Aborcja to nie jest środek antykoncepcyjny

Art. 38
Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.
Barbaria i Sparta przy pomocy lewactwa sieje zamęt !!!!!!
Kocham Kobiety i szanuje ich prawa .Nawet prawo do zabicia dziecka!!!! Nie mnie oceniać sytuacje w której znalazła się Kobieta w przypadku gdy ojciec dziecka ma „nowe życie w dupie” , gdy rodzina mówi wypierdalaj……………
Rozumiem i płacze …………..
Dziwi mnie tylko jedno , jak te tysiące Kobiet używają swej waginy bez pomyślunku  i płodności we współczesnym świecie……
Wy, które dajecie życie , Wy które macie najważniejszy dar w życiu ludzi „dawania życia nowemu człowiekowi dajecie dupy byle komu i dajecie się zapłodnić…….
Ja, KATol , dziwie się że Wy ,które możecie czuć nowe życie pod swoim sercem chcecie je ZABIC ?????
Na ulicach młode Kobiety ale tam nie ma rozumu jest BARBARIA I SPARTA…………
To proponuje aby wprowadzić aborcje do 18 roku życia …..    a eutanazje od 18 roku życia ……NIECH LEK NA WIECZNOSC NIE DOTYCZY SŁABYCH ALE KAZDEGO…….. NIECH KAZDEGO Z NAS MOŻNA ZABIC!!!
Do qrwy nędzy…….nazywajmy rzeczy po imieniu …..aborcja to zabójstwo , eutanazja to zabójstwo CZY MASZ PRAWO DO TEGO ???? MASZ!!!  CZY Z NIEGO SKORZYSTASZ????? Sam / sama sobie odpowieez….
Ps. Przychodzi matka z pięciolatkiem w ciąży do lekarza  i mówi …. Chcę usunąć dziecko …. A lekarz jej odpowiada „ To może zabijmy pięciolatka i dajmy szanse temu co żyje w twoim łonie ?
Kobiety ….. kocham was ….. ale  opamiętajcie się w tym idiotycznym zlewaceniu ……….
NA POHYBEL KOMUNIE
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [07:36] - Czesław2 | Link:

Sąsiadka ma blondynka, ona też by chciała, ale tylko jednego.

Obrazek użytkownika Zofia

27-10-2020 [18:03] - Zofia | Link:

Bardzo dobrze to ująłeś. Ja od siebie dodam po co mordować (obciążać swoje i lekarza sumienie) jak można się poddać sterylizacji i wtedy hulaj dusza i partnerów bez liku, ale pod warunkiem że ten zabieg będzie na własny koszt. I sprawa rozwiązana.

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [21:39] - sake3 | Link:

Po co sterylizacja jako prostsza metoda? Przecież te protestujące mają w nosie sprawy dzieci chorych czy zdrowych.Ich zadaniem jest obalenie rządu,zniszczenie Kościoła,bo można przejąć władzę po PiS-ie a majątki i budynki kościelne zagrabić dla siebie.Przecież te dwie wiedźmy Lempart i Wielgusowa nawet tego nie ukrywają i do tego nawołują.W końcu za to im Soros i Gates płacą.