Kula śniegowa terroryzmu i przestępczości!

Krótko, bo tak naprawdę jeszcze nic nie wiemy, ale...

Sytuacja w Monachium tylko potwierdziła bezradność Zachodniej Europy wobec terroryzmu, ale też i ogólnie wobec przestępczości.

Dziesiątki lat europejskiego (ale nie tylko) panowania lewacko-demoliberalnej Nowej Lewicy, niszczącej wszystko na czym została zbudowana Europa, kompletnie wyjałowiła instynkt samozachowawczy tamtejszych Europejczyków. Stali się bezwolnymi z radością idącymi na rzeź baranami... podobnie zresztą jak robią to zwierzątka - lemingi.

Pisałem wielokrotnie o tym zjawisku... Politpoprawność polityczna, multi-kulti, gender, zniszczenie chrześcijańskiego fundamentu duchowego to jedne z podstawowych przyczyn stanu obecnej Zachodniej Europy i w sumie nie tylko jej.

Nie czas poszukiwać teraz ewentualnych osobowych lub organizacyjnych organizatorów całego obecnego zamieszania w Europie. Jeżeli tacy są, to zapewne należy ich szukać w kręgach finansowo-korporacyjnych tzw. NWO-owców.

Obecnie problemem jest zalew islamizmu na Europę. To on jak na razie jest źródłem terroru i powstającego chaosu.

Dziś trzeba przede wszystkim odsunąć europejskie elity od władzy i zacząć się bronić. Najwyższy na to czas.

Ani jednego więcej islamisty w Europie, stosowanie ostrych kar zbiorowych w postaci np.: wydalania islamistów z Europy, zabierania im zachodniego obywatelstwa, likwidowania meczetów i aresztowanie imamów, zakazu noszenia przez kobiety strojów islamskich, zakazu noszenia brody, zakazu wielożeństwa, zakazu publicznego okazywania religijnych obrzędów i modlitw muzułmańskich, publiczne lub medialne egzekucje sprawców-terrorystów z jednoczesnym pozbawieniem ich honoru i możliwości tzw. wejścia ich "do muzułmańskiego pośmiertnego raju" (metody drastyczne, ale tylko siła oraz ewentualna utrata koranicznego honoru może ich powstrzymać), likwidacja dzielnic muzułmańskich, pisemny wymóg lojalności wobec określonego państwa i jego prawa. Gdy to nie pomoże to należy zakazać islamu w Europie.

Ale jest jeszcze inny aspekt pobłażania przez elity europejskie terrorystycznym islamistom  i braku odpowiedniej reakcji na ich terroryzm.

Oprócz oczywiście zachęcania ich przez ową europejską bezradność do eskalacji ich agresji to... sytuacja ta też powoduje aktywizację różnych psychopatów, przestępców i morderców oraz różnych fanatyków (religijnych, politycznych, obyczajowych, ideologicznych, etc.), którzy nawet nie będąc wyznawcami islamu zobaczyli dla siebie "zielone światło" do realizacji ich psychopatycznych i morderczych celów. Mogą teraz hasać do woli. I zawsze mogą np. zwalić to na islam i krzyczeć w momencie morderstw słowa o Allachu. Kiedyś się bali... dziś już nie muszą.

Kula śniegowa terroryzmu i przestępczości się toczy i jest coraz większa.

Pobłażanie, chora tolerancja, lewackość, multi, kulti, słabość Europy... muszą zostać powstrzymane. Lewackość i demoliberalizm winny również zostać zakazane jako antyludzkie i generujące przemoc wobec ludzi oraz ich śmierć: duchową, emocjonalną, intelektualną i fizyczną.

To tyle... emocjonalnie, ale żarty się skończyły!

Nie pozdrawiam, bo to nie na miejscu

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-07-2016 [22:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

"stosowanie ostrych kar zbiorowych", "publiczne lub medialne egzekucje", "zakazu noszenia brody" =
"aktywizację różnych psychopatów", "różnych fanatyków (religijnych, politycznych, obyczajowych, ideologicznych, etc.),"

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

22-07-2016 [22:20] - krzysztofjaw | Link:

W emocjach zapomniałem jeszcze o jednym - powszechny dostęp do broni. Gdyby ktoś w monachijskim centrum handlowym miał broń... to byłoby krótko...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-07-2016 [22:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

Mogło by to się skończyć tym że np. młody Wildstein ze względu na swoją brodę skazany byłby na zakupy wyłącznie on-line.

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2016 [15:55] - Jabe | Link:

Ludzie mają być skazani na państwo. Posiadanie przez obywateli broni jest rażącym naruszeniem tej zasady.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

23-07-2016 [00:16] - 3rdOf9 | Link:

Z tym posiadaniem broni, to może być kiepsko: ROMB kombinuje jak zmienić, żeby nic się nie zmieniło a świadomość społeczeństwa marna...

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2016 [05:10] - mmisiek | Link:

Jeśli jest to celowa operacja posiania chaosu w Europie, a wiele na to chyba wskazuje, to prędzej skończy się czerwonym zamordyzmem i Związkiem Sowieckim v2.0 niż odsunięciem od władzy obecnych "elit", które za tym stoją.

Obrazek użytkownika Czesław2

23-07-2016 [07:20] - Czesław2 | Link:

Czerwony zamordyzm już tam jest. Ludzie się tam nie organizują i nie bronią m. in. ze strachu przed istniejącym prawem. Każdy, kto się wychyli ma paragraf z gatunku mowy nienawiści.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2016 [14:57] - mmisiek | Link:

To prawda.
Z tym, że teraz jest zamordyzm miękki, a będzie twardy i pewnie jak zwykle krwawy (co teraz może jeszcze trudno sobie wyobrazić, ale to kwestia czasu).
Te wszystkie POmysły np. z obozami koncentracyjnymi dla homofobów były tylko odrobinę przedwczesne.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

23-07-2016 [09:28] - StachMaWielkieOczy | Link:

Ironia Losu ...

http://tnij.org/m9trts2

( Naszywka)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

23-07-2016 [10:32] - krzysztofjaw | Link:

Zainspirowany niektórymi komentarzami...

Świńska krew i naznaczone nią kule amunicji służb a także pałki czy bagnety a nawet kajdanki, świńska głowa to też sposób. Np. pochówek zamachowców wraz ze świńską głową, do tego nagich i... już drastycznie i to bardzo... z pośmiertną kastracją...

To jest wojna a w czasie wojny trzeba być skutecznym i chwytać się każdych efektywnych sposobów. Wystarczy, że poznamy mentalność i zasady islamu i to wykorzystamy.

Obrazek użytkownika galaksy

11-10-2020 [14:02] - galaksy | Link:

Tak tylko zapytam. Czy polskie prawo pozwala na odebranie polskiego obywayelstwa Polakowi? Osobie urodzonej w Polsce, z rodziców Polaków z dziada pradziada? Dokąd chce pan deportować tych Polaków muzułmanów? Są w Polsce Tatarzy żyjący tu od wieków, są konwertyci - Polacy polskiego pochodzenia. Likwidowanie meczetów, zakaz sprawowania obrzędów religijnych czy zakaz noszenia strojów muzułmańskich to przejaw nietolerancji religijnej i złamanie zasad demokracji. No chyba że demokracja nie jest dla pana wzorem, tylko autorytaryzm. Oczekuję dyskusji.