Kto ma jeszcze wątpliwości?

Demokracja jest ułomna. Dlaczego?

W wyborach każdy ma jeden głos. I mądry i głupi. Przyzwoity i świnia.

Po co fałszować wybory, co może powodować duże kłopoty, jak prościej jest pozyskać tę część obywateli, co nigdy nie wie na jakim świecie żyje, co jest dla nich dobre. Łatwo takimi można manipulować.
Pokazać im utopię, a z przyjaciela zrobić wroga. Wystarczy grać na zwierzęcych instynktach, które w każdym z nas pozostają. Są starsze niż rozum i rozsądek, więc silniejsze. Nie wszystkim było dane nad nimi panować.

Konfederacja zrzuciła maskę. Zagłosują tak, aby pogrążyć Dobrą Zmianę.
Tak od początku zostali przygotowani, choć właściwsze słowo jest – zaprogramowani.

Metody prowokacji, manipulacji i tworzenia przez agenturę fałszywych ugrupowań, aby gromadzić i kontrolować niezadowolonych, rozpowszechniła w XIX carska Ochrana. Zdając sobie sprawę z krnąbrności i niezadowolenia Polaków już w 1881 roku Ochrana uruchomiła placówkę w Warszawie. I szybko znajdowała współpracowników, robiąc tajnych agentów wśród rodowitych Polaków. Takie nazwiska jak Roman Malinowski i Antoni Sukiennik, czołowi polscy prowokatorzy Ochrany, znane są dzisiaj pewnie tylko historykom.

Rosja Putina nie musiała nic nowego wymyślać i zapewne też nic nowego tworzyć. Rosyjska agentura w Polsce ma się dobrze i działa niezmiennie już prawie 150 lat. Po Ochranie było Czeka, KGB, a teraz kontynuuje FSB.

I zawsze znajdą się Polacy chętni do współpracy i zawsze znajdą się albo głupcy, albo sprzedajni, lub niedoświadczeni, więc łatwi do zmanipulowania młodzi, którzy często nieświadomie będą działać nie w interesie Rzeczypospolitej, tylko w interesie władz na Kremlu.

Stworzono Konfederację po to, by przejąć radykałów, żądających szybkich i rewolucyjnych rezultatów, nie baczących na rzeczywistość i światowy kontekst uniemożliwiający gwałtowne ruchy młodej, odradzającej się Polski, by wykazać, że demokratyczna władza PiSu i koalicjantów jest bezzębna, strachliwa i tak, jak poprzednicy skorumpowana.
Wykorzystano nawet jedną z najsłynniejszych prowokacji carskiej Ochrany - sfabrykowanie przez nią Protokołów mędrców Syjonu, czyli rzekomych planów opanowania świata przez Żydów Konfederacja ciągle prowadzi akcję 447, a społeczeństwo straszy operacją Polin. Przeciwnicy Korwina i Bosaka nazywani są pejsatymi, albo chazarami. A sterowani są z Tel Avivu.

Miano patriotyzmu przysługuje tylko Konfederacji.

PiS jest precyzyjnie określonym największym wrogiem Moskwy i Berlina.
Wymienianie tych dwóch stolic i dwóch państw rozdzielnie jest mydleniem oczu. To tandem, który od wieków działa wspólnie i zawsze przykrą drzazgą jest niepotrzebnie rozdzielająca ich Polska.
Wybory prezydenckie 2020 stwarzają kolejną możliwość zniszczenia Dobrej Zmiany, czyli oczywiście Prawa i Sprawiedliwości, poprzez poparcie przez Konfederację kandydata Berlina i Brukseli. Tak, jak kiedyś pod koniec XVII wieku carska Rosja posadziła na polskim tronie sasa, Augusta II.

Opozycja totalna składająca się z PO, ZSL i SLD atakuje obecną władzę frontalnie, nie przebierając w środkach.
Ale ostateczny coup de grace, tu cios w plecy, zadać ma jakże patriotyczna, nienawidząca liberałów i LGBT Konfederacja.

Kto jeszcze tego nie pojmuje?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [07:15] - Jabe | Link:

Ciekaw jestem, czy gdy kupuje pan szczypiorek też ocenia Pan go po jego stosunku do PiS-u.

PiS nie jest za mało radykalny. Po prostu nie jest tym, za co się podaje.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:40] - jazgdyni | Link:

To jest tekst o Konfederacji. Ale rozumiem, plujemy na PIS.

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [16:17] - Jabe | Link:

Twierdzi Pan, że PiS jest dla konfederatów zbyt mało radykalny. Tymczasem jest to kwestia różnicy jakościowej. Z tego powodu pan Duda nie może na zbyt wiele liczyć, nawet jako kandydat drugiego wyboru. Nie zapracował na poparcie.

Obrazek użytkownika Pers

23-06-2020 [07:41] - Pers | Link:

To straszne co autor odkrył na temat Konfederacji. No ale przecież wiadomo, że jedyna partią, która nie kłania się nikomu jest PiS więc po co ta panika?

"Protokoły Mędrców" to fałszywka? Nie wiedziałem. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:43] - jazgdyni | Link:

Wiedza z kursów zawodowych (nawet na stopnie oficerskie) daje tylko to, co dowództwo wymaga.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [08:10] - Marek1taki | Link:

Jaja jak berety. Znowu był sondaż i nowy przekaz dnia?
Problem nie jest w konfederacji tylko w pozostałych partiach. Niech dalej służą USA, Izraelowi, Niemcom, Wielkim Wschodom i rytom Szkockim tylko niech działają dla Polski a nie przeciw Polsce. Nikt im nie broni głosić poglądów prawicowych. Hm, trochę przesadziłem.
Moim zdaniem obawy o Konfederację są zbędne nawet jak wyszło kilka czy kilkanaście procent. To bez znaczenia. Liczy się kto i jak liczy głosy a wchodzimy w nowszy etap liczenia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:45] - jazgdyni | Link:

Czyli scenariusz rezerwowy - jeżeli Duda wygra, to dlatego, że wybory zostały sfałszowane. Jasne.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [12:28] - Marek1taki | Link:

To, że Duda wygra to przewidywalne od dawna. Miał za dużą przewagę po Wielkanocy nie moja wina, ani Konfederacji. Zarządzono plan awaryjny, który firmuje PiS a PO umywa ręce. Jest niekonstytucyjny - to wiadomo od początku, że termin był w maju. PO się odniesie jak im będzie pasowało- to przewidywalne do bólu. Dlaczego Pan milczał gdy sprawy się ważyły. I wcześniej gdy nie jechał Pan po PiS i Konfederacji, że nie robią koalicji wokół wyborów 10 V 2020?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-06-2020 [08:16] - Trotelreiner | Link:

Cześć!
Poświęciłeś notkę na agenture rosyjską...oni tu byli zawsze! Nie tylko ci,którzy przyjechali na Rudym 102...i nigdy nie wyszli...są u siebie w domu...pracują....w MSZ w wojsku,słuzbach, nawet się nie kryją...
"PiS jest precyzyjnie określonym największym wrogiem Moskwy i Berlina."---koniec cytatu.
To tyle? O germańskiej ordynarnej inżynierii na ciemnym "społeczeństwie"...nic?
Boisz się...masz przykład na blogerze,który walił na portalu prawdę?

Nic nie robicie...od dołu do samej góry...prezydent,rząd...PiS...juz zwieszona głowa i czekacie na BEFEHL...co jasnie panu z Berlina spadnie ze stołu...i czego jego pies nie ruszy...
Już tu na NB pisałem: NIE MA POLAKÓW,NIE MA SPOŁECZEŃSTWA,NIE MA NARODU...i za kilka lat nie będzie Polski...ani III RP...ani IV RP...będzie niemiecko-rosyjski kołchoz
pod tęczową flagą.
Hołubi sie trolli i jawną agenturę niemiecką...oni są cacy...a blogerów,którzy to widzą i piszą...wywala się kopniakiem.

Pewnie ten komentarz nie przejdzie...ale to tylko będzie dowód...że mam rację.

Żegnam---T.

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:47] - jazgdyni | Link:

Jesteś rozgoryczony.
Napisz jeszcze raz to samo, co Ci usunęli, tylko spokojniej. I nikt Cię nie tknie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

23-06-2020 [11:18] - RinoCeronte | Link:

Tylko praca u podstaw może nas uratować. Vivat academia! Vivant profesores!

Obrazek użytkownika tricolour

23-06-2020 [08:55] - tricolour | Link:

To jeśli ten obcy spisek jest taki oczywisty (nie twierdzę, że nie) to może nie lekceważyć połowy, albo i więcej, obywateli, a teraz - przed wyborami - drżeć przed przegraną?

Skoro zachęciło sie ponad milion osób do podpisania projektu antyaborcyjnego, a potem wsadziło do zamrażarki, to czego się teraz oczekuje? Co ma usłyszeć moja żona, która zbierała podpisy tygodniami, by teraz chcieć zagłosować "jak należy" gdy czuje się oszukana, wykorzystana i zlekceważona?

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:49] - jazgdyni | Link:

Jest demokracja. Żona ma duży wybór - jest Hołownia, Bosak, Kosiniak i oczywiście Czaskoski. 

Obrazek użytkownika tricolour

23-06-2020 [11:19] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Ci, ktorych wymieniłeś, odpadają z definicji ich programów. Trzaskowski odpada za LGBT, które chce zadać dzieciom. 

Więc nie pójdzie na wybory. Jej głos został zmarnowany bez względu na poziom serwilizmu, na jaki Was teraz stać i bez względu na sposoby, w jaki chcecie się wkraść w jej łaski na jeden dzień, a potem kolejny kop.

Obrazek użytkownika Es

23-06-2020 [11:22] - Es | Link:

Czyli standardowo halte pysk, a jak coś nie pasuje to wyp...ad? 

Obrazek użytkownika angela

23-06-2020 [21:59] - angela | Link:

Es, to podobnie jak z panią Kolendą program.

Obrazek użytkownika Es

24-06-2020 [02:38] - Es | Link:

Jak wyglądają programy z Kolendą wiem z przekazów internetowych,bo świadomie oszczędziłem sobie tej "przyjemności"gdzieś tak piętnaście lat temu.Ale czasem zdobywam się na odwagę aby spojrzećTam gdzie mnie bardziej interesuje , a niestety i boli: na wiadomości któregoś z kanałów tvp. I powiem tak.Takiej skali głupiej i ordynarnej propagandy nie spodziewałem się nigdy zobaczyć w "naszej" telewizji. Na wzór Urbana i w stylu Szkła kontaktowego sprzed lat, tylko a rebours.Nawiązując do kampanii i okresu wyborczego, można śmiało powiedzieć,że wyborcy są traktowani jak barany prowadzone na powrozach, aby raz na parę lat wydali z siebie krótkie meee i poszli z powrotem do złobów.Bo przecie odpowiednich ochłapów posypano. 
Jest o czym informować.I robić to rzetelnie,opierając się na przytaczanych faktach,obnażając by w efekcie doprowadzić totalniacką bandę do rozsypki.Ale trzeba tego chcieć i zabrać się do roboty.Zamiast tego jednak zorganizowano bandę propagandzistów szczyli w różnym wieku z zadaniem "gonić króliczka" i bić pianę . Nieważne,że nikomu włos z głowy  nie spadnie i trzeba dopilnować w tym wszystkim, żeby tak się nie stało zgodnie z maksymą : my nie ruszamy waszych, .....itd, Ważne że przedstawienie dla gawiedzi trwa.
No ale to trzeba chcieć dostrzec poświęcając uwagę sprawom ważniejszym niż zapasy w kisielu.

Obrazek użytkownika Es

23-06-2020 [16:03] - Es | Link:

Ortodoksi na tym forum nie zauważają takich szczegółów jak dysonans między obrazem władzy dwa tygodnie przed wyborami i w okresie między nimi

Obrazek użytkownika angela

23-06-2020 [22:03] - angela | Link:

Es, tak dysonans wielki, bo wcześniej robili, a nie mówili co robia, a teraz więcej informują naród,  co zrobili i co zrobią, a na dodatek jeszcze się z tych zobowiązań wywiązują. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [22:35] - Marek1taki | Link:

Badanie predyspozycji osobniczych ofiar syndromu Stockholmskiego do entuzjazmu powinno się opierać o skalę Angeli.

Obrazek użytkownika Es

24-06-2020 [01:44] - Es | Link:

Z zobowiązań się wywiązują.Hmm.Niech się zastanowię.No tak :raport otwarcia rozliczony i zarzuty za wszystkie-no dobra te ważniejsze przewały i malwersacje- postawione.Te przekręty przy autostradach i stadionach co to igrzyska miały motłochowi zapewnić, chociaż setki firm budowlanych i dostawców, do ruiny doprowadziły a właścicieli nawet bez toreb puściły,rozliczone również.Nieważne, że ubecka kasta ich nie osądzi, ale przynajmniej biedni ludzie zobaczyli co jest grane i dlaczego narazie muszą czekać.
Frankowicze- naiwni ludzie co prawda,co dali się zrobić w jajo-zasadne było by użyć bardziej adekwatnego określenia, ale rozmawiając z kobietą odpuszczę-częściowo sami sobie winni,no ale jak obiecane to się pomogło.Wsparciem duchowym,a nie tak jak inni jakimś przyziemnym wymuszeniem na bankach rezygnacji ze złotych żniw, no ale taki wsparcie to nie jakieś byle co.
W przeciwieństie do totalnych sprzedawczyków ratujemy górnictwo. Nie wiadomo tylko jakim sposobem jakoś coraz większe hałdy zasiarczonego ponad wszelkie normy badziewia nam rosną- no to coś niezwykłego. Nie mamy pojęcia jak to się dzieje.Pali się to jak stare opony,śmierdzi jak cholera , oddychać nie ma czym i totalni za ekologię nas po dupie kopią , ale my to lubimy ,bo to na poprawę krążenia dobre.A to co mamy pod ziemią to opchniemy niemcom,niech tymi karbonowymi limitami oni głupki się martwią.
Tak jak obiecaliśmy załatwiliśmy ustawy medialne i abonament i nie ma już problemu. Wystarczyło tylko Kurskiemu dwie okrągłe bańki sypnąć i sprawa załatwiona.Proste?Proste.
Handel mieliśmy zorganizować jak nalezy?I to zrrobiliśmy przecież.Krwiopijcom, co to wyprowadzają zyski palcem pogroziliśmy,ażze śmiechu mogli dokonać nagłego zejścia,przez co  strach padł na nich wielki.A do tego jeszcze kazaliśmy im zamykać biznesy na niedziele.Niech maja za swoje.Malkontenci co prawda nosami kręcą,że wystarczyło zadbać o warunki pracy tych co na kasach siedzą, zamiast pozbawiać ich zarobku, ale zawsze przecież się ktoś znajdzie co marudzi.
Ktoś od czasu do czasu o jakimś raporcie o likwidacji nam truje,ale po co to ludziom?po co będą durnotami sobie głowy nabijać?Niech lepiej się uczą "eskimosom" doopy nadstawiać,tak jak my jakby chcieli nam krążenie poprawić w odpowiedzi na jakąś ddurną przecież-jak nam wytłumaczyli-ustawę.I niech wszyscy wiedzą,że jak się czegoś chce, to trzeba jechać do nich niech podyktują jak to ma wyglądać.I oczywiście my informujemy po co skrybów tam wysyłamy .
Widzę,że jakiś elaborat z tych przechwałek zaczyna wychodzić,więc może przez skromność, naszymi wspólnymi osiągnięciami aż tak nie będę się przzechwalał.Cociaż na przekór niedowiarkom, jest czym .

Obrazek użytkownika angela

24-06-2020 [07:54] - angela | Link:

A , jeżeli już, to niech się pochwali  co zrobił  kandydat Trzaskowski,  bo pan Budka powiedział,  że programu nie ma, bo nie jest premierem.
Lepiej nie obiecywać, jak się ma nie dotrzymywać. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2020 [08:14] - Marek1taki | Link:

Trzaskowski jest po to by nie było alternatywy innej niż mniejsze zło. Pani sie nie boi wszystko w rękach kelnerów.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-06-2020 [09:08] - NASZ_HENRY | Link:

Wygra większe dobro:
           52:48
              ☺

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [10:53] - jazgdyni | Link:

Jeżeli jest to PAD:X to OK.

Obrazek użytkownika sake3

23-06-2020 [10:42] - sake3 | Link:

,,Nienawidząca liberałów i LGBT Konfederacja''?Ależ oni płynnie i bezproblemowo przejdą na na każdą narrację i zmienią swoje poglądy zgodnie z oczekiwaniami opozycji.Może nawet już w tym roku będą grozić palcem uczestnikom Marszu Niepodleglości i wyszukiwać w nim ,,faszystów'',ostatnio słyszymy,że KOnfederacja ,,jest otwarta'' na homoseksualistów,chyba nie ma takiego prezentu który Bosak nie zrobiłby ukochanemu panu Budce.W końcu bycie w takim aliansie nobilituje.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-06-2020 [11:44] - jazgdyni | Link:

Słusznie. Oni będą robić wszystko i zaakceptują wszystko, byleby tylko niszczyć władzę. Ci, co mają polskie interesy, jak Marek Jakubiak, odeszli. Zostali tylko ci, co interesy mają ruskie.
Oby nie było tak samo z internautami na NB.

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [16:34] - Jabe | Link:

Przypominam, że organizacją Marszu Niepodległości zajmują się narodowcy, a więc środowiska związane z Konfederacją właśnie.

Obrazek użytkownika sake3

23-06-2020 [19:18] - sake3 | Link:

@Jabe......Do tej pory organizowali,ale teraz prędzej sobie w brodę naplują niż sprzeciwią się Budce.UE też pewno teraz polubią.

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [19:54] - Jabe | Link:

Jak Pani do tego doszła?

Obrazek użytkownika sake3

24-06-2020 [07:06] - sake3 | Link:

@Jabe.....Wcale nie musiałam dochodzić,wystarczy posłuchać Bosaka.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2020 [16:21] - Jabe | Link:

Co konkretnie powiedział?

Obrazek użytkownika angela

23-06-2020 [11:59] - angela | Link:

Niech sobie pan Bosak pod dyktando pana Brauna, Korwina i pewnie Michalkiewicza POpierają, ale wyborcy konfederacji, którzy zostali haniebnie oszukani przez antypolskich zadaniowcow,  którzy są sami uwikłani w soviety,   mogą jasno ocenić sytuację w kraju.
Wyborcy, spoleczenstwo moga latwo ocenić,  co jest dobre dla polski, i wybrać dobro  dla siebie i swoich dzieci, dla Polski.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

23-06-2020 [13:26] - krzysztofjaw | Link:

No nie jestem tego pewien. Niech Pani zerknie na neon24.pl. tam jest jeden wielki jazgot na Dudę. Przykre.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [16:19] - Jabe | Link:

Na czym to rzekome oszustwo polega?

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [12:39] - Marek1taki | Link:

Nie chciało mi się fatygować ale skoro takie naleganie? Spróbuję zawrzeć deal z elektoratem PiS, że jeśli pójdzie w I turze głosować na Bosaka to w IIgiej poprę Dudę.

Obrazek użytkownika Studentka

23-06-2020 [15:00] - Studentka | Link:

Polacy wydają się być masochistami z wyboru, a rządzących traktować jak obowiązkowe stowarzyszenie świętych. Nigdy nie są zadowoleni z pozytywnych działań Rządu tylko będą się czepiać każdego, nawet bzdurnego w swej ważności uchybienia. Obrażeni, nie pójdą na wybory, albo zagłosują  na byle szuję, żeby pokazać co to nie oni. A potem, kiedy szuja wygra będą rwać szaty , narzekać, przeklinać, ale oczywiście nie na swoją głupotę, tylko na nowe władze, które w swojej głupocie sami wywindowali. Nie szukajcie świętych między politykami, tylko tych niesprzedajnych, uczciwych w zamiarach. Możemy się pomylić, ale głosując na cwaniaków i kombinatorów na pewno się nie pomylimy, na pewno przegramy.

Obrazek użytkownika Czesław2

23-06-2020 [17:33] - Czesław2 | Link:

Przyczyną jest powszechna zawiść. Pięknie w którymś komentarzu cechy Polaków skwitował Trotelreiner.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-06-2020 [15:30] - Trotelreiner | Link:

Nie da się "jeszcze raz"...ja nie piszę na brudno,potem poprawki,kopiuj i wklej.Poszło i nie ma...
Przecież tu jest "Strefa Wolnego Słowa"...wolnego..no właśnie.
"Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez moderację/administrację/ i coś jeszcze...pojawia sie na zielono w górze strony"

PS.Ciekawe czy @levak i @marek1...też czekają na publikację...

 

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [16:20] - Jabe | Link:

Bo to nie jest strefa szybkiego słowa.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

23-06-2020 [19:37] - EsaurGappa | Link:

Ojojoj ale się porobiło odniosę się do tego wpisu i ja Polak mały.Niechaj że tylko dobrze przemyślę cały ten ambaras.

Obrazek użytkownika nonparel

23-06-2020 [19:39] - nonparel | Link:

Zdaję sobie sprawę, że Konfederacja to oryginały, nowalijki i sam nie wiem jakie jeszcze eksponaty. Rozumiem, że możliwy jest taki scenariusz, że 10% głosów Konfederacji sprawi, że będzie 2 tura - no a w drugiej turze wszyscy kontra Duda i może być 49 do 51 na niekorzyść obecnego prezydenta. Ale te hipotetyczne 10% na Konfederację to tylko i wyłącznie PIS wypracował.
            Pamiętam, że konfederacje (zarówno te bardziej barskie jak i takie bardziej targowickie) z reguły źle się kończyły. Ale skąd Pan wie, że Konfederacja zagłosuje tak, aby pogrążyć Dobrą Zmianę. Ja tego nie słyszałem, natomiast słyszałem jak Bosak mówił, że na Czaskowskiego to nigdy w życiu. Jednak prawdą jest, że nie śledzę już doniesień z rodzimego podwórka - zbyt głośny stał się klangor przedwyborczy. A na świecie tyle ciekawych rzeczy się dzieje....

nonparel
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [20:50] - Marek1taki | Link:

Konkret nonparel, konkret. Jakiś ostry cień swego światopoglądu nam zdradź.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

23-06-2020 [20:56] - Lech Makowiecki | Link:

"Formatowanie" społeczeństwa na "europejczyków" daje wymierne efekty. "Zgenderyzowane" uczelnie wyższe, "zgermanizowane" media, lewactwo rządzi w pop-kulturze, sądownictwo - "skamienieliną"  rodem z  PRL... Jeśli Donald Trump przegra wybory - ziści się marzenie Marksa i Lenina o światowej rewolucji... W imię zaprowadzenia wolności wszelakich władzę przejmą najsilniejsi, najbardziej bezwzględni globalni gracze. I z wielką zapiekłością tropić będą i wypalać normalność. A co potem? Potem będzie to, co zwykle dzieje się w takich rewolucjach (francuskiej, sowieckiej, chińskiej). Tyle, że dzięki postępowi techniki – na nieporównywalnie większą skalę... Świat pogrąży się w niewyobrażalnej indoktrynacji/inwigilacji/terrorze. Stado ludzkich brojlerów poddane zostanie bezkrwawej, farmakologicznej depopulacji. Liberte, egalite, fraternite ou la mort?

Obrazek użytkownika EsaurGappa

23-06-2020 [21:31] - EsaurGappa | Link:

Jaki wymiar bólu mają poznać dzieci Boże,jak bardzo ma nasza dusza cierpieć katusze za nim ukojenie poczuje?Czy cieszy mnie to że mój przyjaciel wybrał zło?A siostra ma dusze zaprzedała mamonie!Że najpiękniejsza i najwspanialsza dziewczyna którą w życiu poznałem nie wie co to nadzieja,wiara miłość bez swojej winy ? NIE TO MNIE BARDZO SMUCI!Umierajmy z miłością i wiarą w zmartwychwstanie Chrystusa,nasza  sprawiedliwość nie równa się nawet maleńkim promilu z Bożą sprawiedliwością,nie można upadać na duchu właśnie ze względu na tych najbardziej samotnych ofiar naszego egoizmu!

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2020 [03:02] - jazgdyni | Link:

@Lech Makowiecki

Wiesz, zastanawia mnie, jak nasi młodzi są tak podatni na wpływy indoktrynacji. Jak łatwo nimi manipulować. Oczywiście, to nowa epoka - wielki wpływ mediów. Kiedyś dzieciaki, jak miały pytanie, albo problem przychodziły po pomoc do taty, albo mamy. Także do babci, czy dziadka. Rozglądały się wokół. Teraz stukają w smartfona, czy laptopa. Tam jest wyrocznia. I są coraz bardziej zagubione. Szkoły również nie pełnią właściwej roli - zamiast głównie uczyć myśleć, wpychają kilogramy, często zbędnej i nudnej wiedzy. Rezultaty widzimy. Korwin, czy Michalkiewicz mogą karmić utopią, sprzedawać fałszywy obraz świata i kształtować po swojemu.
Długa sprawa do dyskusji... A najgorsze, że nie ma już dumy i godności.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

23-06-2020 [21:13] - EsaurGappa | Link:

Gdzie była Konfederacja jak jej nie było?Tu i ówdzie zapewne,w większości to młodzi ludzie którzy robią politykę na zasadzie my niewinni i czystego ducha jesteśmy,nigdy nie byliśmy powiązani z dawnym układem z żadnej strony...buhahaha.Ach taka jest ich metodyka !Ze skrajności w skrajność,z wiarą na ustach i z nienawiścią,z patriotyzmem w sloganach i z samotnością w działaniu.Ech...obserwuję ich od kilku lat w sieci,prześledziłem co nieco media społecznościowe i nie da się ukryć że to rosyjskie i szwajcarsko-austryjackie, grono wspólnej adoracji.Ich zwolennicy często szukają czegoś lepszego niżeli to co zastana w danym czasie,wiecznie marudzący,pełni podejrzeń i wątpliwości,fanatycy teorii spiskowych,prawdziwe pragną prawdy,są lojalni wobec siebie.Jednak ich myślenie i poczucie wartości opiera się na dyskryminacji i rasizmie czego sami nie są w stanie dostrzec.Widzą zło tam gdzie ono walczy z dobrem,ale nie kojarzą po której stronie sami są.Wyczuwam że jest śród tych młodych dusz wielkie rozdarcie i walka z samym sobą.Więc ufnością i z wiarą podchodźmy do dzieci które szukają przyjaźni,zagubione we własnym buncie,jeszcze do nas wrócą i z miłością ich przytulimy,na Boga nie zachowujmy się jak głuchy i zimny kamień.  

Obrazek użytkownika Jabe

23-06-2020 [21:28] - Jabe | Link:

z wiarą na ustach i z nienawiścią

z samotnością w działaniu

rosyjskie i szwajcarsko-austryjackie, grono wspólnej adoracji

pełni podejrzeń

fanatycy teorii spiskowych

poczucie wartości opiera się na dyskryminacji i rasizmie

nie kojarzą po której stronie sami są

zagubione we własnym buncie

jeszcze do nas wrócą

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [21:45] - Marek1taki | Link:

Dużo słów, mało konkretów poza "dyskryminacją i rasizmem" i przyganą do "pragnienia prawdy".
Zatem śmiało. Pokłam coś więcej.

Obrazek użytkownika angela

23-06-2020 [22:29] - angela | Link:

Na pewno nikt Marka nie przebije,  jedzie na kłamstwie, jak na łysej kobyle.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2020 [22:36] - Marek1taki | Link:

Napisała bezstronna entuzjastka prawdy.

Obrazek użytkownika paparazzi

24-06-2020 [00:37] - paparazzi | Link:

M1t jak to? EsaurGappa kłamie? Ja odczytałem śmiałą prawdę to co sam bym tak nie wypowiedział. Panie daj pan spokój, wije się pan jak jadowity troll. Napisz pan co panu się podoba w działaniu PiSu. To będzie ciekawe;-) Nie zapomnij pan o innych partiach!

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2020 [08:06] - Marek1taki | Link:

Papa z Gapą z mentalność - braterstwo wodolejstwa i dwójmyślenia.
Zaspokoję ciekawość: inwestycje infrastrukturalne. Reszta jak w innych partiach podstolnych więc niema już pochwał. Poza Kopaczową za niekupienie tego co stręczy Szumowski.
Generalnie dobrze rządom wychodzi to czego nie spieprzą, więc pochwalam każdy brak aktywności, bo na pozytywnie ukierunkowane działanie już dawno nie liczę.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

24-06-2020 [00:50] - EsaurGappa | Link:

Oj przepraszam pana bardzo że nie spełniam pana wymagań względem tu osobistości się udzielających.Tak kajam się teraz przed etosem pańskich komentarzy jakże prawdziwych i skromnych.Czy mogę jakoś zadośćuczynić panu za mój bezczelnie kłamliwy komentarz który tak dogłebnie poruszył gołąbka pokoju i miłości jakim pan zapewne jest?Zatem śmiało czekam.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2020 [08:10] - Marek1taki | Link:

@Gappa Niech się Pan nie stara bo wychodzi jeszcze większe mędzenie. Jabe zresztą zebrał Pańską poezję.

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2020 [03:09] - jazgdyni | Link:

Jeśli stare konie, jak tu na portalu widać, są zakręcone i nie do końca pojmują rzeczywistość, a już o prawidłowej ocenie nie ma co mówić, to i młodzież w szponach Konfederacji jest jak dziecko we mgle. Nie tylko Konfederacja wciska młodym kit. A Zieloni? A całe te Eco i Veganizm. No i oczywiście seksualność. Pomieszanie pojęć i priorytetów. Co gorsza - pomieszanie dobra ze złem.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2020 [07:54] - Marek1taki | Link:

Kto wciska ciemnotę PiSowcom? Pandemię to Szumowski. Keynesizm np. Morawiecki, Emilewicz, Modzelewski. Zaufanie do 447 chyba Mossbacher, Jonny Daniels. A właśnie: czym zlewają wam onuce?
Jak z odpowiedzią na pytanie o brak zainteresowania POPiSowym przewałem wokół majowych wyborów na Dudę?

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2020 [11:45] - jazgdyni | Link:

Czytając Pana rozumiem zapaść polskiej służby zdrowia. Przykro mi. Albo pan czyta i słucha fałszywe wiadomości, albo, co gorsza, Pan tak sam z siebie. Rezultat jest niestety niedobry.

Pańska ocena zjawiska pandemii i obserwacji medycznych, jak na lekarza, jest fałszywa i bardzo powierzchowna. Czym się Pan zajmuje? Czasami mam różne wątpliwości. A Szumowskiego Pan nie cierpi z powodu bezinteresownej zawiści.
Jaki keynesizm? Bo wspomniano o New Deal Roosevelta? Niech Pan postudiuje Adama Smitha, by mieć pojęcie o celach ekonomii i podstawach nowoczesnej gospodarki. Pała Panie Marku.
Ustawa 447... Straszak na głupków. Kiedy to było? 2017? No to już mamy 2020 i cholera - nic się nie dzieje. Na szczęście Sejm nie rozdmuchał sprawy, jak durnie chcieli nadać dalszy ciąg. A Kaczyński, tylko kto by go słuchał, a potem i Duda i Morawiecki publicznie oświadczyli, że figa z makiem panowie z Borough Park. Więc martw się Doktorze, a jak nie śpisz, to proszę sobie zaordynować podwójną dawkę Zolpidemu (Uwaga! Uzależnia, jak Doktor nie pamięta).

Aha - kto przewalił majowe wybory i dlaczego? Notowania Dudy były wtedy w szczycie. Ale... pewnie też kłamali.

Ps. Radzę poprosić kolegę o szybki test. Zachowania paranoidalne mogą przerodzić się w coś poważnego. I po co to Doktorowi?

.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-06-2020 [12:35] - Trotelreiner | Link:

@jazgdyni   11.45
Po jakiego diabła dyskutujesz z delegowanym trollem na NB?
Rosjanie mają idealne określenie na takich...sxxxxcz

Jaki z niego lekarz?! Od nocy do rana waruje na NB,kiedy pracuje,kiedy śpi,kiedy załatwia potrzeby fizjologiczne...może to grupa z "soku z buraka" pod wspólnym nickiem...
Tacy jak @marek1 mają zadanie...mają wyraźny rozkaz...i go wykonują...tylko idiota może uwierzyć,że "pan lekarz" to robi dla idei...za darmo...pensja lekarza teraz,to dla
znachora po dyplomie...na ogół powyżej 10000...bez przemęczania się na dyżurach w pogotowiu...to ile im płaci UE [czyt.Merkel poprzez Budkę et consortes]

Za rozwalanie marszu patriotów w listopadzie Antifa płaciła 100€ za godzinę...są zdjęcia kasjerów w bramach w Warszawie...

Sponsoring....przecież tu chodzi O UTRACONE MILIARDY!!!

T.
 

Obrazek użytkownika tricolour

24-06-2020 [12:58] - tricolour | Link:

@Totel

Pisać do Jazgdyni, ze Marek siedząc od rana do wieczora jest przez to sxxczą, podczas gdy adresat tych słów zrywa sie o czwartej do komputera i siedzi przy nim do północy, jest naprawdę zabawne.

Zaprawdę, nikt wam się wmusi, że białe jest białe...

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2020 [13:21] - jazgdyni | Link:

Cześć Trocie!

W komentarzu napisałem, że mam duże wątpliwości co do prawdziwej profesji rzeczonego gościa. KOD, słyszałem, płacił 50 zł za akcję. Powiem ci, że na prawdę świetny lekarz, lecz jednocześnie chytry, śmiało dzisiaj wyciąga 1000 zł w godzinę. Powiedzmy - poprzyjmuje sześć godzin, to dziennie tylko na praktyce wyciągnie 1 400 euro dziennie, a miesięcznie 34 tysiące. To są już zarobki światowe w grupie upper middle class. Fakt - do takiego poziomu dochodzi się dopiero po 30 latach nauki (nie tylko studia) i praktyki. Czyli po pięćdziesiątce.

Szumowski dzisiaj ma 48 lat, lecz jak mówią koledzy i współpracownicy, to postać wybitna. Nie dziwi 20 posiadłości sędziego Żurka, a nieco ponad standard i biznes w rodzinie Szumowskiego jest bardzo podejrzany i godny pogardy.

Lecz, moja obserwacja jest taka, że narzekają, trollują i hejtują zazwyczaj życiowe nieudaczniki (oprócz agentury oczywiście).

Serdeczności
JK

Obrazek użytkownika tricolour

24-06-2020 [13:27] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Gdy za hejt odbierają prawo prowadzenia bloga, po raz wtóry, to dowód na życiowe nieudacznictwo.

Dziękuję.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-06-2020 [12:41] - Marek1taki | Link:

Psychuszki, kwarantanny - to metody stare i sprawdzone. Orzeczenia autorytetów medycznych też - pofatygowałem się swego czasu specjalnie na wykład zobaczyć Prof.Marka bo sprawa Pyjasa była jeszcze świeża w pamięci krakowskich studentów. Mam też doświadczenie prawne z przewlekłością ubezwłasnowolnienia i przekonanie, że od ręki ta sama instytucja by też sobie poradziła.
Dziękuję zatem za troskę o zdrowie. Nie wiem na co czekać w sytuacji kompletnego braku siły argumentów po stronie antypolskiej władzy.
Nawiasem mówiąc służba zdrowia w Polsce ma się dobrze mimo starań kolejnych ministrów. Największe sukcesy w destrukcji odnotował Szumowski.
Co do Dudy to bezapelacyjna wygrana w maju to moja opinia sprzed Wielkanocy ze wzgl. na metodę przeprowadzenia głosowania.

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2020 [03:57] - jazgdyni | Link:

Pogrzebałem głębiej i zauważyłem błąd. Żadne tam FSB nie organizuje i steruje takimi operacjami, jak farmy trolli, dezinformacja i prowokacje, a także operacjami fałszywej flagi.
Wszystko jest podległe Akwarium na Chodynce z admirałem Kostjukowem na czele.

Obrazek użytkownika sake3

24-06-2020 [13:47] - sake3 | Link:

Nie rozumiem tej nagonki na Szumowskiego.Wypominanie,że działa naukowo i że ma z tego pieniądze?A jakież dzisiaj mozna robić badania bez nakładów czy grantów?Więc lepiej nie robić ich wcale? A może poczekać aż jacyś naukowcy w Berlinie zrobią?Ze zrozumieniem przyjmuje się,że kilkanaście posiadłości i mieszkań wdowy po Adamowiczu to rzecz zwyczajna,superszybkie ,luksusowe samochody Grodzkiego wg wielu po prostu mu się należą,a Szumowski pewno powinien dojezdżać do pracy na rowerze i pracowac za darmo.Kto się wyraża źle o Szumowskim?Najczesciej ci co w ogóle nie pracują i nie mają o niej zielonego pojęcia.Idiotyzmy wygłaszane przez pana Marek1taki na temat pandemii wywołanej przez Szumowskiego zakrawa na żart albo na misję zleconą.W okresie wyborczym pełno takich kuriozalnych wypowiedzi.