Najgorsze wieści - paszporty i szczepienie dzieci

Spełniają się najgorsze wizje, których jeszcze niedawno nie byliśmy w stanie sobie wyobrazić. G. Orwell w pełnej krasie. 

Polska, obok takich krajów jak: Bułgaria, Czechy, Dania, Niemcy, Grecja i Chorwacja podjęła decyzję o połączeniu się z unijnym systemem informatycznym weryfikującym certyfikaty COVID i rozpoczęło ich wydawanie. Czyli ziściły się przepowiednie pesymistów, że zaczniemy segregować ludzi ze względów sanitarnych i będziemy wydawać tzw. paszporty szczepionkowe pozwalające na bycie obywatelem lepszej kategorii w przypadku, gdy się zaszczepimy na koronawirusa. To już niemal wprowadzamy system punktacji ludzi obowiązujący w postkomunistycznych Chinach. 

Do tego będziemy szczepili przeciwko COVID-19 dzieci i młodzież w wieku 12–15 lat, co wydaje się jakimś kuriozum w przypadku, gdy szczepionki nie są jeszcze dostatecznie zbadane klinicznie. Są i głosy zachęcające do szczepień jeszcze młodszych naszych dzieci. 

O co tu do cholery chodzi? Przepraszam za emocje, ale nie rozumiem postawy naszych władz. Czyżby naprawdę pieniądze płynące z lobbingu przez koncerny farmaceutyczne były aż tak duże, że nie są oni w stanie się im oprzeć? Czy może tak są ogłupiali, że przyjmują wszystko, co wymyśli WHO, Europejska Agencja Leków (EMA) i UE? 

Sanitarna segregacja ludzi  jest antykonstytucyjna w obliczu też antykonstytucyjnego eksperymentu medycznego w postaci szczepionek na koronawirusa. Od zawsze było bowiem tak, że nad szczepionkami pracowało się minimum 5 lat (średnio 7-8 lat) a teraz nagle okazało się, że po roku już koncerny farmaceutyczne opracowały szczepionkę na obecny wirus. Tak więc tak naprawdę masowe szczepienia są częścią badań klinicznych nad szczepionkami a my wszyscy jesteśmy "doświadczalnymi myszami lub królikami". I do tego jeszcze mają być szczepione dzieci - koszmar, na który społeczeństwa nie powinny się godzić, tak samo jak na segregację ludzi. 

Oprzytomniejemy w końcu? 

P.S.
Nie namawiam nikogo do rezygnacji ze szczepienia, ale proszę tylko o racjonalne myślenie. Nie może być tak, że zaszczepieni mają być ludźmi wyższej kategorii, no i musimy chronić nasze dzieci.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-06-2021 [19:53] - Niezalogowany | Link:

"Od zawsze było bowiem tak, że nad szczepionkami pracowało się minimum 5 lat (średnio 7-8 lat) a teraz nagle okazało się, że po roku już koncerny farmaceutyczne opracowały szczepionkę na obecny wirus"

Nieprawda. Ten popularny szlagier dezinformacyjny szerzony intensywnie przez Kreml bazuje na niewiedzy ludzi o farmakologii i wakcynologii. Te słynne "7-8 lat" dotyczy szczepionek na zupełnie nieznane wirusy. A COVID-19 nie jest wcale nieznanym wirusem - to tylko wariant znanego już od dawna "rodu" koronawirusów, które zostały już wcześniej rozpracowane przez firmy farmaceutyczne i istniały dla nich "szablony" szczepionek. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że kiedy pojawiła się nowa odmiana koronawirusa, nie trzeba było dużo czasu by zapewnić szczepionki.
I to już cała tajemnice "spisku depopulacyjnego" i "eksperymentu genetycznego na ludziach". Wystarczy znać podstawy farmokologii i wakcynologii.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

02-06-2021 [20:44] - krzysztofjaw | Link:

No wiedziałem, że się odezwą ludzie, którzy są zmanipulowani propagandzie szczepionkowej. Koronawirus jest całkowicie nowym wirusem, odmiennym od już przebadanych. No chyba, że jest to zwykły wirus a wtedy niepotrzebne byłyby te wszystkie obostrzenia, bo moglibyśmy uznać, iż to jakaś mutacja powszechnej grypy. Skoro jednak tak nie jest, to mamy do czynienia z czymś nowym, więc niech Pan nie gada idiotyzmów. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-06-2021 [20:57] - Marek1taki | Link:

Odkąd płacą za szczepienia i propagandę szczepionkową to ludzie się sprzedają. Za Gierka w 1976r. takich wozili autobusami z poparciem dla rządu by dać odpór tym strajkującym elementom z Radomia.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-06-2021 [21:02] - Niezalogowany | Link:

"Koronawirus jest całkowicie nowym wirusem, odmiennym od już przebadanych"
Nieprawda. Można to bez problemu zweryfikować we wszystkich źródłach od encyklopedycznych po badawcze. Wystarczy tylko chcieć znać fakty. Wyrażenie kluczowe: "COVID-19 taxonomy". Gorąco polecam. Po uzupełnieniu tej brakującej wiedzy jasnym stanie się, dlaczego nie trzeba "7-8 lat" by stworzyć szczepionkę.

"niepotrzebne byłyby te wszystkie obostrzenia, bo moglibyśmy uznać, iż to jakaś mutacja powszechnej grypy"
Nie jest to mutacja grypy, aczkolwiek koronawirusy są z grypą spokrewnione. Obostrzenia są potrzebne, bo połączenie śmiertelności z zaraźliwością daje nam właśnie niebezpieczną dla populacji ludzi pandemię.

"niech Pan nie gada idiotyzmów"
Nie mogę się jakoś powstrzymać od niesienia kaganka oświaty tam, gdzie - jak wyraźnie widać - tak bardzo jest on potrzebny.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [09:42] - Zbyszek_S | Link:

@krzysztofjaw "No wiedziałem, że się odezwą ludzie, którzy są zmanipulowani propagandzie szczepionkowej."
Wcale nie wiadomo, czy ktoś jest "zmanipulowany", czy "przestraszony", czy np. wykonuje odpowiedzialnie powierzoną pracę i zadania.
 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [09:50] - Zbyszek_S | Link:

"Te słynne "7-8 lat" dotyczy szczepionek na zupełnie nieznane wirusy. A COVID-19 nie jest wcale nieznanym wirusem - to tylko wariant znanego już od dawna "rodu" koronawirusów, które zostały już wcześniej rozpracowane przez firmy farmaceutyczne i istniały dla nich "szablony" szczepionek."

Dokładnie. Dla znanych od dawna, jak to przenikliwie obywatel opisuje, koronawirusów, od dawna przecież były już szczepionki! No... tak mamy twierdzić! Bo tak jest dobrze!

Zaś czas opracowania szczepionki na koronawirusa, przyjmując maksymalny możliwy przedział między zdarzeniami, wyniósł - 2 dni weekendowe. Słownie: DWA DNI ŁIKENDOWE.

Oczywiście testy odpowiednich faz już opracowanej szczepionki, też musiały trochę trwać, więc jak poprzez opracowanie rozumie się czas do momentu robienia zastrzyków, to wyjdzie prawie rok.

Ten czas podawany przez wichrzycielskiego obywatela czyli wiele lat, to był czas przez który obserwowano działanie szczepionki na ludziach. To były dlatego kwestie długotrwałe, bo trzeba czasu na obserwację. Ale teraz trzeba jak najszybciej te przepustki kowidowe dla obywateli, dlatego nie czekano do zakończenia testowania tylko dawaj! W imię NOWEJ NORMALNOŚCI!

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-06-2021 [19:55] - Niezalogowany | Link:

"Sanitarna segregacja ludzi jest antykonstytucyjna"

Jest prokonstytucyjna, gdyż chroni przyrodzone prawo do zdrowia i życia i chroni podstawowe dobro większości (życie) przed głupotą mniejszości.

Obrazek użytkownika Pani Anna

02-06-2021 [20:06] - Pani Anna | Link:

Niezalogowany
A nie masz ty przypadkiem kiły,  rzerzaczki albo innej francy? Mam prawo wiedzieć  takie rzeczy,  na wypadek gdybym cie kiedyś hm... spotkała. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-06-2021 [20:51] - Niezalogowany | Link:

A nie mam ja.

Obrazek użytkownika Pani Anna

02-06-2021 [22:10] - Pani Anna | Link:

Niezalogowany
A niby skąd  wiesz, że  nie masz kily ani innej francy? Aktualne badania masz? Test zrobiony? A inni mają ci uwierzyć  na slowo? Paszport odpowiedni w poradni sobie wyrób,  albo nie  cię  jakoś w widoczny sposób  oznakują. 

Obrazek użytkownika J z L

02-06-2021 [23:36] - J z L | Link:

Pani Anna

A mnie się wydaje, że jak Pani ma zbyt ,,otwartą" głowę to ma Pani w środku przeciąg

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-06-2021 [07:04] - Pani Anna | Link:

J z L
Powiedział co wiedział,  ale ma prawo.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [09:44] - Zbyszek_S | Link:

Wielkie brawa dla obywatela za PROMOWANIE SEGREGACJI LUDZI.
Wspaniała postawa.
Z takimi pięknymi tradycjami historycznymi.
Cała naprzód i w  NOWĄ NORMALNOŚĆ!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-06-2021 [12:13] - Imć Waszeć | Link:

Komuniści całe dziesięciolecia segregowali ludzi i do dziś to robią za pomocą zagrabionych pieniędzy, a nikt z oficjalsów nie ma o to do nich najmniejszej pretensji. Może by tak wprowadzać "normalność" bardziej egalitarnie, co?

Obrazek użytkownika angela

02-06-2021 [20:32] - angela | Link:

Ajajaj, straszne larum bo szczepione będą dzieci, przeciez dzieci od dziesiątek lat są szczepione, a niestety dzieci, przechodzące covid bezobjawowo, zarażaly bardzo.
Z kolei izolacja tych, co nie chcą sie szczepic, a ktorzy podczas jesiennej fali covidowej, będą chorowac i zarażać innych, nazywają segregacją.
Rzad musi bronic obywateli przed epidemią i śmiercią, widać to po ogromnym spadku zachorowań,  bo ludzie sie zaszczepili, a niby dlaczego chorzy, ktorzy nie chcą sie zaszczepić mają zarażać innych.
A kto wam winien, ze poddajecie sie manipulacji antyszczepionkowej.
Miliony zaszczepione, z szefami panstw i lekarzami, gdyby szczepionki byly tak grozne jak propaganda probuje to przedstawic, to na pewno ci wazni szczepienia dalekim łukiem by omijali.
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

02-06-2021 [21:32] - krzysztofjaw | Link:

Tak dzieci się szczepi. Sam jako dziecko byłem szczepiony, ale szczepionkami, o których wiedzieli moi rodzice i były i są powszechne od lat. Teraz mamy do czynienia z jakąś precedensową paniką a ona wynika z tego, że pojawił się koronawirus zupełnie niepoznany i nowy. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-06-2021 [22:17] - Imć Waszeć | Link:

@Autor, a ile lat jest testowana sezonowa szczepionka na grypę?

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-06-2021 [22:37] - Marek1taki | Link:

Te szczepionki oficjalnie mają program badań do 2023r.

Obrazek użytkownika Adam66

02-06-2021 [22:55] - Adam66 | Link:

@ Imć Waszeć, od 1937 roku, i co?  Grypa jak była tak jest, oczywiście, oprócz ostatniego roku, bo była "pandemia"...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-06-2021 [12:06] - Imć Waszeć | Link:

Adam66 na pewno nie. Gdyby chodziło o dokładnie ten sam skład z jakimiś drobnymi domieszkami, to można podyskutować. Ale wtedy stare badania wymagałyby korekty, a nie reklamy pisanej na kolanie w miesiąc po pojawieniu się nowego szczepu wirusa grypy. W rzeczywistości każda z wielkich firm wprowadza swoje "innowacje" po cichu na ostatnią chwilę. Zresztą właśnie o to kruszyli kopie "antyszczepionkowcy" przed erą koronawirusa, a teraz cudownie o wszystkim zapomnieli.

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-06-2021 [22:39] - Marek1taki | Link:

Może Pani spokojnie rozmijać się z prawdą bez narażania się na ripostę bo gdzie rozum nie może tam Admin pomoże.

Obrazek użytkownika Kaciszek

02-06-2021 [23:14] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

A dlaczego koncerny farmaceutuczne są zwolnione z odpowiedzialności za ewentualne skutki niepożądane szczepionek?

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-06-2021 [08:38] - Marek1taki | Link:

Bo mogą. Program globalistów programem narodów więc wyszczepianie ma priorytet.
Normalnie takie zwolnienie z odpowiedzialności było nielegalne - wiem ze szkoleń prawników dla lekarzy - ale w Nowej Normalności to co nienormalne ma status najwyższego imperatywu.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-06-2021 [21:19] - Marek Kudła | Link:

Chcę być segregowany, bo mam  gdzieś robienie testów lub kwarantannę przy każdym przekroczeniu granicy czy wejściu na masową imprezę !  Zaszczepiłem się 2-krotnie i chulaj duszo. Jestem zdrowy panie autor, a nie ludziem wyższej kategorii.  Pan wogóle nie kapuje co to jest pandemia !!!  Tych którzy są tchórzymi przed strzykawką mam w ostatniej części układu pokarmowego !!!  Ci będą segregowani i zawracani do domów, a ci, którzy się zarażą, muszą się liczyć z tym, że umrą !!!  A pan namawia czytelników, by się nie szczepili !!!  Jaki ma pan w tym cel , by karmić nas ruskim trollowaniem ?!!!

Obrazek użytkownika Pers

02-06-2021 [22:30] - Pers | Link:

@  Kudla
@ Admin
"Oświadczamy wszem i wobec, że nie życzymy sobie zamieszczania na NB durnych i bezsensownych wypocin niejakiego Marka Kudly wab zibi  !!!  Tego głupka należy odesłać do zamkniętego zakładu psych. na leczenie !!!"

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-06-2021 [08:09] - Kaczysta | Link:

- Pers

robisz za idiote czy kretyna

Obrazek użytkownika Marek Kudła

03-06-2021 [10:05] - Marek Kudła | Link:

Panie Ruszkiewich wab Pers, Niech pan otrząśnie się z pcheł, które kąsają pańską skórę !

Obrazek użytkownika Pers

03-06-2021 [14:10] - Pers | Link:

Admin
//Panie Ruszkiewich //
Admin! Dlaczego tolerujesz ustawiczne zniekształcanie mojego NAZWISKA przez tego Kudlę?
Wg. ciebie nie wolno nawet zniekształcać anonimowego nicku.

Obrazek użytkownika paparazzi

02-06-2021 [23:44] - paparazzi | Link:

Mam jedno pytanie do pana Marka Kudły, a czy pan może być nosicielem wirusa covid po szczepieniu? Iczy może pan zarazić inne osoby?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-06-2021 [07:42] - rolnik z mazur | Link:

@ kudłaty, 
To się szczep. Nikt ci nie broni. W październiku nowa fala przyjdzie i nowy zmutowany wirus. Na głupotę ni ma lekarstwa. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

03-06-2021 [13:37] - Marek Kudła | Link:

@ mówi, że jest rolnikiem
Walduś, a krowę potrfisz wydoić ?!  A był w oborze podczas cielenia się krowy ?  Nie ?!  A to dobrze, bo jak krowa popatrzyłaby na ciebie , to myślałaby, że już urodziła !

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-06-2021 [17:13] - rolnik z mazur | Link:

@ Kudłaty

Możesz przysłać swoje cv, bo widzę, że w sprawach wycielen bydlaków masz sporą wiedzę. Potrzebuje silnych i odpornych na wiedzę osilkow. Gumiaki i kufajkę daję do dyspozycji jako uniform roboczy. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

03-06-2021 [18:00] - Marek Kudła | Link:

@ Bauer aus Mazuren
I nie zapomnij Walduś, nie wchodź do obory, bo krawa jak cię zobaczy, to się nie ocieli.  He, he, he, he ,....

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

02-06-2021 [21:40] - krzysztofjaw | Link:

I mam jedną prośbę do komentatorów. Proszę być dalekim od oskarżania mnie o to, że jestem "ruskim trollem". Chyba przez te wszystkie lata udowodniłem swoimi tekstami, że bardzo daleko mi do Rosji a tym bardziej do Moskwy z Putinem. Tak jak daleki jestem od akceptacji niemieckiej polityki tworzenia z naszego kraju landu niemieckiego. 
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

02-06-2021 [22:03] - tricolour | Link:

@Autor

Niczego Pan nie udowodnił. Okaze sie dopiero na sądzie ostatecznym. Na razie faktem jest, że z Pana braku wiedzy medycznej wynika, że nie ma Pan zasobów intelektualnych do wyrażania sensownych opinii medycznych. Ja także - to oczywiste, ale mogę zapytać żony i dostanę wiarygodną informację: szczepić się technologią znaną z piętnaście lat.

I proszę nie kompromitować się tą antyszczepionkową histerią, bo ma ona już wymiar zajoba. Dla niezaszczepionych wprowadziłbym takie obostrzenia jak dla aktywnych gruźlików: izolacja, zakaz pracy, konieczne leczenie.

Może się Pan nie szczepić, ale proszę z dala od ludzi.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

02-06-2021 [22:32] - krzysztofjaw | Link:

Nie tylko ja mam wątpliwości i nie życzę sobie, aby Pan mówił, iż mam "zajoba". Nie namawiam nikogo do rezygnacji ze szczepienia. Wyrażam tylko moje ubolewanie, że przymus szczepionkowy staje się przyczynkiem do segregacji ludzi. Poza tym niech mi Pan powie, czy jakakolwiek firma farmaceutyczna oferująca szczepionki ma wiedzę, jakie mogą być ich skutki uboczne dla ludzi? Nie ma takiej, bo nie ma takich długookresowych badań. A już szczepienie dzieci niesprawdzonymi szczepionkami wydaje mi się kuriozalne i tyle. Każdy może mieć swoje zdanie, ale po co od razu Pan neguje moją osobę? 
Pzdr

Obrazek użytkownika paparazzi

02-06-2021 [23:50] - paparazzi | Link:

Trico nie jest po to by intelektualnie pojmować ;-). Ma pan racje ze postępuje segregacja ludzi na innej płaszczyźnie. Wszczepieni tez mogą zarażać oby tylko swoim wirusem. Kto wie jak będzie z mutacja. Myślę ze zdrowy organizm ludzki z tym sobie poradzi.

Obrazek użytkownika tricolour

03-06-2021 [00:17] - tricolour | Link:

@Autor,

Przepraszam - nie neguję Pańskiej osoby. Co najwyżej zachowanie, a to zasadnicza różnica.

Mamy wyższe wykształcenie, a to zobowiązuje. Zobowiązuje przede wszystkim do uczciwości rozumianej jako rozdział na to, na czym się znamy (bo zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie) oraz na to, na czym sie nie znamy. Bo nie zdobyliśmy wiedzy i nie mamy żadnego doświadczenia. Obaj więc w sprawach medycznych jesteśmy laikami, jak dzieci. Nasza wiedza medyczna jest zerowa. ZEROWA. Dlatego zerowa, bo dzisiejsza medycyna to nie stetoskop i skórzana torba lekarza z brodą, tylko laboratoria za miliardy i tysiące pracowników, by znaleźć lek. Plus sztuczna inteligencja. Plus historia badań z ostatnich stu lat.

Ja nie kwestionuję (bo nie mam merytorycznych podstaw) Pańskiej wiedzy ekonomicznej. Kwestionuję z całą mocą Pańską wiedzę medyczną, bo jej Pan nie ma. Ja także nie mam więc jest sprawiedliwie, że obaj jesteś w "tym temacie" durni jak buty z lewej nogi. Bez urazy oczywiście - po prostu zakładam, że rozmowa z człowiekiem inteligentnym może posługiwac się śmiałymi ekstrapolacjami.

Wie Pan co? Astra - Zeneca jest zła przez zakrzepy, prawda? Prawda. No, prawda jest taka, że zakrzepica wystepuje w 6 przypadkach na milion szczepień, a ta sama zakrzepica przy braniu środków antykoncepcyjnych wystepuje w 1100 przypadków na milion. I co? I to: kobiety żrą to na potęgę, a nikomu to nie przeszkadza...

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2021 [09:17] - sake3 | Link:

@Tricolour......Osoby z zakrzepicą nie są szczepione Astrą Zenecą tylko Comirnaty firmy Pffeizer.Informację o zakrzepicy podaje się zresztą w formularzu.Ma Pan rację co do zaburzeń krzepliwości krwi po używaniu leków antykoncepcyjnych.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-06-2021 [07:08] - Pani Anna | Link:

Jestem ciekawa, kogo znów  "obraziłam " powołując  sie w komentarzu, który się  nie ukazał na stanowisko niemieckiego towarzystwa pediatrycznego? Pewnie czyjes uczucia do partii zywicielki, jakże by inaczej.

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-06-2021 [22:41] - Marek1taki | Link:

@Trikolot Panie sam się Pan zamknij.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [10:45] - Zbyszek_S | Link:

@tricolour "Dla niezaszczepionych wprowadziłbym takie obostrzenia jak dla aktywnych gruźlików: izolacja, zakaz pracy, konieczne leczenie."
WIELKIE BRAWA. Właśnie tak! Nikt nie stanie na naszej drodze do NOWEJ NORMANOŚCI! Wspaniałe postulaty obywatela, które nacechowane są głęboką wiedzą medyczną i przygotowaniem obywatelskim! Tylko tak dalej! IZOLACJA! ZAKAZ PRACY! KONIECZNE LECZENIE!!!! Już my im pokażemy!

Obrazek użytkownika tricolour

03-06-2021 [14:15] - tricolour | Link:

@Zbyszek

Spoko, na jesieni, gdy będzie czwarta fala - a będzie skoro "nie ma" grypy - wcale się nie zdziwię, gdy nasz rząd, w trosce o obywateli, wprowadzi segragację ludzi na lepszych i niezaszczepionych. Będzie (już jest) covidowa kennkarta.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [09:52] - Zbyszek_S | Link:

@KrzysztofJaw
Niezła jazda się po obywatelu odbywa! I SŁUSZNIE!
Na drodze do NOWEJ NORMALNOŚCI wszyscy wichrzyciele muszą zostać zdeptani i zniszczeni.
Niech się obywatel usprawiedliwia jak najwięcej!

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-06-2021 [22:53] - Marek1taki | Link:

Sczepienia dzieci zostały za dobrej zmiany rozszerzone ale przynajmniej zachowane były pozory medycznego uzasadnienia. Teraz przy kowidzie amok.
Za szaleństwem stoi wyrachowanie. Właśnie zdymisjonowany wiceminister zdrowia kowidowego Cieszyński po kilkumiesięcznej przerwie zajmie się cyfryzacją. Ciekawe co robił, gdzie był szkolony by nas inwigilować i w czyim imieniu. Znany z tego, że kontynuował działo Boniego, Kopaczowej i Arłukowicza. Jego e-gabinet do wypisywania recept to klapa, która w ponad połowie przypadków wyświetla mi komunikat: "Przepraszam, coś poszło nie tak". I tak to idzie.

Obrazek użytkownika Pers

02-06-2021 [23:04] - Pers | Link:

Przypomnę tylko, że na początku roku ministerstwa prawdy większości krajów świata przekazały ocenę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), według której śmiertelność z powodu „pandemii” wyniesie 3,2% (w stosunku do ogólnej liczby zarażonych), a w ujęciu bezwzględnym w skali globalnej ” pandemia ”powinna zabić ponad 130 milionów ludzi! Liczba prawie dwa razy większa niż epidemia grypy hiszpańskiej sprzed stu lat. Najnowsze dane (stan na początek czerwca 2020 r.) Pokazują, że średni współczynnik zgonów z powodu COVID-19wynosi 0,16%, a górna granica wynosi 0,40% w trzech gorących punktach planety. Od początku roku (od połowy czerwca) na świecie zmarło 433,87 tys. Osób, u których zdiagnozowano koronawirusa, czyli około 10 razy mniej niż liczba zgonów z powodu choroby niedokrwiennej i 2 razy mniej niż z powodu raka płuc oraz oskrzeli. Śmiertelność z powodu COVID-19 , zdaniem profesjonalnych i uczciwych lekarzy, nie odpowiada najcięższej grypie sezonowej. Współczesne media w pełni odpowiadają więc standardom Ministerstwa Prawdy z powieści „Rok 1984”. 
Po drugie, jeśli chodzi o kontrolę nad obywatelami.

Wiele z tego, co jest obecnie dostępne do takiej kontroli, po prostu nie znajduje się w powieści George'a Orwella. Współczesne "służby miłości" mają jakościowo lepszy poziom wyposażenia technicznego. Są to na przykład telefony komórkowe ze specjalnymi aplikacjami. Z jednej strony pozwalają pracownikom Ministerstwa Miłości śledzić ruch właściciela telefonu i jego kontakty. Z drugiej strony sygnalizują, że do właściciela telefonu zbliża się „niechciany” obiekt (np. Zainfekowany koronawirusem). U George Orwella nie ma nic na temat mikroczipów, które zaczęto zalecać jako skuteczny środek zwalczania COVID-19 . Nie ma nic o tworzeniu ujednoliconych baz danych o każdej osobie (Big Data)itd. Obecnie osoby, które mają pozytywne wyniki testów na COVID-19 zaliczane są do kategorii „niechcianych” obiektów . Jutro ci, którzy zboczą z linii „projektu” lub nie okażą należytej miłości do Wielkiego Brata, mogą zostać zaliczeni do kategorii „niechcianych”. Współcześni budowniczowie „nowego świata” budują model społeczeństwa totalitarnego, który przewyższa ten nakreślony przez Orwella w powieści „Rok 1984” zarówno pod względem kłamstwa, jak i tworzenia technicznych środków kontroli człowieka. Wkrótce świat zapewne dogoni i przewyższy dystopię Orwella pod względem takiego parametru, jak atmosfera strachu, wzajemnej nieufności, nienawiści ...

Pisałem to  18.07.2020

Obrazek użytkownika J z L

02-06-2021 [23:42] - J z L | Link:

Jedno co łączy tych antyszczepionkowców i tych zwolenników szczepionek to fakt że będą żyć do samej śmierci i ani dnia dłużej

Obrazek użytkownika Ptr

02-06-2021 [23:54] - Ptr | Link:

W rządowych kanałach komunikacji rząd prowadzi swoją politykę i tak ma być. Tylko ,że  jest to polityka dwudziestowieczna lub dziewietnastowieczna. Zgodnie z tymi regułami szczepionka jest świętym dobrodziejstwem ludzkości, przy czym zwalczanie choroby jest logicznie wytłumaczalnym procesem. Zaszczepienie się na choroby zakaźne jest powszechnie wskazane i może być wymagane.  I z tym się zgadzam. Jednak żyjemy w wieku 21. , gdzie kosmos juz dawno przestał być domeną czystej nauki , a stał się teatrem rywalizacji militarnej. Komputeryzacja dawno przestała być domeną fascynatów i entuzjastów, a przejęta i zdominowana przez kilka korporacji stała się też domeną przestępczości, inwigilacji, działań militarnych i generacji zysków przez rozwijające się sieci, dając też jakieś nowe funkcjonalności użytkownikom. Czy biotechnologia jest w 100 % oddana dobru ludzkości  jak w 19. wieku ,czy jest instrumentem w rękach liberalnych wizjonerów. Jeżeli  twór jest sztuczny i wywoluje określone działanie , to i szczepionka może mieć zaprogramowane działanie, które może się ujawnić dopiero w przyszłości. Skład szczepionek powinien być znany rządom. Pytanie też czy po prostu nasycenie witaminą D nie sprawia , że wirus propaguje się wolniej. 
Szczepienie dzieci to jakieś nieporozumienie. Niech szczepią się ci , którzy się boją. Skąd wiadomo jaki wpływ na zdrowie dzieci będą miały te szczepionki. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-06-2021 [07:05] - NASZ_HENRY | Link:

Nazizm wiecznie żywy, frymarczy wolność za  bezpieczeństwo ☺☻
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-06-2021 [08:31] - Marek1taki | Link:

Zgoda, że pandemizm to lewactwo. Moim zdaniem ma związek bezpośredni z marksizmem a nie jego nazistowską mutacją.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

03-06-2021 [08:13] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Podsumuję tę "dyskusję"...o ile Admin mi puści..

https://youtu.be/qG-x0kjVhL4

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-06-2021 [09:56] - Zbyszek_S | Link:

@KrzysztofJaw
Używa obywatel ostrych słów! Wobec obywatela też padają ostre słowa! Znaczy - ktoś nieźle "przegina"!
Proponuję dla relaksu szokującą relację "beletrystyczną" pt. "Obóz koncentracyjny Ziemia".

I... kochajmy się! Ci za szczepieniami, ci co przeciw lub wstrzymali się, w głosowaniu jak p. Czarnecki nad przepustkami kowidowymi.