Niemiecki chłopczyk z zapałkami

POjawił się niespodzianie zza Odry. Nie wiadomo czy przyleciał szambolotem czy jak lechbolek przeskoczył polską granicę  na łódce .Był  Udręką dla swoich rodziców ,którzy oddali go z tej udręki do niemieckiej rodziny zastępczej .Tam też otrzymał nowe papiery , nowe imię, OSKAR oraz oficera prowadzącego. Będąc dzieckiem śpiewał kolędy po niemiecku i uwielbiał słuchać jak cierpiała „dziewczynka z zapałkami” . To pewnie wtedy postanowił , że jak będzie już duży to nie da się sfrajerzyć jak ta głupia dziewczynka lecz będzie tymi zapałkami POdpalał kraj swoich biologicznych rodziców . I oto w XXI wieku przybył Krul Europy z tęczową opaską na Qniu Romku  do kraju Polan  z dużym zapasem zapałek , kupionym za bezcen w zlikwidowanej polskiej fabryce. Od Tatr po Bałtyk jeździ ,rzucając zapałki, które niestety mu gasną ( na nasze szczęście) a pamiętając zielona wyspę lud śpiewa mu na melodie „ rudy, rudy, rudy, rydz” takie oto słowa :
Rudy,rudy,rudy OSKAR
Chytra niemiecka sztuka
głuPOt napie..doli
znowu nas oszuka……
Nie zniechęca się jednak ten POtologiczny kłamca albowiem babcia Angela wyposażyła go w nowy niemiecki wariant cowida zwanego w Niemczech Tuscovid-21 .Czy mu się uda Polaków otumanić? Nie wiem ale jedno wiem na pewno .Skoro temu osobnikowi przeszkadza w polskim sejmie KRZYŻ to informuję Cię Donaldzie , że ty przeszkadzasz mi w mojej Polsce . Jesteś nam udręką więc cytując klasyka mówię Ci Wyp…dalaj!!!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

19-08-2021 [22:10] - J z L | Link:

Fałszywi imigranci, fałszywa opozycja, falszywe informacje z falszywych mediów...- wszędzie fałsz - ale z tego wszystkiego najbardziej fałszywy jest ten typ
ta niemiecka padlina

https://pbs.twimg.com/media/E9LdEjrWEAMuK2j?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Pers

19-08-2021 [22:17] - Pers | Link:

@"jzl"
Fałszywi Polacy, fałszywi patrioci czyli "desant".
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Pre-Iliryjczyk

19-08-2021 [22:47] - Pre-Iliryjczyk | Link:

Oz ty prymitywny chamie..Bezbronni, prosci,zlamani , wykopani na smietnik przez Komune i bandziorow Magdalenkowych odrzuceni przez wszystkich Polacy..
I ty chamie nasmiewasz sie z tego ludzkiego nieszczescia. ?.

Obrazek użytkownika Pers

20-08-2021 [15:48] - Pers | Link:

@Pre-Iliryjczyk 
//Oz ty prymitywny chamie//
Nie napinaj się tak jak nie wiesz o co chodzi.
 

Obrazek użytkownika sake3

20-08-2021 [08:03] - sake3 | Link:

@Pers......Takie obrazki spotykasz  tylko w Polsce?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-08-2021 [13:07] - Marek Kudła | Link:

Pers, SpiritoLibero,
A takie https://spiritolibero.neon24.p...  tylko nad morzem martwym !

 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-08-2021 [09:43] - Marek Kudła | Link:

Żeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, a macierzyństwo to udręka, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki służyli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Młody Donald miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną, chorobliwą nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od rudych szkopów czy hitlerowców na podwórku. 
Był mściwy, przeznaczony przez SB do zadań specjalnych, i mścił się na Polakach przy każdej nadażyjącej się okazji !  Przykładowo, pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego. On nienawidzi Polski i Polsków !!!!
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-08-2021 [11:19] - rolnik z mazur | Link:

@ kudłaty, 
A mimo to Polacy go dwa razy wybrali. Podobnie jak niejakiego Stolzmana? O czym to świadczy? 

 

Obrazek użytkownika Ptr

20-08-2021 [11:58] - Ptr | Link:

Za oboma stały silne lobby wewnętrzne, media i prasa i zielone światło zagranicy. Nikt nie zadawał trudnych pytań. Mieli umiejętności ściemniania. Możliwości oszustw w komisjach. Polacy nabrali się na puste obietnice wyborcze. Nie wiedzieli ,że może być lepiej , gdyż zawsze było tylko gorzej. Gdy wypływały miliardy z ciężkiej ambitnej pracy ( jedni z najdłużej pracujących w Europie) to nic dziwnego ,że nie było niczego. Gdy jest tylko gorzej to ludzie mają tendencję do emocjonalnych reakcji typu wywracamy stolik i wybieramy każdego kto krzyczy ,że tak dalej być nie może. I wtedy wybiera się nieodpowiedniego. Gdy jest gorzej wybiera się żle , a gdy lepiej sztucznie wywołuje się wrażenie ,że jest gorzej. Oskar ża się władzę o zło i to działa na podświadomość. Przykładem Polska 2007 , a teraz USA i co dalej. ( Jakie to podobne do obalania caratu. Podobny mechanizm ). 

Obrazek użytkownika u2

20-08-2021 [15:22] - u2 | Link:

@Ptr

W przypadku wyborów Kwaśniewskiego nie było fałszerstwa. Wygrał, bo Wałęsa mógł podać mu tylko nogę. Sprytnie wyprowadził z równowagi Wałęsę i wygrał decydujące starcie telewizyjne. Warto jednak zwrócić uwagę, że ex-prezydent Kwaśniewski przestrzega przed pewnym mściwym i złośliwym rudzielcem. To jest ogólnie znane nagranie, dostępne w sieci :-)

Obrazek użytkownika Ptr

21-08-2021 [10:44] - Ptr | Link:

@u2
Wiem o tym. To świadczy o tym ,że nie cała opozycja może być spolaryzowana na sposób totalitarny. Chodzi o wymuszaną jednokierunkowość myślenia w obozie platformy. To zjawisko totalitarne z niemieckim tłem. Czyli nie mogą mieć antyniemieckich poglądów i muszą być antypisowscy oraz umiarkowanie prorosyjscy. To podobne do historycznych nastrojów. Przy okazji : Ten prezydent niemiec co tak przepraszł za wojnę to figurant, bo właściwy majestat ma tylko kanclerz i on może mentalnie wrócić do 23.08.1939 bez problemu. Niemcy juz rozliczyły się z nazizmu przecież. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-08-2021 [15:22] - rolnik z mazur | Link:

@ Ptr

Jak raz cię oszukano to wina oszusta, jak drugi to twoja wina. To żydowskie przysłowie. Pzdr
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-08-2021 [13:05] - Marek Kudła | Link:

Bauer z Mazur
Nie Polacy ich wybrali idioto, lecz polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia żyjących w Polsce !  Idź dalej wyrzucać gnuj z obory !!!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-08-2021 [14:59] - rolnik z mazur | Link:

@ kudłaty
ty baranie ani liczyć ani polskiego nie znasz. To kto ty jesteś debilu? Ty chyba na ruskim tanku ptzywieziony. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-08-2021 [20:58] - Marek Kudła | Link:

Bauer z Mazur
Ty Walduś  , stworzył cię Bóg, czy pochodzisz od małpy ?!
 

Obrazek użytkownika Pers

20-08-2021 [15:43] - Pers | Link:

@kudla
// polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia żyjących w Polsce ! //
Czyli jedynie wyborcy PiS to rasowi Polacy?
To by znaczyło, że w Polsce mieszka tylko ok. 25% Polaków.
To smutne...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-08-2021 [21:00] - Marek Kudła | Link:

Naprawdę, nie musi pan nam dawać  nowych dowodów potwierdzających pana stan umysłu !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

20-08-2021 [21:08] - Pers | Link:

@kudla
//nie musi pan nam dawać  nowych dowodów potwierdzających pana stan umysłu !!//
Nam? Czyli komu?
Temu desantowi, który spadł jak szarańcza na NB?

Obrazek użytkownika J z L

20-08-2021 [21:24] - J z L | Link:

Marek Kudła 
Olać wrzaski lizodupów Putina i Łukaszenki i robić swoje.

Obrazek użytkownika sake3

20-08-2021 [13:09] - sake3 | Link:

To świadczy o tym,że lewacka propaganda i szczucie na rząd przynosi efekty.Pan przecież tak się starał, tak jatrzył, tak ujadał, tak wyśmiewał i nazywał głupkami tych co osmielili się powiedzieć dobre słowo o rządzie,Proszę więc nie udawać skromnisia.

Obrazek użytkownika u2

20-08-2021 [15:15] - u2 | Link:

@sake3

Przed wojną w 1920 Niemcy wygrali w plebiscycie w Olecku stosunkiem głosów 28 625 do 2, choć językiem polskim posługiwało się 37,9% mieszkańców. Jeśli "rolnik" potomek tamtych Mazurów to chyba wszystko jasne.

Od roku 1928 Niemcy nazwali Olecko Treuburg czyli wierne miasto :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

20-08-2021 [16:20] - rolnik z mazur | Link:

@ u2

Równie dobrze u 2 to nick od niemieckiego U Boota z nr 2. Liczyłes te głosy w Olecku? 

Obrazek użytkownika u2

20-08-2021 [16:30] - u2 | Link:

@"rolnik"

Prezydent Kwaśniewski przestrzega przed pewnym mściwym i złośliwym rudzielcem. Niemieckie pieski tak mają, są gorliwsi od echte Duetsche, bo muszą się wykazać, że zasługują na niemieckość, polskość dla nich to nienormalność :-)

Obrazek użytkownika Pre-Iliryjczyk

20-08-2021 [15:03] - Pre-Iliryjczyk | Link:

Czesc Kacie..Kopa lat..
Juz im rura zmiekla..Te tresowane malpy z wiadomej parti powinny teraz grzac narracje.." zerwania wspolpracy w .."  important security cooperation"..hehehe
Przyjda na kolanach za pare tygodni..
Dzisiejszy fragment z JP z wiekszej calosci .. " Israel’s Don Quixotic campaign against Poland should quickly end. Jerusalem should return to a foreign policy that is not fueled by sentiments and historic memories, but by its national interests. "  calosc tutaj :   https://www.jpost.com/opinion/...

Obrazek użytkownika kat

31-08-2021 [21:32] - kat | Link:

Witaj. Pozdrówka