To było ostatnie zwycięstwo wyborcze Zjednoczonej Prawicy

No , no tylko mi tu nie krzyczeć!!!! Ostatnie , jeśli nie zrepolonizujemy media !!!
Scenariusz jak zwykle ten sam ….. sąsiedzi ….i koteria opłacana przez sowietów i Niemców…..standard
Niemcy chcieli nam wybrać Prezydenta ……………. Czy od wschodu czy od zachodu wiatr wieje do Polski zasmrodzony interesami obcymi , zastanawiam się tylko skąd u nas tylu POpierdolonych?
Trump walczy o reelekcje z bolszewikami  , Niemcy , Rosja i Chiny tworzą trumwirat. Rodziny –sponsorzy rewolucji bolszewickiej szukają miejsca w Polsce .Totalny odlot!!!
Daliśmy radę !!! Wygralismy prezydenturę Andrzeja , który wyżebrał głosy!!!! Wyżebrał !!! W Polsce , czy w kraju polskojęzycznym?
Celebryci wyjeżdżają !!! I niech jadą w PIS-du!!! Ja ,chętnie  , moher , katol z wyższym wykształceniem pracujący w technologiach kosmicznych i nanotechnologii ,znający trzy języki ale przeklinający po polsku ,  polski cham  odkupię od nich te ich dworki , mieszkanka i rzeczy ruchome!!!
Dedykuje wam kochani dzisiaj dwie piosenki …..o chamie z Berlina i Moskwy oraz piosenkę na wszelki wypadek a służalcom i donosicielom mówie
„LECZ W TĘ DUPE WYPIĘTA NAD POLSKĄ …. KOPA DAĆ CHOĆBY BYŁA CZERWONA”
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-07-2020 [23:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

",znający trzy języki ale przeklinający po polsku"
Trzaskowski ponoć zna 6 może 7 języków, ale nic sensownego w czasie bitewki wyborczej nie powiedział.
Wypada mieć nadzieję że w następnych wyborach, jak i w tych, nie wystartujesz.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-07-2020 [06:36] - NASZ_HENRY | Link:

Wyborcy Bosaka w 75% nie poparli Trzaskowskiego i to dzięki ich decyzji, w drugiej turze  wygrał Duda. Duda wygrał wybory –  również dzięki wyborcom kaznodziei  z TVN.  Bowiem na Trzaskowskiego nie zagłosowało 754 tys.  wyborców Hołowni z pierwszej tury. A Duda wygrał przewagą 422 tys. głosów. Dasz wiarę? Ciekawe, że ani PiS ani Konfederacja  tym się nie chwali ☺

 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-07-2020 [18:10] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Oj,niedobrze z autorem,niedobrze: pobełkoał ile wlezie i zagroził wyjazdem z Kraju,bo zna 3 (słownie:trzy) języki i ma wykształciuchowanie kosmogeniczne, czy jakieś.Nawołuje też do zlikwidowania mediów nieprzychylnych rządowi, bo inaczej nie będzie w Polsce demokracji i kolejnej wygranej PiS.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-07-2020 [18:13] - hr.Levak-Levatzky | Link:

P.S. Ale tak się zwykle dzieje,gdy ktoś robi sobie taki hurrapatriotyczno kiczowaty awatar,niestety...

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-07-2020 [18:27] - hr.Levak-Levatzky | Link:

P.S. Ale tak się zwykle dzieje,gdy ktoś robi sobie taki hurrapatriotyczno kiczowaty awatar,niestety...

Obrazek użytkownika paparazzi

24-07-2020 [20:53] - paparazzi | Link:

Te chrabia a wytłumaczysz mi wasz avatar? Ni to pedał ni to wydra taka jakaś hybryda. A może się mylę? Mam kolegów pederastów bardzo miłych, wykształconych i zadbanych. A u was kicha. Kłaniam się po waszemu zasmucony.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-07-2020 [23:35] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Paparazzi
a wytłumaczysz dlaczego nigdy nie napisałeś prawdziwego komentarza z przytoczeniem argumentów lub kontrargumentów merytorycznych (jeśli wiesz co to znaczy),a tylko czepiasz się  jak wesz psiego ogona innych komentatorów,którym przypisujesz cechy tak charakterystyczne dla ciebie?

Obrazek użytkownika paparazzi

25-07-2020 [18:06] - paparazzi | Link:

Przecież to wy uczepiliście się avatara Kata! Wiec uprzejmie zapytowywuje co wasz znaczy! Aha i jeszcze jedno, ja nie jestem trollem ;-). Zdziwiony nie kłaniam się.

Obrazek użytkownika kat

27-07-2020 [21:24] - kat | Link:

Paparazzi daj sobie spokój z tym bolszewickim trolem......jakbys chciał z cymbała zrobić fortepian.....pozdrówka

Obrazek użytkownika skipol

26-07-2020 [14:26] - skipol | Link:

Witam  Kacisko!
Jedź patykiem PO tej klatce 
.                     Z powarzaniem  Skipol
 

Obrazek użytkownika kat

27-07-2020 [21:24] - kat | Link:

Pozdrówka Skipol..... niech drą mordę a ja kijaszkiem w klatkę łup......hahahahaha