UWAGA! Gniew społeczny? Kontrolowany?

Starannie przygotowano. I tylko czekano na pretekst.
Czy o tym debatował ostatnio Bilderberg?
I pretekst się znalazł. W idealnym miejscu i czasie. Pora zniszczyć Trumpa. Od niego trzeba zacząć. A reszta sama się zawali.

Bandyta w mundurze zabił Murzyna. To zawsze w Stanach działało.
Antyrasistowskie protesty były nieuniknione w całym USA.

Tym razem jednak było inaczej. Przygotowany scenariusz uwzględnił aktualną sytuację. Wysoki poziom frustracji społeczeństwa spowodowany pandemią nowego, nieznanego wirusa. Do tego przymusowa kwarantanna i zamknięcie w domach. Ograniczenie swobód obywatelskich.
Szczapy na ognisko, by je rozpalić były wyjątkowo suche i łatwopalne.
Normalnie nawet nic specjalnego – ogień by płonął 3, 4 dni, maksymalnie tydzień i samoistnie, jak zawsze wypaliłby się.

Planiści światowego przewrotu dobrze to rozumieli.
Potrzebny był dodatkowy element, by nie dopuścić do wygaszenia protestu.
Do tego użyto ANTIFY.

Antifa to trenowane lewackie bojówki, brutalne i bezwzględne. Ich celem zawsze jest doprowadzenie do jak największych rozruchów na ulicach miast. Do przekształcenia nawet pokojowych protestantów w ogarnięty amokiem motłoch, który zacznie niszczyć, palić, dewastować, rabować, a jak trzeba – zabijać.
Trenowani w walkach ulicznych, jak  rosyjskie oddziały specjalne, nazywane u nas "zielonymi ludzikami" są w takiej niby-wojnie wyjątkowo skuteczni.
Jak się dowiedzieliśmy, antyrządowe, a nawet śmiem powiedzieć, antypolskie władze Warszawy też już zabrały się za przygotowanie własnych ulicznych wojowników. Czy pod egidą ANTIFY?
Mam prawo tak przypuszczać, bo pamiętamy, jak warszawscy lewacy, z Gazetą Wyborczą i Krytyką Polityczną na czele już w 2011 roku wezwali na pomoc do rozwalenia Marszu Niepodległości uzbrojonych niemieckich terrorystów ANTIFY. W strefie Schengen ich szybkie przemieszczanie to duży atut. Tamtym razem się nie udało, bo polscy kibice okazali się bardziej bitni i bojowi, zmuszając wywrotowców do ucieczki.
ANTIFA dla kamuflażu kryje się pod szyldem ruchu antyfaszystowskiego. Co jest bezczelną ironią, bo kultywują oni zasady działania niesławnych bojówek SA w hitlerowskich Niemczech.

A dzisiaj mamy rok 2020 i już w Polsce dorobiliśmy się własnego "ruchu antyfaszystowskiego", gdy pod opieką kryptokomunistów, bo tym są faktycznie, rządzący w Europie lewaccy neoliberałowie, wypączkowały Radykalna Akcja Antyfaszystowska, Antyfaszystowska Warszawa, 161 Crew, Przychodnia Skłot, Kolektyw Syrena, Warszawska Federacja Anarchistyczna, Rytmy Oporu i Razem przeciwko Nacjonalizmowi.

Jak Państwo myślą – po co w Warszawie, u pana kandydata na prezydenta RP hoduje się bojówki wzorowane na nazistowskich SA – Sturmabteilung?

Śmierć Murzyna, brutalna, okrutna i niesprawiedliwa została właściwie wykorzystana.
Media właśnie doniosły, że niszczycielskie rozruchy uliczne są już w Paryżu, są w Rotterdamie, rozlewają się na Wiedeń, Grecję, Włochy. Nawet w Brazylii są rozruchy. Tu nie użyto rasistowskiego pretekstu. Tu zastosowano wojujący feminizm. Hmm...
Wiemy, że ulice płoną od dawna w Hong Kongu. Afryka też jest o milimetr od wybuchu.

Jutro Berlin, a pojutrze może Warszawa?
Takiego ataku na swoją ojczyznę nawet śp. Lech Kaczyński się nie spodziewał.

Czy legalne władze państw skutecznie przeciwstawią się tej wybuchającej rebelii? Po pandemii – kryzys gospodarczy – wszyscy ucierpią. Więc może lepiej po pandemii – światowa rewolucja?

Przywrócimy komunizm. Wszystko dla mas. Nazwiemy to inaczej i będzie dobrze. A wichrzycieli – Trumpa, Orbana, czy Kaczyśkiego przykładnie się ukara.

A 28 czerwca mają być w Polsce wybory prezydenckie... Może nie będzie potrzeby ich przeprowadzać?

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-06-2020 [08:15] - Marek1taki | Link:

"A 28 czerwca mają być w Polsce wybory prezydenckie... Może nie będzie potrzeby ich przeprowadzać?"
Z jakiś względów ich nie przeprowadzono 10maja ani tydzień lub dwa później. Z jakiś względów PiS wzmacnia lewą nogę. Magdalenka czy międzynarodówka?
W każdym razie dał świadomą zgodę opozycji na zmianę reguł wbrew konstytucji układanej zresztą pod dyktando tej antypolskiej opcji politycznej.
Tej samej, która wbrew własnej konstytucji wprowadziła w życie dekret Bieruta i stan wojenny.
Gratuluję sojuszu. Wzorujemy demokrację na Kambodży z czerwonymi kmerami czy odwrotnie?

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-06-2020 [09:38] - jazgdyni | Link:

A ty ciągle Doktorze to samo. Nie lubisz obecnej władzy i gdzie się tylko da, punktujesz wyimaginowane błędy, jakbyś nie ogarniał całego kontekstu.

Często robi sie co może, a nie to co powinno, lub co należy robić.
Tak grają jak im przeciwnik pozwala.

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-06-2020 [10:21] - Marek1taki | Link:

To nie uprawia się przynajmniej propagandy na korzyść wroga.
Wyimaginowane błędy?Są na papierze wyprodukowanym przez spółkę rzekomo bezwolnej dobrej zmiany z totalną opozycją.
A lewicy nie lubiłem i nie lubię bo to nienormalność - co wychodzi i w tej sprawie.
Z USA doniesienia o krytyce prezedenta Trumpa przez wojskowych:
https://wiadomosci.onet.pl/swi...
"krytykują wezwania prezydenta do użycia wojska"
To jaja, że Trump "wzywa". Dawniej wydawano wojsku rozkazy. Na szczęście dla USA broń mają tam cywile i dochodzą słuchy, że dają rady z terroryzmem bez Pentagonu.
Nie będzie pretekstu do zakazów posiadania broni przez obywateli z powodu nieradzenia sobie armii?
Czasy takie, że kto by się przejmował logiką i faktami.
W Polsce broni w rękach obywateli nie ma i w razie podobnej sytuacji będzie drugi Wołyń.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-06-2020 [15:53] - Imć Waszeć | Link:

Panie Marku, Trump nie może użyć wojska w sprawach wewnętrznych, nawet gwardii narodowej, ani harcerzy, bo mu tego zabrania amerykańska konstytucja. Jedyną instancja powołaną do brania w kamasze jest gubernator stanu. U nas też chwilowo Niemcy przez jakiegoś komisarza Jurgielta w Brukseli nie mogą postawić polskiej armii na nogi, żeby uśmierzyć w Polsce zamieszki. Chwilowo, bo oni chcą znacznie więcej niż jest w USA. Tak więc Trump ma związane ręce nawet w stanie Waszyngton: https://en.wikipedia.org/wiki/...
Ale oczywiście zakłamane liberalne media w wiadomych rękach ubijają ludności świata w głowach sieczkę, jakoby to Trump był niedojda, tchórz i nierób. A jaki zrobili z Trumpa idiotę wymachującego Biblią "bez powodu"? Mistrzostwo świata w lidze głowizn z kapustą w weku z odstającymi uszami, czyli Urbana. Oni w USA są dziś znacznie bardziej zaawansowani w kłamstwie niż Jerzy Urban. Przeszczep UBoli Anno 1968 też się przyjął nadzwyczaj dobrze. Jak było? Ktoś podpalił kościół, Trump się tym przejął, a o podpaleniu kościoła w "mediach" sorosowców cisza. Tak się dziś "informuje" w USA! Kiedyś tu przecież pisałem kto podbił USA bez jednego wystrzału, prawda?

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-06-2020 [19:22] - Marek1taki | Link:

"Trump nie może użyć wojska w sprawach wewnętrznych"
Dzięki. Nie wiedziałem.

Obrazek użytkownika paparazzi

05-06-2020 [00:44] - paparazzi | Link:

Trump ma polityczne instrumenty co lewakom nawet się nie śni.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-06-2020 [17:26] - paparazzi | Link:

@M1t zmień wiadomości! Prezydent Trump skrytykował gubernatorów za opieszałą reakcje i zagroził ze jak nie będą dawać rady w powstrzymaniu rabunku i mordów to wprowadzi Gwardie Narodowa. Tylko tyle. Zmień książki ;-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

04-06-2020 [10:45] - Marek1taki | Link:

Przeoczyłem sedno:
"punktujesz wyimaginowane błędy"
i
"Często robi sie co może, a nie to co powinno, lub co należy robić."
Właśnie o to chodzi, że propagandą sukcesu wymuszonych złych działań "dobra zmiana" robi z siebie zakładnika i otwiera drogę do lewego wrogom Polski.

Obrazek użytkownika cyborg59

04-06-2020 [09:42] - cyborg59 | Link:

To co ? 
Dzisiaj obiad w Drawsku. ;-)))

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-06-2020 [08:31] - Trotelreiner | Link:

Spać nie możesz???
Jedna notka o 4 z minutami...druga o 7.46...w Twoim wieku juz nie potrzeba tylu godzin snu...ale jak tak dalej pójdzie....Napoleon spał podobno niecałą godzinę,ale dosypial na koniu.
Ten "docisk kolanem szyi" to jest normalny chwyt podczas zakładania kajdanek leżącemu delikwentowi...w każdym filmie nawet francuskim...jest demonstrowany.

Policjant za długo trzymał kolano na tętnicy szyjnej....bo POZOWAŁ DO TELEWIZJI!!! Wyraźnie widać,że wzrokiem szuka kamery....

Ustawka? Błąd gliniarza? Skąd tam sie wzięła jakas telewizja? Wiedzieli?

Nie wierzę w zbiegi okoliczności,ani przypadki...w dzisiejszych czasach...NIE MA PRYWATNOŚCI W USA....wszyscy są słuchani,podglądani...po 11.września ...

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-06-2020 [09:16] - jazgdyni | Link:

Przeciętnie sypiam 5 godzin i dobrze mi z tym. No i czasami, jak się najem i się nudzę w dzień, to sobie dołożę jeszcze dwie godziny chrapania na kanapie.

A po czwartej, przy kawie z obowiązkowym papierosem, przelatuję wszelkie światowe newsy w oryginale, nie pomijając Al Jazeery (  Officer stabbed, 2 shot in Brooklyn, two hours into NYC curflew), ale pomijając Russia Today.

A jak się coś poważnego dzieje, to nie śpię całą noc.

Znam te amerykańskie policyjne chwyty osobiście. Gdybym nie krzyknął: - Ku**a, co się dzieje, to posterunkowy NYC Police, Tołłoczko, też by mi zgniatał gardło. Lecz usłyszawszy mowę ojczystą odpowiedział w tym samym stylu: - Ku**a, Polak? Co ty tu robisz?

Obrazek użytkownika cyborg59

04-06-2020 [09:54] - cyborg59 | Link:

Ważne jest kto bije, kogo bije i na czyje zlecenie. Zobacz to :
https://twitter.com/i/status/1...
To nie było przedmieście ! Kobieta może dwa razy dać w trąbę BIAŁEMU policjantowi w downtown, ale tylko czarny policjant może znokautować babę. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:22] - jazgdyni | Link:

Przeczytaj komentarz Agnieszki S, który umieściłem poniżej.

Jasno i wyraźne, jak to jest z policyjnymi zabójstwami.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

04-06-2020 [09:19] - Lech Makowiecki | Link:

Janusz! Postulowałem od zawsze skuteczne (ale niezbyt długie) szkolenie wojskowe dla WSZYSTKICH zdolnych do służby mężczyzn. I edukację historyczną propagującą  szeroko nasze wieloletnie, niepodległościowe dążenia. Gdyby to przeprowadzono, to i teoretycznie, i praktycznie bylibyśmy gotowi do odpierania takich hybrydowych ataków, z jakimi mamy dziś do czynienia. Komuna i postkomuna zdemoralizowały nam naród - i teraz mamy to, co mamy... Rekonstruktorzy - zamiast wojowników! Dali się opluć i sponiewierać podczas Marszu Niepodległości byle szmaciarzom z Antify... PS Jako młody mężczyzna trenowałem na studiach judo, karate, pływanie sportowe. Odbyłem też roczne szkolenie podchorążych (w artylerii). Moja kompania rozniosła by takich "antifiarzy" na butach! Dziś kończę 66 lat i trudno by mi się było mierzyć z młodymi, lewackimi byczkami... Obudź się, Polsko! Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=qxK-hjNsSkc

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-06-2020 [09:23] - jazgdyni | Link:

Trochę treningu mam. W młodości trenowałem judo, bo jak pamiętasz 3miasto było stolicą tego sportu, a sąsiadem był akurat jeden z trenerów kadry i na trawniku na placu uczył nas padów, chwytów, podcięć i duszeń. Tak, że nie było wyboru - musiałem to trenować.
Syna posłałem na karate. też nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Jest na świecie nerwowo. Będę śledził rozwój zdarzeń.

Serdeczności i zabezpiecz się na wszelki wypadek.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

04-06-2020 [09:37] - Lech Makowiecki | Link:

Janusz! Pogoda się poprawiła, wiec co ranek przez pół godziny macham sobie  na trawniku rękami i nogami... Nie dam już rady kopnięciem mawashi zdjąć komuś kapelusza z głowy, ale niżej sięgam jeszcze skutecznie... :))) Zdrowia życzę! 

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:27] - jazgdyni | Link:

Mój ulubiony myk to Osoto Gari. Nieźle mi wychodził. Czułem rytm rzutu. Jakby ładny fragment melodii.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

04-06-2020 [15:31] - RinoCeronte | Link:

A ja karate  ćwiczę z bratem. Hej!

Obrazek użytkownika paparazzi

04-06-2020 [20:45] - paparazzi | Link:

Co wy dziadki z tym karate? A bazooka?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-06-2020 [22:04] - Imć Waszeć | Link:

Górale mawiają "karate karatem, a siekierka siekierkom" ;)

Obrazek użytkownika maxilampus

04-06-2020 [22:30] - maxilampus | Link:

hehehe..To atomowa i hardcorowa wersja ..Posrodku jest recomendowany bardziej "soft approach"..w postaci "Palicy"..https://dziennikzachodni.pl/ka...

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [05:53] - jazgdyni | Link:

@maxilampus

Kijaszek warto zawsze mieć pod ręką. Jam mam przy wejściu do domu dwa bejsbole. Dopasowane osobiście.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [05:49] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć.

Siekierka siekierką. Występuje jako groźba wyłącznie. W użyciu są zazwyczaj sztachetki z płota.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [05:47] - jazgdyni | Link:

@paparazzi
My jesteśmy z generacji Brucele. Wiesz co to było? Mistrz nad mistrze Bruce Lee.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [05:50] - jazgdyni | Link:

@RinoCerone
Brat starszy, czy młodszy? To znaczy - on cie bije, czy ty bijesz jego?

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-06-2020 [09:33] - jazgdyni | Link:

Tuż przed codziennym programem Michała Rachonia o 07:10 #Jedziemy zadzwoniłem do Jędrka Kodyma ,(Kodym m.in z Janem Pietrzakiem jest w czwartek stałym gościem u Rachonia) pytając czy się niepokoi rozwojem wypadków na świecie i czy bedą o tym mówić. Jędrzej nieco też zaniepokojony odparł, że prawdopodobnie tak.
Wysłuchałem całego programu i nie padło słowo na temat światowej sytuacji. Widocznie władza i TVP nie wypracowały jeszcze właściwego stanowiska.
Czekają... Na co?

Obrazek użytkownika cyborg59

04-06-2020 [09:41] - cyborg59 | Link:

Wiem z doświadczenia, że często tylko nam się wydaje, że wiemy ! Antifa udaje to czym nie jest.
 Ma nam się wydawać, że to strażnicy chroniący nas przed odradzaniem się nazizmu. Nic bardziej błędnego.
Ta zbrodnicza organizacja jest starsza niż narodowi socjaliści, powstała w kontrze do faszystów, których oskarżała
o skręt w prawo. Nasi szkolni nauczyciele przyjęli tę narrację ! Uczono nas, że faszyści i naziści to PRAWICA. Tymczasem kolejność (licząc od lewej) była taka : antifa, komunistyczna partia Niemiec, faszyści. Realizację internacjonalistycznych planów antify mogliśmy obserwować na przykładzie hiszpańskim : spalić kościoły, wymordować księży/zakonników/zakonnice/wierzących. Z tej perspektywy, podpalenie kościoła w Nowym Jorku nie jest przypadkiem. Internacjonalistycznym obowiązkiem było również pomalowanie pomnika Kościuszki w Polsce i leżąca demonstracja w Poznaniu. 
Realizowana jest jakaś agenda, to pewne.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:31] - jazgdyni | Link:

Kiedyś najgorsi byli anarchiści... Ale to nigdy nie były karne, wytrenowane oddziały.

Jestem przygotowany. My home is my castle.

Obrazek użytkownika cyborg59

05-06-2020 [10:12] - cyborg59 | Link:

@jazgdyni - My home is my castle.
Amerykanie w ciągu ostatnich dwu tygodni ogołocili sklepy z broni.
Milion siedemset tysięcy sztuk, poszukiwane są dwururki, wersja short lub jednoręczne.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [11:28] - jazgdyni | Link:

No jasne, też bym tak wybrał. Szotganem nie musisz celować i pokrywasz śrutem na 3 metry 1,5 x 1,5 celu.

Ale w naszej profesji jednak bym wolał strzelać prądem na kabelkach do 5 mtr  (100 kV chyba wystarczy?)

Obrazek użytkownika cyborg59

05-06-2020 [14:24] - cyborg59 | Link:

Ograniczony przepisami jest prąd rażenia.
Byłem świadkiem jak policjantka strzeliła drucikami do faceta na wspomagaczach. Żul, któremu w normalnych warunkach odmawiam dopłaty 50 groszy do piwka, dostał takiego dopingu, że gołą ręką wywalił szybę w policyjnym vanie, kolegę policjantki wrzucił między śmietniki. Dwa strzały tasera potraktował wyrwaniem drucików. Zrobiło się gorąco. Mój okrzyk : tu są dzieci - powstrzymał policjantkę od użycia broni. Rodzona matka przywaliła żulowi sporą torebką w pysk i pomogła skuć. Leżąc twarzą do ziemi zaczął się dusić. To już znamy.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-06-2020 [13:47] - Tomaszek | Link:

@Cyborg
Polacy też . Ceny w górę o 50% i puste pólki.  https://www.militaria.pl/ubert... wszystko wywiało , co da się bezproblemowo kupić . Tak że wersja "Bonanza "póki co trudnowata .

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-06-2020 [11:38] - jazgdyni | Link:

Warszawskie papugi klaskają amerykańskiemu motłochowi.

https://youtu.be/85O8sqnHplg

Obrazek użytkownika Czesław2

04-06-2020 [11:50] - Czesław2 | Link:

Od 1 lipca zakaz sprzedaży miału, bo rząd nie napisał normy. 7 mln gospodarstw. Duda ma wybory w plecach jak to się rozniesie. Jeszcze miesiąc temu w moim powiecie ludzie brali dotacje do kotłów 5 klasy.

Obrazek użytkownika Czesław2

04-06-2020 [13:57] - Czesław2 | Link:

Wszystkie tzw prawicowe media nabrały wody sobie.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-06-2020 [17:38] - paparazzi | Link:

Poszedł komentarz niedokończony bez korekty i podglądu. Sorry. Nawiasem mówiąc w USA wywijają maczuga rasizmu, antysemityzmu, hejtu, sam dopisz. Trenują ludzi w korporacjach ruskim systemem, cicho budziesz dalsze jedziesz. Bron Boże przypomnieć bajkę Andersena "król jest nagi"

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:33] - jazgdyni | Link:

Tak jest w większych miastach. Na prowincji Amerykanie jeszcze pamiętają czasy kowboi i Wild West.

Obrazek użytkownika nonparel

04-06-2020 [18:09] - nonparel | Link:

Witam
Nic dodać, nic ująć...
Jedno jest symptomatyczne: jak to jest możliwe, że państwo, które ma najsilniejszą armię, lotniskowce we wszystkich zapalnych punktach świata oraz pełni rolę światowego żandarma nie potrafi sobie poradzić z Antifą?
Słabość demokracji, czy może rządy z tylnego siedzenia a media i politycy są kupieni?
I co jest wymiarem siły państwa - o ile państwa narodowe w ogóle się jeszcze liczą?
"nie pomijając Al Jazeery (Officer stabbed, 2 shot in Brooklyn, two hours into NYC curflew), ale pomijając Russia Today."
A ja nie pomijam żadnych źródeł. Nie tylko Al Jazzery ale także CNN, Xinhua, Russia Today i w ogóle żadnych. Czasem nawet poczytam sobie, co bredzi Maduro. Uważam, że trzeba przeglądać co się da, żeby sobie wyrobić własny pogląd. Skąd miałbym wiedzieć np. że "Mein Kampf" to stek bzdur, gdybym tego nie przeczytał? A wracając do RT - pokazali taki filmik, jak to naćpani afroamerykanie plądrujący sklepy dostali łomot. Mała rzecz a cieszy.

nonparel
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:42] - jazgdyni | Link:

Takie są uroki demokracji i systemu, jaki w USA zaprowadzono. Prezydent dosyć łatwo może bombką zmieść Kubę z powierzchni, a nie może bez dziesięciu podpisów załatwić zboczeńca, narkomana, pedofila bandytę.
A  teraz Trump u siebie jest w identycznej sytuacji, jak Kaczyński, Duda i Morawiecki w Polsce. Jeden błąd i wrzask na cały świat. Więcej - nawet jak błędów nie robią to już jest wrzask.

Nie będę oglądał RT. Wystarczy mi choćby 15 minut w samochodzie i RMF FM i wywiad z opętanym starcem Lityńskim, który nadal Komorowskiego uważa za półboga. Bo był jego doradcą. A to jego życiowy szczyt. Więc jest dumny i się dowartościowuje, bo służył prezydentowi - geniuszowi.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-06-2020 [19:03] - paparazzi | Link:

Niestety, wcięło, drugiego takiego nie napisze bo było na końcu języka. W sumie zgadzam się z autorem z Gdyni.

Obrazek użytkownika cyborg59

04-06-2020 [23:39] - cyborg59 | Link:

Znam ten ból !
Pisz w notatniku i wklejaj robiąc korektę.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:43] - jazgdyni | Link:

Mnie też często wcina bez powodu. Tak nie było. Mamy komputery już zainfekowane?

Obrazek użytkownika cyborg59

06-06-2020 [00:31] - cyborg59 | Link:

Tak ! U mnie ruskie przełamały pierwszą linię (fajerłola awasta). Sorki ;-))). Dopiero druga linia przechwytywała "Blacklist" czyli dopisanie np. "naszeblogi" do blokowanych.
Pora narychtować antywirusy i inne narzędzia. Czas wyborów !  

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [03:19] - jazgdyni | Link:

Agnieszka jest moją internetową znajomą. Mieszka w LA. To osoba wykształcona, z dorobkiem i godna zaufania. Oto co napisała w innym miejscu.

Nie zauważyłam protestów kiedy czarni dokonywali przestępstw a ofiarami byli biali. Nie widziałam też protestów, kiedy czarni policjanci zabijali białych, ani też w przypadkach, kiedy biali policjanci w okrutny sposób strzelali do białych. Incydent, kiedy czarny policjant zabija czarnego przestępcę nie jest nawet brany tutaj pod uwagę, bo nie spełnia podstawowych propagandowych wymogów.
Nikt po zaistnieniu tych pozostałych incydentów nie organizował zamieszek, nikt nie walczył z rasizmem, nikt nie podpalał i nie grabił.
Dla osiągnięcia celów politycznych pewne lewicowe grupy bezwstydnie eksploatują tylko i wyłącznie przypadek, kiedy biały zabije czarnego, nigdy odwrotnie.
 
Myli się ten, kto uważa, że Policja w Minneapolis to biali rasiści. To jest bardzo dalekie od prawdy. Policja w Minneapolis jest "rasowo zróżnicowana".
A tutaj przypadek, z którym każdy racjonalnie myślący Polak powinien się zapoznać:
Justine Ruszczyk (brzmi znajomo?), instruktorka jogi, przybyła do Minneapolis z Australii. Przybyła na zaproszenie narzeczonego, Dona Damonda. Mieli w planie ślub. To był rok 2017, lipiec. Pech chciał, że Justine zadzwoniła na Policję w sprawie napaści o charakterze seksualnym, która miała miejsce w alejce za jej domem. Kiedy przybył samochód policyjny Justine wybiegła na zewnątrz aby powiadomić funkcjonariuszy o tym, co się stało. Czarnoskóry policjant, którym był somalijski emigrant Mohamed Mohamed Noor, sięgnął po pistolet i zastrzelił Justine przez otwarte okno samochodu.
Don Damond na rozprawie przeczytał list, w którym opisał jak płakał, kiedy tydzień po śmierci Justine zobaczył w sklepie suknie ślubną, którą wybrała sobie jego narzeczona.
Somalijczyk został skazany na 12 i pół roku więzienia. Sprawa przeszła w zapomnienie bez większego rozgłosu.
 

AgnieszkaS

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/ja...

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Obrazek użytkownika angela

05-06-2020 [07:37] - angela | Link:

Policjant przydusil "aniołka",   oszusta przylapanego na gorącym uczynku, który miał na swoim koncie zapewne niejedno oszustwo, tylko nikt już o tym nie mówi. 
Gdyby ofiara nie imala sie przstepczych kombinacji, nie byłoby problemu.
Kiedyś za bochenek chleba czekało  wiezienie, a teraz przestepcow się broni.
Również i w Polsce,  ci którzy powinni już dawno stanąć przed trybunałem stanu za zniszczenie gospodarki,  mają teraz jeszcze coś do powiedzenia.  Będa cały czas podsycac zamieszki, bo destrukcję Polski mają za zadanie. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [10:01] - jazgdyni | Link:

Te słuszne i logiczne wywody, dla protestujących, którzy przekształcili się motłoch, są kompletnie nieistotne. Liczy się tylko - biały policjant zastrzelił kolejnego Murzyna. I tyle.
Na takie argumenty i wyjaśnienia oni by dostali nerwicy i więcej krwi by się polało. Taka jest psychologia tłumu w amoku.

Obrazek użytkownika cyborg59

05-06-2020 [10:23] - cyborg59 | Link:

Podsumowano trzy wiodące lewicowe telewizje. 
https://www.newsbusters.org/bl...
STUDY: 99.3 percent of Broadcast Networks' Protest Coverage Ignores Mob's Murder Victims. Stacje celowo pomijają informację o morderstwach popełnianych przez "protestujących".

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [11:31] - jazgdyni | Link:

Jakież to piękne i znamy to z TVN I GieWu. A ostanio niestety coraz bardziej z Google i Facebooka.

Filtracja i selekcja - co pasuje i co nie pasuje.

Obrazek użytkownika tricolour

05-06-2020 [13:50] - tricolour | Link:

Filtracja i selekcja jest wszędzie.

Gdzie jest jeden (chocby jeden) z miliona samochodów elektrycznych?

Obrazek użytkownika paparazzi

05-06-2020 [16:53] - paparazzi | Link:

Napatrzyli się jak było w Los Angeles i ukradli nówki od dealera. A co, należy się. A kiedy zbiórka?

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-06-2020 [19:15] - jazgdyni | Link:

Głupio i nieprecyzyjnie się wyraził. Hasło "samochód elektryczny" nie dotyczy finalnego wyrobu, bo na to nie mamy szans. Lecz w tym aucie najważniejsze są baterie. Więc mamy chyba najnowszą i największą ws Europie produkcję akumulatorów litowo - jonowych najnowszej generacji.