"Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?

Cywilizacyjny lewacki atak na nasze największe świętości narodowe trwa w najlepsze. Tym razem - po profanacji Matki Boskiej Częstochowskiej, Jezusa Chrystusa i Mszy Świętej - nadszedł czas na naszego świętego papieża Jana Pawła II. W Warszawie i Dębicy na Jego pomnikach rozwieszono sześciokolorowe szmaty symbolizujące ideologię LGBTQ+ [1]. 

Oczywiście jest to jawna prowokacja, ale też element zintegrowanego działania lewackich liderów, którzy inspirują swoje bojówki do działań mających na celu zniszczenie podstaw naszej narodowej tożsamości, fundamentów naszej chrześcijańskiej cywilizacji. 

Ostatnio często o tym piszę, ale mimo wszystko trzeba to nagłaśniać, wskazując jednocześnie cele ich działań oraz metody osiągania przez nich tych celów. 

Powtarzam też, że nie możemy być bierni wobec tych barbarzyńskich i chuligańskich ekscesów, niezależnie od tego, jak nasze reakcje będą przedstawiane w polskich czy zagranicznych mediach. Musimy korzystać drobiazgowo z istniejącego prawa a w szczególności tego dotyczącego obrazy uczuć religijnych i siania zgorszenia. Nie mówię już o przypadkach agresji wobec ludzi (np. policjantów, katolików) czy rzeczy (np. samochodów), bo to winno być ścigane bez żadnego wyjątku. Każdy jest równy wobec prawa i takiego jego stosowania oczekuję od państwa polskiego. 

Ale... samo stosowanie prawa nie wystarczy aby powstrzymać ten lewacki walec ideologiczny, który dziś chce przejechać przez Polskę i uczynić z naszego kraju coś na wzór tego, co stało się ze społeczeństwami i krajami Starej Europy. Tam już zdołano przeprowadzić rewolucję kulturową, czego skutkiem są: wszechogarniająca politpoprawność, tolerancja represywna (nietolerancja mniejszości wobec większości), cenzura prewencyjna i autocenzura, gender, zniszczenie rodziny i chrześcijańskich podstaw funkcjonowania, wyrugowanie Boga z przestrzeni publicznej, zgoda na powszechną i niczym nie skrępowaną aborcję czy eutanazję, małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji dzieci, seksualizacja dzieci od najmłodszych lat, bezmyślność pozbawionych indywidualizmu mas społecznych i strach przed tym indywidualizmem, itd. Tam już media, firmy producenckie, agencje artystyczne, firmy fonograficzne, wydawnictwa, instytucje kultury, festiwale, teatry, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe są pod władaniem idei lewacko-liberalnych i takie też namiastki mamy już i w Polsce [2].

Musimy sobie zdawać sprawę, że skoro tam już ich ta neomarksistowska rewolucja kulturowa wygrała, to dzisiaj na celowniku jest właśnie przede wszystkim Polska i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Ale atak jest na Polskę jako największy w UE kraj konserwatywny i katolicki. Jeżeli - oby to nie nastąpiło - przegramy w Polsce to w pozostałych, mniejszych krajach takich jak Węgry ta rewolucja - aby je opanować - będzie miała już prościej . 

Co prawda np. Pan T. Sakiewicz odnosząc się do tej wytoczonej nam wojny cywilizacyjnej pisze, że: "Czy jest to groźne? Jest. Czy wygrają? Moim zdaniem nie. Połamią sobie na Polsce zęby, tak jak bolszewicy sto lat temu. Polacy są bardzo cierpliwi, ale widzieli już niejedno. A na pewno nie lubią, gdy coś robi się na siłę. Ta rewolucja upadnie jak wszystkie inne marksistowskie ruchawki. Zostanie po niej jedynie wstyd wśród tych, którzy dali się nią omamić"[3], to ja już takim optymistą nie jestem i zgadzam się z Panią redaktor M. Nykiel, która stwierdza, że: "jeśli prawica nie odbije popkultury, przegra wszystko" [2]. 

Owszem chciałbym, aby T. Sakiewicz miał rację, ale żeby tak się stało, to właśnie musimy zacząć odbijać z rąk lewackich wszystko to, co straciliśmy lub tracimy w obszarze tzw. marksistowskiej nadbudowy: kulturę (w tym też popkulturę), sztukę, naukę, media, instytucje wychowania i kształcenia, prawo (m.in. sądy), moralność (słabość KK). Musimy przeprowadzić kontrofensywę wobec lewackiej filozofii i ideologii politycznej i społecznej. 

Te dwa kierunki działań, czyli drobiazgowe przestrzeganie i egzekwowanie prawa oraz kontrofensywa/kontrrewolucja kulturowa winny iść ze sobą w parze i tylko tak jesteśmy w stanie powstrzymać ten neomarksistowski rewolucyjny walec niszczący naszą Polskę. 

[1] https://niezalezna.pl/345888-a...
[2] https://wpolityce.pl/polityka/...
[3] https://www.salon24.pl/u/tomas...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... © Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

12-08-2020 [21:03] - tricolour | Link:

"Musimy przeprowadzić kontrofensywę wobec lewackiej filozofii i ideologii politycznej i społecznej"- co Pan proponuje w zamian? Czym Pan zrównoważy lewacką filozofię i ideologię? Maturą na 30% materiału? Nabożeństwem majowym? W sierpniu?

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-08-2020 [22:24] - Tomaszek | Link:

Z tego co ja widzę to matura na 30 procent  jest częścią lewaczenia i walenia się we łbach naszych latorośli i nie tylko . Może by tak zacząć właśnie od podstaw . A i atrakcje by się inne znalazły jak dziwne izboczone ideologie . Zaczynanie edukacji życiowej  od jakichś zboczonych inicjacji z nauką walenia gruchy i to ma być główna atrakcja ? Oni na prawdę już są w desperacji i kutasa się chwytają .Trzeba po prostu ustalić hierarchię wartości i to przekazać . Atrakcji jako przeciwwagi jest bez liku i wyglądają i są trendy bez wystawiania dupy .Tylko realizować to trzeba przy pomocy nauczyciela a nie muczącego indywidua z piorunowym porażeniem prącia . Problemem największym jest tu  nasze zlewaczałe i niedouczone  nauczycielstwo . Po prostu jełopy i tyle . I w odniesieniu do lewactwa nie używaj określenia filozofia bo ani to mądre ani umiłowane (nie mylić ze zboczonym seksem ). Pamiętaj destrukcja jest zawsze tańsza .

Obrazek użytkownika sake3

13-08-2020 [09:34] - sake3 | Link:

Wg Pana najlepiej nic nie robić,wywiesić białą flagę i dać się ponieść wspaniałej lewackiej i tęczowej ideologii.

Obrazek użytkownika tricolour

13-08-2020 [12:11] - tricolour | Link:

@Sake

To Pani raczej twierdzi, co mnie zarzuca. Nigdy nie mówiłem żeby nic nie robić. Przeciwnie.

Miałem syna w katolickim przedszkolu, prowadzonym przez siostry, by zacząć od najmłodszych lat z prawidłowym systemem wartosci. Znalazlem odpowiednią szkołę podstawową, choc z domu w obie strony to siedemdziesiąt kilometrów. Codziennie. To na początek.

Pani też wkłada taki wysiłek, czy żeby było bliżej? I matura za 30% materialu?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-08-2020 [21:26] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Musimy przeprowadzić kontrofensywę wobec lewackiej filozofii i ideologii politycznej i społecznej."
Więcej Zenka Martyniuka i antykultura lewacka czmychnie z Polski za siódmą górę.
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-08-2020 [22:48] - RinoCeronte | Link:

Pan zapyta Witolda Gadowskiego ;-)

Obrazek użytkownika angela

13-08-2020 [09:23] - angela | Link:

"Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie..."
Wystarczy  popatrzeć  na  ZNP  pod wodzą  pana Boroniarza , czego będą uczyć naszych mlodych, a zawód nauczyciela często przechodzi jak każdy, z pokolenia na pokolenie. 
Dlatego tak tępią ojca dyrektora,  bo dobrze pomieszał   szyki lewaków.
Wypuszcza swietnie przygotowaną kadrę młodych ludzi,  patriotów, ukierunkowaną na dobro Polski. Salezjanie też dużo robia. 
Ale to wszystko za mało. Rzad powinien kłaść szczegolny nacisk na uruchamianie uczelni.
Niestety, liberalna plaga lezie  wszedzie, co zrobili z KUL, a  o lustracji kadry nauczycielskiej/profesorskiej nikt nie mówi.