Bulwersujący atak blogera "HD" na właściciela niepoprawnych

Z reguły nie uczestniczę w jałowych i osobistych sporach pomiędzy niektórymi blogerami i też staram się unikać wchodzenia w dyskusję w przypadkach, kiedy mam do czynienia z chamstwem i wulgarnością, szczególnie w przypadkach, gdy pomiędzy adwersarzami - lub choć w przypadku jednego, jak teraz - zauważam nikczemny atak ad personam. 

Jednakże tym razem muszę zareagować, tym bardziej, że nigdy bym się nie spodziewał, iż blogera "Humpty Dumpty" stać na tak prymitywny i doprawdy chamski atak na właściciela portalu niepoprawni.pl - Gawriona, który to w swoim wpisie napisał: 

"Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością. 
Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów. Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa. Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie. Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury. I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna. A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć. I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski. Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku [1]". Cały swój tekst opatrzył jeszcze tagami: "gawrion, Rebe, inne chuje, głupie cipy, antyszczepy".

Powiem szczerze, że przeczytawszy ten wpis miałem wrażenie, że bloger "Humpty Dumpty" pisał go będąc pod wpływem alkoholu lub innych używek uznawanych za narkotyki... bowiem przecież wcześniejsze jego posty nie epatowały taką nienawistną wulgarnością a nieraz były naprawdę wartościowe. Tyle tylko, że nawet jakby był "pod wpływem", to go nie usprawiedliwia. Ja osobiście nawet nietrzeźwy nie używam takiego języka. To kwestia wychowania i kultury osobistej. Niektórzy nawet mówią, iż właśnie pod wpływem środków odurzających z człowieka wychodzi "prawdziwe ja", ze "słomą w butach", którą nieraz "po trzeźwemu" stara się ukrywać. Inną myślą było to, że bloger HD po prostu zwariował, ale to raczej odrzucam, bo przecież nazwał swój wpis "Pożegnanie", czyli pisał to z przeświadczeniem, że jego treść doprowadzi go do trwałego usunięcia z portalu niepoprawni.pl i chyba tak się stanie, o czym poinformował zaatakowany "Gawrion".

Nie wiem doprawdy kim jest "Humpty Dumpty", choć podobno nazywa się Trojanowski. Właściciel portalu niepoprawni.pl to chyba Marek Gawroński, choć nigdy mnie nie interesują prawdziwe personalia blogerów, jeżeli sami nie ujawniają oni swojej tożsamości świadomie. Szanuję ich decyzję o anonimowości, choć w sumie w dzisiejszych czasach w Internecie anonimowość stała się już fikcją. 

Oczywiście można mieć różne zdania i poglądy, ale polski język jest na tyle piękny i obfitujący w ilość słów, że naprawdę nie potrzebuje posiłkowania się wulgaryzmami. Może nieraz inaczej nie można, ale tylko w przypadkach, które są odpowiedzią na tożsamy język prezentowany przez interlokutora, choć i wtedy należy jednak "utrzymywać poziom". Ja jednak nigdy nie spotkałem się z tekstem, w którym "Gawrion" używał takich "ozdobników" i nawet jeżeli się z nim nieraz nie zgadzam, to dyskusja utrzymywana jest w granicach piękna polskiego języka. Wobec tego nie rozumiem ataku na niego w tak prymitywny sposób i nie wiem, co kierowało blogerem "Humpty Dumpty". Przecież naprawdę można się spierać i dyskutować kulturalnie, szczególnie po naszej, prawej i patriotycznej stronie. 

Ponadto nie podzielam w żaden sposób negatywnej oceny "Gawriona", którą zaprezentował "Humpty Dumpty". Niepoprawni.pl powstał już niemal 13 lat temu i przez ten okres był oraz jest portalem polskim, i patriotycznym. Różne były jego losy: i wzloty, i upadki, ale przetrwał i trwa dalej. Owszem nie zawsze musimy się zgadzać z niektórymi blogerami a ich poglądy subiektywnie uważać za niesłuszne, ale po to jest portal i komentarze, żeby prowadzić spór, ale nie można zniżać się do poziomu śmierdzącego rynsztoka, bo to nam, patriotom nie przystoi. Tego typu wpisy jak ten "Humpty Dumptego" dają tylko amunicję dla lewackiego ataku na nas. 

Niestety, mimo, że jeszcze do niedawna w miarę szanowałem blogera HD, to teraz - podobnie jak Gawrion - uważam go za człowieka reprezentującego osobowościową pustkę i chociaż, że takowa nie zasługuje nawet na krytykę, to dla mnie przestał on istnieć, nawet jako pustka - po prostu dla mnie już nie istnieje.  

[1] https://niepoprawni.pl/blog/hu...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

27-04-2021 [19:57] - u2 | Link:

"Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury."

Aby nie przedstawiciel narodu wybranego ? Oni są bardzo czuli nawet na rzekomy "antysemityzm". Polacy od wieków są tolerancyjni, nigdy by tak nie napisali.

Obrazek użytkownika J z L

27-04-2021 [20:37] - J z L | Link:

Prekursorem tego typu "pożegnań" był słynny góral nizinny z Rabki. Notabene też zaliczył perm bana
https://niepoprawni.pl/comment/1657711#comment-1657711

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2021 [21:12] - Pers | Link:

husky
"Notabene też zaliczył perm bana"

A za co zaliczył tego "perm bana?
Ostatnio portalik Gawriona stanął w pierwszym szeregu walki o "wyszczepienie" polskich gojów. Każda dyskusja krytyczna jest usuwana, cytowane opinie naukowców chowane do piwnicy. Wczoraj jeden z najdłuższych stażem blogerów został usunięty bo ośmielił się przytoczyć wypowiedź prof. Zielińskiego, wybitnego fachowca w temacie.
Sam Gawrion poszedł jeszcze dalej niż Kaczyński, który podzielił Polaków na "lepszy i gorszy sort". Gawrion, który okazał się być wybitnym ekspertem od genetyki i wirusologi nazwał tych szczepionko-sceptycznych "szurami, kretynami i łajdakami" mimo, że jak sam wyznał nie ma zamiaru się szczepić...
Akcja "wyszczepienie" Polaków idzie opornie więc znowu "wszystkie ręce na pokład". Nachalna, gebbelsowska propaganda w mediach, ustawki z celebrytami, którzy "biją się" o zastrzyk mogą nie wystarczyć więc wypuszczono na media społecznościowe sfory płatnych trolli. Gawrion znowu dostał szansę i możliwość zarobienia kilku srebrników.
http://xn--niepodlegy-i0b.pl/9...

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2021 [21:26] - Pers | Link:

husky
"Prekursorem tego typu "pożegnań" był słynny góral nizinny z Rabki."

I też tak rzygał jak twój przyjaciel hujty dupty?
Przecież to fatwo sprawdzić...
tutaj  https://niepoprawni.pl/blog/tr...

Dlaczego tak bezczelnie kłamiesz?

Obrazek użytkownika J z L

27-04-2021 [22:21] - J z L | Link:

A ciebie małolacie za Wersal z Niepoprawnych wyrzucili?
Tak tylko pytam
W sobotę "Krzysztofie.N" dostałeś 25 (w tym roku) strzał z liścia na S24
Wystarczył mój jeden telefon
Kiedy nowe konto?

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2021 [23:17] - Pers | Link:

Jesteś dokładnie tyle samo wart co twoi "przyjaciele" :))))))))

Obrazek użytkownika Pers

27-04-2021 [23:24] - Pers | Link:

Kurczy się "przestrzeń życiowa" dla trolli :)
Nawet Gawrylienko w końcu się na nich poznał.

Obrazek użytkownika J z L

28-04-2021 [07:21] - J z L | Link:

Rzeczywiście kurczy .
Dla ciebie już tylko antypolski sowiecki śmietnik Leonek24.ru pozostał
A Gawrion na tobie poznał się parę lat temu

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [08:33] - Pers | Link:

husky
Przypomnę mci jak łkałeś rzewnie, gdy cię wyrzucano z tego "antypolskiego śmietnika": http://antykomunista.neon24.pl...

"Dla ciebie już tylko antypolski sowiecki śmietnik Leonek24.ru pozostał"
Nie przesadzaj husky :) Moje teksty są przedrukowywane przez polskie portale, sam się nie muszę wysilać :)))) 

Obrazek użytkownika tricolour

28-04-2021 [11:40] - tricolour | Link:

@Pers

Lubie takie linki gdy z "twardziela" wychodzi miękka parówka. I to prawdziwa, jak się wydaje...

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [16:52] - Pers | Link:

tricolour
"gdy z "twardziela" wychodzi miękka parówka."
Dobre :)

Sądząc po fotkach, które publikował można wysnuć ciekawe wnioski :)))

Obrazek użytkownika J z L

28-04-2021 [17:42] - J z L | Link:

Ja na Niepoprawnych w 2019 r miałem słusznego bana na pół roku.Dawno temu zostałem odblokowany.Mogłem i mogę pisać.Ty natomiast jako Pers i jako ruszkiewicz masz dożywotniego bana
Taka małolacie różnica.
A w szambie leon 24r.u niech sie  produkują polskojęzyczne onuce i sowiecka padlina
http://1do10.blogspot.com/2015/09/nedzny-koniec-pomidorowego-alfonsa.html
https://naszeblogi.pl/46558-drodzy-bracia-rosjanie-list-profesorow-do-putina

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [17:57] - Pers | Link:

husky...
Ty naprawdę myślisz, że chciałbym pisać u takiego idioty jak Gavrylienko?
Litości...
Dla ciebie to raczej sprawa życia i śmierci :)

I co ty mi tu linkujesz jakiegoś psychola? No ale masz takich kolegów na jakich zasługujesz :)

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-04-2021 [08:01] - Trotelreiner | Link:

Przez chwilę miałem ochotę założyć tam bloga...znalazłem adres mailowy do @gawriona i wymieniliśmy kilka maili...okazał się impertynentem,chamem i prymitywem.
Tyle i aż tyle...

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [08:27] - Pers | Link:

 Trotelreiner
Ostatnio trochę się poprawił, wywalił największych trolli - huskego (tutaj jako J z L), Tezeusz, Robik i teraz humpty dumpty.

Obrazek użytkownika J z L

28-04-2021 [17:44] - J z L | Link:

Ciebie jako posiadacza 20 nickow wywalono z NP.pl 20 razy
z S24 raptem 25 razy w tym roku

Obrazek użytkownika Pers

28-04-2021 [17:53] - Pers | Link:

husky
Ale mnie to martwi... :))))
"niepoprawni" i szalom24 to zwykłe żydobanderowskie jaczejki i Polaków tam nie tolerują.
A ja bardzo lubię pośmiać się z trolli :)

Ty wyleciałeś, mimo, że jesteś ideologicznie i etnicznie z nimi, za ponadwymiarowe chamstwo. Jak hujty dupty.
Widzisz różnicę?
Teraz znowu wpuszczę do Gawrylienki jakąś Szperaczkę, żeby dokończyła porządki.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-04-2021 [13:43] - Zygmunt Korus | Link:

Jerzy Trojanowski jest dobrym przykładem możliwości odczytywania pseudonimów. Dawniej bohaterowie literaccy stawali przy nazwiskach bojowników-patriotów, ksywy ukrywały kryminalistów... A nicki? Tak do rymu: To do dłubania w zębach patyki...  Dlatego coś o mózgownicach ich autorów mówią... Choćby śladowo. Humpty Dumpty to rozbite jajko-ludzik postawione na głowie, a jak wiadomo popękana skorupka szybko sprokuruje zbuka - zarówno w stanie na surowo, po ugotowaniu na miękko czy na twardo. 
Trojanowski już od dawna był nie do strawienia! Język, argumentacja, zacietrzewienie, pyskówki, napaści, prowokacje, stalking wobec Krystyny Górzyńskiej (Rebeliantki). Zwykły czytelnik omijał jego wpisy szerokim łukiem - ot i wszystko, co się na Npp wydarzyło. H-D wprowadzał straszliwe zamieszanie na tym portalu, jakby mu rozum odebrało... A język na mecie odsłonił ten już zaśmiergły pseudonim. Humpty Dumpty właśnie. Nomen omen.
Miałem to "zapodać" pod "Pożegnaniem", ale zablokowano tam komentarze. I dobrze... Tutaj widać znajomy obszar blogosfery z pewnego dystansu... Język i kultura nie powinny podlegać dyskusji!

Obrazek użytkownika Pers

29-04-2021 [13:33] - Pers | Link:

Zygmunt
"Trojanowski już od dawna był nie do strawienia! Język, argumentacja, zacietrzewienie, pyskówki, napaści, prowokacje, stalking "

Uważaj Zygmunt bo możesz śmiertelnie urazić niejakiego huskego (tutaj występuje jak J z L). Husky był jego "agentem" i propagował jego teksty m.in na Shalom24.