Wyb(s)rańcy od Gaciociąga i WOŚA

„Obyś żył ciekawych czasach”….. i żyje !!! Niektórzy mawiają , że to chińskie przysłowie a raczej należałoby rzec , przekleństwo!!! Ja, osobiście mam wrażenie, ze moja Polska cierpi od kilkudziesięciu lat na ustawiczne wylewy czerwonego gówna, przy których gówna z czajki drażnią tylko nos i wzrok a reszta zabija. Banda czerwonych wybr(s)anców zmieniając tylko wygląd i nazwisko szcza i sra nam do farby(J.Zwozniak) .
Cała ta czerwona banda owsików, jandów, gaciociągów to czerwona kasta .Az chcę mi się płakać i tęsknota wielka  ogarnia mnie za słowami „ W imieniu Rzeczypospolitej za zdradę ……..” ….lub żeby tak chociaż można było łeb ogolić „flanelom” za zdradę.
Krycha to takie wrzaskliwe babsko co to ruchem z elementami ADHD , płaczem i wrzaskiem za wielką gwiazdorzyce uchodzi.  Osobiście mam wrażenie , że teatrum uczyła się na przedszkolnych uroczystościach na dzień dziadka i babci oraz topieniu Marzanny z rewolucyjnym okrzykiem „ WYPIERDALAJ ZIMO” I TAK JEJ ZOSTAŁO.
Krótko mówiąc „ Takie elyty jak ich mocodawcy ze wschodu”
Ja to mam taka bekę z tych 200 szczepionych, że szkoda gadać. W oczach wyobraźni widzę uginającego się do kolan szefunia WUM Gaciociąga jak obślinia rączki WIELKICH AKTOREK i DAWCÓW PINIENDZY .Jak wciera sobie maść ,tą żółtą w kolana po kilkugodzinnym oddawaniu hołdu gwiazdeczkom . I tak się bestyjka zawzięła ,że nie POdda się do dymisji. Ukradł lekarzom i personelowi medycznemu 200 szczepionek i ma to w dupie, czerwonej dupie!!!
A następny już za rogiem jak 6 czerwonych króli!!!
Panie ty to widzisz i nie grzmisz. Wielka Orkiestra Świątecznej Aborcji rusza!!!! Dzieci będą zbierały kasę żeby Jułek mógł dopłacić do mordowania ich młodszych braci i sióstr a dziadziom zapewnił godną eutanazje.
Wnioski są proste albo ja jestem wariatem albo świat oszalał i zwariował …
Pewnie zadajecie sobie pytanie gdzie są ich sumienia .Otóż są one czyste bo ich nie używają!!!
I nadal aktualne są słowa „ Aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka zawierucha” na całym świecie. Donald Trump jako moher i ciemnogrodzianin ma już  bana w social mediach…..ciekawe kiedy my dostaniemy bana?
Krycha ja się czuje jakbyś na nas nasrała !!! Krycha , kupę robi się w toalecie( to takie burżuazyjne miejsce gdzie siadasz na desce itd.)a nie jak sowiet w onucach na głowe ….FUJJJJJJ. Nawet na kremlu srają już w toaletach!!!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cyborg59

12-01-2021 [21:49] - cyborg59 | Link:

Senat do dymisji !
Po takim skompromitowaniu uczelni, SENAT a jakaś wewnętrzna komisja, powinien natychmiastowo zawiesić, a po ustaleniu faktów wy....
Skoro senat zanurkował w szambie (w celu przeczekania), to niech sobie czeka bez prawa do kandydowania w wyborach.

Obrazek użytkownika kat

12-01-2021 [21:51] - kat | Link:

Witaj. Cała ta czerwona banda gównia-rzy do DYMISJI....albo raczej do zwolnienia DYSCYPLINARNEGO....pozdrówka

Obrazek użytkownika angela

12-01-2021 [22:38] - angela | Link:

To ja im dalam bana. Fb, instagr, twit, ... aut.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-01-2021 [08:33] - Trotelreiner | Link:

@kat
Słownictwo na Naszych Blogach...gdzie indziej niedopuszczalne!
Nawet na Szmonecie i parówkach,komu chcesz zaimponowac? Tym babszylom pełzającym w rynsztoku po warszawskich ulicach?

A ten wstęp Jandy,wyreżyserowany i nagrywany X razy na Czerskiej...mogłeś sobie darować.

Admin to puścił...jego problem.

Żegnam.

Obrazek użytkownika mada

13-01-2021 [12:31] - mada | Link:

Pan też już zaszczepiony?

Obrazek użytkownika angela

14-01-2021 [13:07] - angela | Link:

To prawda, wulgaryzmy są wszechobecne, klnie dziewczyna, i matka. Przeklinaja dzieci.
Stoi dwoch dziadkównad grobem, i k.. ch... to przerywniki "dyskusji".
Ja reaguję,  szczegolnie na bazarkach, mowie jak wam nie wstyd tak kląć, Pan Bóg slucha, ale tez sie zabezpieczam, zeby umknąć rowerem, szczegolnie od mlodych.😄
 

Obrazek użytkownika Zofia

13-01-2021 [12:02] - Zofia | Link:

Demoralizowano nasz kraj co najmniej od lat 90 -tych XX w. a teraz mamy apogeum tej demoralizacji. Przy milczeniu społeczeństwa robili co chcieli z naczelnym hasłem "róbta co chceta". A teraz jeszcze na sztandary ( raczej na tektury) dopisali wulgaryzmy i nakazują nam wg. tego żyć.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-01-2021 [17:25] - NASZ_HENRY | Link:

Rektor udaje Greka i śpiewa Polakom ich ulubiony utwór  "Polacy, nic się nie stało" ☺

Obrazek użytkownika ir_onia

24-01-2021 [14:19] - ir_onia | Link:

Witaj Kacie!
Chciałabym optymistycznie, ale trudno o optymizm w tych ciekawych czasach.Może tak:Oby nie było gorzej!Oby ta czerwono- różowa banda, która teraz czasem musi się kryc ze swym panowaniem, nie powróciła do poszerzania i pogłębiania swych korytek z błogosławieństwem narodu ,wybrana w demokratycznych wyborach.
Serdecznie pozdrawiam i zdrowia życzę
ir_onia

Obrazek użytkownika kat

10-02-2021 [21:59] - kat | Link:

Witaj Ironio....pozdrówka przesyłam