Niech 2021 będzie rokiem spokoju i powrotu do normalności

Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być naprawdę wolnymi i szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości. Niech będzie on rokiem innym niż 2020, który upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa a najbliższe miesiące niech dadzą nam nadzieję na jego pokonanie. 

Chyba wszyscy mamy już dość tej nowej pandemicznej rzeczywistości. Ale tym bardziej dawajmy innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie... i mimo tego, iż nie zawsze jesteśmy w stanie temu podołać, to choć walczmy ze sobą, aby tak było... Jakże teraz jest ważne, aby być z innymi tak blisko jak to tylko możliwe. Dzwońmy więc do siebie, rozmawiajmy przez komunikator internetowy, by choć w taki sposób móc dawać nadzieję i bliskość naszym najbliższym, ale też i dalszym, którzy również potrzebują nadziei i bliskości drugiego człowieka. Nie pozwólmy aby obostrzenia pandemiczne doprowadzały do samotności... bo jako ludzie do życia potrzebujemy innych. 

Pamiętajmy też o tragicznie zmarłych w 2020 roku, o ofiarach koronawirusa. Niech pozostaną w naszej pamięci i wspomnieniach.

Żyjmy też prawdą i w prawdzie, choć dziś "mówienie prawdy w tej epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem" (G. Orwell). Bądźmy więc takimi rewolucjonistami w głoszeniu prawdy, choćby miano z nas kpić, wyszydzać, śmiać się i zastraszać! Nigdy się nie poddawajmy, nawet gdy wydaje nam się, iż nasz cały świat się zawalił, bo zawsze jest jakaś nadzieja i żyjmy tą nadzieją i przekształcajmy ją w realne życie.

Niech ten Nowy Rok 2021 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, niech stanie się kolejną cegiełką w odbudowie fundamentów naszej narodowej wolności i suwerenności. Niech będzie dla nas wszystkich okresem naszego przebudzenia,  wzajemnego porozumienia i ostatecznego odzyskania naszej Polski.

Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do działań na rzecz innych, na rzecz prawdziwej wolności nas wszystkich. Nie pozwólmy aby niszczono naszą wiarę, nasz katolicyzm, na którym rosła nasza Polska. Bez tej naszej wiary Polski po prostu nie będzie. Czynnie przeciwstawiajmy się lewackim, neomarksistowskim najeźdźcom na nasz kraj i brońmy naszej państwowości, języka, wiary, tradycji, rodziny, bo to wszystko tworzy naszą Polskę. Bez tego zginiemy.  

Szczęść Boże na ten Nowy Rok!

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2020 [19:56] - tricolour | Link:

Niech 2021 będzie rokiem prawdy:

https://businessinsider.com.pl...

Obrazek użytkownika marsie

30-12-2020 [20:46] - marsie | Link:

Faktycznie, niech rok 2021 będzie rokiem prawdy - a jak w to nie wierzysz, poczytaj to- https://biuletynnowy.blogspot.com - może ci się oczka otworzą?

 

Obrazek użytkownika tricolour

31-12-2020 [01:22] - tricolour | Link:

@marsie

To do mnie było? Jesli do mnie, to na co mi się mają oczka otwierać skoro nigdy nie kwestionowalem zalinkowanych spraw?

Moźna odnieść zabawne wrażenie, ze krytyka Pis nieodłacznie wiazać sie musi z negowaniem wyników w tabliczce mnożenia.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

31-12-2020 [01:35] - Zygmunt Korus | Link:

Jak się takie coś czyta to tylko pierdu-pierdu ciśnie się na usta...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [12:37] - krzysztofjaw | Link:

Naprawdę tak Pan myśli? Smutne...
Mimo wszystko życzę zdrowia i spokoju w Nowym Roku

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-12-2020 [10:43] - Pani Anna | Link:

Trudno uwierzyć, że Pan to wszystko pisze poważnie.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [12:41] - krzysztofjaw | Link:

Wie Pani... Akurat 30 grudnia byłem na pogrzebie swojej ukochanej cioci, która przegrała walkę z koronawirusem (powikłania, bowiem osłabiony organizm utorował drogę do odezwania się chorób współistniejących). Czy pisząc o empatii i dawaniu dobra można być niepoważnym? To by świadczyło, że moje człowieczeństwo jest ułomne. Mam nadzieję, że Pani takie nie jest i mimo wszystko zdrowia życzę w Nowym Roku.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-12-2020 [15:51] - Pani Anna | Link:

@Krzysztofijew
zdaje sobie Pan sprawę, że to co Pan pisze, to zwykły szantaż emocjonalny? Kilka lat temu ja byłam na pogrzebie swojego Ojca, który dostał wirusowego zapalenia płuc bedąc już obłożnie chorym i leżącym, ale nikt nie robił z siebie męczennkiów. To, że umiera człowiek już wiekowy i ciężko chory nigdy nie było niczym dziwnym, chociaż zawsze tragicznym dla rodziny. Prawdopodobnie wiekszość z nas umrze właśnie w taki sposób - organizm w pewnym momencie po prostu się podda... Nikt wczesniejdotąd  na cudzej smierci się nie lansował "jaki to ja jestem wspólczujący", ani świat z tego powodu nie stawał. Szkoły były otwarte, szpitale przyjmowały ludzi naprawde chorych, ludzie pracowali i prowadzili własne biznesy. To, co się dzieje jest jedna wielka obłudą, a Pan bierze w tym udział, co nie najlepiej świadczy o człowieczeństwie. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [18:52] - krzysztofjaw | Link:

Proszę zważyć, że w treści notki ani razu nie wspominałem o treści mojej rodzinnej tragedii. Tylko w komentarzu. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-12-2020 [11:25] - NASZ_HENRY | Link:

Władzuni chodzi tylko o to, żeby cała odpowiedzialność za te szczepionki, szczepienia, i zapaść gospodarczą związaną z "pandemią", nie spadła na nią. A że z  gorliwością od początku w tym partycypuje, to i od samego początku za swoje decyzje nie chce być ciągana po sądach, więc serwuje nam teraz zamęt i ogłupianie, używając do tego tanich chwytów marketingowych.
A obieca wszystko, bo i tak nie poniesie żadnych konsekwencji. Dlatego to nie jest realna władza, tylko ludzie wynajęci do lansowania szczepionek, ludzie których po zakończeniu kampanii reklamowej się wymieni. Zareklamują, ogłupią, wcisną lewy towar, zgarną kesz i tyle ich widzieliśmy. Konsekwencje to już będzie zmartwienie innych, którzy przyjdą po nich, tu model postępowania z ciemnym ludem się nie zmienił ☻
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-12-2020 [12:29] - Marek1taki | Link:

"ludzie wynajęci do lansowania szczepionek" - dokładnie tak.
Wystarczy popatrzeć kto się szczepi w pierwszej kolejności. Robią to też dla okazania lojalności. Taka mentalność.
Problem, że propaganda robi swoje i jak część się zaszczepi bez wskazań i nie wiadomo czym to zrobią następną pandemię by zaszczepiło się więcej a kolejny raz bez dowodu szczepienia będzie swoboda przemieszczania jak w Rosji sowieckiej o ile nie w getcie.
Nawiasem mówiąc słyszę, że Francja czeka na własna szczepionkę cały rok a nie kupuje Pfizera.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [12:42] - krzysztofjaw | Link:

Akurat do szczepionek mam duży dystans i nie zamierzam się szczepić. Życzę spokoju i zdrowia w Nowym Roku. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

31-12-2020 [11:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Nie pozwólmy aby niszczono naszą wiarę, nasz katolicyzm, na którym rosła nasza Polska."
Jeśli to co reprezentuje Rydzyk i Jędraszewski to katolicyzm, to  nie ma wyjścia. Wypalić trzeba tę zarazę żywym ogniem. Czego życzę Wszystkim Polakom w 2021 roku

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-12-2020 [19:36] - Tomaszek | Link:

Ks Rydzyk i Abp Jędraszewski 

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-12-2020 [20:19] - Tomaszek | Link:

@ Admin
Albo puść mój post albo pogoń tą małpę kałmucką . Jest niegrzecznie bo tak miało być . Obelgi sam prowokuje to je ma .

Obrazek użytkownika tricolour

31-12-2020 [20:34] - tricolour | Link:

Nie jęcz jak dzieciak.
Odpowiedziałem ci i tez nie doszło i nie jest to powód do płakania w rękaw admina, choć to teraz takie modne...

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-12-2020 [21:44] - Tomaszek | Link:

To rzeczywiście skandal . Małpę to rozumiem że chroni , zresztą popatrz na jego zdjęcie profilowe . Ale dlaczego ludziom nie da pogadać ?
Najlepszego w Nowym Roku . 
Tobie Admin też 
i grzeczny bądź bo jak ci Św Mikołaj rózgi nie przyniósł to nic straconego . Dzied Maroz jeszcze rabotajet . 

Obrazek użytkownika admin

31-12-2020 [22:23] - admin | Link:

Dzięki Tomaszek i Najlepszego w 2021. 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

31-12-2020 [12:12] - Kazimierz Kozio... | Link:

sam uplyw czasu niewiele zmieni w 2021. domyslnie kazdy(prawie) zyczylby sobie wygasniecia "pandemi". ale to sie nie stanie bez realnej zawieruchy wojennej lub nadnaturalnej interwencji. mielismy wlasnie doskonaly przyklad kiedy trzesienie ziemi w chorwacji natychmiast uniewaznilo lockdown jako malo istotny bzdet dobry na czasy powolnego podgrzewania zaby.

Obrazek użytkownika angela

31-12-2020 [13:56] - angela | Link:

Co z tego, ze komunistyczne partie zdelegalizuja, jak czerwonych  muchomorow ci u nas dosc, a zakamuflowanych sromotnikow jeszcze wiecej.
Lewactwo chce prawdy. Lewactwo i prawda to jakies gigantyczne nieporozumienie. 
Zapewne komuszej prawdy.
A  dyrektor Radia Maryja, szczegolnie znienawidzony, bo to radio i tv mowi prawde. Nie komuszą " prawde" , tzn antypolski falsz i totalne zaklamanie.
Arcybiskup Jedraszewski tez nie pasuje, bo nazywa rzeczy po imieniu.
Powinna byc, nie delegalizacja, ale banicja dla zdrajcow. 
Nie kazdy ma mozliwosc, jak Tusk na banicje , dlatego ryją jak krety pod Polską,  probujac wszedzie wsadzic swoje slepe ryje i ryc. 
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [18:51] - krzysztofjaw | Link:

angela. Dziękuję za słowo wsparcia. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Obrazek użytkownika angela

01-01-2021 [17:19] - angela | Link:

Dziękuję,  życzę również wszystkiego najlepszego 2021.
Niech Pan pisze i nie przejmuje, czerwone muchomory były i będą,  a prawdy boją się jak ognia.

Obrazek użytkownika sake3

31-12-2020 [17:21] - sake3 | Link:

Jak widać dzisiaj nawet złożenie zwykłych życzeń jest czynnością ryzykowną albo zgoła uchodzacą za niestosowną i poddaną krytyce.Jednych odbiorców życzenia rozsmieszają bo to pierdu-pierdu,drudzy z uporem poruszają temat antyszczepionkowy i pandemii,dla jeszcze innych zyczenia to powód antyklerykalnych ataków.A przecież można odpowiedzieć również życzeniami,lub nie pisac nic,albo potraktować je zdawkowo.Nie potraficie,nie jesteście wspólnotą? Ja życzę autorowi notki i komentatorom NB wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem. Zdrowia szczęścia ,pomyślności dla wszystkich już o rok starszych.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-12-2020 [18:50] - krzysztofjaw | Link:

Myślę podobnie i życzę wszystkiego najlepszego. Po co ośmieszać coś co jest naturalnie ludzkie i pisane z serca?

Obrazek użytkownika admin

31-12-2020 [22:24] - admin | Link:

Jak najcelniejszych komentarzy bez nadużywania wyrazów życzę w 2021 wszystkim na NB!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-12-2020 [22:37] - Imć Waszeć | Link:

W nowym 2021 roku życzę wszystkim złamania umowy Okrągłego Stołu. I tyle na razie wystarczy ;)