Tuskomaty czyli niemieckie….flanele

Bankomaty i nie odkryję tu ameryki że są pożyteczne pod warunkiem, że na koncie są środki gdyż w przeciwnym razie to małe urządzonko do wydawania pieniędzy zmienia się w ścianę płaczu a wtykanie karteczek z modlitwami niewiele pomaga. Idąc dalej tym tokiem rozumowania są także ptasiomaty , piesomaty , kotomaty i zwierzomaty gdzie ludziska o dobrych serduchach pasą swoje stworzonka zwane braćmi mniejszymi .
Ostatnio jednak w życiu publicznym uaktywniły się sz…maty o zabarwieniu politycznym . Omówię kilka przypadków

  1. Tuskomat – to specyficzne urządzenie wprowadzono do polskiego obiegu zza Odry gdzie wypłaty pobiera tylko i wyłącznie opposition fuhrer. To bardzo ciekawe urządzenie bo gdy nacisnąć 1 to nagle z tuskomatu wydobywa się przeraźliwy krzyk Julek „Wyp…lać „

Naciśniesz 2 i gubernator Warszawy krzyczy „ faszyści nie przejdą”
Naciskasz 3 i megaloman nie mylic z melomanem prosi Niemców o pomoc.
Naciskasz 4 i zBodnar łamaną niemczyzną bredzi o niemieckich mentorach .
Naciskasz 5 a tu ………… hymn niemiecki.
2.ZBiRomat – to urządzenie pracuje na granicy białej ruskiej i to nie jest bankomat tylko wpłatomat , gdzie  hordY muzułmańskie pragną wtargnąć do Niemiec .Problem z tym jest taki , że łukaszenkomat nie wspomniał im o tym , że biała ruska graniczy z Polską a nie z Niemcami . Rabują więc łukaszenkomaty tych co to im obiecali wycieczkę z dostawą do Berlina.
3.Putinomat – też bankomat , którego jedynym właścicielem jest towarzysz Putin . Zainstalowany w Niemczech za zgodą towarzyszy niemieckich .Jest jednakże problem gdyż wprawdzie mocny jest i dobrze wykonany wydziela jednakże nieprzyjemne zapachy .Nie wiemy czym się żywi ale śmierdzi strasznie gazem . Ja osobiście mam wrażenie , że towarzysze radzieccy nie tylko chcą gazować ale idąc w  ślady swoich ziomków od układu  Ribbentrop – Mołotow chcą Europę zagazować finansowo .
4.Za oceanem zamontowano bidenomat – to urządzenie ciągle śpi więc rozmowy z nim są delikatnie to ujmując bezsensowne .Trzeba poczekać na Trumpomata , żeby USA znowu były USA .
5.Żydowpłatomat – to zaś urządzenie postawiono wszędzie gdzie się da i tam wszyscy i Ci co rozpętali piekło i Ci którzy zostali zakatowani przez tych pierwszych winni wpłacać kasę na przedsiębiorstwo holocaust. Dlatego zważając na powyższe sz…maty proponuję powołać Polskomaty , które będą tak po ludzku wypłacać kasę .Teksty będą w jeżyku polskim a nie niemieckim czy ruskim . Możemy je nawet pomalować na biało-czerwono .
Wracając do aktualności z granicy wschodniej , zachodniej i ze świata to może ktoś z rządu powiedziałby do towarzysz |Merkel , żeby przestała szczuć swoim pieskiem Polaków i Polskę bo zawsze możemy korytarzem ( takim samym co to chcieli w 1939 r) dostarczyć kilkaset ton muzułmanów.
Jeśli zaś chodzi o MARSZ NIEPODLEGŁOSCI to może ktoś w Warszawie poinformuje trzaskomata z którego tylko gówno tryska , że TU JEST POLSKA a Polacy chcą swoje święto świętować .Minister od porządku powinien zapobiec prowokacjom trzaskomata, gejomata , lesbomata , lgbmata i innych lewakomatów.
A granicę zaminować ……i zawsze jest szansa żeby oprócz  wycieczki samolotem i autokarem mogli zobaczyć naszą piękną Polskę z WYSOKOSCI.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

03-11-2021 [20:47] - Marek Kudła | Link:

Dlaczego w Polsce dzieje się to, co się dzieje:
- bo Polska dotąd nie rozliczyła komunistycznych zbrodniarzy, pomomo, że komunizm został uznany na świecie jako polityczny system zbrodniczy i nie zakazała brania udziału w życiu politycznym byłym członkom PZPR,
- bo Polska w dalszym ciągu nie przeprowadziła reformy sądownictwa, by usunąć z sądów członków PZPR i sędziów politycznych,
- bo Polska nie zdelegalizowała terrorystycznej organizacji politycznej o nazwie PO.
 
To nie są Polacy !  To komuniści lub postkomuniści !  Mają polskie obywatelstwo, ale są różnych obcych narodowości.  Skoro  nienawidzą Polski to powinni albo wyjechać albo zachowywać się przynajmniej neutralnie, ale nic z tego – walczą jak antychrysty z Polakami o to, by wrócił komunizm, i żeby było jak było przez 45 lat – po staremu ! Reprezentują ineresy obcych państw Niemców, Czechów, Białorusi, Rosji, ...byle nie interes Polski. 
 Nie tylko serca, ale ich dusze są przeżarte nienawiścią do Polski, co czyni, że są wewnętrznymi wrogami Polski i Polaków !!!
 

Obrazek użytkownika kat

03-11-2021 [21:14] - kat | Link:

Bo to nie są Polacy a niemieckie i ruskie flanele....pozdrówka

Obrazek użytkownika Jabe

03-11-2021 [21:31] - Jabe | Link:

@Marek  Proszę zauważyć, że nie PO, a Pańscy ulubieńcy usadowili w trybunale prokuratora ze stanu wojennego i byłą sędzinę, która, nie mając się gdzie podziać, jest zdana na polityczne wpływy. Nie przeszkadza to Panu?

Obrazek użytkownika sake3

04-11-2021 [08:40] - sake3 | Link:

@Jabe.....Byłą sędzinę? To znaczy jak rozumiem rozwiedzioną żonę którego sędziego?

Obrazek użytkownika Jabe

04-11-2021 [09:44] - Jabe | Link:

A królowa Elżbieta I angielska była rozwiedzioną żoną którego króla, jak Pani rozumie?

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-11-2021 [10:18] - Tomaszek | Link:

" pomomo, że komunizm został uznany na świecie jako polityczny system zbrodniczy " W jakim świecie ? Bo słabo to widzę . Trzeba okulary włożyć Panie Marku i rozejrzeć się wokół siebie i świata .

Obrazek użytkownika J z L

03-11-2021 [21:10] - J z L | Link:

Znowu w życiu im nie wyszło
Pełzający zamach stanu i zielone ludziki na granicy z Polską? Dziwnie mi się to kojarzy, czy ci głupcy już stoją w kolejce po paszporty ZBiR-u?
Dzisiaj jest jednak jakiś sądny dzień, okazuje się, że cała opozycja i ich media informują, że wszyscy dostają groźby karalne z utratą życia włącznie.Jako żywo przypomina mi to antyżydowskie napisy na murach produkowane przez GW albo urodziny Hitlera organizowane przez TVN. Nie wspominając o esbeckich radykałach w Solidarności w latach 80-tych.

 

Obrazek użytkownika kat

03-11-2021 [21:16] - kat | Link:

Pełzający zamach stanu....popełniłem taki tekst.....i życie wprowadza to w życie.....pozdrówka i trzeba zachować rewolucyjną czujnosc .....Bij , pal w serce wroga pal

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-11-2021 [23:04] - Ula Ujejska | Link:

Do granicznych rzek należy wpuścić 20 dużych rekinów i stado piranii.

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-11-2021 [20:34] - Tomaszek | Link:

Wystarczy tylko fazę ze słupa przerzucić kij samograj tanio i się rybki nie zestresują , bo z tymi rybkami to się rozedrą że brutalnie . Wiesz Sylwia Spurek zmartwi się rybkami i do sądu poda  . Jeszcze TSUE karę nałoży .