Profanacje aktywistów ideologii LGBTQ+. Czy mamy być bierni?

Krótko i pytająco...

I znów środowiska LGBTQ+ zaatakowały w Warszawie profanując Jezusa Chrystusa oraz inne pomniki i miejsca dla nas ważne. Niedawno profanowano Mszę Świętą, oblicze Matki Boskiej Częstochowskiej, były jakieś cipko-maryjski o Marszach Równości nie wspominając. 

Ta inwazja i prowokacja genderowej lewackiej ideologii może przerażać, szokować czy np. budzić niesmak, ale jest ona konsekwencją szerszej neomarksistowskiej rewolucji kulturowej z jaką mamy dziś do czynienia na świecie a jej korzeni można szukać w Rewolucji Francuskiej czy Bolszewickiej. Zintensyfikowanie trwa ona nieprzerwanie od kilkudziesięciu już lat na tzw. Starym Zachodzie, gdzie owa rewolucja już wygrała i zburzyła choćby chrześcijańskie fundamenty (stary ład społeczny), na których została zbudowana Europa. Organizacje lewackie takie jak tęczowe ruchy, różne antify, fanatyczne feministki, czarne parasolki czy anarchiści postanowili teraz wspólnie zaatakować Polskę i inne kraje, które zachowały jeszcze swój normalny, konserwatywny charakter a Polska - jako największy kraj katolicki w Europie - jest chyba najważniejszym ich celem. Ale o powyższej rewolucji często pisałem wskazując np. na A. Gramsciego, A. Spinellego, Manifest z Ventotene czy Szkołę Frankfurcką jako ideologicznymi jej  podstawami.  

A dziś - wobec samego aktu profanacji - tak naprawdę warto sobie zadać pytania: Czy wobec takich aktów winniśmy być bierni jako naród? Czy mamy dać się podporządkowywać mniejszości i zgadzać się na narzucanie nam przez nią ich praw i ich sposobów pojmowania rzeczywistości? 

Pytania pozostawiam otwarte, choć ja powoli przychylam się do stwierdzenia, że już chyba nadszedł czas "zdjąć białe rękawiczki". I nie chodzi mi wcale o takie reakcje, jakie nastąpiłyby u islamistów gdyby sprofanowano im Mahometa albo reakcje Żydów gdyby owinięto tęczową flagą ich Menorę. Nie możemy tak dać się sprowokować, bo im też chodzi o to, aby wykreować swoich męczenników. 

Nie o to chodzi, ale należy w końcu wykorzystywać istniejące prawo i po prostu karać za profanowanie symboli narodowych, świętości i obrażanie uczuć religijnych, podobnie tyczy się to też siejących publiczne zgorszenie uczestników Marszów Równości. Takie restrykcje w polskim prawie są i chyba w końcu należy z nich korzystać i tyle. Ja wiem, że nawet korzystanie przez Polskę z jej wewnętrznego prawa będzie i tak uznane przez europejskich lewaków jako akt nietolerancji i atak na prawa mniejszości, ale chyba przekroczyliśmy już punkt graniczny nietolerancji wszystkich tych środowisk wobec naszej większości. Powtarzam - tym bardziej, że ich działania są łamaniem polskiego prawa a pobłażliwe traktowanie tych występków jest tylko przyzwoleniem na ich przyszłą eskalację.  

Ale - wedle mnie - jeszcze gorzej jest z brakiem ostrej reakcji Kościoła Katolickiego w Polsce. Nie usłyszałem jeszcze żadnego listu apostolskiego czytanego na niedzielnych Mszach Świętych, który kategorycznie by potępił ideologię i środowiska LGBT+. I za atak na polskich katolików, atak na rodzinę, atak na wiarę, profanację naszych świętości. Nie było, ale dlaczego? Oczywiście zdarzają się jakieś pojedyncze kazania określonych księży czy biskupów, ale oficjalnego stanowiska KK jak nie ma tak nie ma. Nie wystarczy powiedzieć, że profanacje przynoszą ból dla wierzących. To za mało. Na co czekają? Na to, żeby zidiociali zboczeńcy i lewaccy fanatycy blokowali w kościołach możliwość odprawienia Eucharystii? A może na to, że w końcu jakiś tęczowiec zamorduje księdza lub wiernego? Nie jestem w stanie tego do końca pojąć. Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie lewacka postawa obecnego papieża Franciszka, który - wedle wielu - powoli odchodzi od odwiecznych dogmatów naszej wiary a swoją postawą blokuje kościelnych konserwatystów. Zresztą dziś mamy dwóch papieży: Benedykta XVI, który do tej pory nosi białą sutannę przysługującą papieżowi i Franciszka noszącego sutannę identyczną. Pierwszy był Benedykt XVI.

P.S.
I jeszcze jedno. Cały czas żyją wśród nas ludzie o innych niż heteroseksualna orientacjach seksualnych. Czy oni są przez nas w jakikolwiek sposób dyskryminowani? Sądzę, że zwykłe lesbijki czy homoseksualiści w swojej masie nie obrabują tej wojującej, agresywnej i obleśnej ideologii LGBTQ+, bo to w efekcie uderza w nich samych. Mylę się?

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2020 [11:30] - tricolour | Link:

@Autor

Jesli facet po dwudziestu latach małżeństwa unieważnia je, bo zmienia żonę na młodszą, a ta żona tez unieważnia sakrament, bo nagle potrzebuje ślubu kościelnego, to może można by było to przełknąć, choć zalatuje.

Ale jeśli na dodatek nowy ślub jest wydarzeniem partyjno-państwowym, w świetle kamer, w ważnej świątyni, to już jest to pycha, którą legitymizuje KK.

A jeśli syn tego notabla ma oskarżenia o molestowanie, a nawet gwałt, a rodzice widzą w nim wyłącznie ofiarę i atak na siebie, to proszę się nie dziwić, że Islam zaczyna być bardziej spójny i wiarygodny.

Tak to widzę. Co Pan na to?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-07-2020 [12:12] - RinoCeronte | Link:

Nic, poczytaj sobie Houellebecq'a to może coś zajarzysz...

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2020 [14:19] - tricolour | Link:

@Rino

Jak ci podpalą kościół mariacki, to też daj podpalaczom książkę do poczytania.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

31-07-2020 [15:45] - RinoCeronte | Link:

Kto czyta nie błądzi... Sęk w tym aby nie czytać post factum.

Obrazek użytkownika sake3

30-07-2020 [15:20] - sake3 | Link:

@Tricolour.....Jak zwykle Pan nie zauważył,że pisze nie na temat.Czy Kurski jest jedynym ,który poślubia drugą żonę?Przecież Pawlak miał ich pięć a Pana to nie oburzało.Kosiniak-Kamysz też ma drugą i w dzisiejszych czasach nie ma zdziwienia.w tej materii.

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2020 [19:35] - tricolour | Link:

@Sake

Nie dziwię się drugiej czy piątej żonie. Dziwię się i czuję obrażony gdy rozwodnik bierze z pompą slub kościelny celebrowany w waznym kościele, w otoczeniu kamer i partyjnych notabli, a w cieniu tego blichtru syn jest oskarżany o gwałt.

Pani nie przeszkadza gwałcenie kobiet?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

31-07-2020 [15:55] - RinoCeronte | Link:

Pardonne moi, ale jeżeli chodzi o palenie kościołów to zawsze mamy Paryż...

Obrazek użytkownika sake3

31-07-2020 [21:40] - sake3 | Link:

Przeszkadza.Tyle że syn Kurskiego nie zgwałcił nikogo a nawet nie był o gwałt oskarżony,a zarzuty o molestowanie były wątpliwe.

Obrazek użytkownika tricolour

01-08-2020 [10:55] - tricolour | Link:

@Sake

Właśnie został oskarżony przez młodą kobietę.

Gdyby to był syn Tuska, to też nie miała by Pani wątpliwości, że "nikogo nie zgwałcił". Co za zaufanie do ludzi...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

30-07-2020 [18:50] - krzysztofjaw | Link:

Akurat tej pompy Kurskiego nie pochwalam, natomiast islam niesie śmierć a to zupełnie inaczej niż w KK. Nieprawdaż?
Pzdr

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-07-2020 [11:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli profanacją jest założenie tęczowej szarfy na pomnik Chrystusa to jak nazwać posługiwanie się imieniem jego Matki w celach zarobkowych, czy Episkopat protestuje przeciw temu?
Czy KK ustami swych purpuratów ocenił jawną kpinę z sakramentu małżeństwa w wykonaniu Prezesa TVP?
Potraktowanie sakramentu kapłaństwa przez pisowskich celebrytów jako medialnej hucpy to nie profanacja?
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

30-07-2020 [18:53] - krzysztofjaw | Link:

Nie chodzi o szarfę tęczową, ale o intencje i co za tą tarczą się kryje... antykatolicka i antychrześcijańska ideologia i tyle. W takim rozumieniu to profanacja. Nich Ci tęczowi założą tą tęczową na postać Mahometa. Już im współczuję wąchania kwiatków od spodu. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Roz Sądek

30-07-2020 [12:48] - Roz Sądek | Link:

UWAGA!!! Jest duży news na niezależnej: czterech księży zarażonych wirusem. CZERECH !!!! Co Wy na to????
 

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2020 [13:46] - tricolour | Link:

@Roz

Od czegoś trzeba zacząć...

Obrazek użytkownika Guildenstern

31-07-2020 [06:48] - Guildenstern | Link:

No i maseczka spadła z zakłamanej mordy. Garkotłuk (to za autorem tego plugawego wpisu) i pincetplusiak muszą być dumne. Normalnie lewak-alfa.
P.S.: Dla niekumatych. @trizub wyraża radość z tego, że kilku kapłanów zapadło na potencjalnie śmiertelną chorobę. Może za chwile pan Morfeusz zarzuci mi, że naruszam standardy ale jam mamy się tak "pięknie różnić" to za chwile tu będą "polskie obozy" i "fashyści z AK".

Obrazek użytkownika tricolour

31-07-2020 [11:06] - tricolour | Link:

@Guild

Bardzo się cieszę, że mam taki znaczący wpływ na emocje czytelników. Zauważyłem, że im krótsza forma, tym wpływ możniejszy, z czego można wysnuć wniosek, że moje milczenie doprowadzi Cię do rozpaczy. Więc Cię ratuje tym wpisem przed zgubą. Proszę docenić. To po pierwsze.

A po drugie i ważniejsze: pewien ksiądz, na początku pandemii buntował się w mediach, że zamykają kościoły. Twierdził, że nic nie zagraża, bo ręce księdza są konsekrowane. Tymi czterema Opatrzność zgasiła pychę.

Teraz już jaśniej?

Obrazek użytkownika Guildenstern

31-07-2020 [23:34] - Guildenstern | Link:

Tak, wstręt to też emocja. Jak na widok peta w jajecznicy. Wyrażanie radości z czyjegoś nieszczęścia takie emocje budzi. "Gratulacje", jeśli taki był cel.
Co do "żarciku" na który zareagowałem, to była to odpowiedź w starym już dowcipie pt. "Setka bankierów/prawników na dnie oceanu", popularnym w czasach upadku Lehman Brothel (oops, literówka). To tak na wypadek jakby się autor zastanawiał skąd mu się tak "błyskotliwy" greps nawinął. Czyli odgrzewany kotlet, w tym kontekście dodatkowo niesmaczny. Chociaż zawsze można udawać jak Trzaskoś, że się pierwsze widzi/słyszy coś takiego.

Co do wycierania sobie gęby Opatrznością, to może dobrze byłoby jeszcze raz przeczytać co się wypociło. Wydaje się autor trochę za młody jak na absolwenta WUML-u.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-07-2020 [13:56] - RinoCeronte | Link:

No, trzeba w końcu przestudiować "Życie po śmierci" z przedmową  Metropolity Gdańskiego Arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia.

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-07-2020 [13:56] - Pani Anna | Link:

Na to, żeby KK dał temu odpór jako instytucja, to potrzeba by było kogoś na miarę Wyszyńskiego. Kto ma to zrobić, nomen omen Polak? Ostatnie 5 miesięcy obnażyły purpuratów w całej ich krasie... I nie ma obawy, że z tych dzieci kształconych obecnie online wyrośnie nam jakakolwiek "elita", zdolna przeciwstawić się tej demoralizacji.

Obrazek użytkownika tricolour

30-07-2020 [14:55] - tricolour | Link:

@Anna

Kościół nic nie robi i nie zrobi, bo dostaje pieniądze, by nic nie robił. Jest identycznie jak w Rosji, gdzie Cerkiew jest na państwowym garnuszku więc się modli i milczy ślepa na wszystko.

Nasz Kościół tylko wtedy działa jak należy, gdy jest głodny i traktowany z buta.

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-07-2020 [16:00] - Pani Anna | Link:

Niestety trudno się z tym nie zgodzić. 

Obrazek użytkownika sake3

30-07-2020 [15:28] - sake3 | Link:

Jak w przedwojennej piosence ,,bo to się zwykle tak zaczyna'',a kończy jak pod Katedrą w San Huan w Argentynie w 2013 roku.Pijana dzicz pluła, lżyła i biła katolików broniących dostępu do światynii,którą chciano sprofanować i podpalić. .

Obrazek użytkownika sake3

30-07-2020 [15:29] - sake3 | Link:

Jak w przedwojennej piosence ,,bo to się zwykle tak zaczyna'',a kończy jak pod Katedrą w San Huan w Argentynie w 2013 roku.Pijana dzicz pluła, lżyła i biła katolików broniących dostępu do światynii,którą chciano sprofanować i podpalić. .

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-07-2020 [20:12] - Imć Waszeć | Link:

Niebawem znów zacznie się lewackie ujadanie i gdakanie o tym, że Powstanie Warszawskie było niepotrzebne i trzeba było cicho siedzieć i czekać na bieg wypadków, żeby zachować młodzież i patriotów przy życiu na później. Taka jest m.in. od dziesięcioleci wersja bolszewicka, stanowiąca drugą okładkę kondensatora dla "Urrra! na barykady!", w celu wybicia jak największej liczby potencjalnych przeciwników komunizmu. Typowo ruski kłamliwy bełkot, sposób indoktrynacji w stylu "na dwoje babka wróżyła". Niestety, do chóru oszczerców i zaprzańców od paru lat regularnie dołącza w Polsce, stając z miną dymanego świstaka obok Haziety Wybiórczej, także część prawicy. Tak więc można z grubsza założyć, że jest to także narracja czerwonych żydów, starających się uprawiać nad Wisłą pedagogikę wstydu w celu wymuszenia rozbójniczego haraczu. Tymczasem z logicznego punktu widzenia identyczną argumentację można by zastosować w przypadku "ratowania żydów", gdzie w razie wpadki mogli zginąć wszyscy członkowie rodziny a nawet sąsiedzi. Gdyby rzeczywiście jakąś bezapelacyjną wartość dla narodu stanowiło samo bezwarunkowe i za wszelką cenę zachowywanie życia patriotycznej tkanki narodu, siły ludzkiej w rozumieniu strategicznym i inteligencji przy życiu (oczywiście mówimy o specyficznej wojnie, a nie o gnuśnym pokoju), to pierwszym krytykowanym za głupotę czynem powinno być ukrywanie żydów, z nie walka w powstaniu. Widać więc wyraźnie, że odwieczni rabusie już się zapętlili w obrzydzaniu wizerunku Polski i Polaków. Oby tak dalej.

Obrazek użytkownika Jabe

30-07-2020 [21:26] - Jabe | Link:

Nie chodzi o to, byśmy ginęli za naszą ojczyznę, ale żeby wrogowie ginęli za swoją.

Obrazek użytkownika angela

31-07-2020 [07:00] - angela | Link:

Do morale awanturujacej się młodzieży nie ma co sie odwoływać, bo stoją za nimi starzy zadymiarze lewaccy, którzy podsycają młodych, do coraz bardziej zuchwalych wybrykow. 
Tylko wysokie kary finansowe ukrocą ten proceder. Jak rodzic zapłaci,  to i nawrócenie na dobrą drogę się znajdzie.