Cywilizacja obrazkowa

Od lat Cywilizacja Zachodu, a wraz z nią również i my przegrywamy "wojnę obrazkową". O tym już Dwadzieścia lat temu krzyczała „niewierząca katoliczka” Oriana Fallaci. „Europa płonie” – brzmiał jej dramatyczny przekaz. Co się od tego czasu zmieniło?
Zapraszam do posłuchania najnowszego videofelietonu a także zachęcam do dyskusji pozostawiając komentarz.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

24-10-2021 [18:05] - Maverick | Link:

 Urabiacie propagandę, emigrantów trzeba umieć wybierać aby była z nich korzyść i wnieśli coś do naszej kultury, Ameryka zbudowała swoją siła na emigrantach. Rosja przyjmuje emigrantów blisko 10 000 000 na dekadę. Są zaraz po USA w ilości przyjętych emigrantów. Jakieś bzdury że Łukaszenko podsyła nam emigrantów czy Putin są obliczone że trafią na prymityny grunt. Aby pozwolić utrzymywać się przy władzy zakapiorom co udają że reprezentują swoich obywateli.
ja nie jestem Poliniakiem tylko podróżnikiem w czasie i kupiłem 1000 srebrnych silver eagle dolarówek po 3.37 za sztukę a dzisaj jest ponad 30.  blisko 40. To bardziej praktyczne gdy dolar się załamie. Bo tym napełnisz zbiornik w samochodzie i kupisz jedzenie, gdy że sztabkami złota nie jest tak łatwo skasować jego cześć na mały zakup.  Polsce nie tyle zagraża skorumpowana zachodnia pseudo-demokracja co nasi nieudaczniki przy władzy co się im wasalą.

https://www.youtube.com/watch?...

Jeszcze wyżej cennie sobie niż złoto i srebro moje zapasy amunicji blisko 10000 sztuk ammo do 11 rodzajów broni od snaperówek do rewolwerów i glocków.

Wolność nie jest tania i czasami kabalarzy trzeba usuwać i stawiać przed obliczem prawa, W Polsce dostęp do broni jest trudny więc polecam kupujcie przynajmniej widły.

Ludzie zawsze będą emigrować, a ci co nigdy nie emigrowali najmniej ją rozumieją, sam będą uciekinierem z Polinu wiem co to znaczy.

Obrazek użytkownika Maverick

24-10-2021 [20:15] - Maverick | Link:

Zagrożeniem dla Polski nie są emigranci ale bezpodstawne roszczenia:   https://www.facebook.com/gonie...

 

Obrazek użytkownika u2

24-10-2021 [21:18] - u2 | Link:

Rosja przyjmuje emigrantów blisko 10 000 000 na dekadę.

Manipulujesz. To daje średnio milion na rok. Ale nie przyjmuje uchodźców, tylko inkorporuje cudze terytoria Gruzji czy Ukrainy.  A potem ewentualnie wysyła ciężarne Kongijki przez Białoruś do Polski.

Obrazek użytkownika Maverick

24-10-2021 [21:52] - Maverick | Link:

W takim razie jesteś niedoinformowany. oglądasz i czytasz propagandę i co gorsza nie umiesz samodzielnie szukać info.
https://www.youtube.com/watch?...

Był okres że Rosjanie emigrowali za Jelcyna ale teraz wracają.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Maverick

24-10-2021 [22:11] - Maverick | Link:

Rosja przyjmuje farmerów z Południowej Afryki, a w kraju przymorskim czyli okolice Włdywostoku rozdają hektary ziemi z dziakami pod zabudowę za darmo dla chętnych,
Australijczycy też chętnie emigrują do Rosji zwłaszca farmerzy.

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

Polecam trochę edukacji dla poliniaków co żyją pod kamieniem,

Obrazek użytkownika Maverick

24-10-2021 [23:27] - Maverick | Link:

Zastanawiam się czy przy upadającej Ameryce nie wyenigrować do Polin, ale najgorsze moje sny zawsze były że jestem w Polin i budziłem się spocony.

Sytuacja na świecie zmienia się szybko i nawet Poalcy zaczynają emigrować do Rosji bo czują więźi kulturalne niż żyć pod wpływami cancel-culture napędzaną poprzez bolszewików z Hollywood.
https://www.youtube.com/watch?...
Mam jeden problem od ponad 40 lat mieszkam w ciepłym klimacie i ciężko znoszę zimy, kraj przymorski ma podobne tempratury do Polski chociaż jest nad Koreą Północną, Krym by mnie najlepiej odpowiadał. na moją emeryturę, No chyba że jeszcze bym poczył wigor i zacząl jakiś biznes aby pomóc braciom Słowianom. Polin raczej nie wchodzi w rachubę.

Co możecie mnie poradzić bo ja nie lubię teokratów i mafi zabierającej uczciwym ludziom owoce ich pracy.

Nawet broń bez problemu można przywieść z USA, gdy jak rozmawiałem jakimś polskim ambasadorem na ten temat to powiedział mnie że nie i najpierw trzeba starać się o uprawnienia, to już w Czechach jest lepiej mogę swoje giwery przywieść bez problemów.

Obrazek użytkownika Maverick

25-10-2021 [00:01] - Maverick | Link:

Gdy czytam poliniackie pierdoły i tanią propagandę to wydaje się mnie że polish jokes nie są opowiadane na całym świecie bez powodu.

Niemiec Stfan Durr przeprowadził się do Rosji z nałej 15 hektarowej rodzinnej farmy z Niemiec gdzie unijni biurokracji decydowali ile może wyprodukować mleka i przeniósł się do Rosji i zbudował biznes o jakim nikomu na świecie się nie śniło, są też Polacy, Amerykanie, południowi Afrykanie i nawet Australijczycy zakładający farmy.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-10-2021 [15:30] - Ula Ujejska | Link:

Panie Marcinie
Jedno i drugie, głupota i V kolumna. Nadzieją lewactwa jest wynarodowienie państw europejskich - gdyby nie ta niepokorna Polska, to kto wie gdzie dzisiaj bylibyśmy? A jak to się skończy na Zachodzie? Myślę że w ciągu 10 lat powstanie Kalifat - wtedy Europejczycy otrzeźwieją. Pierwszymi ofiarami europejskiego Kalifatu będzie lewactwo.