Szymon Hołownia Was oszukał!

Bardzo krótko do wyborców Sz. Hołowni. Swego czasu napisałem post pt.: "Sz. Hołownia - kolejna polityczna wydmuszka", w którym napisałem m.in.:  "Ojcowie założyciele jego kandydatury są przewidywalni do bólu. W ostatnich latach najpierw przed wyborami parlamentarnymi wykreowano R. Petru i jego .Nowoczesną, (...) która miała być czymś na kształt alternatywy dla PO, gdyby ta ostatnia miała problemy z wygraniem wyborów a nawet odebrać glosy lewicy, ale tak naprawdę miała wzmocnić o nowych wyborców obóz antypisu. Jej "zbrojnym" ramieniem był w dużej części KOD. Niemal w tym samym czasie (2015 rok) pojawił się P. Kukiz i jego niby bezpartyjny ruch, który po części miał odebrać głosy PiS a sam odebrać głosy A. Dudzie w wyborach prezydenckich i to wówczas niestety po części się udało - stąd wygrana A. Dudy dopiero w II turze. Następnie P. Kukiz w wyborach parlamentarnych miał odebrać głosy PiS-owi i tak się niestety stało, choć i tak ZP wygrała wystarczająco na stworzenie samodzielnych rządów. Jakiż strach musiał przed tamtymi wyborami panować wśród zdrajców Polski i Polaków zwanych elitami III RP to można zrozumieć poprzez fakt, że przecież był potrzebny nie tylko P. Kukiz, ale jakaś efemeryda polityczna pod nazwą Nowoczesna przejmująca głosy niezadowolonego elektoratu PO. A teraz znów przed wyborami prezydenckimi "wyciągnięto z kapelusza" Sz. Hołownię (...). Sz. Hołownia powstał aby odebrać część zawiedzionych wyborców PO i wyborców PSL oraz niezdecydowanych, w tym przede wszystkim jeszcze niezorientowanych do końca w meandrach polityki młodych ludzi, aby osłabić obóz rządzący i wzmocnić obóz "antypisu" oraz zapobiec wygranej A. Dudzie w I turze wyborów(...) Sz. Hołownia jest kolejną wydmuszką polityczną, która skończy jak R. Petru czy P. Kukiz" [1]. I czy nie miałem racji?  Dziś dowiadujemy się, że jednak Sz. Hołownia będzie "bez przyjemności" głosował na R. Trzaskowskiego. Mało tego zaplanowali wspólną debatę o bezpartyjnym urzędzie prezydenta, która i tak jest (była) bezcelowa ponieważ już R. Trzaskowski raczył był spełnić wszystkie proste jak drut i oczywiste postulaty Sz. Hołowni i sprawa jest zamknięta. Ciekawym jest też, że tą niby rozmowę o bezpartyjności urzędu prezydenta "sfinansowano ze środków komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni" [2], czyli z Waszych darowanych Sz. Hołowni pieniędzy.  Pozostawiam Was z tymi informacjami, ku refleksji przed głosowaniem w II turze wyborów.  [1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2020/06/sz-hoownia-kolejna-polityczna-wydmuszka.html [2] https://niezalezna.pl/338341-maski-opadly-niezalezny-holownia-finansuje-wyborcza-promocje-trzaskowskiego

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)  http://krzysztofjaw.blogspot.com/  kjahog@gmail.com
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-07-2020 [18:34] - NASZ_HENRY | Link:

Palikot, Petru, Kukiz. Teraz Szymuś. Słupy ze WSI
Hołownia wykonał zadanie, doprowadził do 2 tury☺
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-07-2020 [19:36] - Trotelreiner | Link:

"2% ludzi myśli,3% myśli,że myśli...pozostałe 95% prędziej umrze,niż pomysli"---G.B. Show
Kto zbierze te 95%?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

01-07-2020 [19:55] - krzysztofjaw | Link:

Niestety. Jest w tym co pisał Show, ale bez przesady. Tych myslących jest znacznie więcej, tylko trzeba im przedstawiać fakty. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

01-07-2020 [20:24] - Jabe | Link:

Uprasza się o fakty.

Obrazek użytkownika Jan1797

01-07-2020 [20:50] - Jan1797 | Link:

Głośno dzisiaj o koalicji „weto klincz". Zachowanie znane od 2015 roku ujawniło się przy okazji
pierwszych wypłat 500+ czy bojkocie programu mieszkanie+, znane też z historii przedrozbiorowej
zdecydowanie tragiczne w skutkach.

Obrazek użytkownika Adam66

02-07-2020 [03:32] - Adam66 | Link:

George Bernard Shaw

Obrazek użytkownika sake3

01-07-2020 [19:46] - sake3 | Link:

Hołownia to zwykły słup,który robi co każe TVN.Jak trzeba zasłoni się demokracją to się popłacze i posmarka nad ,,łamaną'' Konstytucją,to żebrze o datki na jakąś partię którą ma zamiar zakładać.Zresztą nie żebrze o jakieś głupie grosiki tylko o comiesięczne kwoty od 20 zł wzwyż na ,,wspaniałą sprawę'' i,, fantastystyczną rzecz'' jak obwieszcza w mediach..Teraz płacze znowu ,że go być może nie przyjmą z powrotem do telewizji.Czyżby chodziło o kolejną zrzutkę?

Obrazek użytkownika angela

02-07-2020 [10:17] - angela | Link:

Pan Szymon Hołownia oszukał swoich wyborców, bo obiecywał jasno., że  swoich głosów nie będzie przekazywał nikomu, bo nie jest politykiem. Tymczasem teraz okazuje się,  że przekazuje głosy politykowi partii, która przez 8 lat zupełnie się skompromitowała, i zniszczyła Polskę. 
POPSL zniszczyli Polskę,  gospodarczo politycznie i moralnie.
Bo rozpasanie  nieuczciwosci,w "majestacie"prawa, wespół często z sądami,  było na porządku dziennym.
Politycznie, bo uzaleznienie gospodarcze od rosji i niemiec, powodowalo, ze polska byla im calkowicie poddana. Prowokacje, bicie uczestników marszów  Narodowych.  W negocjacjach dyktowano nam niekorzystne warunki,bo byliśmy słabi,  czego dowodem jest zwrot 6 miliardów, dopiero dzięki obecnemu rządowi!!!!
Moralnie, szydzono z naszych wartosci, pod przykrywka "dziel sztuki" , które obrazaly nasze uczucia, usuwano symbole naszej wiary, usuwano nazwiska naszych bohaterów z ulic miasta, którym wolność to miasto zawdzięcza. 
Jednoczesnie wrowadzali demoralizacja naszych dzieci w przedszkolach, szkołach, orgie na ulicach. To wszystko w dużym skrócie.
I na takiego  polityka,  przdstawiciela ekipy popsl przekazuje głosy pan Hołownia. 
Na dodatek tego, ludzie wyrzuceni są  z fb grup poparcia pana Hołowni, jak ktoś próbuje oponować .
Tylko że, elektorat p.Holowni, to nie jest worek z ziemniakami,  którego gdzie chce pan Hołownia przedstawi. To sa ludzie, i oszukanstwem nic nie zyska, chyba że prezydenta  Warszawy/dla siebie/, żeby następnie po p. Trzaskowskim ochronić dawny układ, trzymać parasol pana Trzaskowskiego i HGWaltz. 

 

Obrazek użytkownika xwro

02-07-2020 [14:25] - xwro | Link:

co za bzdury....
Gdzie Sz.Hołownia powiedział/napisał "przekazuję moje głosy R.T bo jest fajnym kandydatem" ?
W ogóle nie czuję się oszukany.