Kuglarze i PISanki

Się narobiło a jak mawia „gwiazda” dwóch teatrów nieźle nasrało się w kraju. Spokojnie było , sympatycznie dzielnie walczyli my z korona wirusem , z pieniędzy PFR chłopaki se kupowały nowe audice i porschaki a co zostało to na lokaty ( nie wszyscy oczywiście) tylko Ci co mieli za dużo .Totalne rozdawnictwo bez pomyślunku . Potem futrzaki ( kocham zwierzęta) , odkupowanie chryzantem no i BOMBA 400 baniek dla kuglarzy !!! Zawieszają członków , zaraz odwieszają jak dochodzi do rewolty. TOTALNY CHAOS!!! Policja leje patriotów na 11 listopada a Czarownice malują kościoły , wulgaryzują życie , biją księży , ŁAMIĄ PRZEPISY O COWIDZIE i NIC . Do jasnej cholery CZY TU JESZCZE KTOS RZĄDZI??? Chciałoby się zawołać gdzie jest policja ? Policja ma swoje zadania i to niekoniecznie są zadania rządu PIS  ale tak to jest jak się ma za urzędników pozostałości po komunie. Wnioski bardzo proste…… odpowiedzialni na bruk!!!
Mam takiego wkurwa , że składam wniosek do tego co rozdaje 400 baniek kuglarzom aby zapłacił
- gastronomom za setki tysięcy niewysmażonych kotletów schabowych
- hotelarzom za wszystkie niewynajęte pokoje
- fryzjerom za nieogolone głowy
- transportowcom za każde niezajęte miejsce w autokarze
Itd…………………………………………..itd ( niech sobie każdy wpisze produkty ze swojej branzy) aż do totalnego zidiocenia i upadku państwa.
Czemu kuglarze zgarniają setki tysięcy ….. to już nie ma postojowego? Cała pracująca Polska bierze postojowe albo ulgę w podatkach na ZUS i US a tu jakieś święte krowy ????
BOLSZEWIZM NA MAKSA !!!!Kupujecie artystów?
Algorytmy cholera ….. algorytmy !!!
Ile firm nie dostało pomocy i zdycha bo nie miało na 31.12.2019 zatrudnionego pracownika na umowę !!! ALGORYTMY!!!
Niech Gliński wykupi wszystkie bilety do teatrów u Jandy a ona uroczyście na pana ministra narobi !!!
Kochane pisiorki poczuliście władzę? Nie słuchacie ulicy? Nie konsultujecie!
PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM!
Zamiast zebrać swoich stronników i rozprawić się z czerwonymi , odzyskać dla Polaków sądy , prawo ,policje wdajecie się w bezsensowne wojenki.
A jak po pandemii wypuścicie na nas skarbowych żeby nas rabowali bo się maszynka do druku pieniędzy popsuje to mówię wam bardzo prosto
ZAGLĄDAJCIE DO FIRM , ZAGLĄDAJCIE DO PORTFELI I WALIZ DO DUPY NIE ZAGLĄDAJCIE BO TAM MAM TEN WASZ SOCJALIZM !!!
 ps. Prosze o odpowiedż jak to jest z tymi testami ? Wykonali testów 70 000 - 25 000 zakazonych a dzisiaj sukces .... tylko 19 000 zakazonych ale testów wykonali 44 000 . A co by było jakby wykonać 1 000 000 testów? To pytanie zostawiam bez odpowiedzi wnioski nasuwają się same!!
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

17-11-2020 [19:32] - Trotelreiner | Link:

Ja od dawna piszę to samo,tylko mniej nerwowo...
I już mnie mają za wszystko...co złe...nawet za zdrajcę i IX kolumnę.
Cześć Bracie Kacie!

Obrazek użytkownika kat

17-11-2020 [19:35] - kat | Link:

Witaj.Wole tych co mówią prawde w oczy niż szczują za plecami.Pozdrówka

Obrazek użytkownika Jabe

17-11-2020 [19:40] - Jabe | Link:

Sto lat temu nie robili żadnych testów i koronawirusa nie było. To jest metoda! Tylko że tak na szczepionkach się nie zarobi.

Obrazek użytkownika kat

17-11-2020 [20:19] - kat | Link:

Nie zarobi się na szczepionkach , nie przejmie się interesow , nie wyeliminuje się słabych....pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-11-2020 [19:47] - NASZ_HENRY | Link:

Widzę że i Ciebie agent Glińskiego Algorytm futrujący komitet wyborczy Bronka Komorowskiego potrafił wkurzyć.W sprawie covida i prognoz zajrzyj  do moich komentarzy i linków tutaj
https://coryllus.pl/oferty/
Testy na Covid funkcjonują podobnie  jak testy ciążowe, robi się je tylko w udokumentowanych przypadkach. Obecnie w porównaniu z wiosną testów robi się kilka razy więcej ale zarażonych jest 100 razy więcej. 3maj się przeciągów, teraz to zdrowo ☺

 

Obrazek użytkownika kat

17-11-2020 [20:19] - kat | Link:

Dzięki za info.......pozdrówka

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-11-2020 [20:37] - Marek1taki | Link:

Dobry przykład do uwalenia. Różnica jest drobna. Nie ma ciąż bezobjawowych.
Łopatologicznie:
Dodatni test ciążowy = ciąża w sposób graniczący z pewnością bo ma wysoką czułość i specyficzność.
Dodatni test na koronawirusa = pewne prawdopodobieństwo obecności wirusa w próbce. Do zakażenia w postaci nosicielstwa, choroby i zgonu z tego powodu droga daleka. Należy na tej drodze wykluczyć inne przyczyny. Brak jest porównania zastosowanych metod. Różnych pod względem m.in. czułości i specyficzności, ale też kryteriów (tak lubianych przez ekspertów) do przeprowadzenia testu. Brak wiarygodnej  dokumentacji dotyczącej wywiadu chorobowego i innych badań u testowanych. Porównuje się w związku z tym dane zbierane różnymi metodami. Jedynymi cechami jest wynik +/- i data.
Co niby ma wynikać z faktu, że w miarę trwania epidemii rośnie liczba dodatnich testów? To oczywiste. Manipulowanie liczbą testów do uzyskania wzrostów i spadków tzw. zachorowań i zgonów dokonuje się w okresie dni i tygodni a nie w porównaniu z wiosną.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-11-2020 [20:37] - Pani Anna | Link:

@Nasz Henry nigdy nie tracę okazji, żeby się czegoś nowego dowiedzieć/nauczyć, czy mogę zatem prosic o rozwinięcie myśli: " testy ciążowe robi się tylko w udokumentowanych przypadkach"?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-11-2020 [11:42] - NASZ_HENRY | Link:

Bardzo chwalebna zasada, dlatego należy doczytać komentarze w załączonym linku ☺
 

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2020 [19:57] - tricolour | Link:

Uuuuu...

... widzę, że koledzy zaczynają przeglądac na oczy i otwarcie mówić...

Idzie nowe.

Obrazek użytkownika kat

17-11-2020 [20:20] - kat | Link:

spadaj dziadu

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2020 [20:45] - tricolour | Link:

Nie. Mowy nie ma...

Obrazek użytkownika angela

18-11-2020 [18:39] - angela | Link:

@Kat, i myślisz, że PRAWDĄ  z trollami coś zrobisz.
To dyzurne antypolskie szkodniki,  co zatruwają powietrze,  gdzie się da, i jak da .
 

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2020 [20:39] - sake3 | Link:

Nie spijajcie tak sobie z dzióbków panowie wspólnych treści.Zamiast wprowadzania takiej nerwowej atmosfery ,wizjonerskich przepowiedni jedzcie do Brukseli,przywieźcie Tuska w walizce nie czekając aż sam to zrobi na białym koniu.Wreszcie nie będziecie się aż tak denerwować ,że prawdopodobieństwo zawału wam grozi.I będzie tak jak było idyllicznie i cudownie a co najwazniejsze bez PiSu.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

17-11-2020 [21:08] - Roz Sądek | Link:

Toście się tu dobrali jak w korcu maku.
Jedyny w swoim rodzaju trust, a właściwie sabat dyletantów od prawie roku bije pianę, a wszystkie ogłaszane opinie, heh wnioski, wizje,  KONKLUZJE(!), me_cy_je!, już w maju miały metrowe brody, a tu nic, dalej biją, dzienną porcję marnej piany. Nie czujecie dyskomfortu, że wszysko, absolutnie wszystko co piszecie, to n-te popłuczyny tego co już kiedyś napisano. Że nie ma w tym grama odkrywczości, bo jak ma być, skoro dobraliście się z jednego klucza - wg niekompetencji medycznej i politycznej. No, może przesadziłem, może jednak jesteście medykami i politykami? Nie?
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-11-2020 [07:56] - Marek1taki | Link:

Panie Rozsądek, Pan to byś się inhalował cyklonem B i mówił, że to anyżek.

Obrazek użytkownika HenrykH.

18-11-2020 [19:28] - HenrykH. | Link:

ps. Prosze o odpowiedż jak to jest z tymi testami ? Wykonali testów 70 000 - 25 000 zakazonych a dzisiaj sukces .... tylko 19 000 zakazonych ale testów wykonali 44 000
1.Testy nie są robione z łapanki:) .Po prostu taka ilość chorych miała określone objawy..Uważa Pan że powinno się ilości ukrywać?
2.Racjonalnie myśląc ,ZP ma koło 40% jak Pan może domagać się wywalenia   sądów itd.itp....no pls  10 lat prezydentem był Kwach a pan tu takie rzeczy.
Kiedyś (w 2005)powiedziałem że wrogiem PO nie jest PiS i odwrotnie a reszta po komuszego szamba.Dużo ludzi wtedy myślało podobnie:)
Odpisalem .
Ale  za " pi"siorki" powiem tak:pycha ,upadek ,te kurewskie teksty od Korwina  czytam od 92 roku.Pokłócili nas te czerwone mendy i nic tego nie zasypie.