Pedofilia, seksualizacja dzieci, LGBTQ+

W całej dyskusji o pedofilii często zapominamy o dzieciach, które przeżyły takie doświadczenia. Ich psychika zostaje zniszczona na całe życie. Po takich przeżyciach już nigdy nie będą normalne psychicznie. I to jest największe barbarzyństwo pedofilii - pedofile chcąc zaspokoić jakieś chore żądze nie myślą o swoich ofiarach stając się tym samym potworami zasługującymi na najwyższy możliwy wyrok.

Pedofilów identyfikujemy przede wszystkim poprzez konkretne osoby mające takie skłonności, ale moim subiektywnym zdaniem winniśmy zwracać szczególniejszą uwagę na aspekt psychicznych skutków tejże u dzieci, też w życiu dorosłym. Należą do nich najczęściej [1]:

* zaburzenia emocjonalne i zaburzenia obrazu własnej osoby (depresja, zachowania
autodestrukcyjne a nawet samobójstwa);
• zaburzenia somatyczne i dysocjacyjne (lęk i napięcie, koszmary nocne, zaburzenia snu
i odżywiania: anoreksja, bulimia, różne postaci dysocjacji);
• zaburzenia samooceny (poczucie izolacji i alienacji, skrajnie niska samoocena);
• zaburzenia interpersonalne (trudności w kontaktach z ludźmi, spadek zaufania wobec ludzi,
poczucie zdrady, lęk wobec partnerów seksualnych, chorobliwa zazdrość o partnerów połączona z całkowitym od nich uzależnieniem: również zgoda na przemoc domową byleby zachować związek, podatność na ponowne wykorzystanie);
• zaburzenia w funkcjonowaniu społecznym (uzależnienie od alkoholu i narkotyków,
prostytucja);
• zaburzenia seksualne (lęki wobec seksualności, poczucie winy, brak satysfakcji, obniżenie pragnienia seksualnego, zaniżona ocena siebie jako partnera seksualnego, zaburzenia orgazmu, kompulsywne unikanie lub kompulsywne poszukiwanie kontaktów seksualnych, zaburzenia identyfikacji seksualnej w postaci homoseksualizmu lub innych zaburzeń w tym obszarze).

Na opis każdego z tych zaburzeń można by poświęcić odrębną pracę doktorską, ale sądzę, że czytelnicy mogą sobie wyobrazić realnie te skutki i do czego mogą prowadzić. Wyjaśniają też wiele zachowań dzieci i dorosłych, które przeżyły w dzieciństwie takich doświadczeń. 
 
Ale... powyższe skutki są w części niemal identyczne jak w przypadku seksualizacji dzieci, nawet w wieku przedszkolnym czy też ich adopcji przez pary homoseksualne lub też przez osoby reprezentujące jakieś 50 pozostałych płci w ramach LGBTQ+. To czyste odmiany pedofilii pod względem wpływu ich na psychikę dziecka, z tym, że trudniejsze do wyplenienia, bo znajdują coraz powszechniejszą aprobatę lewacko-liberalnych elit, które dziś na świecie uzyskują przewagę nad wartościami tradycyjnymi, konserwatywnymi, chrześcijańskimi, naturalnymi. 

Oczywiście sprawczo pedofilia dotyczy w równym stopniu heteroseksualistów, homoseksualistów czy biseksualistów, którzy zazwyczaj odczuwają pociąg seksualny do konkretnej płci dziecka. "Skutkuje to właśnie podziałem pedofilów na homoseksualnych (pociąga ich ta sama płeć), heteroseksualnych (pociąga ich płeć przeciwna) i biseksualnych (pociągają ich obie płcie). Wśród pedofilów odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9 do 40%, czyli jest około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka. Pedofile heteroseksualni preferują dziewczynki między 8 a 10 rokiem życia, a homoseksualni preferują chłopców między 10 a 13 rokiem życia występuje też np. u par heteroseksualnych, ale homoseksualiści" [2].  

Wśród wspomnianych elit lewacko-demoliberalnych  często słyszy się, że pedofilia jest po prostu zwykłą preferencją seksualną, która nie powinna podlegać jakiejkolwiek karze. Mało tego! Powołują się nieraz na wyznawaną religię, bowiem np. islam daje możliwość wielożeństwa i propaguje pedofilię, bo Mahomet sam poślubił sześciolatkę a skonsumował ją seksualnie w wieku 9 lat. Podobnie jest w Judaizmie, gdzie żydowska dziewczynka jest uznawana za dorosłą w wieku 12 lat! Za dorosłą, czyli kobietę zdolną do poślubienia mężczyzny! Takich przyzwoleń nie ma natomiast w żadnym przypadku religia chrześcijańska, w tym katolicka, gdzie wielożeństwo, zdrada seksualna i etyczna, homoseksualizm, pedofilia, sodomia i gomora, gwałt, transseksualizm, gender, aborcja, czy eutanazja są grzechami śmiertelnymi i każdy wierzący musi sobie z tego zdawać sprawę.

Reasumując. Nie tylko pedofilia pod względem skutków wywieranych na psychice dziecka jest siłą sprawczą tychże skutków. I chociaż stanowi najważniejszą przyczynę spustoszenia psychicznego dzieci, to istnieją też i inne przyczyny, które implikują to psychiczne spustoszenie. Mogą to być w równym stopniu inne anaturalne działania wpływające na seksualizm u dzieci i należeć do nich mogą np. seksualizacja dzieci, wychowywanie ich bez jasnej identyfikacji płciowej, adopcja dzieci przez pary homoseksualne (czy też inne w ramach zboczeń LGBTQ+). 

[1] https://fdds.pl/wp-content/upl..., s.7-8
[2] https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-05-2020 [10:35] - NASZ_HENRY | Link:

Sekielski pluje na duchownych KK a Latkowski na kaznodziei sekty TVN-u. Bezpieczeństwo dzieci jest całkiem nieistotne w tym filmowym opluwaniu ☺

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-05-2020 [14:14] - Pani Anna | Link:

@Nasz Henry
a dla dopełnienia całości Kurski pisze na TT o "pojedynku na filmy (Sekielski vs Latkowski)". Usunął już tego TT. I o to chodzi, o piki ogladalności. 

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2020 [15:22] - sake3 | Link:

Żeby zadbać o bezpieczeństwo dzieci niestety trzeba wpierw taki temat poruszyć,pokazać cały wstrętny wymiar procederu,fakty.Siekielski i Latkowski to zrobili choć Siekielscy zjadliwie nieco mineli się z prawdą,a Latkowski zbyt wiele nie mógł z uwagi na zmowę milczenia.Następny ruch należy do prokuratury. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-05-2020 [16:11] - Pani Anna | Link:

@sake3
Nie wiem, czy Pani jest naprawdę aż taka naiwna, żeby wierzyć, że ani policja ani prokuratura nie wiedza o tym i to od wielu lat? Wykrywanie i ściganie przestepstw właśnie do tych instytucji należy, a nie do telewizji. Bo gwalt, stręczycielstwo, czy seks z nieletnimi to są przestepstwa zdefiniowane w k.k. i to nie od wczoraj, czy może się mylę?Telewizja może sobie zrobić najwyżej dokument o tym, w jaki sposób przestępstwa są ścigane i karane, a nie, że w ogóle istnieją. Bo w przeciwnym razie po co w ogóle istnieje policja i prokuratura?

Obrazek użytkownika sake3

23-05-2020 [07:20] - sake3 | Link:

@ PaniAnna........Być może jestem naiwna.Prosze więc odpowiedzieć po co istnieje dziennikarstwo śledcze? Ja wiem,że to profesja dziś niemodna,ryzykowna a nawet niebezpieczna.Wiem,że takich odważnych i bezkompromisowych dziennikarzy jest coraz mniej,wielu z nich zginęło w tajemniczych okolicznościach.O wiele łatwiej bowiem być dziennikarską szmatą w rodzaju Lisa czy pismaków z GW.Wiele też spraw zostało przez nich sygnalizowanych jeśli już nie poradzili sobie z problemem.Jeśli nie będzie współdziałania na linii obywatel-wymiar sprawiedliwości bez sygnałów z mediów każda sprawa będzie z góry przegrana.

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-05-2020 [12:18] - Pani Anna | Link:

@Sake3
ani dziennikarstwo, ani tym bardziej śledcze już nie istnieje, powinna pani o tym wiedzieć. A jeśli nawet, to dziennikarz nie zastapi ani policji ani prokuratora. To, co "dziennikarz" wytropi, czy usłyszy, to przeciętny dzielnicowy ma w małym palcu. Również w zamierzchłych czasach  dziennikarze także starali się przede wszystkim docierać do akt policyjnych i rozmawiac ze śledczymi, aby uwiarygodnic materiał. No i chyba Latkowskiego trudno nazwać "śledczym". Akurat w sam raz do TV Kurskiego, zamiast dobranocki. Więc proszę mnie nie rozśmieszać.

Obrazek użytkownika sake3

23-05-2020 [19:28] - sake3 | Link:

@PaniAnna.....Nie zamierzam rozśmieszać ani Pani ani nikogo innego.Chce tylko przypomnieć niewyjaśnione do dziś tajemnicze zaginięcie dziennikarza Zientary prowadzącgo własnie śledztwo dziennikarskie przeciwko mafii.

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-05-2020 [21:00] - Pani Anna | Link:

@sake3
znam te sprawę i nie zaprzeczam, że miało to miejsce. Po tym niestety można poznać wagę sprawy dotknietej przez prawdziwego dziennikarza. który przypłacił ja życiem. Latkowskiemu włos z głowy ani z żadnej innej części ciała nie spadnie, nie skończy w Wisle z betonowymi butami. Te sprawy, które on poruszył policja (milicja) zna od mniej wiecej 35lat. Teraz powołaja może jakąś nastepna śmieszna komisję i na tym się skończy. 

Obrazek użytkownika sake3

24-05-2020 [08:53] - sake3 | Link:

@Pani Anna.....Przynajmniej spróbował tę sprawę poruszyć i wie,że nie jest głaskany po głowie jak bracia Siekielscy.Wprawdzie niekoniecznie skończy w Wiśle czy jak redaktorowi Jachowiczowi podpalą mieszkanie ale środowisko które wskazał to nie Kościół i będzie się bronić wszelkimi sposobami.

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-05-2020 [13:23] - Pani Anna | Link:

@sake3
jeżeli ma Pani parę sekund z życia do stracenia, to tyle akurat potrzeba żeby się przekonać, że o tej nowej sprawie i jeszcze paru innych nazwiskach, których nie wymienił Latkowski pisano wielokrotnie, robił to sam Latkowski, ale i „Gazeta Wyborcza” - to się nazywa "rozbrajanie miny", a nie odpalanie bomby. Swoim filmem Latkowski nie powiedział nic nowego, ani nikomu nie zaszkodził. Taka tam paplanina. Latkowski to taki "Masa" dziennikarstwa. Robił film dla TVP za czasów prezesa Brauna z PO i obciążał Ziobro za śmierć Blidy. Teraz Ziobro będzie powoływał specjalny zespół, bo Latkowski wykonał „robotę” dla drugiej strony. W ten sposób pedofilia zamiast poważnej zbrodni stała się politycznym cepem dla obywu stron. A naród się podnieca "odważnym dziennikarstwem śledczym" za dobrej żmiany... I o to chodzi. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-05-2020 [13:56] - Marek1taki | Link:

"Kelnerzy" mogą podrzucić Latkowskiemu jakieś lepsze taśmy. Te prawdopodobnie były tylko prologiem lub ostrzeżeniem. Jesteśmy przy kolejnym rozdaniu politycznym.
Tak jak Pani pisze rola "odważnego dziennikarstwa śledczego" to prowadzenie zainteresowań opinii publicznej, czyli "na mamę Madzi". Sprawiedliwość może będzie efektem ubocznym.

Obrazek użytkownika mmisiek

22-05-2020 [16:59] - mmisiek | Link:

Interesujący jest timing - nieśmiertelny temat pedofilii został odkurzony akurat w momencie gdy ciemne chmury zaczęły się gromadzić nad jednym z filarów obecnej ekipy. I jest zgodnie grzany przez obie strony, ale to wszystko to pewnie jak zwykle przypadek...
 

Obrazek użytkownika angela

23-05-2020 [07:15] - angela | Link:

@mmisiek, tylko ze to nie stronnicy 'obecnej ekipy' rozpętali temat. To właśnie sympatycy oPOzycji chcieli dokopać księżom. 
Mmisiek,  kłamstwem sam widzisz,  daleko nie zajedziecie,  i  cały czas będziecie spuszczać głowy , jak biały nos i prosiak  przyłapani na manipulacjach.
Monisia, ' stokrotka  ', też na pewno nie zaprosi reżysera Latkowskiego na 'rozmowę.'
A tacy demokratyczni, obroncy konstytucji, zabek, i kornikow,  a  o dzieciach nikt sie nie zająknął, slawni 'dziennikarze'  od sofy, celebryci. Dzieci, to można niszczyć na całe życie. 
Ilez trzeba miec w sobie egoizmu, podłości i zezwierzecenia,  zeby zycia ludzkiego używać do zaspokojenia swoich chorych skłonności. 
Dzieci, jako uzywki dla zboczencow.
I wszyscy, ktorzy stoją w obronie tego bagna,  swiadcza, o sobie. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-05-2020 [21:30] - rolnik z mazur | Link:

Od tego jest policja, prokuratura i sądy. idioci, którzy tego nie rozumieja. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

22-05-2020 [23:49] - angela | Link:

Na przykład taki Hos,  cztery razy złapany i zamykany, a następnie przez sąd wypuszczony, i tak 4/Cztery razy.
Tak działa  instytucja powołana do ścigania przestępców. 
W przypadku przestępców, wplywowych celebrytów,  to naprawdę,  tylko pod presją opinii publicznej można zatrzymać proceder. 
Pedofile,  zboczency seksualni istnieją i działają w różnych zawodach,   sądy bywają na ich  uslugach, i drwą sobie  z prawa.
Ujawniać i kompromitowac drani. Rejestry pedofili powinny byc jawne, a nie wchodzi nauczyciel zboczeniec,  i nikt nie wie, kto ma dostęp do dzieci.