TUSKEXIT

Czas zająć się Donaldem tuskiem z małej literki. Wbrew propagandzie uważam , że tusk jest zagrożeniem. Ta niemiecka flanela zrobi wszystko aby Polskę POdpalić. Takie mam zadanie ,ta flanela tusk jest papierkiem lakmusowym rządów PIS . Jeśli obóz rządzący nie powstrzyma tej niemieckiej flaneli z czasem zacznie się realizować wizja „zagrożenia” . Młodzi ludzie nie myślą ….. dopóki mają Internet jest OK. Zalecałbym aby nie stosować lekceważenia lecz potraktować to jako stan wyjątkowy .Niemcy rękami tej flaneli chcą ugrać swoje. POlexit wymyślili niemieccy pijarowcy .tusk i jego ekipa to tylko słupy …… dobrze opłacane. Donald jest jak niemiecki socjalizm ….stwarza problem a potem z nim dzielnie walczy. Czy to się może udać? Może!!! Czas na działanie i powstrzymanie tego folksdojcza!!! Postawcie mu zarzuty za OFE , za likwidacje polskich stoczni , Amber Gold …..ciągajcie go po sądach aż ucieknie do ojczyzny za Odrę . to cyniczna niemiecka flanela i wykorzysta wszystko by zasłużyć się Niemcom. Dziękuje za uwagę .
RZYGAM tuskiem

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

14-10-2021 [21:43] - krzysztofjaw | Link:

Podzielam Pana zdanie, ale radzę nie ubierać go w słowa, które mogą być użyte przeciw Panu (nawet sądownie). To taka moja rada.
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

14-10-2021 [21:45] - u2 | Link:

nie ubierać go w słowa, które mogą być użyte przeciw Panu (nawet sądownie)

Nie widzę takowych. Wypowiedź kata mieści się w kanonie internetowych wypowiedzi.

Chce ukarania tuska, ma do tego prawo.

Obrazek użytkownika kat

14-10-2021 [21:48] - kat | Link:

Flanela słuzy do wycierania POdłogi.....pozdrawiam, i mam wywalone na słowa.

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [10:12] - sake3 | Link:

@krzysztofjaw....Myślę,że może wreszcie najwyższy czas,by wszyscy ubierali swoje zdania w słowa które mogą być podstawą pozwu sądowego. Jakoś nie słyszałam jak dotąd ze strony opozycji oczekiwanej przez Pana kultury słowa. I nie są to pojedyncze wypowiedzi,ale przemyślana taktyka zastraszania.Wyzywanie od świń nie powinno podlegać pod sąd?Tylko,że nawet obrzucony takim epitetem człowiek nic w sądzie polskim nie uzyska oprócz obowiązku pokrycia kosztów sądowych. Pan udzielając dobrych rad autorowi bloga który nie napisał nic niestosownego tylko rozzuchwalił opozycję,ktra jutro przejdzie od słów do czynów.

.

Obrazek użytkownika Jabe

15-10-2021 [10:40] - Jabe | Link:

Tęsknota z byciem jak najgorszy element w opozycji jest wyraźnie widoczna na Naszych Blogach. Jednak Pani zdaje się to nie przeszkadzać. Ba, nawołuje Pani, by chamstwo wzmóc.

Obrazek użytkownika Pers

15-10-2021 [10:48] - Pers | Link:

@sake3
//Myślę,że może wreszcie najwyższy czas,by wszyscy ubierali swoje zdania w słowa które mogą być podstawą pozwu sądowego. //
Już nie musicie konkurować w chamstwie z POpaprańcami.
Od dawna wygrywacie.

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [11:45] - sake3 | Link:

@Pers....Dopiero godz.11-ta a Ty juz tak starasz się mnie rozbawić.I to wtedy jak już zbieram się na cmentarz sprzątać groby.Co w moim wpisie takiego chamskiego? Że użyłam słowa ,,wszyscy''? To tak boli? 

Obrazek użytkownika Pers

15-10-2021 [12:21] - Pers | Link:

@sake3
//Co w moim wpisie takiego chamskiego? Że użyłam słowa ,,wszyscy''? To tak boli?//
Bezpośrednio nic. Jest za to pochwała i zachęcanie do chamstwa. 
Najwyraźniej uważasz, że chamstwo jednych (PO) usprawiedliwia chamstwo drugich (PiS).
Moim skromnym zdaniem to nie przystoi "dobrej zmianie"...

Obrazek użytkownika u2

14-10-2021 [21:43] - u2 | Link:

"tusk jest zagrożeniem"

Za jego nierządów zginęło więcej polskich generałów niż podczas drugiej wojny światowej. To realne zagrożenie.

Obrazek użytkownika kat

14-10-2021 [21:48] - kat | Link:

3MAJ SIĘ CIEPŁO u2

Obrazek użytkownika Jarosław Banaś

14-10-2021 [22:37] - Jarosław Banaś | Link:

Ostro, ale niemiecka flanela nie jest obraźliwym stwierdzeniem. Polskie płótno? Oprócz tego środowisko i on sam, były premier posługują się inwektywami w każdym wystąpieniu. 

Obrazek użytkownika tricolour

14-10-2021 [23:46] - tricolour | Link:

Aż mi się twarz sama śmieje z tego jęku i strachu jednocześnie. 

Żadnych zarzutów nie będzie. Żeby byly zarzuty trzeba mieć jaja, a nie styropian.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-10-2021 [08:50] - AŁTORYDET | Link:

Brawo tęczowy! Wyciągaj im ten styropian! Stalowe jaja, to mieli nasi! Na ten przykład Piotrowski, Chmielewski i Pękala! Płatkowi też mogli skoczyć! Bądź dumny, idź! 

Obrazek użytkownika tricolour

15-10-2021 [10:08] - tricolour | Link:

Co do zasady masz rację. Wasi partyjny notable mówią w takich przypadkach, że co prawda nie pochwalają, ale rozumieją.

Obrazek użytkownika sake3

15-10-2021 [10:17] - sake3 | Link:

@Ałtorytet ma rację......Trzeba nie byle jakiej stali, żeby zabić w trójkę jednego chorowitego księdza......A później dowściągać się jeszcze dodatków do emerytury.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-10-2021 [06:29] - Ula Ujejska | Link:

Raz sierpem raz młotem w niemiecką hołotę!

Obrazek użytkownika tricolour

15-10-2021 [08:22] - tricolour | Link:

Pełna zgoda. Sierpy i młoty kupuje się w Obi.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-10-2021 [12:50] - Marek Kudła | Link:

Pierwszy raz UE ośmieszyła się nominując nieudacznika Tuska na pseudo-króla Europy, i chociaż   wszyscy wiedzieli, że to pachołek A. Merkel.  Kolejny raz UE ośmieszyła się wybierając na drugą kadencją tego niemieckiego pseudo-króla !!!