Do lekarzy trafiają antyszczepionkowcy. Żałują i błagają

Kolejna fala pandemii Covid 19 w trakcie coraz więcej ludzi chorują a antyszcepionkowcy....szczęśliwi ale wkrótce mogą błagać o życie.

Prasa alarmuje "Mamy prawie 4 tysiące nowych infekcji koronawirusem. Dokładnie jest to 3931 nowych zakażonych COVID-19,To jest wzrost względem poprzedniego wtorku o prawie 85 procent. To najwyższa jak dotąd liczba zakażeń w czwartej fali. - Zmarły 64 osoby. Zgonów jest najwięcej od czerwca. - Te liczby powinny przemawiać do osób, które się wahają, by udały się do punktów szczepień i się zaszczepiły" (https://wydarzenia.interia.pl/...)

Szaleństwo osób namawiających innych by się nie szczepili na Covid19 zatacza coraz większe kręgi. "Po co się szczepić to przecież tylko grypa albo przeziębienie" powiadają i piszą w sieci. A ludzie umierają w ogromnych cierpieniach. Sam byłem świadkiem takiej tragedii jak mój sąsiad na moich oczach konał na Covida 19.

Poziom agresji antyszcepionkowców i ich głupota jest przerażająca to jak ćma lecąca do światła do...ognia na własne zatracenie. Lekarze alarmują ,że umierają na tą straszną chorobę nawet dzieci.Wszyscy pamiętamy sytuację z Lombardii. Tamtejszy komitet etyczny z powodu braku miejsc wydał rekomendacje, kto z kwalifikujących się do respiratora rzeczywiście go dostanie. Wydano konkretne zalecenia dla lekarzy, kogo w takich sytuacjach wybierać do ratowania życia. Trupy zmarłych były wożone do zbiorowych mogił wojskowymi ciężarówkami. Ludzie ci nie zmarli na grypkę.
(https://www.medonet.pl/koronaw... )

Antyszczepionkowców dzielę na dwie grupy. Jedna, która nie chce się szczepić z jakichś względów. Druga to ci, którzy walczą ze szczepieniami – i to są po prostu szkodnicy. Można nazwać ich terrorystami, wariatami, oszołomami. To, co się stało w Grodzisku Mazowieckim, w Zamościu, w Gdyni i innych miastach Polski, to jest patologia  „osoby zaszczepione nie powinny być objęte żadnymi restrykcjami, bo zadbały o siebie i o innych, „wobec tych, którzy nie chcą się szczepić, można stosować pewne obostrzenia ze względu na bezpieczeństwo większości, jaką jest społeczeństwo”. (https://www.termedia.pl/mz/Ant...)

 Czy antyszcepionkowcy to samobójcy, osoby chore, zwariowani na brak rozumu, głupota czy tylko tzw " debilizm wtórny". A co ty o tym myślisz ?

Rozumiem, że do komentowania rzucą się głównie niezaszczepieni. Kto jest kim ? Po co mają  się szczepić Covid takich uwielbia i to ostatecznie - przeważnie, jak pokazuje życie, do końca życia.

Wybór należy do Ciebie.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-10-2021 [08:37] - NASZ_HENRY | Link:

Artykuł sponsorowany przez MZ publicznego☺☻

Obrazek użytkownika ruisdael

19-10-2021 [08:46] - ruisdael | Link:

Czytając Pana wpisy- rządowy funkcjonariusz agitki.

Obrazek użytkownika mjk1

19-10-2021 [10:04] - mjk1 | Link:

Prof. Horban tłumaczył, że szczepionki nie chronią przed zachorowaniem na covid-19 a tylko pozwalają łagodnie przejść chorobę.
Później i z tego się wycofał.
Jaki więc sens ma przyjmowanie szczepionek?

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [11:50] - Pers | Link:

mjk1
//Prof. Horban tłumaczył, że szczepionki nie chronią przed zachorowaniem na covid-19 a tylko pozwalają łagodnie przejść chorobę.
Później i z tego się wycofał.//

Pan minister Szumowski (dr Fauci w USA zresztą też) mówił, że maseczki nic nie dają a potem zmienił zdanie...
Ciekawe dlaczego?

Obrazek użytkownika u2

19-10-2021 [17:50] - u2 | Link:

"mówił, że maseczki nic nie dają a potem zmienił zdanie"

W sytuacji kiedy były braki maseczek to zrozumiałe, że lekarze przede wszystkim radzili zachować dystans i dezynfekować się. Potem kiedy maseczki się pojawiły w dużych ilościach to zalecali już DDM. Dla ruskiego trolla moze to być za trudne do pojęcia, ale to są w sumie proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [18:09] - Pers | Link:

@u2
// Dla ruskiego trolla moze to być za trudne do pojęcia, ale to są w sumie proste sprawy//
Nie udawaj większego idioty niż jesteś.  https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2021 [09:14] - Jabe | Link:

Trupy zmarłych były wożone do zbiorowych mogił wojskowymi ciężarówkami. – To ilustruje reakcję władz, nie zjadliwość choroby.

Zauważmy, że Tezeusz uderza w przeciwników przymusu masowych szczepień niesprawdzonymi specyfikami, nie zajmując się ich argumentami.

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [10:04] - Pers | Link:

Rząd powinien w trybie pilnym wprowadzić specjalne opaski dla wyszczepionych, tak jak w Niemczech.
Opaski powinny być odpowiednio jaskrawe i widoczne z dużej odległości.
Da to możliwość omijania ich szerokim łukiem, oczywiście dla ich dobra.

Witamy w Nowej Normalności, o której Mussolini, Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot i Kim mogli tylko pomarzyć!

AAA. Oddam gratis 5 przydziałowych działek wyszczepionki.

Obrazek użytkownika angela

19-10-2021 [10:26] - angela | Link:

Wg antyszczepionkowcow,  ""to wszystko ściema i propaganda, a trumny pokazywali, ale w srodku byly puste""".
Czy ktoś przewidział takie zaczadzenie cczęści narodu?  ktorzy sami idąc na zatracenie, pociągają za sobą wielu.
Ruska propaganda w celu rozkładu naszego społeczeństwa, ma się bardzo dobrze.

Obrazek użytkownika zbychbor

19-10-2021 [10:35] - zbychbor | Link:

Tylko która część jest zaczadzona?

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [10:35] - Pers | Link:

//Poziom agresji antyszcepionkowców i ich głupota jest przerażająca//
Szczerze mówiąc to zauważyłem jedynie agresję szczepionkowców, czego ten "materiał" jest przykładem - " samobójcy, osoby chore, zwariowani na brak rozumu, głupota czy tylko tzw " debilizm wtórny""
Osobiście nikogo nie zachęcam ani nie zniechęcam. Każdy ma swój(?) rozum.
Zastanawiające jest dlaczego rząd łamie w sprawie wyszczepień Konstytucję i Kodeks norymberski?

//„wobec tych, którzy nie chcą się szczepić, można stosować pewne obostrzenia ze względu na bezpieczeństwo większości, jaką jest społeczeństwo”.//

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody

Wymuszanie zgody na wyszczepienie poprzez wprowadzanie restrykcji i ograniczeń dla osób niw chcących się wyszczepić, niezależnie od powodów, jest jaskrawym łamaniem praw konstytucyjnych obywatela.  
Nie można zmuszać do "dobrowolnego"  wyszczepienia się eksperymentalnym preparatem genowym przygotowanym przez firmę z kryminalną przeszłością, Firma ta, jak wszyscy inni producenci zagwarantowała sobie całkowity immunitet prawny w przypadku ew. powikłań.
Nikt, kto nie chce się poświęcić i wziąć udziału w tym globalnym eksperymencie medycznym nie powinien być za to szykanowany w jakikolwiek sposób.
To gwarantuje nam Konstytucja RP.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

19-10-2021 [11:37] - Kazimierz Kozio... | Link:

Re: A co ty o tym myślisz ?

Jetes doskonalym przykladem na to ze powiklania poszczepienne niejedno maja imie. Kiedy rzuca sie na psyche to juz krok do atakow fizycznych na wyimagonowanego wroga.

Re: Do lekarzy trafiają antyszczepionkowcy. Żałują i błagają

jezeli nie jestes funkcjonariuszem kiepskiej propagandy to podaj kontretne przyklady. kiedy i ktorzy lekarze wysluchali tych zali i blagan, jacy antyszczepionkowcy blagali i zalowali. czyzby cos sie zmienilo w zakazie upubliczniania tajemnicy lekarskiej?

Obrazek użytkownika angela

19-10-2021 [12:32] - angela | Link:

Wielu uległo propagandzie strachu przed szczepieniem, i zazdrość, zwykla zazdrosc powoduje to, ze chcą zeby wszyscy jechali na tym samym wózku ze slepym kierowcą, co oni.
Widzą ze ze swoją glupotą zostają w duzej mniejszosci, a większość będzie się przed tym niebezpieczeństwem skutecznie bronić. 

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [12:48] - Pers | Link:

@angela
//zazdrość, zwykla zazdrosc powoduje to, ze chcą zeby wszyscy jechali na tym samym wózku ze slepym kierowcą, co oni.//
Zazdrość o co? Ja zawsze jeszcze mogę się wyszczepić ale ty już nie możesz się od-szczepić. Widzisz różnicę czy to za trudne dla ciebie?

//Widzą ze ze swoją glupotą zostają w duzej mniejszosci,//
Ta "duża mniejszość" to ok 50% Polaków a w wielu regionach jeszcze więcej.

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-10-2021 [13:33] - Pani Anna | Link:

Tezeusz wicie rozumiecie możecie zameldować wykonanie zadania i odtrąbić sukces.  Macie 2 komentarze od takiej Angeli, która cudem uszła z życiem spośród otaczającego ją pomoru.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-10-2021 [14:08] - Marek Kudła | Link:

Do członków i sympatyków PO:  Podrapcie się po potylicy zanim coś powiecie !  Może to pomoże ?!!
Już ponad 3000 zakażeń dziennie na covid-19 w Polsce.  Codziennie umiera ok. 50 antyszczepionkowych tchórzy,  lewaków-wyborców PO !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [16:36] - Pers | Link:

@kudla
//Codziennie umiera ok. 50 antyszczepionkowych tchórzy,  lewaków-wyborców PO !!!//
A wyborcy i członkowie PiS nie umierają?

PS. Adminie, skąd tyś nabrał takich oryginałów jak @kudla? :))))))))

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-10-2021 [14:04] - Marek Kudła | Link:

He, teraz umierają ci, którzy nie wierzą w pandemię !  Od 12.10.2021 już ok. 50 niewiarków umiera dziennie.   Znaczna większość to lewactwo !
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-10-2021 [21:49] - Tezeusz | Link:

Informacja ogólna.
Z chamstwem ,ścierwoneonem antypolskim, trolami różnej maści nie dyskutuję szkoda waszego czasu, chyba, że chcecie nabijać ilości wejść i komentarzy - a to co innego to zapraszam licznik bije od kwietnia br..
@ Jebe, @mjk1, @ Pers, @ Pani Anna ( ASTRA - Admin Scierwoneona),@ Kazimierz Kozio.., @-NASZ_HENRY - starajcie się lepiej.

Liczba wpisów: 284
Liczba wyświetleń: 249,197
Liczba komentarzy: 4,027

Potrzebuję wypowiedzi o chamstwie w internecie, to będzie dalsza część ukazanego już wcześniej materiału na NB. 
Najlepiej idiotów że Scierwoneona.

Obrazek użytkownika angela

19-10-2021 [19:41] - angela | Link:

BOICIE SIĘ SZCZEPIONEK, taka prawda.
Bójcie się raczej  zachorowań, juz nie jeden połknął swoje antyszczepionkowe klamstwa razem z ostatnim oddechem. 
Oprzytomnijcie!!!!!

Obrazek użytkownika Pers

19-10-2021 [20:58] - Pers | Link:

@ngela
Uwaga!
Jutro wieczorem miedzy godziną 18 a 23 satelita mierzy temperaturę ciała populacji za pomocą lasera aby określić aktualny wskaźnik zakażenia covid-19 na świecie.
Stań nago na balkonie (w ogrodzie) i w prawej ręce trzymaj dowód osobisty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-10-2021 [21:58] - Tezeusz | Link:

@Pers
"https://niepoprawni.pl/blog/te...'

Kradniesz czyjeś słowa w tym  przypadku @Blogera Kryspina z NP
 
PLAGIATOR

Obrazek użytkownika J z L

19-10-2021 [22:25] - J z L | Link:

pam..pers ma przez cały dzień ryja przyklejonego do szybki Niepoprawnych.
​Tyle frajerowi zostało

Obrazek użytkownika angela

19-10-2021 [22:34] - angela | Link:

Pers, od koczowania przy komputerze masz juz tak zaczadzony umysł, ze durne komentarze plagiatujesz.

Obrazek użytkownika mjk1

20-10-2021 [11:19] - mjk1 | Link:

Podaj adres, gdzie można oglądać ten spektakl.
Nie wierzę, że Aniela ma same wady.
Każdy musi mieć przynajmniej jedną rzecz wartą uwagi.

Obrazek użytkownika Ryan

19-10-2021 [21:01] - Ryan | Link:

Ci od lat szczepieni na świra i wściekliznę nie muszą się już bać Covida stąd ich to foliarstwo

Obrazek użytkownika J z L

19-10-2021 [21:09] - J z L | Link:

Pam...pers co kwartał jest na to szczepiony
​To czego ma się bać