Chamstwo w sieci zatacza coraz większe kręgi. Trolle infekują portale, atakują blogerów wnosząc tylko jako wartość raczej ujemna bluzgi, obrażanie innych i czyste chamstwo.Należy takie fakty pokazywać i ujawniać co czynię jako pierwszy.
Znany nam komentator, już nie bloger, podpisujący się jako @ Pers vel Jarosław Ruszkiewicz ( z portalu NEon24.pl) jak tylko może obraża wyszydza nas blogerów z portalu narodowo - patriotycznego Niepoprawni.pl. Przykład oto on :
"Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :)
Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono.
//Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.//
Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną.
Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka. To dość niewielka ale zwarta i bardzo hałaśliwa grupka Wszyscy znani z NEon - husky vel "jozio z londynu", tezeusz, niezalogowany, ryan, kaczysta (jeśli któregoś pominąłem to przepraszam :)
Muszę jednak przyznać, że robią nam świetną marketingową robotę i dzięki im za to :)
//Nie przypuszczałem, że są aż tak głupi.//
Jeszcze jak :)
Większość z nich ma poważne problemy z posługiwaniem się poprawną polszczyzną co zdradzałoby raczej niepolskie pochodzenie. Taki np. tezeusz (plagiator i spamer) nie potrafi napisać jednego zdania w komentarzu bez 2-3 błędów.
W sumie to skutecznie kompromitują sprawę, której służą i pewnie to ma na myśli tamtejszy admin trzymając ich na NB.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 29.09.2021 13:55:00 "
"Tutaj zagląda cięgle banda internetowych mend łonowych i potem roznoszą po Internecie ku naszej chwale :)
Wszyscy wykopani z NEonka :))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2021 21:02:21.."
."..Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 '
https://kresywekrwi.neon…
Jest oczywiście tych inwektyw i stek pomówień, bzdur i rynsztoka jak z przysłowiowego kibla o wiele więcej. Cóż jaki język taka osobowość tego człowieka pełnego nienawiści, szydery, głupoty jak wynika jednoznacznie z zacytowanych powyzej jego wypowiedzi. Ale czy my musimy dawać się poniżać w nieskończoność ? Tak się pytam.To za chamstwo @ Pers wyleciał po wielokroć z portalu Niepoprawni .pl pisząc, a raczej obrażajac ludzi jako : Szperaczka" z odmianami i portalu Salon24.pl
A jak inni oceniają tego człowieka.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 17910
I tego się trzymajmy tezeuszku :))
//Jest oczywiście tych inwektyw i stek pomówień, bzdur i rynsztoka jak z przysłowiowego kibla o wiele więcej.//
To do roboty tezeuszku! Tylko pamiętaj o linkach!
//Pers język jaki używasz jest jak szambo z obory ot taki @Pets któremu słoma wystaje//
Naprawdę?
A jak oceniasz swój język?
Bzdura, ja założyłem konto na NB 8 lat temu. Nełon nigdy mi sie nie podobał z uwagi na panujące tam oszołomstwo, zwykle mocno antypolskie. Po co tracić czas na jakieś antypolskie wypociny ? :-)
Toteż nie wspominałem o tobie.
//Nełon nigdy mi sie nie podobał z uwagi na panujące tam oszołomstwo, zwykle mocno antypolskie//
Teraz jest dużo lepiej, zostały zrobione porządki :)
Byłem tam jakiś czas temu. Puszczasz Persik te same głodne kawałki ganiące zgniły zachód i wysławiające wielikuju Rassieju :-)
Ja rozumiem, że aby być wiarygodnym dla ruskich trzeba ich kochać bezgraniczną i bezwarunkową miłością, tyle że już ciebie ostrzegałem jak kończą zużyte agenciaki u ruskich :-)
//Ja rozumiem, że aby być wiarygodnym dla ruskich trzeba ich kochać bezgraniczną i bezwarunkową miłością//
Oj durny...
Materiał powyższy jest kierowany do Admina portalu NB. Pers obrażając publicznie nas obraża jego. Scierwoneon to nie moja bajka i nigdy nie była.Pisalem tam już dawno pod kilkoma nikami jednak dlatego by ich ujawnić kim są i co to za antypolski portal. Materiały powstały zostały opublikowane w sieci i moja rola się skończyła.
Nigdy tego nie ukrywałem.
Kim jest Jarosław R. opisał dokładnie bloger HD na blogu Niepoprawni.pl wystarczy w wyszukiwarce wrzucić nazwisko @ Persa.
No to już wiemy żeś szwab "trzykolorowa bandera" - bo tylko dla nich Polska zawsze jest bękartem. Polak nawet ten wrogi dla mnie, nigdy by tak o swojej Ojczyźnie nie napisał. Czemu się wstydzisz własnej nacji? Tu był kiedyś Niemiec i nie ukrywał tego, Twardy wojownik i z honorem odpierał zarzuty z podniesioną przyłbicą. Was tyż historia niczego nie nauczyła, dlatego zgadzam się z tym co kiedyś powiedział o was Churchil mówiąc o profilaktycznym bombardowaniu
Proponuję wam, byście uzgodnili stanowiska, czy jestem ruski, czy też szwabski troll. A może jestem polski i nie troll tylko użytkownik internetu? Do tego myślący i niepogięty rzewnymi historyjkami rodzinnymi?
W każdym razie motasz się, co mnie nie dziwi z racji defektu driverów. Proponuję też - w pierwszej kolejności - nie czekać na bombardowania Churchila tylko nie latać z wywieszonym językiem do Lidla. Nawet Dino sprzedane już (w części, ale cierpliwość przynosi róże) niemcowi.
Każdy sądzi po sobie. Ja wczoraj byłem w Żabce i widzę, że trwa ofensywa Żabek. W sumie przyjemny osiedlowy sklepik. Moja znajoma, która nienawidzi PiS-u i Dudy, a kocha Trzaskowskiego, bo studiuje po 40-stce w Warszawie chce właśnie wejść w sieciówki. Może ma nagraną fuchę, kto tam ją wie. Spotykamy się od czasu do czasu, ostatni raz w ubiegłe wakacje. Pierwszy rok zaliczyła w Collegium Humanum, dobrze że nie Civitas, bo to jawna przybudówka WSI :-)
Wcześniej ci się wymsknęło że Smoleńsk to własnymi ręcamy, a teraz że Polska to bękart. Już się odsłoniłeś, i najwyraźniej to tobie się przepaliły te drivery. Ogarnij się i czytaj czasem co piszesz, bo jak Maverick, zapominasz czasem że piszesz do Polaków. Co do latania po sklepach, już pisałam, mam swoje ranczo a tam w większości własną ekologiczną żywność, o resztę moich potrzeb dba mój mąż 😁
Kto ich tam wie, bez pomocy rusko-niemieckiej agentury w Polsce trudno by było przeprowadzić ten zamach. Więc na pewno własnymi ręcyma przeprowadzony przez WSI-oków, z niewielką pomocą Szojgu, którego niedawno widziałem obwieszonego medalami na całej klacie, nie gorzej niż gieroje drugiej wojny światowej :-)
Putajew wykorzystał Szojgu do kampanii wyborczej, bo już ruskim Jedna Rassieja niemnożko nadajeła :-)
// Pers obrażając publicznie nas obraża jego.//
Ciekawa logika. Jeśli napiszę, że jesteś idiotą to obrażam admina?
Akurat do niego zawsze zwracam się z należnym szacunkiem.
//.Pisalem tam już dawno pod kilkoma nikami jednak dlatego by ich ujawnić kim są i co to za antypolski portal. //
Znowu brak elementarnej logiki. Nie musiałeś tam trollować pod kilkoma nickami, żeby czytać i wyrobić sobie zdanie.
I w końcu wyleciałeś, głównie za plagiaty.
I jeszcze raz dziękuję ci za świetny wpis. Reklamy nigdy dość :))
Zasada „nieważne, jak mówią, ważne, żeby poprawnie pisali nazwisko”, nadal się sprawdza :)))))))))))
Persie ja nie muszę pisać kim jesteś sam siebie charakteryzujesz swoim chamskim i prymitywnym słownictwem to fakt oczywisty !
Prawda boli ?
//Persie ja nie muszę pisać .że jesteś idiotą to fakt oczywisty !//
Wiele okoliczności wskazuje na to, że jednak się mylisz tezeuszku.
Ale nie będę się spierał :)))))))))
”Persie ja nie muszę pisać kim jesteś sam siebie charakteryzujesz swoim chamskim i prymitywnym słownictwem to fakt oczywisty.."
A ty piszesz ze napisalem :
"Persie ja nie muszę pisać .że jesteś idiotą to fakt oczywisty !//"
Kłamiesz i manipulujesz w żywe oczy !
//Kłamiesz i manipulujesz w żywe oczy !//
Ja to skopiowałem, a że ty wyedytowałeś komentarz i zmieniłeś to inna sprawa.
Admin może to udowodnić z łatwością.
Poprosić kłamczuszku?
Poproś już czekam i nie zwlekaj i czekam na twoje przeprosiny za pisanie nieprawdy o moich komentarzach MOICH !
Zaorany !, Jesteś jak dziecko.
//Poproś już czekam i nie zwlekaj i czekam na twoje przeprosiny za pisanie nieprawdy o moich komentarzach MOICH !//
Niniejszym to czynię.
Szanowny adminie, czy tezeusz wyedytował komentarz i zmodyfikował cytowany przeze mnie wpis?
Z góry dziękuję :)