Nigdy nie waż się obrażać Boga bo skończysz jak ?

Nigdy nie waż się Obrażać Boga ! Oto prawdziwe historie z życia odnalezione w internecie.
Właściciel statku Tytanic powiedział w wywiadzie do prasy: “Nawet Bóg nie może zatopić tego statku ‘‘ i wiadomo, co się stało ze statkiem i pasażerami w 1912 roku.

Marilyn Monroe powiedziała: “Nie potrzebuję JEZUSA”,  trzy dni później znaleźli ją martwą.
Pewna matka powiedziała Córce, która jechała z przyjaciółmi na wycieczkę, “jedźcie z Bogiem”. Córka odpowiedziała: “w moim aucie nie ma dla niego miejsca, chyba tylko „w bagażniku,, Jadąc mieli wypadek, w którym zginęli wszyscy Jej przyjaciele, a bagażnik pozostał nienaruszony.

Ojciec powiedział do swojego Syna idącego do pracy, “Niech Bóg cię strzeże”, a Syn odpowiedział mu, “Moi przyjaciele mnie ochronią bardziej niż Bóg”. A kiedy już wracał z pracy został zabity zabłąkaną kulą, a przyjaciele nie mogli go ochronić.

Pewien chłopiec poszedł do kościoła zaczął oddawać mocz na krzyż, mówiąc, że nie ma Boga, następnego dnia stracił w wypadku ręce.

Wierzyć czy nie ? to już każdego sprawa rozstrzygana w sumieniach i sercach.
W odpowiedzi na niektóre komentarze pozwalam sobie na krótkie sprostowanie do zagranicznego postu który otrzymałem, przetłumaczyłem i nim się podzieliłem z Wami Wszystkimi: ,,Bóg kocha wszystkich ludzi ale nie wnika w wolną ich wolę, więc zarówno nie nagradza jak i nie karze.
Gdyby tak było na pewno nie było by złe na świecie bo zło to domena szatana”.

To wiara w Boga jest nagrodą dla wierzących. Tak jak wiara w dobro czyni dobro to zło jest efektem braku wiary w dobro.

Nawet najwspanialsze lekarstwo nie jest w stanie pomóc choremu jeżeli nie zaufa temu lekowi, natomiast lekarstwo które w oczach innych jest bezwartościowe, dla człowieka który widzi w nim swoje zbawienie stanie się ozdrowieńcze mimo że jak placebo nie było uznane za antidotum

Gdyby Bóg ingerował w wolną wolę człowieka nie było by na świecie okrucieństw takich jak faszyzm, komunizm czy też inne plagi wyniszczające ludzi.
Obarczanie Boga wynikami kataklizmów sprowokowanymi postępowaniem ludzi jest również brakiem wiary.

Gdyby nie wiara w Boga nigdy by nie było Polski, wolnej Polski- i to są fakty historycznie niezaprzeczalne.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

04-08-2021 [13:14] - Marek Kudła | Link:

Popatrzcie Polacy jak tym potomkom komunistów  i sierotom Tuska , przeszkadza nasz Kościół, jak ich uwiera,  i  jak nienawidzą nas wierzących w Boga i gardzą Polakami !  Jacy oni są podli, obrzydliwi i opętani !!  Przecież nie wierząc w Boga, nie chodząc do kościoła, nie ucząc się religii – nie mają zielonego pojęcia co to jest wiara, ale protestują i bluzgają jadem przeciwko temu, że my wierzymy w Boga ?!   Czy jak my się modlimy  to ich to boli ?!  To jakaś niekończąca się nienawiść – nienawiść prowadząca do profanacji  kościołów i symboli religijnych .  Skoro nikt tych osobników nie namawia do wiary, nie zaprasza do modlitwy i do kościoła, nie każe chrzcić ich lewackich dzieci, nie zmusza do nauki religii, nikt im nie każe brać ślubu w kościele, nikt ich nie zmusza do pochówku z księdzem – no to dlaczego cierpią w takiej zajadłej nienawiści ?!   My katolicy nie zmuszamy ich do wiary. Wręcz przeciwnie – nie chcemy ich w kościele, bo to diabły.  Mogą sobie robić co chcą, mają nieograniczoną wolność, mogą sobie spacerować po ulicach z cipkami i penisami na patykach, nic nam do tego, ale niech odp-ier-dolą się od naszej Matki Boskiej,  mszy świętej  i Kościoła !!!
Czy wystarczy by tych zajobów powstrzymać cierpliwością, drwiną, konsekwencją, spokojem i modlitwą – bo nie zmuszą nas byśmy nimi gardzili ?! Nasza wiara mówi - zło dobrem zwyciężaj !
 

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [13:57] - Pers | Link:

@kudla
Ty się najwyraźniej nudzisz.
Idź lepiej z psem na spacer. Jak masz psa.

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-08-2021 [18:36] - Tezeusz | Link:

Persie idź do kościoła pomódl się.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

04-08-2021 [19:08] - Marek Kudła | Link:

Pers
Zerkam od czasu do czasu na te twoje „komentarze” i zastanawiam się co ty z siebie zrobiłeś na starość ?!  
Tobie nie potrzeba już żadnych nauk, bo upadłeś  tak nisko, że sam się już tym ukarałeś !  Tą karą jest pośmiewisko, która z siebie zrobiłeś na NB ! 
 

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [19:39] - Pers | Link:

@kudla
//co ty z siebie zrobiłeś na starość ?!  //
55 lat to wg ciebie "starość"?

//Tą karą jest pośmiewisko, która z siebie zrobiłeś na NB ! //
Jakoś nie zauważyłem... :)))
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-08-2021 [22:28] - Tomaszek | Link:

Ty wygladasz (zdjęcie gdzieś widziałem ) jakbyś te 55 lat albo więcej chlał . We łbie efekt podobny . I kudłaty pomylił pośmiewisko z politowaniem . Oprócz tego to się z nim zgadzam . I jeszcze ten Pers . pewnie kałmucki .

Obrazek użytkownika Pers

06-08-2021 [07:24] - Pers | Link:

@tomaszek
Pokaż swoje zdjęcie jeśli masz odwagę.
Tylko załóż czystą myckę.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2021 [17:44] - Tomaszek | Link:

A zdjęciem kota to z odwagi się zasłaniasz ? 
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-08-2021 [14:33] - Tezeusz | Link:

Witaj czerwone ścierwa zawsze kończą jednakowo historia o tym stanowi.

Obrazek użytkownika Maverick

04-08-2021 [19:44] - Maverick | Link:

Cudaki jak Morawiecki i Duda to zniewalacze Polaków.
Wykład. https://www.youtube.com/watch?...

<iframe width="1156" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/..." title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-08-2021 [05:02] - Tezeusz | Link:

Faktycznie cudaki jak ty  zdarzają się nawet w USA

Obrazek użytkownika Marek Kudła

05-08-2021 [21:27] - Marek Kudła | Link:

Maverick
Maverick czy Breivik ?
Jeszcze jeden młody lewacki zajob, który jest całkowicie pozbawiony myślenia !!!  Pomódlmy się za niego:  Panie Boże spuść nogę z nieba i kopnij w tą niemyślącą pałę, bo tej gnidy to nawet spowiedź nie uratuje !!!

Obrazek użytkownika spike

04-08-2021 [23:47] - spike | Link:

to jest prawda, dodam jeszcze jedną sprawę, o której powiedział pewien mądry mnich ze Świętej Góry Athos, przestrzegał by nie obrażać Szatana, choćby przez pisanie z małej litery, potrafi się zemścić, powiedział też o zbiegach okoliczności, przypadkach, że to są znaki Boga. Wg mnie nie należy obrażać jakiegokolwiek bóstwa innych religii, proroków czy świętych, nie chodzi tu o samych wiernych, ale nie wiadomo czy istnieją i jaką mają moc, religie wschodu nie wierzą w boskość Chrystusa, ale szanują jako Proroka. Jak był emitowany film Kod da Vinci, to w Indiach był zakazany, bo obrażał Chrystusa, a katolicka Europa go oglądała, paradoks. Nie rozumiem jednego, dlaczego papież Franciszek zjednuje się z obcymi dla katolików wiarami, dlaczego będąc w żydowskiej gościnie, schował za pasem krzyż, a teraz zakazał mszy trydenckiej?
Ten piorun uderzający w kopułę Bazyliki św.Piotra po wyborze papieża Franciszka, był tym znakiem Boga?
Ja doświadczyłem "znaku Boga", dzięki temu zostałem niesamowitym "zbiegiem okoliczności" uratowany, niewykluczone, że rajdowiec Kubica też był pod opieką Boga i JPII którego wizerunek miał na kasku, cudownie ocalał, nawet lekarze to potwierdzili.

Obrazek użytkownika angela

05-08-2021 [21:51] - angela | Link:

Jezeli robimy cokolwiek, niekoniecznie wielkie i wazne rzeczy, a robimy to bez pomocy Boga, to o wiele bardziej musimy się natrudzic, i zabiera nam to dużo więcej czasu, niz wtedy, kiedy pomodlimy się, i zapraszamy do pomocy Boga.
Ścisły kontakt z Panem Bogiem powoduje, ze życie jest o wiele lepsze, łatwiejsze, a nawet w przypadku jakichś nieszczęść czy niepowodzeń, czlowiek jest nadzwyczajnie wysluchiwany.
Czasami mam trudne wazne sprawy, ktore po wysilkach zaniecham, a po jakims czasie, jest taki "zbieg okolicznosci" ,  ze "same się załatwiają".
Ale ja wiem, ze " jestem z odzysku" , i Matka Boza caly czas się mną opiekuje, i wstawia się za mną u Syna.
Robie rzeczy, ktorych sama bym się  nie spodziewała, i ze do tego dojdę. 
Bez Pana Boga życie wyrąbujemy, czynimy źle, krzywdy ludziom, pogrążeni w zlym,  zeby do czegoś dojść, natomiast z Panem Bogiem, mozna powiedziec, ze przez zycie płyniemy, często" tracimy ", zeby nie czynić źle, ale w rezultacie wysoko wygrywamy.
Można sprobowac tak zyc, przeciez to nic nie kosztuje, a można zyskac wiele.
To znaczy kosztuje wytrwalosc, dużą wytrwałość, bo  szatan będzie góry budował, zeby przeszkodzić naszemu nawroceniu.
U szatana to kazdy nawrocony czlowiek, to gigantyczna porażka, bo pycha jego jest gigantyczna, ale schowajmy sie pod niebieski plaszcz Maryji, a szatan najbardzie boi sie wlasnie Jej, bo boi sie pokory, pokora wszystko znosi.
Maryja jako człowiek, wyniesiona wyzej od Aniołów, matka Boga, jest dla zlego, najwiekszym zagrożeniem i postrachem.
Tam gdzie Maryja pomaga, zaden  czlowiek nie musi sie niczego obawiać. 

Obrazek użytkownika ruisdael

05-08-2021 [08:03] - ruisdael | Link:

"Bóg kocha wszystkich ludzi... więc zarówno nie nagradza jak i nie karze..." Korekta - wszystkie Pana przykłady mówią o karze. Sodoma i Gomora także. Zresztą wiele opisanych przykładów w Biblii to potwierdza. Nie jest to dobrotliwy "starzec".

Obrazek użytkownika Roz Sądek

05-08-2021 [16:31] - Roz Sądek | Link:

Sześć Prawd Wiary
1. Jest jeden Bóg.
2. Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe karze.
3. Są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty.
4. Syn Boży stał się człowiekiem i umarł na krzyżu dla naszego zbawienia.
5. Dusza ludzka jest nieśmiertelna.
6. Łaska Boska jest do zbawienia koniecznie potrzebna
Tyle w temacie, którego katolik nie dyskutuje.
I taki akapit:
"I budują, budują ludzie coraz to nową wieżę Babel, coraz zapalczywiej, coraz hardziej, coraz zuchwalej. Niczego nie widzą, niczego się nauczyli, niczego się niestety nie nauczą."
Wieża Babel w Księdze Rodzaju.
Powstanie niebotycznej wieży może wiązać się ze wznoszonymi w starożytnej Mezopotamii zigguratami. Celem ich budowy było symboliczne połączenie ziemi i nieba. A budowniczowie Wieży Babel przez zamiar zbudowania miasta i wieży „sięgającej nieba” ujawnili ambicję, którą kusiciel obudził u pierwszych ludzi - zrównania się z Bogiem. To nie mogło pozostać bez kary ze strony Boga.
Wieżę Babel można interpretować jako ostrzeżenie dla człowieka przed przekraczaniem granic dostępnych tylko Bogu i kwestionowaniem dominacji Boga.
Najlepszym przykładem wieży Babel jest prawie powszechna dyskusja ludzi - w tym oczywiście katolików o kapłanach i dostojnikach kościelnych, nie wyłączając Papieża. Miałkość opinii i komentarzy jest prawie bez znaczenia, dziś o kościele, dogmatach wiary, wiernych i klerze dyskutuje się pod budką z piwem. To nie może skończyć się dobrze.