krytyka za nieudolność rządzenia, wskazywano by słabość polskiego rządu i niemożność obronienia granic UE przed kolejnym zalewem imigrantów. Zapewne pojawiłaby się  propozycja wotum nieufności wobec rządu. Cała Stara Europa a przede wszystkim Niemcy stałaby się ośrodkiem totalnego ataku na niemrawy polski rząd. Taka GW, Newsweek, TVN czy onet.pl nie wymyślałyby - w celu wzbudzenia wzruszenia i litości - jakiś kłamstw w stylu płynięcia imigranta przez 6 dni bez picia i jedzenia, kota idącego dniami za imigrantami czy fikcyjnych pogrzebów dzieci, w tym też nienarodzonych (to już zupełna hipokryzja: nagle dla tych niby elit płód okazuje się dzieckiem, gdy przecież od dawna uważają, że to zlepek komórek, które można swobodnie poddać aborcji). Raczej zwracano by uwagę na ciężki los Polaków, którzy cierpią od imigrantów, o granicy z Niemcami, gdzie polski rząd dopuścił imigrantów... Byłaby po prostu zupełnie inna narracja, czyli taka, która po prostu atakuje Polskę i obecnie rządzących. 

Czy nie mam racji? Jestem pewny, że tak by po prostu było, bo taka jest po prostu mentalność demoliberałów: jeżeli my nie rządzimy, to wszystko, co inni robią musimy krytykować a jeżeli już rządzą konserwatyści, to dla nich staje się po prostu nie do zniesienia. Od dawna bowiem króluje wśród tych "elit" tzw. tolerancja wyzwalająca (represywna), która narzuca wolę mniejszości nad większością, która była przez ową mniejszość uważana za motłoch. Inaczej ujmując dziś tolerancja wyzwalająca jest prewencyjną nietolerancją wobec inności w postaci tradycyjnych, prawicowych wartości, mimo, że te tradycyjne wartości są jeszcze w ilościowej, ale już nie jakościowej większości [1]. I ten rodzaj tolerancji jest dziś na świeczniku wszelkich ruchów LGBT+, gender, New Age i innych lewackich dyrdymałów ideologicznych tworzących neomarksistowską rewolucję kulturową opartą na ideach Szkoły Frankfurckiej, Manifestu z Ventotene, komunistów A. Gramsciego i A. Spinellego. 

I musimy sobie zdawać sprawę, że Oni nie przestaną, dopóki nie osiągną swoich celów. Zresztą widzimy to już w umowie koalicyjnej nowego rządu niemieckiego, gdzie wprost się mówi, iż UE ma zostać sfederalizowanym i scentralizowanym  jednym państwem - Europa, bez granic, narodów i państw. 

I każdy przejaw polskiej niezależności - jak w przypadku obrony granic - jest z góry skazany na krytykę. I każdy przejaw polskiej niezależności - jak wpuszczenie imigrantów - byłoby tak samo z góry również krytykowane. Bo tu nie chodzi o żadną troskę czy humanitaryzm, ale o przyszłość całej UE a może nawet świata, ale właśnie to Polska i Węgry na dziś w UE są krajami, które mogą zastopować ten lewacki obłęd. 

Tak więc róbmy swoje, niezależnie od słów krytyki, bo w końcu i tak prawda musi zwyciężyć. 

[1] https://krzysztofjaw.blogspot....

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [20:43] - u2 | Link:

UE ma zostać sfederalizowanym i scentralizowanym  jednym państwem - Europa, bez granic, narodów i państw

Jesli jest taka umowa koalicyjna w Niemczech to zapewne autor potrafi wskazać źródło ? Może być po niemiecku (*).

(*) Znalazłem po niemiecku, ale jeszcze nie przeanalizowałem :-)

https://www.spd.de/fileadmin/D...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-11-2021 [20:49] - NASZ_HENRY | Link:

Migranci na granicy są najmniej ważni!
Berlin w 2016 wypowiedział Warszawie wojnę – prowadzoną kundlami V kolumny, organami UE, rękami Putina i Łukaszenki oraz nogami Kurdów. Celem jest obalenie polskiego rządu co robi Niemcom wbrew ☺☻
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-11-2021 [21:06] - Imć Waszeć | Link:

Nieprawda, celem nie jest obalenie jednego rządu. No bo gdyby obalili rząd obecny, a w jego miejsce powstał rząd jakiegoś Ziobry, to guzik by uzyskali. Celem jest likwidacja państwa i narodu polskiego. Nie sądzę, żeby intencją PIS-u było wmawianie Polakom, że upadek jakiegoś rządu jest upadkiem państwa, ale ludzie tak to po prostu odbierają i zaczyna ich to zwyczajnie wkurzać. Pamięta Pan film Barei "Nie ma róży bez ognia" i słynnego Dąbczaka, a potem Zenka w beretce? Tak to właśnie Z ZEWNĄTRZ wygląda. Może trzeba zmienić narrację....

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2021 [21:46] - Jabe | Link:

Tu jednak pogląd identyfikujący PiS z Polską ma wielu krzykliwych zwolenników. Skądś to się wzięło.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-11-2021 [08:49] - NASZ_HENRY | Link:

Nieprawda ;-)
Cele są operacyjne, taktyczne i strategiczne - PiS >PL>KK ☺☻
 

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2021 [09:47] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć.... Podzielam w części Pana rozumowanie. Niemieckie działania prowadzone pod płaszczykiem praworządności mają na celu likwidację Polski i polskości, a obalenie rządu jest tylko pierwszym etapem. Kolejny już ustanowiony przez Niemcy rząd już od dawna przygotowany i pobłogosławiony przez Merkel będzie po prostu urzędem gubernatora lub namiestnika namaszczonego i odpowiednio do rangi stanowiska fnansowo zaopatrzonego.Ministerstwa nie będą potrzebne, przecież dyrektywy i instrukcje będą przychodziły sms-em.Jednak ciekawa jestem czy pozostałe kraje Europy są równie chętne do utraty suwerenności na miarę naszej Targowicy? Lenny hołd niemiecki już wcześniej w charakterze forpoczty złożył leżący plackiem Sikorski,o innych hołdach składanych przez poszczególne państwa  nie wiem.

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [22:07] - u2 | Link:

Celem jest obalenie polskiego rządu co robi Niemcom wbrew

Ależ PMM to germanofil, zaś PAD ma żonę Germanistkę. Niemcy zyskują na modernizującej się Polsce. To, że nie ma kto zbierać szparagów w Niemczech to chyba dla nich nie tragedia ? :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-11-2021 [08:57] - NASZ_HENRY | Link:

Kolonizator zyskuje na kolonizacji, tak jak modernizator na modernizacji ;-)
Wroga trzeba poznawać a najlepiej zacząć od nauki jego języka ☺☻
 

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2021 [10:04] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY.......Kolonizator zawsze zyskuje a niemiecki na Polsce nawet bardzo wiele. Dostanie przecież land nieźle zagospodarowany,z autostradami i infrastrukturą.Po wyeliminowaniu konkurencyjnych z Niemcami zakładów i zubożeniu oraz wynikłym z tego bezrobociu będzie nowa rzesza Polaków do obsługi niemieckich seniorów i plewienia szparagów.Trzeba będzie może nawet dawać łapówki by tę upragnioną pracę dostać.

Obrazek użytkownika marsie

27-11-2021 [23:19] - marsie | Link:

Tak to jest – "jak świat światem, nigdy Niemiec nie będzie Polakowi bratem"!
Nie twierdzę wcale, że PiS jest najlepszy na świecie, ale – jeżeli nie PiS, to kto?
A komentarze antypolaków to tutaj norma – olać ich, po prostu!
Pozdrówka!

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2021 [23:27] - Jabe | Link:

Pogląd, że PiS jest mniejszym złem, artykułowany jest tu od dawna. Jego zwolennicy nie potrafią go jednak uzasadnić inaczej, niż twierdząc, że Platforma jest zła. Prawda jest jednak taka, że gdzie ona nie mogła, tam właśnie PiS posłano.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-11-2021 [08:51] - NASZ_HENRY | Link:

@Jabe - myśl głową nie główką ☺☻
 

Obrazek użytkownika Maverick

28-11-2021 [04:23] - Maverick | Link:

Patrick Lancaster jest Amerykanem i mieszka w Donbasie, kręci ciekawe filmiki o Banderowcach i nie tylko.
PL nie znaczy Poland tylko Patrick Lancaster. Kręci z drugiej strony polskiej granicy.
Dzieci jak to dzieci mają radochę lepienia bałwanów.
https://www.youtube.com/watch?...