Polexit to fake news i kłamstwo Tuska

"Polexit to fake news i ordynarne kłamstwo Tuska”. 

"Polexit to fake news i ordynarne kłamstwo Tuska. PO brakuje wyobraźni i programu. Tak jak nie powinniśmy dyskutować, czy istnieje potwór z Loch Ness, tak nie powinniśmy dyskutować o polexicie" - mówił w Sejmie premier Mateusz Morawiecki. "Jeśli Polska chce być wierna konstytucji, to musi chronić swoją autonomiczność i suwerenność. To jest to, co my robimy, na co my stawiamy" - podkreślał Morawiecki.

Premier zacytował także rozstrzygnięcia Trybunału Konstytucyjnego, który za czasów prezesowania profesorów Safjana i Rzeplińskiego (premierami byli wówczas odpowiednio Marek Belka i Donald Tusk) również jasno orzekał, że polska konstytucja jest ważniejsza od prawa unijnego. "To też były 'pseudo-trybunały'"? - pytał premier opozycję.

Oberwało się także Donaldowi Tuskowi, który zdaniem premiera "czego nie dotknie, obraca w ruinę". Morawiecki wyjaśniał, że Tusk doprowadził do ruiny polskie finanse, a następnie uciekł do Brukseli, gdzie doprowadził Unię do kryzysu migracyjnego i Brexitu.

Przemówienie Premiera Morawieckiego stawia jednoznacznie pozycję polskiego rządu, który nie pozwala na kupczenie Polską, nie pozawala na ograniczenie naszej wolności, suwerenności i prawa do samostanowienia, nie pozwala na stawianie jakiegokolwiek prawa ponad Konstytucją RP, która mówi jednoznacznie nie pozostawiając żadnej wątpliwości co to tego, że "Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej."

Targowica zaś, kolaboranci, szmalcownicy i dywersanci Moskwy i Berlina postawiła proporczyki, flagi polskie na ławach sejmowych przy tym nawołuje do likwidacji instytucji Państwa, do uznania zniewolenia, do upodlenia Polaków, do uznania zwierzchności trybunału UE nad zapisami Konstytucji RP...to kpina i szyderstwo z Polski, Polaków i polskości, wartości które doprowadzają ich do furii podobnie jak ich, "germańskiego satyra, szatniarza z Brukseli, któremu polecono zniewolić Polaków na rozkaz Adolfiny berlińskiej i jej pryncypała na Kremlu."

To oczywiste, że jeśli Polsce z pomocą innych krajów nie uda zmienić trendu marksistów dążących do likwidacji państw narodowych i stworzenia federacji krajów unijnych z jednym rządem w Brukseli czytaj w Berlinie, a rząd ZP utrzyma się po kolejnych wyborach zostaniemy zawieszeni w prawach członka UE, a później z niej wykluczeni, choć prawo UE tego nie przewiduje...ale gwałcenia polskiej Konstytucji też nie przewiduje, a jednak to się dzieje. Natomiast, jeśli targowica powróci do władzy problem zniknie, a tęczowi rewolucjoniści zaczną proces zniewolenia Polski i budowę marksistowskiego piekła dla naszych dzieci i wnuków.

Żródło :
https://niezalezna.pl/414823-p...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [18:25] - Pers | Link:

Dla mnie istnieje jedno, najważniejsze kryterium - PiS PO to jedno zło!
Kto podważa tę oczywistą oczywistość deklaruje się po jednej ze stron walczących "plemion". Szukanie na siłę jakichś "plusów" po którejkolwiek ze stron "sporu" jest dowodem na polityczną naiwność. A takich naiwnych system uwielbia bo może ich rozgrywać do woli.

Punktem wyjścia nie jest to, co publicznie mówią jedni czy drudzy i jak bardzo, rzekomo, się różnią. Zasadniczą sprawą jest obszar, w którym się NIE RÓŻNIĄ.

Nie różnią się w :
- gorącej chęci pozostania w bolszewicko-lewackiej UE
- podporządkowaniu się do obostrzeń "pandemicznych" i
  "wyszczepiennych" co nieuchronnie doprowadzi do dyktatury, jakiej
   świat jeszcze nie znał
- godzą się na zieloną "rewolucję", która pozbawi Polskę wszelkich
  zdolności produkcyjnych a Polaków skaże na biedę i głód

Czyli jedni i drudzy dążą do likwidacji Polski jako państwa i wręcz do likwidacji fizycznej narodu. Różnią się tylko w szczegółach - czy najpierw obciąć ręce czy nogi.

Globaliści to konglomerat żydostwa, Kk, finansów, syjonistów. Te siły często się mieszają i nakładają, gdzie mniej gdzie więcej ale nie ma jednego miejsca na Ziemi wolnego od ich wpływów.
Polska polityka musi się oprzeć na kierunkach, które jeszcze jako tako rokują a nie jest to z pewnością UE, NATO czy USA.
O całkowitej suwerenności w dzisiejszym świecie już nie ma mowy, trzeba wytargować tyle wolności ile się da.
A przysłowiowy "PO PiS" ciągnie nas tylko w jedną stronę, gdzie czeka nas jedynie zagłada jako państwa i narodu.
Mimo pozorów, różnice są żadne bo jednym i drugim przyświeca jeden cel. Tylko metody są trochę inne.
Oni doskonale wiedzą, w jakim kierunku nas prowadzą a te wszystkie gierki pod (durną) publiczkę służą jedynie zajęciu lepszej pozycji przy korycie.
Doskonale wiedzą, że za wszystkim kryje się ten sam szatan ale każdy chce być bliżej jego ucha i w przyszłym (nie daj Boże!) systemie niewolniczym chcą zająć lepsze miejsce.

Dopiero przy założeniu "PiS PO jedno zło!" (to oczywiście skrót myślowy bo równo trzeba zwalczać całą żydowską, magdalenkową hołotę Kiszczaka) można zacząć dyskutować o Polsce.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [19:16] - Tezeusz | Link:

@ Pers zacytuję twoje słowa są znamienne i jak bardzo ciebie charakteryzują.

"Dla mnie istnieje jedno, najważniejsze kryterium - PiS PO to jedno zło!
Kto podważa tę oczywistą oczywistość deklaruje się po jednej ze stron walczących "plemion". Szukanie na siłę jakichś "plusów" po którejkolwiek ze stron "sporu" jest dowodem na polityczną naiwność. A takich naiwnych system uwielbia bo może ich rozgrywać do woli."

"Korzystałem z publikacji rubaltic.ru"

Brawo literatura KGB jest odpowiednia ale dla kogo ? Rozumiem, że Pers się z nią identyfikuje nawet wspiera skoro jest dla niego autorytetem.

Obrzydliwe !

Obrazek użytkownika sake3

14-10-2021 [19:25] - sake3 | Link:

@Pers.....Z tym  zdaniem ,,równo zwalczać magdalenkową hołotę  '' to mam niestety dziwne przeczucie,że tak za bardzo tej równości nie chcesz. Jakoś Takie magdalenkowe postaci jak Michnik czy Wałęsa jakoś pomijasz w swoich krytykach,nie ośmielasz się skierować krytyki na PO więc przestań pohukiwać ,,PiS-PO samo zło'' tak naprawdę atakując tylko PiS.

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [19:44] - Pers | Link:

@sake3
//więc przestań pohukiwać ,,PiS-PO samo zło'' tak naprawdę atakując tylko PiS.//
Tak?
Wydaje mi się, że postawiłem miedzy PO i PiS znak równości.
Ja wiem sake, że każda krytyka PiS to dla ciebie świętokradztwo ale ja przedstawiam moje poglądy a te nie muszą zgadzać się z twoimi.

// Jakoś Takie magdalenkowe postaci jak Michnik czy Wałęsa jakoś pomijasz w swoich krytykach//
Jeśli piszę o magdalenkowej hołocie to chyba oczywiste, że mam na myśli WSZYSTKICH uczestników tej balangi gdzie rozdzielono Polskę między komuchów i "opozycję solidarnościową". Tobie wszystko trzeba łopatologicznie?

Obrazek użytkownika u2

14-10-2021 [20:28] - u2 | Link:

Z bezsilnej złości telepie się Persik, aż trzęsie mu się pampersik

Polskę czeka przyszłość wielka, dlatego ruskiego trolla bierze cholerka

Nie potrafi tej wizji zatrzymać, pozostało mu już tylko zęby zżymać

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-10-2021 [19:02] - Marek Kudła | Link:

To jak to jest z tą demokracją ?  Pytam, bo niemiec Tusk wykrzykiwał na spędzie PO w W-wie m. in.: „Chcemy Polski demokratycznej”.  Z tego co wiem, jednym z warunków demokracji są wybory powszechne, a ten zajob zamiast demokracji nawołuje do poważnego starcia i obalenia rządu siłą !  Dwie kadencje był pseudo-królem RE i dalej nie wie co to jest demokracja ?!!  Przygłup !!!
 

Obrazek użytkownika J z L

14-10-2021 [20:30] - J z L | Link:

174 posłów przeciwko budowie zabezpieczenia na granicy z Białorusią.
Antypolskie qrwy, co żyją za nasze

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [20:33] - Tezeusz | Link:

174 agentów antypolskich wrogów ojczyzny

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-10-2021 [19:04] - Marek Kudła | Link:

Nie ma co oglądać się na Brukselę, trzeba uciekać do przodu. Mamy wspaniałego Prezydenta i wspaniały rząd więc nie oglądajmy się na innych ! O obliczu UE decydują dziś ludzie tak miernego formatu jak Timmermans, Jourova, Merkel, Macron, U. von der Leyen - wracamy do poziomu z początku lat 90-tych XX wieku; cofamy się o 30 lat. Z takim przywództwem Unia nie ma żadnych szans przetrwania.  Włochy, Hiszpania czy Grecja nie zdołają podnieść się z kryzysu w ramach reguł rządzących strefą Euro.  Obserwujemy upadek Unii Europejskiej jako konstrukcji wzniesionej na fundamencie traktatu z Maastricht.  Ta konstrukcja stała się wytworem obłąkanych wizji lewackich zajobów i imperialnych zapędów Niemiec. Ten model UE obecnie bankrutuje w sposób spektakularny !!!
 

Obrazek użytkownika J z L

14-10-2021 [20:26] - J z L | Link:

Mateusz Morawiecki

Polska jest suwerennym państwem, dlatego bronimy naszej Konstytucji. Jesteśmy i będziemy pełnoprawnym krajem członkowskim Unii Europejskiej. Polexit to fake news i całkowite kłamstwo!
Niech żyje Polska!