Czy możemy zaminować granicę ???

Lewackie durnie użalają się nad marnym teatrum barbarzyńcy Łukaszenki .A że marzną tam uchodźcy , a że ubranek nie mają no i gdzie są dzieci z Michałowa? Wszystkie odpowiedzi w krótkim wpisie na pełnym wqurwie.
Debile, które wzywają do opieki nad tymi ludźmi to POżyteczni idioci i zdrajcy opłacani w Moskwie i Mińsku. Jeśli szukają ratunku winni iść na granicę i poprosić o azyl .PROSTE!!! Wszystkie inne działania są nielegalne .
Ja mam inny dylemat i zarazem pytanie. Czy Polska może zgodnie z prawem zaminować teren przygraniczny albowiem wyczuwam intencje baćki . Dzisiaj próbuje przekroczyć nielegalnie granicę 500 -700 osób dziennie a jak będzie chciało przekroczyć granicę 30 000 w tym samym momencie????
 Tak to może wyglądać 
https://youtu.be/LW4XjFvwWzA
A tym kretynom co tak się martwią o dzieci z Michałowa , mówię .Są , znalazły się u Barei …..
Dzieci z Michałowa:
https://youtu.be/pYrXlatFRuU
Czechom pokażmy środkowego palca , zażądajmy odszkodowania za powódż  z 1997 roku , odbierzmy nasze 352 ha , wstrzymajmy eksport żywności i nie PIJMY CZESKIEGO PIWA. Proste ???? No i już , jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie .
Dziękuje za uwagę .

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-10-2021 [20:02] - u2 | Link:

a jak będzie chciało przekroczyć granicę 30 000 w tym samym momencie????

To będzie oznaka, że Chińczycy atakują ZBiR od wschodu :-)

Obrazek użytkownika kat

07-10-2021 [20:59] - kat | Link:

Jakbys napisał 3 000 000 to wtedy spełniłby się sen proroka z granicą na Uralu.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-10-2021 [20:37] - Marek Kudła | Link:

Bezpieczeństwo Polaków jest priotytetem dla rządu Morawieckiego !  Proszę nie mylić Polaków z polskojęzycznymi ubywatelami różnego pochodzenia mieszkającymi w Polsce, bo bezpieczeństwo tych małpiszonów jest nam obojętne !!!  Oni wspierają ataki hybrydowe i propagandę reżimu  Łukaszenki !  Oni  ryzykują bezpieczeństwo Państwa,  uderzając w nasz  rząd !  To synowie i córki zbrodniarzy z NKWD !
 

Obrazek użytkownika kat

07-10-2021 [21:40] - kat | Link:

Panie Marku 3 pokolenie AK walczy z 3 pokoleniem ubeków....pozdrówka

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-10-2021 [21:20] - Kaczysta | Link:

Dla tych opozycyjnych tumanów to są uchodźcy gdyz uciekają przed reżimem Łukaszenki a  cel tych nachodzcow to państwa członkowskie UE ,zero pracy,zasiłki ,szariat ,teror . 

Obrazek użytkownika kat

07-10-2021 [21:44] - kat | Link:

POsozyty tak jak platforma i totalniaki z cyklu DAJ BO TY MASZ...POZDRÓWKA

Obrazek użytkownika J z L

07-10-2021 [22:07] - J z L | Link:

Ciężki wieczór T. Lisa.

Trybunalik Przylebskiej na rozkaz Kaczyńskiego zaczął formalne wyprowadzanie Polski z Unii. Dokładnie tak. PiS zaczął wyprowadzanie Polski z Unii Europejskiej
Poniewaz opluli i podeptali konstytucję, uznali ją za pretekst, by opluć UE i podeptać nasze członkostwo w UE. Na tzw sędziów tzw TK, czeka miejsce przed innym trybunałem, Trybunałem Stanu. Dziś Kaczyński już całkiem formalnie zgłosił akces do Targowicy. Zdrajca ojczyzny.Na Kremlu nie strzelają korki od szampana. Nikt nie świętuje tego, że jego agenci wykonują powierzone im obowiązki.Wszyscy, którzy mówili, że Kaczyński i PiS dążą do Polexitu, od samego początku mieli rację. Dziś dostaliśmy to czarno na białym. Niszczenie Polski, TK i konstytucji dziś ma swoj finał( albo półfinał). Głupcy, tchórze i służalcy nazywali to sporem prawnym.
PiS wypowiedział wojnę Unii. I ją przegra, jeśli Polacy opowiedzą się za europejską, a nie wschodnią Polską.
Sobota przed TK początek demonstracji w obronie Polski w UE?
Tylko naród, nogami, głowami i sercami, może ocalić europejską Polskę i Polskę w Europie. Deklaruję moje obywatelskie wsparcie dla wszelkich służących temu inicjatyw. Teraz my.

https://twitter.com/lis_tomasz
 

Obrazek użytkownika kat

07-10-2021 [22:27] - kat | Link:

Witaj.....Lis to ubek , niech cierpi....y....ł go pies

Obrazek użytkownika J z L

07-10-2021 [22:32] - J z L | Link:

Oby kolejnego wylewu nie dostal

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [23:47] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
Zima rozwiąże problem z emigrantami. Myślę że emigranci już są większym problemem dla Łukaszenki niż dla Polski.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika sake3

08-10-2021 [08:21] - sake3 | Link:

A tak bronili Konstytucji,nosili ją na koszulkach,pewien wasaty stary ,,mędrzec'' jeszcze dziś ją dumnie nosi  na opasłym brzuszysku,Protestowali ze świeczuszkami rycząc Konstytucja,konstytucja wsparci wrzaskami zapomnianych aktorzyn i celebrytów.Dzisiaj okazuje się nieważna ,niepotrzebna nikomu tak jak niepotrzebna jest Polska widziana tylko jako niemiecka kolonia.