Polacy tankują paliwo tylko w ORLENIE

Wielu pseudo narodowych (raczej Niemieckich) polityków nawołuje do bojkotu ORLENU za planowaną repolonizację mediów.

Orlen przejął wydawnictwo Polska Press, stając się właścicielem 20 z 24 wydawanych w Polsce dzienników regionalnych, blisko 120 tygodników lokalnych oraz 500 serwisów internetowych. Zapowiadana przez PiS repolonizacja mediów ma pomóc koncernowi naftowemu we „wzmacnianiu sprzedaży detalicznej”.

PKN Orlen, zgodnie ze strategią do 2030 r., będzie rozwijał sprzedaż detaliczną poprzez rozwój nowoczesnych kanałów komunikacji, ekspansję sieci punktów odbioru paczek, digitalizację formatów sprzedaży oraz budowę platformy e-commerce w oparciu o sieć RUCH. Pozyskanie Polska Press wpisuje się w założenia tej strategii w szczególności w zakresie budowy zintegrowanej platformy usług cyfrowych w oparciu o bazę klientów.

W ramach działalności Grupy Orlen rynku mediów i reklamy możliwa jest również duża optymalizacja kosztów logistyki. Dla maksymalnego wykorzystania synergii rozważone zostanie stworzenie centrów logistycznych spółki Ruchu przy nowoczesnych drukarniach Polska Press. Do tego należy uwzględnić własne zaplecze drukarskie do pełnej dyspozycji w ramach Grupy Orlen, m.in. w przypadku szeroko zakrojonych akcji marketingowych.

"Polska Press posiada bazę wiedzy na temat preferencji klientów, prowadzonych transakcji czy wartości koszyka w odniesieniu do grupy 60,07 proc. użytkowników internetu w całej Polsce. Dzięki temu w ramach Grupy ORLEN możliwe będzie utworzenie nowych modeli biznesowych, które pozwolą na lepsze pokrycie geograficzne oraz dopasowanie oferty dla docelowej grupy klientów" - piszą przedstawiciele PKN Orlen. (https://www.fakt.pl/pieniadze/... )
Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! To 170 lokalnych tytułów! To jest REPOLONIZACJA! W portfolio prasowym Polska Press jest ponad 20 dzienników regionalnych („Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Krakowska”, Głos Wielkopolski”, „Kurier Lubelski”, „Polska Metropolia Warszawska”, „Express Ilustrowany”, „Gazeta Krakowska”, „Dziennik Polski”, „Gazeta Lubuska”, „Gazeta Pomorska”, „Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”, „Nowa Trybuna Opolska”, „Echo Dnia”, „Gazeta Codzienna Nowiny”, „Głos Dziennik Pomorza”, „Express Bydgoski” i „Nowości Toruńskie”), a także prawie 150 tygodników lokalnych (m.in. „Nasza Historia”, „Moto Salon”, „Moto Salon Classic”, „Strefa Biznesu”, „Strefa Agro”) oraz bezpłatna gazeta „Naszemiasto.pl”.

 "PKN ORLEN rozszerza działalność w obszarze mediowym. Akwizycja jednej z największych grup wydawniczych w Polsce, w połączeniu z wykorzystaniem kompetencji i potencjału agencji mediowej Sigma Bis oraz spółki Ruch, umożliwi Koncernowi stworzenie elastycznej, spersonalizowanej i kompleksowej oferty, która znacząco poprawi satysfakcję klientów. Transakcja wpisuje się w strategiczne plany PKN ORLEN w zakresie wzmacniania sprzedaży detalicznej, w tym pozapaliwowej. Poprzez przejęcie Polska Press od niemieckiej Verlagsgruppe Passau Capital Group, Koncern uzyska m.in. dostęp do 17,4 milionów użytkowników internetu i możliwość pozyskania nowych klientów." Podają media.

Koniec panoszenia się Niemieckiej i Sowieckiej agentury w mediach społecznościowych w internecie i w prasie. Repolonizacja mediów rozpoczęta. Miejmy nadzieję, że całość mediów wróci do Polski. A te które zostaną w obcych rękach szybko zbankrutują. To samo dotyczy portali internetowych wrogich Polsce, będących rozsadnikiem wrogów naszej ojczyzny, sowieckich i Niemieckich internetowych trolli.

Wielu pseudo narodowych (raczej Niemieckich) polityków nawołuje do bojkotu ORLENU za planowaną repolonizację mediów. Polacy kochający swoją ojczyzną - patrioci, wręcz przeciwnie nawołują -  "TANKUJEMY TYLKO W ORLENIE".

Jutro rano przed pracą, jadę na stację benzynową ORLEN by zatankować paliwo do mego samochodu  "do pełna" i wszystkich mieniących się Polakami i patriotami do tego gorąco namawiam.

Żródło :

https://biznes.radiozet.pl/New...
https://www.pb.pl/orlen-kupil-...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2021 [17:45] - Pers | Link:

tezeuszek
"jadę na stację benzynową ORLEN by zatankować paliwo do mego samochodu  "do pełna" i wszystkich mieniących się Polakami i patriotami do tego gorąco namawiam."
Jak jesteś frajerem to przepłacaj.
Ja tankuję na małej wiejskiej stacji i płacę średnio 40 groszy mniej niż na Orlenie.
Nie mam zamiaru finansować fanaberii Obajtka.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2021 [18:29] - Tezeusz | Link:

 @Persik vel @szperaczuchna tankuj u swoich w Łukoil - a co panu sowieckiemu tylko u swoich" w małej wioskowej stacyjce" ! Tylko nie pomyl ze spirytusem !! ahhahahahahah

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2021 [18:33] - Pers | Link:

tezeuszku frajerku
Stacji Lukoil już chyba w Polsce nie ma. Teraz nazywają się  AMIC Energy.
Ty oczywiście możesz przepłacać nawet 3 zł na litrze, nic mi do tego.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-05-2021 [17:57] - Marek Kudła | Link:

Ta transakcja w połączeniu z wykorzystaniem kompetencji i potencjału agencji mediowej Sigma Bis oraz spółki Ruch, skutecznie wzmocni sprzedaż całej Grupy Orlen, zoptymalizuje koszty marketingowe i umożliwi dalszą ich rozbudowę. Umożliwi koncernowi stworzenie elastycznej, spersonalizowanej i kompleksowej oferty dla Polaków na drodze repolonizacji mediów !  I choć tytuły regionalne mają dosyć niską sprzedaż, to są istotne dla PiS, bo trafiają do odbiorców na prowincji. Wydawnictwo Polska Press w 2019 roku osiągnęło ponad 398,4 mln zł przychodów.  Brawo Orlen !
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-05-2021 [18:25] - Jabe | Link:

Prywatne państwo władzy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2021 [18:31] - Tezeusz | Link:

@Jebe tak się robi kasę ! ucz się , ucz !

Obrazek użytkownika u2

09-05-2021 [21:22] - u2 | Link:

„Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”

Choć zwykle czytam wiadomosci on-line, to chętnie kupię te gazety z mojego regionu w wersji papierowej. Zobaczę, czy zmieniła się linia redakcyjna :-)

Obrazek użytkownika Centrystka

10-05-2021 [00:59] - Centrystka | Link:

Tezeuszu!
chyba sam nie wierzysz w to, co tu napisałeś,bo mimo wszystko nie zaliczałabym cię do ciemnego ludu,który wszystko kupi - jak mawia klasyk, Wielki Producent Masowych Fakenews'ów. Nawet taki Kudła załapał o co tu biega, pisząc:"choć tytuły regionalne mają dosyć niską sprzedaż, to są istotne dla PiS, bo trafiają do odbiorców na prowincji." Czyli będą teraz te regionalne gazety tubą propagandową PiS, podobnie jak wszystkie tzw."narodowe".

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2021 [06:27] - Tezeusz | Link:

Centrystka vel Rebe skąd to info.Podaj źródło ?

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-05-2021 [06:51] - jazgdyni | Link:

Daj spokój, kobita w swym zaślepieniu nienawiścią do kaczorów, nie pojmuje, że niezależna prasa w terenie ( i co z tego, że pro-pisowska) musi być, by ujawniać przekręty samorządów. Już widać, jak nasz tradycyjny Dziennik Bałtycki się poprawia. A była tu dziennikarska mafia.

Obrazek użytkownika Jabe

10-05-2021 [07:59] - Jabe | Link:

A jeśli samorząd jest w ręku PiS-u?