Polska wytrzyma ten atak!

Moskwa idzie z "duchem czasu" czyli przyłącza się do ogólnej agresji na Polskę. A to żąda jakichś nieistniejących taśm z niby ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich tuż przed tragedią smoleńską z roku 2010 a to znów podważa swoją winę katyńską z roku 1940 zrzucając ją ponownie na nazistów, przy czym nawet już nie mówi o Niemcach. Nie mówię ogólnie o Rosjanach, ale jedynie o ośrodku decyzyjnym, który znajduje się w Moskwie pod wodzą W. Putina a to jest jest zasadnicza różnica. 

O nowoczesnej agresji na Polskę dokonywaną przez Niemcy przy pomocy UE wielokrotnie pisałem. Pod przykrywką mitycznej praworządności po raz kolejny chcą nas sobie podporządkować. Nic się nie zmienili przez tysiąc lat. Aż szkoda sobie strzępić klawiatury, przy czym należy sobie zdawać sprawę, że tak naprawdę Niemcy stłamsili już większość krajów unijnych i dziś - po Brexicie - są jedynym decydentem w Unii Europejskiej. A przynajmniej tak im się wydaje, bo tak naprawdę to też odgrywają rolę "pionków" w wielkiej grze nowej, neomarksistowskiej lewicy nadzorowanej i sterowanej przez kreatorów nowego świata. Ci komuniści nowego świata chcą zniszczyć "stary ład" i wprowadzić swój: jeden wielokulturowy świat, jeden zdehumanizowany i homogeniczny oraz ubezwłasnowolniony człowiek, jedno państwo, jeden rząd, jedna religia, jedna wielka władza i masa poddanych... coraz mniejsza masa dzięki depopulacji wszelkimi metodami.  

Niemniej obecne działania unijnej prezydencji Niemiec są odrażające. Dążenie do złamania traktatów unijnych tylko dlatego, żeby doprowadzić do zmiany rządów w krajach niepokornych a tym samym pozbyć się "ostatnich przeszkód" w drodze do budowy jednolitego i scentralizowanego Państwa Europejskiego (swoistej IV Rzeszy, Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, ZSRR-bis) należy traktować jako akt agresji wobec Polski i Węgier. A już fakt, że robi się to wykorzystując kryzys związany z pandemią koronawirusa skłania do jak najgorszych historycznych skojarzeń z tym krajem. 

Żydzi są wobec Polski jak zwykle negatywnie nastwieni. Może nawet nie indywidualnie, ale w swojej masie. Tak są wychowywani i nie dzieje się to przypadkowo: jak dotąd Przedsiębiorstwo Holocaust uzyskało już niemal wszystko od wszystkich więc teraz (co łatwo przewidzieli) trzeba było znaleźć innego winnego, więc padło na Polskę i Polaków a jako, że nasze stosunki są z winy Żydów delikatnie pisząc (też o tym pisałem wielokrotnie w swoim cyklu o Talmudzie) trudne to jest to dla nich tym łatwiejsze. A do tego mają wsparcie Niemców, którzy chętnie pozbyliby się roli jedynych winnych gehennie II Wojny Światowej. 

Ze strony USA jak na razie jeszcze nie słyszymy "praworządnych" lewicowych pokrzyków, ale - przy ostatecznej wygranej J. Bidena - na pewno nastąpią. Jest to dla nas dużo niebezpieczeństwo, bo gdyby w swojej niefrasobliwości J. Biden "odpuścił sobie" Europę to nasza przyszłość rysuje się nieciekawie. 

Pozostaje jeszcze grupa, która atakuje Polskę i Polaków z niby polskich pozycji. To ten żenujący Strajk Kobiet, totalna targowicka opozycja, jacyś celebrycie duszący się polskością, itd. To jest najbardziej smutne. Bo nawet można by się zgodzić, że jacyś obcy nie darzą nas sympatią, ale gdy ci niby Polacy uderzają w nas, to jest to przygnębiające. 

Oczywiście nikt logicznie myślący nie może powiedzieć, że działania na szkodę Polski mogą być w jakiś pokrętny sposób tłumaczone jako działania dla jej dobra. Zarówno SK jak i opozycyjna współczesna Targowica są jej zdrajcami. Podobnie czy można być na tyle zmanipulowanym, żeby wierzyć, iż jakikolwiek efekty ich działań mogą nieść ze sobą coś dobrego dla Polski? 

Nikt też nie może mieć wątpliwości, że zmasowany i zintegrowany czasowo zewnętrzny i wewnętrzny atak na Polskę jest czymś przypadkowym. Tak nie jest. 

Właśnie teraz w czasie prezydencji Niemiec w UE, negocjacji w sprawie unijnego budżetu, prawdopodobnej przegranej D. Trumpa a tym samym powrotu Niemic do dominacji w Europie, globalnego ataku lewactwa na nasze wartości i chęci przez niego zbudowania nowego i zlaicyzowanego świata, pandemii koronawirusa i kryzysu z nią związanego ujawniły się wszystkie antypolskie siły. I to wszystkie w jednym czasie i dobrze zorganizowane.  

Cóż nam pozostaje? 

Nic, tylko obrona naszej polskości i wartości, które stały za powstaniem Unii Europejskiej. Te wartości o fundamencie chrześcijańskim na przestrzeni wieków były podwaliną rozwoju wszystkich krajów europejskich i pozwoliły na rozwinięcie potęgi innych, nawet zaoceanicznych krajów takich jak chociażby USA. 

Wierzę, że zwyciężymy... że Polska wytrzyma ten atak i po raz kolejny w dziejach obronimy naturalne człowieczeństwo a tym samym nie tylko całą Europę. Wierzę też, że będzie to zapisane jako kolejna zwycięska bitwa w dziejach świata.  

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2020 [22:00] - Pers | Link:

Cieszy mnie optymizm Autora ale skąd oczekiwać pomocy?
Nawet policja nadzorowana przez PiS chroni wściekłe macice a pałuje patriotów.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

25-11-2020 [22:35] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Tym razem  tekst tego autora  nie wymaga żadnych komentarzy,wystarczą cytaty (kursywą),żebywykazać jego stan wiedzy i umysłu,a wdzięczny czytelnik sam sobie dopowie...
Moskwa idzie z "duchem czasu" czyli przyłącza się do ogólnej agresji na Polskę.
O nowoczesnej agresji na Polskę dokonywaną przez Niemcy przy pomocy UE wielokrotnie pisałem. Jest się czym pochwalić!
Pod przykrywką mitycznej praworządności (?)po raz kolejny chcą nas sobie podporządkować.
a dalej już o światowym rządzie (żydowsko-masonerskim),który zburzy stary ład i t.p.,i t.d.,etc.powtarzane starej jak świat spiskowej teorii dziejów: ..​neomarksistowskiej lewicy nadzorowanej i sterowanej przez kreatorów nowego świat​a​, i właśnie dlatego wszystko to
należy traktować jako akt agresji wobec Polski i Węgier (!)
O strajku kobiet bredzenie autora sięga zenitu: Bo nawet można by się zgodzić, że jacyś obcy nie darzą nas sympatią, ale gdy ci niby Polacy (!) uderzają w nas (czyli w tzw zjednoczoną tzw.prawicę czyli rząd dojnej zmiany), to jest to przygnębiające.
Zarówno SK jak i opozycyjna współczesna Targowica są jej ​(Polski,a tak naprawdę PiSu)​zdrajcami (?)

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-11-2020 [22:48] - Marek1taki | Link:

Było kwestią czasu żądanie Rosjan byśmy im zwrócili wrak Tupolewa.

Obrazek użytkownika Jabe

25-11-2020 [23:14] - Jabe | Link:

Wszystkich powinno niepokoić, że praworządność jest mityczna, bo taki stan rzeczy zagraża każdemu.

A co do zmasowanego ataku, proszę łaskawie nie histeryzować. Gdy Polska będzie prowadzić własną politykę, oprze się nie takim atakom, jak to już bywało. No ale skoro Polska własnej polityki nie prowadzi, a jest tylko chłopcem do bicia i na posyłki, to, gdy każą, zapłaci. W tym problem.

Obrazek użytkownika sake3

26-11-2020 [09:36] - sake3 | Link:

A co nas obchodzi ,,cała Europa'' i jej obrona?Nauczmy sie wreszcie bronić naszych interesów,naszych spraw.Czy doswiadczenia sprzed lat niczego nie są w stanie nas nauczyć? Bierzemy ciagle na siebie jakieś obowiązki obrony Europy i świata nie otrzymując nic w zamian oprócz szyderstw,kłamstw i obrzucania blotem.Czy Sobieski doczekał sie choć pomnika w tej zakichanej Europie,czy ktokolwiek wie jakie znaczenie miała Bitwa Warszawska,wkład Polaków w zwyciestwo w II-iej WŚ?Skądże przeciez cały świat wie,że w czasie wojny zabijaliśmy Żydów których bronili dobrzy Niemcy,a po wojnie w Norymberdze sądzono jakiś niewiadomego pochodzenia ,,mężczyzn'',Za rok lub dwa okaże sie,że owi mężczyxni to byli Polacy.Śmiac mi się chce jak słysze patetyczne slowa jak to będziemy chrystianizować całą Europę,no już to nawet widzę.Sytuacja jaką mamy teraz zgotowaną przez sprzedajną opozycję az sie prosi żebyśmy wreszcie realnie zaczeli myśleć,twardo stali na ziemi.Dlaczego zamiast ociekających patosem wyświechtanych słów,uciekania sie do historii,klęsk,zwycięstw nie patrzymy na obecny stan gospodarki,polskich inwestycji/Przecież one są,tylko nikogo nie interesują.widać to na portalach imternetowych gdzie pod informacjami i notkami o gospodarce nie ma żadnych komentarzy ani żadnej dyskusji.Czyżby w Polsce gospodarka stoi albo jej wcale nie ma?Czy tak wazne dla bezpieczeństwa kraju sprawy jak energetyka,idea Trójmorza nie są godne opisania zamiast wzniosłych ,okrągłych słówek? 

Obrazek użytkownika angela

26-11-2020 [14:18] - angela | Link:

Im Polska lepiej sobie radzi gospodarczo, tym wieksza wściekłość narasta we wrogach ojczyzny, bo wiedzą,  ze wymyka się im z łap.
Zapewniamy, ze pilnowana jest praworzadnosc w wydawaniu unijnych pieniędzy,  przeciez im chodzi o nie praworządność,  nie wydawanie, a zwrot do unii.
Co bylo jak PiS przejął wladze, miliony niewykorzystanych pieniedzy na inwestycje i bliski koniec perspektywy.
Nocami , premier Morawiecki i rzad pracowali żeby nie puścić tych pieniędzy. 
Ile zagranica czerpala miliardow na karuzelach vatowskich, a teraz nic .
Im zdrajcow Polski potrzeba, bo popiera swoj swego, a teraz widac, ze cala ta unia to jeden wielki......,  niech kazdy sobie dopisze sam.

Obrazek użytkownika Jabe

26-11-2020 [14:30] - Jabe | Link:

Jeszcze kilka miesięcy kowidowego szaleństwa, a będzie lebioda plus.

Obrazek użytkownika tricolour

26-11-2020 [14:33] - tricolour | Link:

@Angela

Znow sie marzą kartki na kiełbasę, wyjazdy do Jugoslawii i kupowanie futer w Atenach? Nie widzisz jaka to żenada, by mówić o prostych czynnościach - jak wypoczynek czy zakup - kategoriami jakiegoś wydarzenia?

W telewizorze kazali przestać lubić Unię? To dobrze, ruskie wojsko lubi Polki.

Obrazek użytkownika sake3

26-11-2020 [16:33] - sake3 | Link:

Nie trzeba tego wiedzieć z telewizora,że UE niespecjalnie Polaków lubi.No może z wyjątkiem tuskoidalnych,będących raczej osobnikami polskojęzycznymi niż Polakami.UE sięga po wiele środków nacisku ,terroru politycznego wykorzystujących do tego miernych europosłów z Polski i innych krajów którzy nawet nie mają pojęcia jak Polska wygląda i wolą zachowawczo popiskiwać przeciwko rządowi.No bo cóż reprezentuje sobą taka Jourova oprócz zeza,albo szczerbaty i wiecznie brudny idiota i poszukiwacz faszyzmu Verhofstadt?

Obrazek użytkownika tricolour

26-11-2020 [18:03] - tricolour | Link:

@Sake

Weż kobieto przestań z atakowaniem cudzej urody - jeden ma zeza, drugi boi sie dentysty i zieje czarną jamą, strateg genialny. Zresztą każda podbabciała kobieta niczyjej uwagi już nie zwraca właśnie ze względów estetycznych więc naprawdę daj spokój...

Obrazek użytkownika sake3

26-11-2020 [19:49] - sake3 | Link:

Zabolało? Aha,rozumiem tylko wam wolno krytykować,wyszydzaćopluwać,my tylko na kolanach mamy czapkować.W pokorze i milczeniu.

Obrazek użytkownika tricolour

26-11-2020 [21:17] - tricolour | Link:

@Sake

Może by zabolało gdybyś zdjęcie opublikowała...

Obrazek użytkownika tricolour

26-11-2020 [18:07] - tricolour | Link:

@Sake

A tak przy okazji porównaj sobie Jourovą, do tego:

https://www.o2.pl/informacje/p...

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-11-2020 [20:03] - hr.Levak-Levatzky | Link:

"No bo cóż reprezentuje sobą taka Jourova oprócz zeza,albo szczerbaty i wiecznie brudny idiota i poszukiwacz faszyzmu Verhofstadt?"
Oprócz zatwardziałego kompleksu fizjonomicznego Xenna/Sake znowu popisała się pakietem wiedzy telewizyjne jz TVPiS-Info, i to niemal dosłownie powtórzonej. Należą się 3 Angele z dwoma plusami - gratuluję!

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

26-11-2020 [19:58] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Angela
okazała się być kobietą niedyskretną wielce: publicznie zdradziła,że z premierem Matołuszkiem Kłamczuszkiem spędzała noce. Bo skąd by wiedziała,że on po nocach nie sypia - hę? I za to w skali angelicznej się jej należą dwie statuetki  brązowe z plusem,no!

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

26-11-2020 [18:43] - Piotr Węcław | Link:

Nie tylko optymistyczna ale i celna analiza.