Platforma zdrajców pada, PiS zwiększa poparcie

"Według sondażu wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, uzyskując 37,1 proc. (w poprzednim badaniu - 35,4 proc.). Drugie miejsce zajęłaby Koalicja Obywatelska - 23,3 proc. (dwa tygodnie wcześniej - 25,9 proc.). Na trzecim miejscu znalazłaby się Polska 2050 Szymona Hołowni z wynikiem 12 proc. (poprzednio 9,8 proc.) – poinformowała wp.pl. Gdyby wybory odbywały 24 października, do Sejmu weszłyby też: Lewica (8 proc. głosów), PSL (6,2 proc.) oraz Konfederacja (6,1 proc.).
Udział w wyborach zadeklarowało 50,1 proc. badanych.''

(https://niezalezna.pl/415994-n...)

Pracownia United Surveys przeprowadziła sondaż, z którego wynika, że liderem jest Prawo i Sprawiedliwość. Formacja Jarosława Kaczyńskiego w tym badaniu otrzymała 37,1 proc. Z kolei w ostatnim badaniu było to 35,4 proc., a więc mamy do czynienia ze wzrostem poparcia po stronie formacji rządzącej.
Na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska, na której czele stoi Platforma Obywatelska. KO uzyskała – 23,3 proc. Z kolei dwa tygodnie wcześniej było to 25,9 proc. W tej sytuacji KO zmniejszyło swoje poparcie i tym samym zwiększyło stratę do Prawa i Sprawiedliwości.
(https://wiadomosci.wp.pl/sonda...)

Trzeba postawić sprawę "JASNO" to zasługa OSCARA, On jest najlepszym "marketingowcem" dla PiS równie skuteczny jest dla członków z PO, przez niego rekomendowanych, On jako "gangrena" dla kraju, dla PiS , bije na głowę wszystkie , schetynie, budki i całą " orkiestrę Czajkowskiego z nim jako tęczowym dyrygentem". Czyli jest agentem i zbrodniarzem, ale przez krytykę, chwalmy, niech jego otoczenie, dalej widzi go jako twardego członka.

Może warto przypomnieć słowa przysięgi jaką składali ci zaprzańcy plujący na Polskę; "Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej." jak te słowa przysięgi się mają ma do tego co ci zdrajcy,folksdojcze i komuchy antypolskie wyczyniają utrzymywani z naszych podatków.

W PO odbyły się demokratyczne wybory na przewodniczącego. Kandydat był jeden w myśl zasady: Ein PO, Ein Opposition, Ein Polnischer Oppositions Führer!! Donald - dziadek byłby dumny. PO czyli tzw. Totalna koalicja zdrajców głosująca na forum UE by Polska nie otrzymał środków finansowych na odbudowę po pandemii Covid 19 to nawet nie zdrada to skundlenie ostatnich granic i wasalstwo Niemiec i Rosji.

Niech się wstydzą ich wyborcy pewno z tego samego " czerwonego sowieckiego miotu". Opozycja w Polsce programu żadnego nie posiada, za to posiada ogrom chamstwa typu Lemapart i jej " Wypeir....", "Piłowanie katolików",  ataki na kościół i niszczenie obiektów sakralnych oraz fizyczną agresję i ataki na niewinnych ludzi typu " pseudo babcie z KOD"

Mam nadzieję, że Polacy pomni tych antypolskich i antynarodowych występów zdrajców opozycji w czasie wyborów powiedzą im .." WYP......." na zawsze z polityki.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

25-10-2021 [10:34] - Jabe | Link:

Za czasów wojny irańsko-irackiej obie strony tak parły do przodu, że żartowano, że się już dawno minęły.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-10-2021 [11:10] - Tezeusz | Link:

@Jebe rozumiem że jesteś w Iranie czy już wolisz Islam ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-10-2021 [10:58] - Tezeusz | Link:

Straszne musi być dla tego anty polaka Tusska  życie z poczuciem winy za Smoleńsk, za VAT, za dziesiątki innych niegodnych i przestępczych czynów. Sumienie najtwardszego nawet cynika w końcu zadusi, a póki co jeszcze w podrygach odreagowuje pod dyktando barbarzyńskich mocodawców. A dlaczego wg. ziemskiej sprawiedliwości nie ma jeszcze zarzutów?? to pytanie do Prokuratora Generalnego ciągle bez odpowiedzi!!!

Obrazek użytkownika Jabe

25-10-2021 [11:48] - Jabe | Link:

Bo nie ma podstaw.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-10-2021 [14:40] - Tezeusz | Link:

@Jebe prawnik czy tylko nawiedzony ?

Obrazek użytkownika Jabe

25-10-2021 [15:19] - Jabe | Link:

Znając poziom miłości do niego, gdyby były jakieś podstawy, dawno by nimi po łbie oberwał.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-10-2021 [14:47] - Marek Kudła | Link:

„To już koniec” mówią członkowie PO !  Jesteśmy bezsilni, a efekt Tuska jeszcze bardziej pogrąża nas na scenie politycznej !  Głosowaniem przeciwko „Polskiemu Ładowi” i wygłupami na granicy polsko-białoruskiej, ośmieszyliśmy się !  Po wycince Butki i Siemoniaka kolej na Grodzkiego, a w kolejce stoi już Schetyna.  Program PO składający się z pakietu likwidacji i 8 gwiazdek to beznadzieja !  Kłamstwo stało się smutną normalnością w naszych  szeregach !  Jednym słowem - katastrofa !!!

https://scontent-dus1-1.xx.fbc...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-10-2021 [14:49] - Marek Kudła | Link:

Największą grupą do której musimy dotrzeć to ci, którzy nie biorą udziału w wyborach.  Tych ludzi jest około 10 milionów.  Wiadomo, że nie wszyscy są w stanie głosować, ale gdybyśmy wytłumaczyli i pomogli przynajmniej połowie, to jest 5 milionom, dodatkowych potencjalnych, w ogromniej większości wyborców PIS-u.  Dlaczego PIS-u ?  Bo lewactwo jest jak zawsze mocno zmobilizowane, i tam wstyscy "żywi" biorą udział w wyborach !  Kto powinien wziąć udział w tej akcji ?  My !  Ci, którzy choć trochę interesują się polityką i dobrem naszej własnej Ojczyzny !  W ostatnich wyborach prezydenckich zwerbowałem dodatkowo 7 ludzi nie biorących dotąd udziału w wyborach.  Wytłumaczyłem im zasady głosowania, pomogłem wypełnić dokumenty i je wysłać, a tym głosującym osobiście zaoferowałem transport do punktu wyborczego !
Jeśli chodzi o niezdecydowanych, których w każdym sondażu jest około 10 %, czyli około 3 milionów ludzi, to duża większość z nich i tak będzie głosowała na PIS.  Tych innych musimy przekonać na argumenty !
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-10-2021 [14:51] - Marek Kudła | Link:

Tak, stracili prawie wszystko !  Stracili koryto, przegrali 7 kolejnych wyborów, stracili ciepłe posadki w spółkach skarbu państwa, ulica nie działa, zagranica nie działa, stracili TK, KRS, SN – , ale zyskali senat z dwoma głosami przewagi  i łapówkarzem na czele  !!! Piszę „prawie wszystko”, bo czeka ich jeszcze dokończenie reformy sądownictwa, głównie ikwidacji sądów apelacyjnych wraz z sędziami,  repolonizacja mediów i weryfikacja rektorów i urzędników – całkiem spokojnie. 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-10-2021 [15:20] - Ula Ujejska | Link:

Nie oczekuj wstydu od posowieckich plemników. Spokojnie to wytrzymamy - i daj Boże znów wygramy tym razem z większością konstytucyjną.

Obrazek użytkownika Ptr

25-10-2021 [15:24] - Ptr | Link:

Zdrada musi być karana , inaczej wypłynie za jakiś czas jako coś gorszego.