Czy Rosja przygotowuje się do wojny z NATO

"Rosja zamyka misję przy NATO. Ekspert dla Niezalezna.pl: To może być zapowiedź radykalnych kroków
- Zawieszenie przez Rosję swojego przedstawicielstwa przy NATO pogarsza atmosferę i bezpieczeństwo w relacjach w Europie i w relacjach transatlantyckich. Jest to niepokojące i być może kryje się za tym zapowiedź jakichś bardziej radykalnych kroków - powiedział profesor Paweł Soroka w rozmowie z portalem Niezależna.pl.

Rosja od 1 listopada br. zawiesi działalność swojego przedstawicielstwa przy Sojuszu Północnoatlantyckim oraz działalność wojskowej misji łącznikowej NATO w Moskwie - zapowiedział w poniedziałek szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow.
   
Rosyjski minister oświadczył, że jeśli NATO "będzie miało jakąś pilną sprawę", to może skontaktować się z Moskwą poprzez ambasadora Rosji w Belgii. Ławrow oznajmił, że Moskwa nie będzie udawać, że w najbliższej perspektywie możliwe są jakieś zmiany w relacjach z NATO. O możliwości zawieszenia działalności placówek pisały wcześniej media w Rosji. Oceniały, że Moskwa może odpowiedzieć w ten sposób na niedawne wydalenie przez NATO jej ośmiu dyplomatów."

Ta decyzja Rosji „osłabia potencjał zaufania w stosunkach międzynarodowych”. - Jest to nieprzyjazny gest w kierunku NATO i nie jest to w interesie stabilizacji bezpieczeństwa przede wszystkim w Europie. Jest to zlikwidowanie kolejnego kanału rozmów, dialog, który zwłaszcza w sytuacji napięć i konfliktów jest ważny 

Trudno powiedzieć, jakie będą tego konsekwencje. Na pewno pogarsza to atmosferę i bezpieczeństwo w relacjach w Europie i w relacjach transatlantyckich. Jest to niepokojące i być może kryje się za tym zapowiedź jakichś bardziej radykalnych kroków.

Czy to jest nie tylko zaostrzenie polityki Putina wobec NATO i czy wojnę hybrydową zamierza przeznaczyć w militarną mając po swojej stronie sprzedajną antypolską POpapraną opozycję.

Czas pokaże. Polska powinna się zbroić na potęgę i szykować się do wojny. Zwiekszenie na terenie Polski Sił Zbrojonych USA to już nie nakaz chwili a potrzeba związana z bezpieczeństwem państwa.

Zwykłym Rosjanom i Białorusinom zohydzono Polaków na wszelkie możliwe sposoby, propaganda zrobiła swoje. UE też na nas szczeka i na dodatek ten pederasta Guy Verhofstadt powiedział dziś że Polska u schyłku XVIII wieku zniknęła z mapy europy - dając nam do zrozumienia że spróbują jeszcze raz . Spodziewajmy się więc wojny na trzy fronty i od wewnątrz !

Źródło:https://niezalezna.pl/415395-r...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [19:43] - Pers | Link:

//Czy Rosja przygotowuje się do wojny z NATO//
Z pewnością się szykuje!
Starczy spojrzeć jak od końca "zimnej wojny" przesunęła się w stronę baz i członków NATO.

Obrazek użytkownika J z L

19-10-2021 [20:11] - J z L | Link:

Bandyta putin,dzicz sowiecka i .......jest pam..pers na posterunku
Czy to takie dziwne

Obrazek użytkownika mjk1

19-10-2021 [20:22] - mjk1 | Link:

Musisz jednak uczciwie przyznać Persie, że druga strona też dotrzymuje umowy.
Żadnych stałych baz NATO na obszarze byłego Układu Warszawskiego na dzień dzisiejszy nie ma.
Nawet na terenach byłej NRD.

Obrazek użytkownika Ryan

19-10-2021 [21:52] - Ryan | Link:

Putin stracił zęby to nadstawia dupę

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [21:58] - Pers | Link:

mjk1
//Musisz jednak uczciwie przyznać Persie, że druga strona też dotrzymuje umowy.//
No masz! Jak zachód coś obieca to zawsze dotrzyma, nie ma to tamto.

Obrazek użytkownika mjk1

20-10-2021 [11:06] - mjk1 | Link:

Nie odwracaj Persie, "kota ogonem".
Dobrze wiesz, że częściej nie dotrzymuje.
Tu jednak mówimy o konkretnej umowie z której, na dzień dzisiejszy, obie strony wywiązują się bez zastrzeżeń.

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-10-2021 [09:23] - Tezeusz | Link:

Dygresja !
Na słowo Putin zlatują się wszelkiej maści szmaciarze i gówno sowieckie taka cienka agentura głupoty i chamstwa. Komusze bydełko.

Zlatują się ba nawet się do tego przyznają głównie ze Scierwoneona taka prawidłowość.
 

Obrazek użytkownika Pers

20-10-2021 [08:46] - Pers | Link:

//zlatują się wszelkiej maści szmaciarze i gówno sowieckie taka cienka agentura głupoty i chamstwa. Komusze bydełko.//
Regulamin nic nie wspomina o takim pięknym języku?
Ktoś tu ponoć "materiały" o chamstwie pisze...

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [09:18] - J z L | Link:

teze
Miliony much nie mogą się mylić