Czy diabeł może pójść do nieba?

Czy Duch Święty się pomylił, czy raczej ludzie zgromadzeni w Kaplicy Sykstyńskiej źle odczytali jego wskazania?
Na to pytanie odpowiadam w moim najnowszym wideo felietonie. Serdecznie zapraszam do posłuchania i sprowokowania mnie do dyskusji merytorycznej oczywiście!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

17-11-2021 [19:02] - Marek Kudła | Link:

„Aktorka”  Kurdej-Szatan  (diabeł)  zyskała ostatnio ogromną popularność na Białorusi. Wkrótce poprosi Łukaszenkę o azyl !!!  Ale nie do nieba !
 

Obrazek użytkownika u2

17-11-2021 [21:02] - u2 | Link:

Ale nie do nieba !

Ano, raczej do Raju Krat. Wielu osobom, którym rzeczywiście się powodzi odbija teraz szajba. Po pani Kurde-Sz. odbiło dla Piotra Z.

Mam ich oczywiście w wielkim poważaniu :)

Obrazek użytkownika Marcin Wolski

22-11-2021 [10:08] - Marcin Wolski | Link:

Dobre;)

Obrazek użytkownika Maverick

17-11-2021 [20:12] - Maverick | Link:

Zgadzam się z obwinianiem USA śmierć ponad 5 milionów ludzi na świecie, bo paru psychopatów jak Bill Gates i doktor Fauci, zapragnęli kontroli  nad światem. Wiadomo że WHO Światowa Organizacja Zdrowia jest utrzymywana poprzez pięniądze miedzynarodowe, ale jej popularność spadała i rolę dobroczyńcy objął Kill Bill samodzielnie przekazując im 50% funduszy tej organizacji. To dało mu pole do popisu eksperymentowania szczepionkowego w wielu krajach, gdzie urazy poszczepionkowe i śmierć szła w parze z tymi eksperymentami. Przekupieni poprzez niego politycy w tych krajach nic sobie nie robili że śmierci własnych obywateli. Żadnej odpowiedzialności karnej.

Czy władze chińskie wiedziały o ich planach badań nad dodawaniem funkcyjności korona wiruskowi? Być może. A to by świadczyło że globaliści i wielkie mega korporacje chcą komunizmu. Ten nowy komunizm ma się nazywać komunizmem inwestorów. To określenie dał mu sam  Schwab w swojej książce o resecie. Co skrzętnie robi Kill Bill inwestując w firmy farmaceutyczne, inżynerii modyfikowanego jedzenia, i kontrolii narracji.

Sam Fauci obszedł prawo i okrężną drogą finansował doświadczenia w Wuhan poprzez trzecie instytucje. Trzeba też zaznaczyć że większościowym udziałowcem w Laboratorium jest sam Soros.

To że psychopaci coraz to beszczelniej i prosto w nasze oczy wykorzystują teraz kryzys do znęcania się nad obywatelami swoich krajów jest przerażające. Zamknięcia w domach teraz już tylko wobec nie zaszczepionych wprowadza Austria i Australia. Niemcy będą następnym krajem, znając poliniackie posłuszeństwo kabalarzom szybko podchwycą ten pomysł.

Banderowiec Dudzian decyduje za kabałę i NWO. Dzisiaj w Polin to już lucyferiański kraj można pluć na Rosję, Białoruś, ale że żydki nas okradają i kontrolują narrację, narzucają swoje prawa, zniewalają i tresują w posłuszeństwie to nic nie można powiedzieć tylko posłusznie podwinąć ogon. Dlatego ten kraj jak Ameryka upadnie. Bo to jest częścią ich większego planu zniszczenia kultury łacińskiej, wiary chrześcijańskiej zniszczenia rodziny poprzez popychanie w nasze gardła jakiś nieznanych medycynie przypadków i odmian płciowych.

W USA w międzyczasie generał Flynn ze sztabu  Trumpa jeździ po wielkich kościołach odczytuje liturgię New Age, a kościoły są infiltrowane poprzez Church of Scientology, i z tych ambon Flynn głosi trust the plan, nawołując do jednego światowego rzadu i religii.

A to powinno zmuszać do myślenia, sam Trump twierdzi, że nie zwalniał z pracy Fauciego bo go i tak wcale nie suchał, a sam zachwala szczepionki mimo gwizdów sprzeciwu na jego wiecach. To powinno wielu obudzić jak umieją samodzielnie myśleć.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

17-11-2021 [20:37] - EsaurGappa | Link:

Taki diabeł jaki człowiek,jaki człowiek taki kośćiół..Obyś był zimny albo gorący!A tak skoro jesteś letni,ani gorący,ani zimny,chcę cię wyrzucić z ust moich...Cieniasy jesteśmy my chrześcijanie my zadufani w sobie leniwi zdobywcy tego świata, przepowiadamy własny koniec,bo sami widzimy że źle z naszą cywilizacją.Żal mi Jorge, to obraz nędzy i rozpaczy kościoła katolickiego,to czas przebudzenia,bo albo teraz coś się zmieni na lepsze albo następnym papieżem zostanie kobieta.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

18-11-2021 [10:16] - Zbyszek_S | Link:

dźwięk się nie zgadza z obrazem, może tylko u mnie

Obrazek użytkownika Marcin Wolski

22-11-2021 [10:08] - Marcin Wolski | Link:

sprawdziłem zgadza się