Świadkowie Szymona

Mam niezły ubaw patrząc na rozsypującą się tysiącletnią platformę. Jeszcze większy ubaw mam z Szymona, któren to daje „nową „ nieskalaną  polityką twarz, pozbawioną błędów i wypaczeń z przeszłości . Człowiek , który nie wytrwał w wierze niesie kaganek „nowego- starego „ malowanego CUDAKA w kolorze czerwonym. Szymon płacze , Szymon tańczy , lubi zapach POmarańczy. Jest Za i Przeciw i w ogóle jest cool. Z wielkiego gmachu Platformy ostała się jedynie Budka z piwem i kiełbasa zwyczajną a Borys ma taka moc przekonywania jak Mucha ws. Wykształcenia Szymona. Jedyny dobry znak tej maskarady jest taki ,że jak Mucha usiadła na Szymonie to co bardziej inteligentni wyborcy czują ten ZAPASZEK od Szimka i jego świadków. Wracając zaś do wyborców i elektoratu to mam o nim jak najgorsze zdanie . Ileż razy można się dawać robić w CH…. W Bambuko ???  Polska to dziwny kraj. Tu, elektorat ogląda obrazki zamiast czytać ze zrozumieniem i czeka z utęsknieniem na słowa „TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE DOBRZE I FAJNIE” zobaczycie !!! . Składam więc postulat, aby prawo głosu mieli obywatele po zdaniu egzaminu obywatelskiego np.:
- liczenie co najmniej do tysiąca wprzód i od końca
- ułożenie trzech sensownych  zdań, temat dowolny
- zaświadczenie o przeczytaniu w życiu  przynajmniej 1 książki
- udokumentowania wiedzy z zakresu seksuologii w zakresie „umiejętnego bawienia się pisiorkami” i ewentualne tego następstwa
- złożenie deklaracji, że żyć będą z pracy swoich rąk a nie z robienia dzieci
- złożenie uroczystej przysięgi, że nie będą zabijać tych co mają inne zdanie ( minimum demokracji)
- odśpiewanie wszystkich zwrotek Mazurka Dąbrowskiego
- uznanie prawdy objawionej, że dwóch chłopów nie zrobi dziecka choćby nie wiem jak mocno się starali
Itd…………………………………………………
Mam nadzieje, że przynajmniej elektorat PIS zda ten egzamin ale pewności tak do końca nie mam.
Co by nie pisać należy Szimkowi życzyć aby wraz ze swoimi świadkami udał się w daleką podróż i wrócił w 2050 jak nabierze rozumu ……( być może uda się do Rosji i nawróci Putina? ) kto go tam wie jakie ma możliwości z bractwem z TVN-u.
A My cieszmy się ,że PIS nie ma z kim przegrać bo lewactwo całkiem zidiociało!!!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-03-2021 [20:41] - Tomaszek | Link:

Zawsze chodził bokiem do przodu . Studiów  W wyższej Szkole Sprzedaży Garnków nie ukończył . Prezydentem  nie został . Czyżby do trzech razy sztuka ? A może celuje w hat trick ?

Obrazek użytkownika kat

04-03-2021 [21:05] - kat | Link:

Cały Szimek.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-03-2021 [20:15] - Tomaszek | Link:

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2021 [20:53] - sake3 | Link:

Ja bym tak nie skreślała Szimusia,Borysława,nawet durnia Trzaskowskiego.Konsekwentnie realizują swój program pt.,,byle nie PiS''Teraz nawet wyżebrali w PE rezolucję,by odebrać Polsce fundusze unijne,choć żadne prawo na to nie zezwala.W stosownej chwili połączą się w całość,nawet te słynne transfery są niepotrzebne.Ciekawe zdanie wypowiedziała pani Leszczyna podobno ekonomistka choć trudno w to uwierzyć:pierwszym posunięciem tej Wielkiej Koalicji ubogaconej Konfederacją i Szimusiem będzie sprowadzanie imigrantów do Polski do pracy.O niechęci imigrantów do pracy a umiejętnością w pobieraniu zasiłków już wiemy,oczywiście z wyjątkiem Leszczyny.

Obrazek użytkownika kat

04-03-2021 [21:06] - kat | Link:

A ja go nie skreslam....ja ostrzegam przed nowym wynalazkiem na smietniku ambasady TVN-u i rosyjskiej.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Centrystka

04-03-2021 [22:19] - Centrystka | Link:

No i Szymuś H. okazał się za trudnym do pojęcia zarówno przez autora,jak i komentujących ten tekst. Teraz już na pewno PiS będzie miał z kim przegrać.

Obrazek użytkownika sake3

05-03-2021 [10:44] - sake3 | Link:

Słusznie ,słusznie,przecież Szymuś ma tyle do powiedzenia i to w manierze tak powiedzieć żeby nic nie powiedzieć.Tylko dlaczego Pani przy imieniu Szymusia pisze H.a nie całe nazwisko?Przecież nic nie przeskrobał.

Obrazek użytkownika Centrystka

05-03-2021 [17:37] - Centrystka | Link:

Widać,że Ty masz szczególne trudności w pojęciu tego, o czym mówi Szymon H. Zauważ,że nikt tu nie podaje jego pełnego nazwiska, choć wszyscy wiedzą o kogo chodzi, a dla Ciebie jest to najważniejszą kwestią w tym temacie.

Obrazek użytkownika sake3

05-03-2021 [19:52] - sake3 | Link:

@Centrystka,,,,,Jeśli podaje się jedynie inicjał nazwiska to oznacza,że na danej osobie ciąży jakieś podejrzenie.A co można podejrzewać Szymusia? Chyba jedynie o brak charyzmy jak na polityka i lidera za jakiego się uważa.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-03-2021 [11:13] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Posiada konto przez
3 dni 11 godzin
Worek sie rozleciał...sparciał...zgniłki wylatują i nie ma kto pozamiatać podłogi...

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-03-2021 [20:06] - Tomaszek | Link:

Po obrazku poznaję Eulalię Lisównę czy jak jej tam sprzed kilku miesięcy . Mentor przydzielił czy reinkarnacja ?

Obrazek użytkownika Centrystka

05-03-2021 [22:34] - Centrystka | Link:

Ta Eulalia to jakaś twoja zawiedziona miłość czy po prostu nie masz nic do powiedzenia w temacie,ale koniecznie musisz coś chlapnąć?

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-03-2021 [00:18] - Tomaszek | Link:

Uderz w stół , czapka gore . 
Wiesz  , to jest forum ciulu .
Tyle 

Obrazek użytkownika Centrystka

05-03-2021 [22:30] - Centrystka | Link:

Trotel posiada konto przez 3 lata i 1 miesiąc, więc kto pierwszy i bardziej sparciał  i został zgniłkiem - no?