Duda i dooopa

Tylko mi nie mówcie że PAD wygrał I turę….. Nie , On ją przegrał. Po programie społecznym i miliardach wpompowanych w gospodarkę i w ludzi powinien był wygrać !!! Nie wygrał!!! Nachalna propaganda , prymitywna propaganda działa CÓDA !!! PIS powinien się zastanowić do dalej…..Blitzkrieg  Czosnkowskiego coraz bliższy . Możecie zaklinać rzeczywistość ….róbcie co chcecie , zapodajcie info o II turze itp… dostaniecie w dooope od trzeciego Pokolenia UB….. Pisałem już o tym !!! Nawet brak programu , wizji na Polskę nie przeszkadza polactwu głosować na Trzaskowskiego z małej T. Osobiście OGŁASZAM MOBILIZACJE. PIS jest za cienki na zwycięstwo , trzeba im pomóc bo wybiedroniją nas ubecy i kiszczakoPOdobni. Zachowajcie się jak trzeba i potraktujcie III pokolenie ubeków tak jak na to zasługują ….czas zapłacić im tym samym pieniądzem jakim oni płacili w 45-89 roku. Do Podszewki z gnojami …do Podszewki……
Ps. Dość nachalnej propagandy , dość państwa policyjnego …..dość Kurskiego z tą infantylną propagandą . Musimy wygrać . Polacy za Dudą ….. i niech to brzmi 24 /h
Wzywam każdego Polaka od lewicy do prawicy …GŁOSUJCIE NA DUDĘ , on myśli po polsku i do jasnej cholery przestańcie się tłumaczyć ubekom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

29-06-2020 [23:45] - Studentka | Link:

Na Boga ! Popraw te twoje CUDA !!!  Nowy Komorowski się objawił.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

29-06-2020 [00:29] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Autor o komicznym kiczowato hurrapatriotycznym awatarze i niedwuznacznie brzmiącym nicku daje upust swojej dość prymitywnie wyrażonej wściekłości, że Duda nie wygrał w I-szej turze, a i w drugiej wcale wygrać nie musi, więc należy chwytać za co kto ma i dawaj na tę anty polską (czyli antyPiSowską) opozycję, na bagnety, na noże, na pięści! Oto reprezentatywny członek ( bez dwuznacznych aluzji,please!) Dudzinego elektoratu...

Obrazek użytkownika sake3

29-06-2020 [08:09] - sake3 | Link:

@hr.Levakk-Levatzky.......Tylko gdzie Pan widzi te noże,bagnety,pięści wymierzone w opozycję? Jak na razie to zrywane są plakaty Andrzeja Dudy) o ile w ogóle wolno bylo je wywieszać),podpalane są zabudowania działaczy i biura poselskie,szarpani dziennikarze o wulgarnych wyzwiskach już nawet nie wspominając.Przecież tego nie robią krasnoludki tylko wy opozycjo.Nawet się z tym swoim chamstwem dumnie obnosicie,choćby taki Jaśkowiak.w Poznaniu.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-06-2020 [02:04] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Frau ma rację, popisy chamskiej hołoty (zwłaszcza w wykonaniu pań) na wiecach wyborczych są niezwykle barwne, oto przykład:
https://www.facebook.com/OriOr...

Obrazek użytkownika angela

30-06-2020 [08:01] - angela | Link:

Towarzysz Levak, jakież  to Wiece, kiedy po zadanym pytaniu, kandydat odwraca się.... tylną częścią ciała do pytajacego i odchodzi. Powie kilka sloganów,  jak on chce równości,  i miłości,  a równocześnie bojówki atakują , demoluja samochody, wypisują słowa miłości na domach, atakują ludzi. 

Obrazek użytkownika angela

29-06-2020 [01:07] - angela | Link:

Nie zgodzę się z Katem,  że prezydent przegrał.
Przegrał,  ale narod.
Nie wiem też, czy haslo Polacy za Dudą,  Polacy to hasło podejmą.
Ja,  ze swojej strony, proponuje szok leminga.
Skoro wielu ludzi  dobrych dla polski programów nie przyjmuje do wiadomości, tylko ma sieczke w głowie, to  należy im tej sieczki dorzucić.
Proponuje  popracowac tylko nad wizerunkiem prezydenta, tylko czy prezydent się na to zgodzi.
Szok leminga, to calkowita zmiana.
Prezydent 10 kg mniej, opalony, i koszula we wzorki. 
Nikt nie bedzie mowil o swietnych ustawach, tylko o szokujacej zmianie prezydenta.
Niestety, takie mamy spoleczenstwo.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

29-06-2020 [01:36] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Każdy sądzi według siebie

Obrazek użytkownika Jabe

29-06-2020 [06:02] - Jabe | Link:

Pani też raczej unika mówienia o świetnych ustawach.

Obrazek użytkownika angela

30-06-2020 [08:02] - angela | Link:

Jabe, ustawy są  robione,  wystarczy zauważyć. 
 

Obrazek użytkownika mmisiek

29-06-2020 [02:07] - mmisiek | Link:

Trzeba było tak gorliwie nie nakręcać "pandemii" i histerii to Duda miałby już drugą kadencję.
A skoro całą władzę oddano "nowym ewangelistom", a na dodatek dopuszczono do podmiany Kidawy, to teraz przyjdzie zmierzyć się z konsekwencjami.
Czyżby PiS nie wiedział co sam czyni i do czego to prowadzi?
Ciekawe kto tak doradzał, może jakiś sierżant?
 

Obrazek użytkownika angela

29-06-2020 [08:58] - angela | Link:

Mnisiek, ma szczęście,  że dzięki temu "podkręcaniu" żyje. 
Ale też pewnie zapomniał,  że to właśnie wściekła opozycja ten temat  non stop podkrecala, wyczekujac pierwszych ofiar w Polsce,  wręcz oskarżając rząd o ukrywanie ofiar.
Dlaczego w ludziach tyle hipokryzji.

Nastepna propaganda, ... " Pandemii w Polsce nie było,  rząd dąży do rozwalenia gospodarki, bo tyle samo umieralło rok wczesniej"

Tylko , czy ktos pomyslał, poddając się tej manipulacji,  że tyle samo ludzi umierało, bo rząd  w porę zareagował,  i minister Szumowski zarządził szybką ochronę ludności.
Zatem zaczęła sie nagonka, i preparowanie kłamstw, na min.Szumowskiego.
A w tym czasie w okolicznych krajach, ludzie umierali tysiącami,  DZIENNIE. 
Dlaczego ludzie tak szybko poddają się oszukanstwu. Dlaczego wierzą w oszukancze słowa, a nie w fakty.

Mam tylko nadzieję,  że to wszystko jest po coś. 
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

29-06-2020 [06:42] - AŁTORYDET | Link:

Pani Angelo, i Panie Kacie:
Spokojnie. Bardzo dobry wynik Prezydenta Andrzeja Dudy. I naród nie przegrał. Mobilizować, owszem trzeba zawsze, ale histeria przed drugą turą jest niewskazana. Gdyby nie Kurski, wynik byłby gorszy i to o wiele. Po wyborach, konieczne są wnioski. Także personalne. Ministra lelum polelum, musi zastąpić ktoś, kto ma chęć do pracy. Z czwartym pokoleniem, wychowywanym na czterech pancernych i klosie, ogłupionym i poniżonym pasikowszczyzną, to my Polski nie obronimy. Tu muszą być zmiany. 
Pozdowienia.

Obrazek użytkownika sake3

29-06-2020 [08:16] - sake3 | Link:

Wybory?Kto pełnił w komisjach wyborczych funkcję przewodniczących?Dobrze znany wszystkim szujowaty Szczurek z KOD,niejaki Farmazon który  wulgarnie zwyzywał dziennikarkę i byłby ją pobił,a takich jak te dwie kreatury było w Polsce więcej.Jak były liczone głosy pod takim przewodnictwem łatwo się domyśleć.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

29-06-2020 [08:53] - Kazimierz Kozio... | Link:

wladza przesadzila z koronaparanoja przez naglasnianie iluzorycznych sukcesow. przeganianie wiernych z kosciolow do telewizji i pogonienie pilegrzymek dostarczylo tylko elektoratu holowni. trzeba pare kozlow ofiarnych spalic na stosie przed druga tura to moze sie jakis ulamek procentow dozbiera

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-06-2020 [09:24] - NASZ_HENRY | Link:

Albo czysta, albo trzaskowianka ☺
 

Obrazek użytkownika angela

30-06-2020 [07:45] - angela | Link:

Ostatnio gejzery w Warszawie wybiły,  a kandydat jeździ po kraju, żeby  ładnie się uśmiechać ,  i nie odpowiadać na pytania.
Bo pan Trzaskowski bierze udział w wyborach po to, żeby nikt nie zadawał pytań. 
Programu nie ma, bo nikt nie da tyle, co kandydat obieca, bo "program" nie zawiera nic, skąd pan Trzaskowski na swoje obietnice weźmie.   Piniędzy nie ma i nie bedzie, powie. A pytan zadawac nie wolno, no jeszcze takiego kandyda to nie bylo, i to wszystko przy aplauzie  młodzieży.
Mlodzi, wstyd firmowac swoja twarzą  na całą Polskę,  człowieka  ●katastrofę ●.
A Warszawa tonie, bo prawdopodobnie wyloty kanałów byly  pozatykane przed wylewem trzaskowianki do Wisły.  I niech ktoś zapyta, gdzie  Warszawa wywozi zwoje brudy. ?  Smrodzi piękny turystyczny region,  i ile to kosztuje ???   Może odpowie.???
Zarządca super. 
A moze wszyscy kandydaci podejmą sposob Pana Rafala. Na zadne pytania nie odpowiadamy, kiedy  tvn namolnie atakuje swoimi pytaniami innych kandydatow. 
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-06-2020 [19:41] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Proste pytanie: a który z 2 kandydatów w II-giej turze boi się debaty telewizynej ze swoim przeciwnikiem?

Obrazek użytkownika Jan1797

30-06-2020 [20:36] - Jan1797 | Link:

Proste pytanie hr. wierzy w to co pisze?

Obrazek użytkownika sake3

30-06-2020 [21:49] - sake3 | Link:

Oczywiście ,że wierzy,bo zbierając niemieckie szparagi w pocie czoła nie wie jak to jest z tymi debatami.

Obrazek użytkownika sake3

30-06-2020 [21:47] - sake3 | Link:

A kto tu mówi o bojaźni?Prezydent ma obowiązki polskie i debata powinna się odbywać w telewizji polskiej.a nie w mediach niemieckich.Jeszcze jak na razie nie jesteśmy niemiecką kolonią by jako wiodące uważać niemieckie nienawidzące Polski stacje i niemieckie szmatławce.

Obrazek użytkownika Jabe

30-06-2020 [23:03] - Jabe | Link:

A kto powinien pytania układać?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-06-2020 [23:46] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Żal,a nawet śmiech we mnie budzi ta dziecinna naiwność będąca wynikiem zatrucia TVPiS-wską propagandą...No,ale skoro prezydent  "ma polskie  obowiązki" (czyli jakie?),no to jest wystarczająca wymówka, żeby nie brać udziału w debacie nawet, jeśli go to będzie kosztowało utratę części elektoratu, który poczuje się zlekceważony przez niebojaźliwego.