Kiedy szaleństwo jest metodą?

Z głębokim smutkiem wysłuchałem apelu pani Ochojskiej. Ta zasłużona bojowniczka praw człowieka najwyraźniej uwierzyła w rusko-białoruską propagandę i domaga się by wpuścić wszystkich którzy chcieliby przekroczyć naszą granice.Wszystkich czyli ilu dziś szturmuje nas? 300 przybyszów chętnie, wpuścimy ich, pojawią się tysiące potem miliony. Nie ma we mnie takiej empatii, azyl winien być  wyjątkiem dla wybranych, ponieważ rzekomy uchodźca jest wymierzoną w nas bronią i w efekcie nie wiele różni się od wystrzelonego ze wschodu pocisku. Dlatego zalecam poznawanie historii z  historią sztuki prowokacji na czele.

Na to zjawisko staram się odpowiedzieć w moim felietonie zamieszczonym na kanale Youtube. Zachęcam do oglądania filmów na moim kanale!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

25-09-2021 [22:37] - J z L | Link:

Gdyby nie szacunek do zdrowia Ochojskie to napisałbym Jej pare słów prawdy.
A tak to Jej zdrowia życzę

Obrazek użytkownika EsaurGappa

25-09-2021 [23:56] - EsaurGappa | Link:

Janina i Marcin w jednym żyli kraju.Janka była waleczna jak zawsze w słusznej sprawie,gorliwy Marcinek zadzierał z każdym  byle błyskotliwie.Jankę szlag trafił taki ci los,nadredaktor Wolski zyskał poklask szacunek i rozgłos.Ci trzecioplanowi  bohaterowie Polski niedoskonałej w mikro skali ukazują co jest dla człowieka jest prawdą a co zwykłym kłamstwem.

Obrazek użytkownika admin

26-09-2021 [06:27] - admin | Link:

Tak się tylko zastanawiam, czy nie lepiej by było, gdybyśmy udostępnili im korytarz do zachodniej granicy. U nas i tak nie chcą zostać. Podobieństwo z II RP nieprzypadkowe.. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-09-2021 [06:54] - jazgdyni | Link:

Niemcy chyba już też rozważyli taki scenariusz, bo podobno zaczęli stawiać solidny płot na granicy z nami.

Obrazek użytkownika u2

26-09-2021 [08:59] - u2 | Link:

"gdybyśmy udostępnili im korytarz do zachodniej granicy"

Wtedy Niemcy by cofali ich do Polski, więc to nie jest dobre rozwiązanie,

A Łukaszenka by zacierał swoje spocone rączki z powodu zarobionych miliardów :-)

Obrazek użytkownika MFW

28-09-2021 [20:49] - MFW | Link:

Można by szmuglerowi Łukaszence zaoferować trochę kasy za to, by te samoloty z "towarem" przekierowywałbez międzylądowania w Mińsku, na to wielkie lotnisko Berlin Branderburg, które Niemcy tak uparcie budowali od 2006 roku, jako port na potrzeby rosyjsko niemieckiej EURAZJI, którą tak starali się budować wg zasady "cel uświęca środki", szczególnie za polityki resetu USA-Rosja, kiedy to posunęli się wraz z ruskimi,  do zbrodni ludobójstwa na polskiej elicie w dniu 10.04.2010 roku.

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-09-2021 [06:52] - jazgdyni | Link:

O!

Nie wiedziałem, że otworzył Pan swój podkast na NT. Natychmiast go dołączę go do moich subskrybowanych. Zawsze był Pan świetnym gawędziarzem, a jeszcze lepszym autorem wielu fajnych i książek i spektakli TV. 

Ponieważ dosyć trafnie odczytuję komunikację niewerbalną, to mimo należnego współczucia, w osobie pani Ochojskiej widziałem od początku dużo fałszu i obłudy. I miałem rację, jak to już wszyscy widzą, gdy załapała się na dobrze płatną posadę w UE.

Serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-09-2021 [08:06] - jazgdyni | Link:

Ps.  No to już jestem u Pana

Te 2 i pół tysiąca subskrybentów to nieźle na początek. Lecz wkrótce przekroczy Pan 10 tyś. Ja na FB podciągnąłem stronę niepoprawni.pl w 3 miesiące z kilkuset obserwujących do 11 tyś. A jestem tylko prowincjonalnym blogerem (blogierem?). Lecz mogę sobie spać ile chcę i kiedy chcę, a Panu w studio dranie nie pozwalali ;-).

I widzę, że śledzi pan młodzieżowe trendy. Stąd te krótkie, minutowe odcinki. Lecz to chyba błąd. Jaok tak może, bo mówi do Julek i Wacków. Pan ma gadanego na żywo jeszcze lepszego niż Rafał Ziemkiewicz. Więc może spróbować na żywo jakieś 10 - 15 minut?

Obrazek użytkownika u2

26-09-2021 [10:29] - u2 | Link:

"Stąd te krótkie, minutowe odcinki. Lecz to chyba błąd."

Moim skromnym zdaniem to akurat celne rozwiązanie. Liczy się się celnośc przekazu, jeśli przekaz za długi to zwykle brakuje sensu i puenty.

Obrazek użytkownika Marcin Wolski

26-09-2021 [19:45] - Marcin Wolski | Link:

Ja stale się uczę. Proszę do mnie napisać przez FB, chętnie się poradzę;) Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika Jan1797

26-09-2021 [09:48] - Jan1797 | Link:

Pamiętam ten syndrom nonszalancji
u opozycji i zawiedzionych w 2007 r.