Antypolskość mają w sercach - zdrajcy narodowych interesów

Kto publicznie lży i poniża Żołnierzy Wojska Polskiego, lży i poniża Rzeczypospolitą Polskę, lży i poniża wszystkich Polaków.

Skandaliczna wypowiedź Władysława Frasyniuka -aktywista KODu, w której polskich żołnierzy przyrównał do "watahy psów" i "śmieci", odbiła się szerokim echem. Premier Morawiecki podkreślił, że te słowa powinny spotkać się z potępieniem, a szef MON zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury. Na wypowiedź zareagowała także część polityków opozycji.

Wojsko Polskie cieszy się szczególnym szacunkiem wśród Polaków i nie chodzi tu tylko o słynne "za mundurem panny sznurem". To nasi obrońcy i symbol suwerenności. A tu pojawia się taki pustak i wyzywa w studio, bo twarzą w twarz z żołnierzami nie stanął, taki odważny to nie jest. Podobnie ci zaprzańcy medialni z Nocnika i gw. Te mega dzbany są w tej chwili sojusznikami Białorusi i Rosji, bo to one zwożą tych ludzi pod litewską i polską granicę. Tych z gw to nawet rozumiem, tradycje rodzinne; ich dziadowie, a i ojcowie, witali chlebem i solą Sowietów, wydając polskich urzędników, żołnierzy i policjantów w 1939 r. A Frasyniuk, "bohater finansowy" Solidarności- mega dzban tygodnia ex equo z tymi pustakami wcześniej wymienionymi

Na temat słów jakim Pan Frasyniuk - członek KODu obraził i lżył Żołnierzy Wojska Polskiego podaje prasa całej Polski. Internauci w komentarzach ( nie nadają się one do zacytowania) oburzeni nie pozostawili na Frasyniuku suchej nitki. Frasyniuk tak powiedział o polskich żołnierzach: "Wataha psów, śmiecie!" (https://niezalezna.pl/408493-n...), ten wściekły i wulgarny Frasyniuka na antenie TVN na Polskę na Żołnierzy RP, to najświeższy dowód, że TVN musi, ale to musi być zlikwidowana. To antypolska stacja stająca raczej u boku naszych wrogów a nie narodowych interesów.

To Frasyniuk, według internautów, jest największym śmieciem jaki istnieje w polityce, po tych słowach jakie wypowiedział w stosunku do żołnierzy którzy strzegą Polskiej i Unijnej granicy i takim samym śmieciem jest telewizja która pozwala na tak haniebna retorykę. W głowie mi się nie mieści żeby ktoś kto ma działać w polityce dla dobra Polski i nas jako Narodu może coś tak wstrętnego wypowiadać na forum telewizji działającej na terytorium Polski i robi to bezkarnie, niech by spróbował coś takiego zrobić w którejkolwiek stacji telewizyjnej działającej na terytorium Niemiec czy Francji albo innego kraju należącego do Unii, już by dawno i jego i tej telewizji nie było.

Ten jąkający się prostak, jak piszą o nim w mediach, nigdy chyba nie służył ojczyżnie jako żołnierz. Nie wie, a to dziwne, że armia jest do obrony granic i kraju przed wszelkimi napaściami na nasz kraj. Tacy  jak on są gotowi nawet poddać nasz kraj oby tylko mieć szansę przejąć władzę. Za takie postawy i faktyczne próby osłabienia lub poddania kraju (nachodzcy, UE) powinni być sądzeni z całą powaga i surowością za zdradę narodową. Czas zrobić porządek ze zdadzieckimi osobnikami. To są ludzie zagrażający bezpieczeństwu naszego kraju.Armia Polska jest naszą narodową dumą, wzorem patriotyzmu i narodowych tradycji.

Frasyniukowi odebrać obywatelstwo Polskie.Niech  wraca do Izraela tam jego miejsce. A ta informacja ku pokrzepieniu serc cytuję:

"Tę informację podajemy jako pierwsi! „Złożymy jutro zawiadomienie do Prokuratury z art 226 kk. Słowa Frasyniuka uderzają w honor polskich żołnierzy, przypomnijmy, że w trakcie 20 lat operacji wojskowych na terenie Afganistanu życie straciło 44 polskich żołnierzy” – poinformował nas Dariusz Matecki, prezes Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu w mediach.

Na granicy polsko-białoruskiej wojsko i Straż Graniczna zbudują wysoki na 2,5 metra płot – poinformował minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. „Więcej żołnierzy będzie zaangażowanych w pomoc Straży Granicznej. Wkrótce przedstawię szczegóły dotyczące dalszego zaangażowania Sił Zbrojnych RP” – przekazał.

Za te uwłaczające godności Polski i jej Żołnierzy słowa - Frasyniuk powinien zostać przykładnie ukarany i pozbawiony obywatelstwa Polskiego na zawsze.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-08-2021 [12:37] - Marek Kudła | Link:

Połowa aktywnych politycznie obywateli w Polsce nie chce mieć własnego Państwa i własnej Ojczyzny .Są to głównie obywatele różnego pochodzenia z polskim obywatelstwem, skupieni w opozycji do PIS-u.  Liderzy opozycji domagają się likwidacji niepodległego państwa, ponieważ nim nie rządzą, a ich zwolennicy, polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia traktują Polskę nie jak własny kraj, lecz teren podbity i ich żerowisko. To jest prawie połowa społeczeństwa, które upatruje swój interes w likwidacji suwerenności.  Oni uważają, że skoro wszędzie królują patologie to należy zrezygnować z normalnej i sprawnej państwowości, a przyjąć patologie !  Dlatego zajmowanie się tymi ludzmi nie ma sensu.  Naszym celem, oprócz niezdecydowanych, powinni być obywatele, którzy „tradycyjnie” nie biorą udziału w wyborach !  A jest ich niemało:  Ciągle jeszcze 30-40 % ?!  Obecnie uprawnionych do głosowania jest 30 mln ludzi, a frekwencja w wyborach parlamentarnych 2019 wynosiła 61 % (18 mln ludzi).  Jak z tego wynika, około 2 mln ludzi to niezdecydowani, i aż 10 mln ludzi pozostaje w domach nie biorąc udziału w tym jakże ważnym obowiązku demokracji  dla każdego. Załóżmy, że połowa z nich nie chce lub nie może z różnych względów uczestniczyć w wyborach, ale o tą drugą połowę, czyli około 5 mln ludzi musimy walczyć, apelować do nich o wzięcie udziału w wyborach i oferawać im naszą pomoc w prawidłowym głosowaniu i dostania się do lokalu wyborczego !  Musimy ich przekonać o ich obowiązku względem własnej Ojczyzny !  
 

Obrazek użytkownika Pers

23-08-2021 [18:30] - Pers | Link:

@kudla
//Są to głównie obywatele różnego pochodzenia z polskim obywatelstwem, skupieni w opozycji do PIS-u.//
A jak ktoś nie głosuje na PiS, PO, Lewicę, PSL, Konfederację to jest Polakiem czy już (jeszcze) nie?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

23-08-2021 [12:38] - AŁTORYDET | Link:

Nie wiem, czy w obecnym stanie prawnym, istnieje możliwość odebrania obywatelstwa. Ale, wiem, że Frasyniuk, swoim wcześniejszym zachowaniem w stosunku do policjantów, zasłużył na dotkliwą karę. Z kolei wszyscy wiemy, że nie istnieje w Polsce sąd(?), który uznałby jego winę i to w jakiejkolwiek sprawie. Końca tego chamstwa i zaprzaństwa nie będzie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-08-2021 [12:49] - Tezeusz | Link:

Czy fiskus ustalił źródło posiadania przez Frasyniuka majątku
Bojkot jego firmy 

 

Obrazek użytkownika Es

23-08-2021 [13:27] - Es | Link:

Ani w tej chwili, ani wcześniej to nie było zadanie dla fiskusa, a dla innych slużb, których prerogatywy sięgają dużo głębiej. Dotyczy to nie tylko frasyniuka, ale i wielu innych spośród " styropianowej" opozycji. Wszyscy oni podlegają ochronie w szczególny sposób niezależnie od konfiguracji tych przy sterach.
I jakoś nikt nie kusi się do spisywania i weryfikacji życiorysów. " Korony" założone przez kiszczaka tkwią w najlepsze na raz ustalonych " właściwych" głowach. O ile poprzednicy wypełniali rolę strażników tego układu, to rządy pis będą znane z ostatecznego jego zacementowania. A nam naiwniakom pozostaje jedynie konsternacja, gdy tę " korony" przypominają o sobie słowami: mam was w... I co mi zrobicie"? 

Obrazek użytkownika Es

23-08-2021 [13:30] - Es | Link:

Ps. Te 80 baniek to gdzieś musiało się podziać , aby po reinkarnacji wrócić w formie pożyczki od solorza

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-08-2021 [13:57] - Marek Kudła | Link:

@ Autorytet
Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma mośliwość nadania statusu "Persona non grata" nawet obywatelom polskim, co w konsekwencji oznacza obowiązek opuszczenia kraju. Ponadto dzisiaj Minister Obrony Błaszczak wystosował zawiadomienie do prokuratury przeciwko Frasyniukowi o znieważenie żołnierzy polskich.  Być może prokuratura, przy okazji, zajmie się pochodzeniem jego floty transportowej, bo w dobrego wujka już nikt nie wierzy.  Jeśli nie zaczniemy tępić tych zajobów, to wlezą nam na głowy !!!

Obrazek użytkownika sake3

23-08-2021 [14:45] - sake3 | Link:

Marek Kudła......No i co z tego? Przecież już dziś można się założyć jaki będzie wyrok sądu-Brak znamion przestępstwa, wulgaryzmy dopuszczalne a nawet usprawiedliwione. co ogłosi triumfalnie jakiś językoznawca....Proszę wskazać choć jeden skazujący wyrok dzisiaj za ubliżanie w przestrzeni publicznej przez opozycję.

Obrazek użytkownika J z L

23-08-2021 [20:17] - J z L | Link:

Konfederacja chce odebrania Frasyniukowi Orderu Odrodzenia Polski, i jak nigdy się z nimi zgadzam. Dodałbym jeszcze Odebranie obywatelstwa RP

Obrazek użytkownika J z L

23-08-2021 [19:41] - J z L | Link:

Polska armia wraz z WOT liczy prawie 150 tys. żołnierzy. Z rodzinami będzie to jakieś 0,5 miliona. Tyle elektoratu straciła pro putinowska PO w ciągu jednej minuty.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

23-08-2021 [13:51] - Roz Sądek | Link:

Po co się napinać. Skoro za wszystko co wydarzyło się w Polsce w ramach zmian ustrojowych, przez 30 lat nikt nie dostał nawet klapsa, ba, wielu naród wynagrodził stołkami w Brukseli, to straszenie Frasyniuka sądem jest raczej groteskowe. Ble, ble, ble, bla, bla, bla. Show must go on. Jak my Naród jesteśmy wraz z naszym Państwem mocni, pokazuje trwająca obrona Częstochowy, gdzie 100 radiowozów i grupy wiernych z różańcami kolejny raz odpierają atak nie przebierającej w słowach garstki tęczowej młodzieźy. Wszystko to możliwe, bo takie mamy podobno prawo, które jest podobno nie do ruszenia. Nie sędziów i sądy, ale prawo. Panowie, regularnie medialnie latami bita piana, m.in. na wszekiej odcieni forach i blogach dawno przykryła rzeczywistość. Jak mawiano przed wojną, by teatr miaĺ na gaże, podatki i szampana nie musi mieć najlepszych aktorów ani najlepszej sceny, za to trzeba dbać o głośne skandale.
 

Obrazek użytkownika sake3

23-08-2021 [14:58] - sake3 | Link:

Czy możemy pozwolić by politycy wysokiej rangi wdawali się w żenujące przepychanki z Wojskiem Polskim na granicy z Białorusią? Wicemarszałek Senatu Morawska -Stanecka z Lewicy usiłowała się przebić przez kordon a po nieudanej próbie ordynarnie lżyła, wyzywała, porównywała żołnierzy do komunistycznej bezpieki. Brakuje tylko przybycia wywijającego łapami Grodzkiego z orędziem skierowanym ku imigrantom z Iraku udających Afganów. Łukaszenka ma świetny ubaw oglądając taki kabaret.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-08-2021 [17:05] - Marek Kudła | Link:

sake3
to jest wina dowódców wojskowych ! Za wkroczenie nielegalne na teren działań wojskowych ta wiedzma powinna być zabrana na posterunek dla przesłuchania i dopiero po kilku godzinach wypuszczona, bez względu na jej sas.... immunitet !

Obrazek użytkownika J z L

23-08-2021 [20:36] - J z L | Link:

Niezmiennie aktualne słowa Marszałka Piłsudskiego:

"Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc tylko Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co obcym służą".

https://pbs.twimg.com/media/E9fsFMQXIAY3sTx?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Ptr

23-08-2021 [15:43] - Ptr | Link:

PiS i czy zjednoczona prawica duzo rzeczy robi dobrze, ale nie potrafi karać przestępców tych nietykalnych. Zostaje takie piętnowanie, a widzicie jacy źli jesteście, widzicie, widzicie. Wychowanie opozycji bezstresowe, nie wolno dawać klapsów, tylko cierpliwie tłumaczyć i za rączke odprowadzać. Cóż , może to i lepiej, bo klaps pałą mógły nasilić psychiczny stan chorobowy. Docelowo musi być porządek . Jeżeli jest prowadzona operacja antyhybrydowa , to strefa powinna być zamknięta dla cywilów i dziennikarzy. Parlamentarzystów wpuścić najwyżej delegację 2 osobową, a za próbę działań na granicy kara od Marszłka Sejmu. 
Podobno PIS jest prawodawcą, ale nie umie , nie chce , lub mu nie wolno zabezpieczyć porządku. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-08-2021 [18:31] - Marek Kudła | Link:

Ptr
No, najlepiej napisać, że PIS nie umie i spokój !  Ale nie wysili mózgownicy dlaczego ?  Bo jesteśmy w UE i każda próba reformy sądownictwa, to wielki krzyk lewactwa w Polsce i w UE !!!  Gdyby nie pieprzona UE to PIS już dawno zrobiłby porządek z całym sądownictwem !  Niestety reforma jest przesuwana z roku na rok bo jak nie Timmermans to Jourova, itd...  Ten cały Frasyniuk był już niedawno przed sądem - uniewinniony za małą szkodliwość społeczną jego czynu !  I tak będzie dopóki nie wywalimy tych pseudosędziów na zbity pysk z zawodu. 

Obrazek użytkownika Ptr

24-08-2021 [11:15] - Ptr | Link:

Unia chce wpływać na wybory wewnątrzkrajowe i akceptację lub nie demokratycznego mandatu. Za dopłaty otworzyliśmy rynek ale też daliśmy im mikrofony ,aby komentowali nasze wybory trzymając nasze dopłaty w ręku. Czyli unia jest partią w Polsce i szantażuje rząd poparciem swoich popleczników- wyborców. Jednocześnie może rzucić od czasu do czasu jakąś obelgę na Polskę w stylu Hitlera lub innego wroga. Bo nie podlega polskiemu prawu i blokuje sądy. PiS jest dobry , ale nie reprezentuje pełni władzy suwerena, gdyż cały proces jest zaburzony zewnętrznym wpływem. Przy tym unia jest chwalona. A więc PiS ma władzę , ale nie może zrealizować pełni woli suwerena. Wola suwerena jest ograniczania i przywykamy do nieprawidłowości nazywając to suwerennością. 

Obrazek użytkownika Maverick

23-08-2021 [16:50] - Maverick | Link:

Teraz inna wojna o toczy się o twoją duszę. Mordować nie wolno, ani napadać na inne kraje, a szczególnie po ukartowanej operacji fałszywej flagi. 

Video v-log o noweej wojnie:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-08-2021 [17:26] - Tezeusz | Link:

Soviet z USA nie pij tyle. Prosze

Obrazek użytkownika Maverick

23-08-2021 [18:19] - Maverick | Link:

Ja trockistów czytam jak otwarte karty. Jestem Nastradamusem i czytam wasze intecje kabalarze i Lucyferianie ... O to co innych posądzacie sami to czynicie. Raz lewak zawsze lewak, a lewactwo to robactwo. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-08-2021 [18:30] - Tezeusz | Link:

Maverick ale ty jesteś soviet z USA taki czerwony śmi...Szkoda czasu na dyskusje z kimś takim jak ty wrogiem Polski.
Jesteś chory lecz sie.

Obrazek użytkownika Maverick

23-08-2021 [19:14] - Maverick | Link:

Tak jestem sowieciarzem i mam 11 snajperówek na trockistów i nową szlachtę jerozolimską i 7000 sztuk amunicji i myślę że to może być mało bo dzieci trockistów w Polin i USA się rozmnożyły i zalewają nas emograntami aby zniszczyć chrześcijaństwo. TY i twój Nowy ład co chce abym nie miał nic i był szczęsliwy nie wierzę w bajki i wolę się cieszyć z owoców swojej pracy niż dzielić z lewactwem., Wierzę w wolność słowa i do obrony przed lewactwem czyli prawem do posiadania broni, a trockiści  chcą tą broń ludziom odebrać. Niskie podatki mały rząd a zakumoterstwo i korupcję śmierć. Ty jesteś lewak noeliberalny i niezaradny tylko patrzy jak coś ukraść..

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-08-2021 [19:50] - Tezeusz | Link:

Maverick przede wszystkim jesteś normalnym kretynem i masz chorą głowę

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-08-2021 [18:34] - Marek Kudła | Link:

@ Maverick
Powiedz mi głupi człowieku, Dlaczego lewe jest zawsze synonimem głupoty lub oszustwa ?  Głupi jak but z lewej nogi, lewe dokumenty, lewizna, lewa gotówka itd. ?!!

Obrazek użytkownika Maverick

27-08-2021 [21:32] - Maverick | Link:

Dlaczego jakieś przymiotniki, przecież ja też uważam że lewactwo jest utożsamiane że wszystkim co złe bo jest zaprzeczeniem dobra i praw bożych.

Obrazek użytkownika J z L

23-08-2021 [19:35] - J z L | Link:

SKURWYSYNIUK - ładnie?
Może być?

Obrazek użytkownika J z L

23-08-2021 [19:54] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Guildenstern

23-08-2021 [23:50] - Guildenstern | Link:

Była kiedyś taka gwiazdka znana wśród amerykańskich weteranów z Wietnamu jako Hanoi Jane. Jej portretem przyozdabiane były pewne tradycyjnie białe powierzchnie. Wydaje mi się, że dziś zamówienie do druku większej ilości nalepek z podobizną tego buca nie powinno wyjść zbyt drogo. Czy koszarowe toalety zyskałyby na estetyce? Cóż, nie żal róż...

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-08-2021 [07:43] - Tezeusz | Link:

Obowiązkiem państwa jest ochrona granic , bezpieczeństwo obywateli , przestrzeganie prawa i walka z przestępczością. Sytuacja po stronie białoruskiej pokazuje że Państwo Polskie wzorowo realizuje obowiązki. Nie ma żadnych "biednych uchodźców" są tylko osoby o nieustalonej tożsamości które zostały przewiezione na krańce Białorusi przez kryminalną bandę zajmująca się przerzutem i handlem ludźmi. Państwo Polskie nie może wspierać przestępstwa. 
Straż Graniczna i Wojsko Polskie dziękujemy!