Marianna Schreiber - przypadek warty zauważenia!

"Marianna Schreiber zyskała sławę, kiedy pojawiła się w ostatniej edycji programu "Top Model". Okazało się, że kandydatka jest żoną ministra PiS Łukasza Schreibera, a do programu zgłosiła się, nie mówiąc mu o tym. Szybko przeszła do kolejnego etapu, jednak niedługo później odpadła. Ta chwila na ekranie pozwoliła jej rozpiąć skrzydła. Marianna Schreiber postanowiła wykorzystać chwilę sławy i w mediach społecznościowych zgromadziła już spore grono fanów" [1].

""Marianna Schreiber znów zaskakuje. Ledwo co okazało się, że wzięła udział w castingu do programu "Top model", potem przyznała się do związku z kobietą, a teraz... kusi swoich fanów nagim zdjęciem. Żona ministra wrzuciła na swój profil na Instagramie niezwykle ponętne zdjęcie, podpisując, że nie boi się hejtu. Podziękowała również fotografowi. - Dziękuje Ci za wspaniałe wsparcie i profesjonalne podejście. Jesteś niezastąpiony - napisała wyraźnie zadowolona Marianna Schreiber [2]"". 

Pani Marianna przyjęła też zaproszenie do telewizji wRealu24.pl, gdzie spotkała się na wywiad z jej szefem Marcinem Rolą [3]. 

Warto przesłuchać jej wywiad, bo pokazuje specyficzny pogląd na świat. Deklaruje się jako katoliczka, natomiast nie ma nic przeciwko seksualizacji dzieci od najmłodszych lat, bo "nieraz się zdarza, że już dzieci współżyją z dziećmi". A ona nie widzi w tym nic zdrożnego. Zresztą po pytaniu M. Roli powtarza takie swoje przekonanie. Co to ma wspólnego z katolicyzmem? Nic!

Postanowiłem napisać o niej, bo to bardzo specyficzny przypadek pustki i "parcia na szkło" a ona sama została zauważona tylko i wyłącznie dzięki temu, że jest żoną swojego męża, który jest w rządzie obecnej władzy. Jestem w stanie założyć się o każde pieniądze, że gdyby nie była żoną ministra z PiS to dalej byłaby zwykłą kobietą i nigdy nie miałaby szansy na zaistnienie w mediach, a tym bardziej w TVN-ie. A TVN ją wykorzysta i "wypluje" jak niemal zawsze w przypadku, kiedy może zaszkodzić obecnemu rządowi. 

Doprawdy. Jestem pełen podziwu dla M. Roli, który musiał dokonywać wielkich dziennikarskich "wygibasów", aby nie "spalić" wywiadu. I to mu się udało. Szacunek dla niego. I mam nadzieję, że w przyszłości będzie podobnie, tym bardziej, że już niebawem doczekamy się od niego "polskiego YouTuba".

Wracając jednak do Pani Marianny. Jej obecna aktywność jest możliwa tylko dlatego, że jest żoną ministra i sądzę, że jej mąż naprawdę może zacząć się zastanawiać, czy wybrał odpowiednią kobietę do końca swojego życia. Tworzą rodzinę, mają potomstwo i jakieś wspólne marzenia o przyszłości. Tylko czy obydwoje małżonkowie nie mają rozbieżnych dążeń? Nie chcę wnikać w ich sprawy osobiste, ale jeżeli jest się w związku z osobą publiczną, to trzeba brać to pod uwagę. Bo jeżeli Pani Marianna doprowadzi do tego, że jej mąż straci posadę to i ona zniknie całkowicie z tak ulubionych przez nią mediów. 

Co niektórzy mówią o tym, że działania medialne Pani Marianny są celowymi i wykreowanymi dla dobra partii jej męża. Ja - obejrzawszy jej wywiad z M. Rolą - w to nie wierzę. Ona naprawdę robi to, co zawsze chciała. Tylko dlaczego aż tak skrajnie chce swojego męża pogrążyć i zdewastować swoją rodzinę? Tego nie pojmuję. 

I tak dygresyjnie. Pochwalam to, że każdy może mieć swój światopogląd i można cały czas walczyć, żeby to nasze zdanie okazało się najważniejsze. Ale jednocześnie nie można kłaść na szali poglądów innych a gdy chodzi o rodzinę, to trzeba o nią walczyć do upadłego. Tego nie widzę u Pani Marianny, czego żałuję. 

Mam nadzieję, że się opamięta, bo całkowita aprobata anaturalnych i ideologicznych ruchów LGBT oraz swobodne przyjmowanie tego, że "dziewczynka z dziewczynką" i chłopiec z chłopcem" to jest rzecz normalna jest - zgodnie z naturą - nienormalne.  Przeczy naturalnej kolei rzeczy. To po prostu jest dewiacja i nie można tego inaczej nazywać. 

Radzę Pani Mariannie, aby jednak przemyślała swoje zachowania, ale i tak współczuję jej mężowi i potomstwu.

[1] https://plejada.pl/newsy/maria...
[2] https://www.se.pl/wiadomosci/p...
[3] https://www.youtube.com/watch?...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika juur

15-10-2021 [19:39] - juur | Link:

Dużo można mówić o Pani Schreiber, ale czy warto?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-10-2021 [20:35] - krzysztofjaw | Link:

Nie jest to warte, ale chciałem zaznaczyć to, że nie zawsze nasze myślenie jest jednoznaczne. Świat postępuje geometrycznie. Nie mam pojęcia o co chodziło i chodzi Pani Mariannie. To nie jest mój świat. Jestem konserwatystą wychowanym na zupełnie innych wartościach niż być może Pani żona ministra. Może i jest to jakaś walka o swój status, ale ja tego nie rozumiem i nie zrozumiem. 
Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [20:59] - sake3 | Link:

@Krzysztofjaw....Jeszcze mniej od Pana rozumieją feministki.Tak hałaśliwie walczą o miejsca dla kobiet na stanowiskach w Radach Nadzorczych, w polityce, w korporacjach. w środowiskach naukowych a panie wybierają taki szczyt kariery jak modeling,dreptanie w programikach telewizyjnych ,uliczne protesty.No cóż nie każda może być i ma predyspozycje do bycia Marią Curie -Skłodowską..

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-10-2021 [22:01] - RinoCeronte | Link:

Jasne, że warto:
Wczoraj obiecałaś mi na pewno
Że zostaniesz mą królewną królewną z mego snu
Wczoraj obiecałaś być mi wierną
I w miłości swej niezmienną po długi życia kres
O Maryjanno gdybyś była zakochaną
Nie spałabyś w tę noc w tę jedną noc
O Maryjanno gdybyś była zakochaną
Nie spałabyś w tę noc w tę jedną noc
I tak dalej, dalej :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-10-2021 [20:07] - Marek Kudła | Link:

krzysztofjaw się ekscytuje tym, że wreszcie córka PISiora rozrabia a nie dzieci lewackich zajobów, tudzież tuskomatołów !   Wstyd !!!  Pisz pan lepiej o tym jak to lewaccy europosłowie z Polski i z Holandii zablokowali wypłatę środków finansowych dla Polski z Funduszu Odbudowy !  Przynajmniej się trochę pośmiejemy !

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-10-2021 [20:37] - krzysztofjaw | Link:

Proszę Pana. Znam Pana poglądy i to, że nieraz Pan zbyt mocno emocjonalnie się wypowiada, niezależnie od tego, iż mamy w sumie tożsame poglądy. Nie ma co krytykować przyjaciół, gdy wokół sami wrogowie. 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

15-10-2021 [20:22] - u2 | Link:

"działania medialne Pani Marianny są celowymi i wykreowanymi dla dobra partii jej męża"

To byłoby ryzykowne działanie pod publiczkę. Zwłaszcza poparcie dla ideologii LTBG przeczy obecnej polityce Zjednoczonej Prawicy. Sfera seksualna powinna być prywatna, a służy dla oszołomów jako oręż polityczny.

Całkiem możliwe, że mąż nie ma czasu dla żony, jest zarobiony. Moze rzeczywiscie powinien mieć mniej obowiązków, a więcej czasu dla rodziny ?

Obrazek użytkownika admin

15-10-2021 [20:35] - admin | Link:

Nie bądźmy seksistowscy. Dostała szansę i wykorzystała ją. A to, że ma inne poglądy niż mąż, to co w tym złego? 

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [20:42] - sake3 | Link:

@Admin...A co w tych wpisach jest seksistowskiego? I co ma oznaczać sam wyraz ,,seksistowski? Pałkę na każdego kto pocałuje kobietę w rękę,przepuści w drzwiach,oceni figurę,spojrzy w oczy....Nie dajmy się zwariowac....

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-10-2021 [20:51] - krzysztofjaw | Link:

Ja starałem się w bardzo umiarkowany sposób ją skrytykować, choć mi nic do ich prywatnego życia. Natomiast chciałem podkreślić, że tak naprawdę mogłaby inaczej wykorzystać to, że jest żoną ministra z PiS. Naprawdę nie było innych sposobów niż rozbieranie się i występy w TVN? Taka np. M. Ogórek - świetna babka, która gdyby się rozebrała, to miałaby co pokazać - a jednak stawia na inteligencję i wykształcenie. To tylko moje zdanie, ale życzę ministrowi i małżonce wszystkiego najlepszego. Mimo wszystko. 
Pzdr

Obrazek użytkownika paparazzi

16-10-2021 [00:28] - paparazzi | Link:

I tu odpowiedział pan w punkt. Ta pani zona ministra z PiSu jest żałosna i straszna z wyglądu no ale de gustibus non disputandum est.

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-10-2021 [01:45] - Pani Anna | Link:

Widzac żonę posła wywijajaca tyłkiem powinien  Pan zrozumieć,  że kadry PIS, razem ze swoimi żonami i szwagrami niczym już się nie różnią od poprzedników.  Magda Ogorek powiada Pan...  Ta, "której osoba nie ma nic wspólnego z jej mężem " jak raczyła się była wyrazić znalazła sobie akurat inny sposób na zaistnienie. Efekt? Mamy Ogorek za Stankiewicz,  a Jachimowicza za Pospieszalskiego. 

Obrazek użytkownika Ryan

15-10-2021 [20:35] - Ryan | Link:

No to zaplusujesz w ?

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [20:35] - sake3 | Link:

Pani Schreiber jak sama mówi poszukuje swojej drogi życiowej.Nie wiem czy terapie w TVN i na kanapie Wojewódzkiego to akurat ten właściwy wybór sądząc z bełkotliwej acz patetycznej dyskusji a chwilami śmiesznej dyskusji. Pani Schreiber po prostu bardzo chce zaistnieć, jednak znudzona nieróbstwem paniusia idzie wytartą ścieżką żony naszego skoczka narciarskiego ku świetlanej i jakże ambitnej roli celebrytki. Pani Schreiber czuje się w małżeństwie jak ,,niewolnica Isaura'',tylko czy jej zapracowany mąż jest podobny do Leoncia?

Obrazek użytkownika J z L

15-10-2021 [21:10] - J z L | Link:

Głupia fisda

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-10-2021 [21:34] - NASZ_HENRY | Link:

Paluszek na klawiaturze się omsknął ☺☻
 

Obrazek użytkownika Ryan

15-10-2021 [21:51] - Ryan | Link:

A może to celebrycka gl izda

Obrazek użytkownika paparazzi

16-10-2021 [00:30] - paparazzi | Link:

Sugerujesz, Marcinkiewicz i Izabel :-).

Obrazek użytkownika J z L

15-10-2021 [21:16] - J z L | Link:

Łukasz Schreiber

·
Bardzo współczuję wszystkim chorym z nienawiści, którzy ukryci za anonimowymi kontami, zamieniają Twitter w wielki ściek. Jestem z Wami w modlitwie, ponieważ musicie być bardzo nieszczęśliwi Niech dobry Bóg pozwoli Wam odnaleźć radość z życia i szacunek dla drugiego Człowieka

https://twitter.com/LukaszSchreiber/status/1449067139411980291

Obrazek użytkownika marsie

15-10-2021 [21:22] - marsie | Link:

Szkoda chłopa, ale poczytajcie sobie:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!

Obrazek użytkownika angela

16-10-2021 [19:44] - angela | Link:

Kretynka i tyle, nic jej nie tlumaczy.
Współczuję mężowi. 
Ma za dobrego męża, ktorego ośmiesza. 
Inny by potrząsnął babą i posadził w domu przy stole z dziecmi.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

17-10-2021 [03:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

no i wbrew swojej woki tez przyczyniles sie szanowny autorze do zaistnienia fenomenu Pani S. przynajmniej w moim przypadku