Błogosławiona cisza

Kochani , ile ja lat czekałem żeby te czerwone SZCZUJNIE ZAMILKŁY. Boże , dziękuje!!!To jest święto , że nie musze słuchać , słyszeć co mam myslec  o mojej Polsce w wykonaniu czerwono-krzyzackich BARBARZYNCÓW!!! Boże , niech to trwa wieki. Żądam aby CZERWONE SZCZUJNIE PROWADZIŁY STRAJK BEZ ODWOŁYWANIA . Panie Mateuszu , niech płaca podatki jak obywatele Polscy .Jakie tam 15 % ……. Przywalić im 50% za to ,że tyle lat szczuli Polaka na Polaka. Chyba sobie dzisiaj zaśpiewam „ oto jest dzień …..” Boże dziękuje!!!! Niech ta cisza trwa na wieki.
ps. Składajcie państwo roszczenia za zerwanie umowy , niech płacą za to po 10 zł za dzień , zrywajcie umowy z UPC i innymi za złamanie warunków umowy.....do spodu z lewakami ...do spodu
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-02-2021 [21:56] - NASZ_HENRY | Link:

Sygnatariusze protestu:

Agencja Wydawnicza AGARD Ryszard Pajura
Agora S.A.
AMS S.A.
Bonnier Business
Burda Media Polska
CANAL+
Dziennik Trybuna
Dziennik Wschodni
Edipresse Polska
Eleven Sports Network sp. z o.o.
Gazeta Radomszczańska
Green Content sp. z o.o.
Gremi Media S.A.
Grupa Eurozet
Grupa Interia.pl sp. z. o.o.
Grupa Radiowa Agory sp. z o.o.
Grupa RMF
Grupa Wirtualna Polska
Grupa ZPR
Helios S.A.
Infor Biznes
Kino Polska TV S.A.
Lemon Records sp. z o.o.
Marshal Academy
Music TV sp. z o.o.
Muzo.fm sp. z o.o.
naTemat.pl
Polityka
Polska Press Grupa
Ringier Axel Springer Polska
STAVKA sp. z o.o.
Superstacja sp. z o.o.
Telewizja Polsat sp. z o.o.
Telewizja Puls sp. z o.o.
TIME S.A.
TV Spektrum sp. z o.o.
TVN S.A.
Tygodnik Powiatu Wołowskiego Kurier Gmin
Tygodnik Powszechny
Wydawnictwo Bauer
Wydawnictwo Dominika Księskiego Wulkan
Wydawnictwo Magraf
Wydawnictwo Nowiny
Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze - Tygodnik Podhalański
........

 
Gdyby nie ta cisza  to nie wiedziałbym jak duża jest ta antypolska medialna kupa ☺☻☺☻
 

Obrazek użytkownika kat

10-02-2021 [22:01] - kat | Link:

Witaj, dzięki za upublicznienie tych ............... lewako-krzyzaków......TUSK IM W BRONKA......takie własnie sa proporcje w mediach Polsko-antypolskich.Pozdrówka

Obrazek użytkownika cyborg59

11-02-2021 [20:29] - cyborg59 | Link:

@ NASZ_HENRY 
O akcji dowiedziałem się z internetu. Długo szukałem, aż znalazłem polsatowski program informacyjny, który nadawał czarną planszę. Obserwowane portale działały. To, że nie działały portale reklamowe, pozujące na informacyjne - mało mnie obchodzi! 

Obrazek użytkownika cyborg59

11-02-2021 [20:30] - cyborg59 | Link:

@ NASZ_HENRY 
O akcji dowiedziałem się z internetu. Długo szukałem, aż znalazłem polsatowski program informacyjny, który nadawał czarną planszę. Obserwowane portale działały. To, że nie działały portale reklamowe, pozujące na informacyjne - mało mnie obchodzi! 

Obrazek użytkownika Pers

10-02-2021 [22:53] - Pers | Link:

Kto cie zmuszał do oglądania?
Masochista jesteś?

Obrazek użytkownika cyborg59

11-02-2021 [22:31] - cyborg59 | Link:

@ Pers
Bez przesady! Sprawdzam tylko informacje. Taki upierdliwy już jestem. Wiele z tych źródeł nie istnieje, protest ma  je wypromować.

Obrazek użytkownika jazgdyni

11-02-2021 [02:08] - jazgdyni | Link:

Kacie! Daj grabę.
Przyłączam się do tego wspaniałego uczucia ciszy, pozbawionej, raz wściekłego, innym razem słodko-fałszywego, ujadania. Jak widać, sączono Polakom jad, na kilkudziesięciu telewizyjnych kanałach. Ten ich wrodzony kretynizm i czarne ekrany z napisem, wreszcie ujawnił kto jest kto. A ludziom chyba uzmysłowił kto im miesza w głowie. Od sportu po muzykę.

Nieco mnie zaskoczyło, że taki MTV nie przyłączył się do protestu. Za to bolszewickie Discovery poszło na całość. Czemu zresztą nie ma co się dziwić, bo tą potężną amerykańską korporacją rządzi Rusek. I to najgorszy rodzaj - wzbogacony bolszewik.

Niech te durnie ciągną ten proces użalania się w nieskończoność, nim zdadzą sobie sprawę, że nie strzelają sobie w kolano, lecz prosto w odbyt. A takie rany są paskudne.
Ludzie, nawet najwięksi fanatycy TVNu, Olejnikowej i Kuźniara, po tygodniu oporu nie wytrzymają i zaczną oglądać TVP, Republikę, czy Trwam. I może wtedy się wyleczą i już do TVNu nie powrócą. Tylko ci wrogowie Polski, "tego kraju", wytrzymają finansowo max kilka dni. Bo to teraz "walka na rękę". Kto kogo.

Pozdrawiam

Ps. Dzięki @NASZ_HENRY. Ta lista powinna cały czas być w publicznym obiegu. Uzupełniona przez internetowe szczujnie. Żeby każdy zawsze wiedział, co czyta, czego słucha.

Obrazek użytkownika Jabe

11-02-2021 [08:07] - Jabe | Link:

Gdyby TVP miała coś do zaoferowania, prócz sączenia jadu na kolejne antypolskie „złogi”, nie musiałby się Pan martwić jakimś TVN-em.

Jak tam film o Smoleńsku?

Obrazek użytkownika sake3

11-02-2021 [10:51] - sake3 | Link:

@Jabe....Czyżby film o Smoleńsku wg Pana byłby czymś niewłaściwym,niepotrzebnym,zgoła śmiesznym?

Obrazek użytkownika Jabe

11-02-2021 [12:04] - Jabe | Link:

Zwróciłem tylko uwagę na uroki centralnego zarządzania narodowymi mediami przez arcypatriotów.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-02-2021 [13:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

Skoro, ani Antoni, ani Jarosław nie chcą go pokazać oznacza to, iż straszny kicz to być musi. Oboje gusta mają wyrobione.

Obrazek użytkownika tricolour

11-02-2021 [17:04] - tricolour | Link:

@Sake

On taki jest, jak Pani pisze, wiec go nie nadali...

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-02-2021 [08:51] - Marek1taki | Link:

Żadnej empatii do leminga, a Frank Dreblin współczuje i pisze:
"Dziś oto lemingi zostały oderwane od źródła krynic swych mądrości. Nie wiedzą co mają myśleć, jak komentować, co czuć, jak żyć i kogo nienawidzić."
https://www.salon24.pl/u/takie...

Obrazek użytkownika mada

11-02-2021 [13:06] - mada | Link:

Myślałem, że przyłączę się do strajku - a tu koniec przed początkiem.