Dlaczego działaczom PO zależy na wywołaniu wojny domowej

Obserwujemy od wielu miesięcy jak na naszych oczach dzieje się historia i to związana z najgorszym scenariuszem ponieważ Polak stanął przeciwko Polakowi w imię ? no właśnie w imię czego ?

Wielu dziennikarzy i media alarmują, nadciąga regularna rebelia. Działacze PO, sędziowie rodem z UB, komuniści, LGBT, KOD ziarze, byli ubecy i cała śmietanka III RP –  w buncie przeciwko władzy. Aż kipi od prowokacji. Nie mają żadnych oporów przed sięgnięciem po rozwiązania ostateczne. Wszystko po to, by doprowadzić do ulicznych zamieszek i za pomocą rozwiązań siłowych oraz interwencji zewnętrznej, odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy”. Czyni to opozycja za namową i pieniądze obcego mocarstwa nazwane popularnie „ Obcą Falangą”
Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Takie operacje są prowadzone już od dłuższego czasu … ich celem jest również Polska.

Demokratycznie wybrany rząd Polski jest nie na rękę wielu środowiskom i rządom zachodnim, które z Polski czerpią krocie w zamian za niewolnicza pracę samego polskiego społeczeństwa. Najlepszym przykładem jest chociażby nagminna sytuacja, kiedy Unia Europejska i jej instytucje „mało demokratyczne” zajmują się bardziej kwestiami polskimi aniżeli prawdziwymi problemami i zagrożeniami współczesnej Europy jak terroryzm i zamachy, które obserwujemy niemal na co dzień. Ich dobrze opłacani zwolennicy w postaci mediów utrzymują ten trend wspierając mało demokratyczne instytucje i grupy społeczne w tym zakresie… chociażby skorumpowana kasta sędziowska,obecnie Senat, KOD, który jest namiastką zgubnej polityki rządu Platformy Obywatelskiej.

Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, przywileje oraz zaszczyty i stanowiska które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie. Bo tylko o to im chodzi przecież nie o interes kraju . Liczy się przecież dla nich tylko  kasa a naród, naród da się ogłupić i oszukać
Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie.
 
Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.
Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup sterowanych z Niemiec i Izraela a może i Rosji. Komu zależy na destabilizacji Polski za pieniądze obcych mocarstw. Najwyższy już czas by Polscy patrioci powiedzieli DOŚĆ.
Najwyższy już czas by Polska patriotyczna powstała z kolan i była jak o nią walczyli Żołnierze Wyklęci, niezależna , wolna bez wrogów bez komuny. Dokonać to mogą patrioci skupieni wokół PiS oraz młodzi patrioci.
Czas ich już nadszedł pokazali oni swoją siłę i  czas by powiedzieli STOP komunistom i ich poplecznikom. By powiedzieli NIE kastom, złodziejom i donosicielom na własny kraj, sprzedawczykom co ramie w ramię z Rosją, Niemcami zaatakowali Polskę.

Dość ideologi LGBT, komunistom oraz walczącym o władzę przy pomocy " ulicy i zagranicy" przez donosicieli i zdrajców ojczyzny wspartych kasta

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

18-09-2021 [09:36] - Jabe | Link:

Młodzi patrioci mogą zupełnie innych mieć za „komunistów” i ich popleczników, niż Pan oczekuje. Pisowa młodzież zajmuje się „spurkowaniem”.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-09-2021 [11:06] - Tezeusz | Link:

@Jebe -  ale twoja młodzież to dewianci i zboczeńcy z LGBT lewactwo najgorszego sortu potomkowie UB.

Obrazek użytkownika u2

18-09-2021 [11:30] - u2 | Link:

LTGB to komunistyczna ideologia. Osoby o odmiennej orientacji są wrzucone do jednego worka w celu zdobycia władzy nad społeczeństwem. Stary trik komunistów. Wcześniej likwidowali "klasy" kapitalistów, teraz likwidują "klasy" heteroseksualne, czyli tradycyjne rodziny. Chodzi o władzę. Kaski nie będzie, bo kiedy rządzą komuszki to kaski nigdy na nic nie ma :-)

W dodatku euro-poślica Spurek chce zabronić wędkowania, chodzenia do cyrku, zoo, jedzenia mięsa itd itp. Wszystko lukrowane szczytnymi hasłami walki z globalnym ociepleniem, ratowaniem planety, równości, wolności i braterstwa :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-09-2021 [11:39] - Tezeusz | Link:

Spurek to koleżanka i współpracownica Biedronia i wszystko jasne idee te same.

Obrazek użytkownika Jabe

18-09-2021 [12:03] - Jabe | Link:

A jest jakaś inna młodzież? Toć w fanatycznym amoku każdy, co nie w PiS-ie, okazuje się być potomkiem UB. Z drugiej strony pomysł piątki dla zwierząt podsunął prezesowi jeden z etatowych pisowych młodzików, nie?

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-09-2021 [13:10] - Tezeusz | Link:

Pedalstwo i zboczeńcy wychowani na nienawiści do Polski i kościoła taka to twoja młodzież lewacka sam zresztą masz takie poglądy więc czemu się @Jebe dziwisz  sam siebie ?

Obrazek użytkownika Jabe

18-09-2021 [13:38] - Jabe | Link:

Nie ta akurat lewacka młodzież zaproponowała wytępienie norkarzy. Właściwie trudno doszukać się przejawów istnienia młodych zwolenników PiS-u, których z ręką na sercu można nazwać patriotami. Ot, trochę aspirujących do aparatu. Z etatowymi partiami tak jest, a to w dodatku to, co poza partią, jest automatycznie wrogie.

Naturalnie nie przedstawi Pan przykładów ilustrujących moje rzekome lewackie poglądy. To dlatego, że Pańską ojczyzną jest partia i, podobnie jak wielu tu podobnych patriotów, żyje Pan w prymitywnym świecie wyzwisk i pomówień.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-09-2021 [15:47] - Tezeusz | Link:

""żyje Pan w prymitywnym świecie wyzwisk i pomówień."
@ Jebe piszesz o sobie ? To już wiem czytając twoje komentarze i to nie ja a ty wlazisz na mój blog to bądź chociaż kultularny. Inaczej nie dziw sie że gospodarz zwraca uwagę gościowi który obraża jego dom.

""Właściwie trudno doszukać się przejawów istnienia młodych zwolenników PiS-u, których z ręką na sercu można nazwać patriotami. "

Skąd ma to info ? Od Putina ? Czy od POpaprańców. i LGBT ? Jesteś jak oni ?
Dalsza dyskusja z talim osobnikiem jest dla mnie stratą czasu.

Obrazek użytkownika u2

18-09-2021 [13:56] - u2 | Link:

"Jazube" to kompan Nitrasa, wiec napuszcza na katolików. Już się jeden wariat znalazł, który zniszczył krucyfiks i złamał żuchwę dla interweniującego księdza.

Obrazek użytkownika Maverick

18-09-2021 [17:07] - Maverick | Link:

To obywatele powinni dawać podwyżkę lub obniżać zarobki bo oni ich zatrudniają, W każdym innym przypadku to kradzierz. Polska za szczekanie na Rosję dostaje to na co zasługuje, I teraz będzie atakowana na cztery fronty. 1. USA Biden już powiedział że Polską rządzą thugs. I potraktował Dudziana jak wsze na spotkaniu w Brukselii. 2, Dudzian w swojej paranoji i nieuleczalnej psychozie z powodu Północnego Potoku nie osiągnął nic i Polacy będą płacić 660 dolarów za tonę gazu USA gdy Niemcy zapłacą mniej niż 250 dolcy. A niby taki zatroskany klimatem ten Dudzian banderowski Ukrainiec. Przy każdej okazji pomawia Rosję swoimi urojeniami, co jest cechą każego bezdusznego chazara. Z tego powodu naruszył protokół dyplomatyczny i nie spotkał się z Makrelą on jej good bye tour. 3 Z powodu plucia na Rosję i rzucania jej kłód pod nogi, Rosjanie zaczną nas także obwiniać za holocaust i rozpętanie wojny, Bo niszczenie pomników jest elementem prowokacji. Wspieranie zamachu na Białorusii, rewolucji na Ukrainie, czy wspieranie napadu na Osetię poprzez Gruzję przyjdzie cena zapłaty. 4, Front jest najważniejszy bo może kosztować nas rozbiory albo upadek państwa a co gorsza wieczne zniewolenie rzydziaskimi roszczeniami. Wszyscy wasale Izraela jak sępy przystąpią do nas pomawiania. Co już w USA czynił nie tylko Trump i Pimpeo, a teraz Bilken i Biden stawiają to jako główny cel, który pomoże mu odbudować u syjonistów powoli upadająca Amerykę bo przecież w końcu oni kontrolują media i nie tylko społecznościowe, ale wszystkie a także FED.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

18-09-2021 [17:20] - Marek Kudła | Link:

Krótka odpowiedź jest taka: Bo oni dobrze wiedzą, że nigdy nie wygrają wyborów  !!!
 

Obrazek użytkownika Ryan

18-09-2021 [20:45] - Ryan | Link:

Tusk który robił sobie sweet focie z wulgarną chamowatą zdzirą atakującą Kościół Katolicki i jego wiernych nagle przypominął sobie o znaku krzyża i szacunku dla religii.
Widzisz rudzielcu ten Krzyż ?
A kysz.